11900
  • Takezó
    #1669
    semmi rosszat nem mondtunk :)) jah, lehet közben is
  • Tono34
    #1668
    Sajna nálam nem müxik egyszerre. Melóban nem nézik jó szemmel, ha vki játszik. Otthonról meg csak modem van....
  • zaki
    #1667
    az a jó ebben a játékban, hogy game közben is lehet fórumozni :)
  • zaki
    #1666
    én nem mondtam semmi rosszat
  • Matthewpamer
    #1665
    Hmost olvasom hogy ti miket írtok róla...
  • Matthewpamer
    #1664
    na a bolognat idegenben megvertem 1:0-ra.Ezzel a taktikával még nem kaptam ki.
  • zaki
    #1663
    na mind1, nemsokára európai szuper-kupa döntő lesz, szét fogom szedni a Kaiserslautern-t :)
  