11900
  • zaki
    #1589
    na, megvan az olasz kupa is: 5. percben 11-est hibáztam, 2-0-ra vezettek már, és onnan fordítottam, és 4-2-re nyertem. szal idén a 3. lettem a bajnokságban, bl, és olasz kupát nyertem, év elején olasz szuper kupát, Simonetta 46 gólt lőtt (ebből 26 bajnoki), Rubinho pedig 45-öt (27 banjoki gól), szal nélkülük nem lett volna semmi. ja és jövőre már Cerci-re is számítok, eddig kölcsönadtam mindig, ő jelenleg 26 gólos a másodosztályban, szal nagyon ott leszek :) itt a kép az olasz kupa győzelemről:

  • zaki
    #1588
    most 3 nap múlva olasz kupa döntőt játszom, az Inter az ellenfél, az 1. meccs 2-2 lett
  • zaki
    #1587
    jeee, nyertem ezüstgóllal
    szerencsém volt, mert a 80. percben lesárült Bouma, nem volt több cseréjük, így ennek is köze lehetett ahhoz, hogy nyertem

  • Takezó
    #1586
    nah a jóindulat :)
  • zaki
    #1585
    remélem nem te voltál Takezó, mert nagyon gyorsan jött utánad a komment éredekes módon....
  • Takezó
    #1583
    szurkolunk :)
  • zaki
    #1582
    na, most játszom le a bl-döntőt a PSV ellen, szurkoljatok :)
  • Matthewpamer
    #1581
    14 óra első szezon november vége!
  • Takezó
    #1580
    1 nap 23 óra és 3 szezon vége
  • zaki
    #1579
    ki mennyi ideje tolja a játékban? én 3 napja, 9 órája, és 42 perce, és most vagyok a 4. szezon végénél
  • zaki
    #1578
    tényleg
  • Takezó
    #1577
    jaja ott benne van
  • Csacsi
    #1576
    Hogy ne lenne, game options/game status
  • zaki
    #1575
    jól emléxem, hogy vmelyik régebbi verzió(k)ban, az elmentéseknél volt egy opció, hogy meg lehetett nézni, hogy kivel vagy, melyik osztályok vannak kijelölve, meg azt is, hogy mennyi ideje játszottunk? kár, hogy ez nincs benne a mostani játékban :(
  • zaki
    #1574
    miért? nagyobb felbontásban sem lenne szebb a játék, itt nem a grafikát kell nézni
  • zaki
    #1572
    jaja, gong ho rulez
  • zaki
    #1571
    sehogy
  • Takezó
    #1570
    Melkor0002: asszem sehogy, de nézz utána a SIGames.com-on hátha ott írják... sztem 1024/768 oszt annyi...
  • Takezó
    #1569
    egyébként ha visszanézed, még láthatsz egy-két ilyen eredményt (Köbenhavn, Grazer AK)
  • Takezó
    #1567
    3-4-1-2-ben jáccom, két szélső DM feltolva a csatárok mellé, az MC pedig a csatárok közé, gung ho...
  • Tono34
    #1566
    Milyen felállásban van a csapatod?
  • Takezó
    #1565
    KisFicege: kussolj paraszt :)
    Gerg82: www.cmfaq.com ott találsz cmfaq system edzéstervet... elvileg az a legjobb, de sztem csalás, nem egészen értem, hogy rakták össze :S
  • Matthewpamer
    #1564
    a fradin semmi se segít..
  • Matthewpamer
    #1563
    inter-dortmund:3:0
    már 95%-nál jár a töltés
  • gerg82
    #1562
    sziasztok!tudna nekem valaki mondani valami jo edzéstervet a Fradihoz!
  • Matthewpamer
    #1561
    én is töltöm..de megint lekell törölnöm a managert.nincs hely.van mág egy 30,meg egy 15 GB-os partíciom.Oda felnyomom.(valamelyikre)
  • zaki
    #1560
    az király, mindjárt le is töltöm!
  • Takezó
    #1559
    csomó skin, facepack, menubar ilyesmi,jah és az összes csapat logója kikerül jobnb felülre!
  • zaki
    #1558
    de mi ebben a 130 mb, mikor a játék miért ilyen nagy a mérete? mi van ebbe a csomagban, hogy ilyen nagy?
  • zaki
    #1557
    kösz
  • Takezó
    #1556
    itt van
  • Takezó
    #1555
    megnézem a linket. Átküldeni nem tom mert 130 mega
  • zaki
    #1554
    vagy mail-ban nem tudod elküldeni?
  • zaki
    #1553
    thx, nincs egy linked? mert eléggé nagy ott a cm-es topic
  • Takezó
    #1552
    nem tudom a nagy facepacket leszedtem (indexen megtalálod alinket) és abban volt benne.
  • zaki
    #1551
    milyen témát is használsz?
  • zaki
    #1550
    bazz, ez nem igaz... én asszem max 5, vagy 6 gólt tudtam rúgni 1 meccsen...
  • Takezó
    #1549
    nah egy régi időket idéző eredmény .)
  • zaki
    #1548
    az gáz... :(
  • Takezó
    #1547
    hát a legbosszantóbb az volt, hogy hazai pályán 1:5 után idegenben az 4:1 nekünknél még ziccereket hagytunk ki... GRRRR. AMúgy Kulakov meg Zubov lőtte a góljaikat