11900
  • zaki
    #1710
    ja, tényleg :P
  • Takezó
    #1709
    egyébként fura, hogy múlt évben a Cselzi nyerte a BLt, így ők is, meg az Inter is első kiemelt volt, a Sparta meg én pedig 2. voltunk csak :)
  • Takezó
    #1708
    Köszönöm szépen, de ideje, hogy Te is elkezdj egy magyart :) megígérted ;)
  • zaki
    #1707
    ííí bazz, ez nem semmi, gratula
  • Takezó
    #1706
    IGEEEEEEEN! Idegenben vertük a Sparta Prahat 5:1-re (2:1), míg az Internazionale 2:2 (2:0) döntetlent játszott a Chelseavel, így a csoport...

    Amúgy köv körbe megkaptam Ajax AMsterdamot :) sztem még egész tűrhető... kaphattam volna Reált meg ilyeneket is!
  • Takezó
    #1705
    na re!
    Hazai pályán sikerült legyőzni az Internazionalet 3:1-re, azonban mivel a Chelsea hatalmas meglepetésre 5-öt vágott a Prága 0-ja ellenében, egyelőre harmadikok vagyunk.
    1. Sparta Praha 5-4-0-1 10-9 12p
    2. Chelsea 5-2-1-2 12-9 7p
    3. Haladás 5-2-0-3 11-11 6p
    4. Internaziona 5-1-1-3 6-10 4p

    Utolsó forduló
    Sparta Praha - Haladás
    Internazionale - Chelsea
    Idáig teszik a dolog, csak az a gáz, hogy megvan annak isaz esélye, hogy semmilyen nemzetközi kupában nem folytatjuk :S Ez végképp elszomorító lenne, de végülis most kapott a Sparta egy 5-öst és nekik már úgyse számít, szal remélem mi is megverjük őket, az Inter meg a Cselzit
  • Tono34
    #1704
    Hajrá ...
  • Takezó
    #1703
    AJjajj, hazai pályán 2:1-re kikaptam a Chelseatől egy erősen kiegyenlített meccsen... csakhát a csatárteljesítmények különböztek. Egyelőre a Sparta Praha első 4 meccsből 4 győzelemmel, aztán 4 pont Inter 4 pont Chelsea 3 pont Haladás... izgalmas lesz... remélem :)
  • Takezó
    #1702
    Tonó: hmmm ez télleg izgin hangzik :) Remélem a köv pecsben már Matthaeus lesz berakva mint szövkap
  • Tono34
    #1701
    Elkezdtem a tavaszi idényt.
    Első 2 fordulóban a 3. és a 2. helyezettel kellett játszani.
    Bodajkot megvertem 3:1 -re a Szegeddel (idegenben) 2:2 pedig kétszer is vezettem így maradt 1 pont előnyöm velük szemben.
  • zaki
    #1700
    jól van na, csak hükyültem :) 1ébként tényleg érdekes...
  • Tono34
    #1699
    Azt még nem tudhatták előre ....
  • zaki
    #1698
    ha egy Lothar Matthäus lett a magyar szövetségi kapitány, akkor ezen nem is kellene csodálkozni :)
  • Tono34
    #1697
    Érdekes dolgok történnek nálam.
    Vác kinevezte Brian Laudrup-ot, az MTK pedig Diego Maradona-t edzőnek.
    Mindez az első szezononomban (téli pihenőben) történik.
    Stat: 12 11 12 11 11 11
  • Takezó
    #1696
    Beszarok: ööö nézd 2007-ben járok asszem, sok víz lefolyt már a Dunán, szal van ez így...
  • zaki
    #1695
    szerintem meg csak alma vagy. LOL
  • Takezó
    #1693
    Na végre! A harmadikmeccsen idegenben vertük a Chelseat 4:2-re és összességében is jobban játszottunk, mint neves ellenfelünk :) Kincses, akinek 4 év alatt ez volt a 2. meccse 2-t rúgott :) egyelőre a csoport állása
    1. Sparta Praha 3-3-0-0 8:4 9p
    2. Internaziona 3-1-1-1 5:5 4p
    3. Haladás 3-1-0-2 7:8 3p
    4. Chelsea 3-0-1-2 5:8 1p
  • Takezó
    #1692
    nah hát a második meccs hazai pályán a Sparta Praha ellen és...
    2:4 (2:2)
    kapuralövés 3:8
    Hármat szögletből kaptunk, és a cserekapus (Máthé) 4-es teljesítményt nyújtott (ajókurvaanyját!!! ;)) Huhh, hát nem lesz könnyű feladat, célunk a 3. hely a csoportban.
  • Takezó
    #1691
    milyen furaaaa: a Győr bejutott az Intertotóból az UEFÁba
    Helsingborg 5:1, 0:1
    Auxerre 0:1, 2:0
    Szloboda Tuzla (Bosnyák) 1:0, 3:2
    AZ (holland) 3:0, 2:2
    Fenerbahce 2:1, 2:2
  • Takezó
    #1690
    Taláááán meglehet. Első meccsemen idegenben 2:1-re kaptam ki az Internazionaletól úgy, hogy Somorjait, az egyik csatáromat kiállították. Ez így nagyon is jól hangzana, csakhogy a kapuralövés 40:4 volt az ő javukra :S
  • zaki
    #1689
    hát, talán az uefa kupát érő 3. hely meglehet, de ha továbbjutsz, akkor én is lekezdek 1 magyar csapattal nyomulni :)
  • Takezó
    #1688
    ÉS ÍME!!! VÉGRE!!! Bejutottam, de milyen egy paprikás mérkőzés votl ez GRRRRRR A lényeg, hogy bejutottam!!!

    Az "A" csoportba kerültem, ahol a Chelseavel, az Internazionaleval es a Sparta Prahaval kell megkuzdenem :)
  • zaki
    #1687
    akkor szólj, ha már automatikusan bent lesz a magyar bajnok a BL főtábláján :)
  • Takezó
    #1686
    közben a magyar bajnoknak már csak a bl-selejtező 3. fordulójában kell bekapcsolódni :)
  • Takezó
    #1685
    hát vazz... azok után,m hogy megnyertem a Haladással a bajnokságot, nem választanak meg szövkapnak GRRRR
  • zaki
    #1684
    kisfiú, kíváncsi vagyok, te mikor fogsz ilyen gondokkal küszködni, hol is tartasz 1. év novemberében
  • Matthewpamer
    #1683
  • zaki
    #1682
    fasxom ezt nem hiszem el... elbuktam az európai szuperkupa döntőt is, 1-0-ra kaptam aki a Kaierslautern-től... nem tom mi a pöcs van, edzőmeccseken alig lőttem gólokat, remélem, hogy majd belejövök, és elkezdem újra szórni a gólokat. na mind1, most egy kicsit hanyagolom a gamet, majd később folytatom a gamet
  • Matthewpamer
    #1681
    :)
  • Takezó
    #1680
    :)) Ficege: ne kurvázz már pls nem olyan fontos, anélkül is empatikusan együtt fogunk veled érezni
  • zaki
    #1679
    azt csak hiszed :P
  • Matthewpamer
    #1678
    Fogsz Te még szenvedni.,..
  • Matthewpamer
    #1677
    Mindjárt elsírom magam!
  • zaki
    #1676
    mondj le, nem való ez ajáték neked
  • zaki
    #1675
  • Matthewpamer
    #1674
    KURVA KURVA KURVA ÉLETBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2:0-ra vezettem a Lazió ellen idegenben erre J.Zanetti kiállítják!!ÉS MI CSINÁL A LAZIO?????????MEGFORDÍTJA A MECCSET!!
  • zaki
    #1673
    vazze, nem vagy te józan... eladod a legnagyobb sztárokat... ezek után kíváncsi vvagyok, hol fogsz végezni a csapattal
  • Matthewpamer
    #1672
    tényleg..
  • raziel.
    #1671
    Ne.
    Inkább cseréld el Ronaldinhoért;)
  • Matthewpamer
    #1670
    Szerintetek eladjam Javier Zanettit a Barcának 15 Millió fontért?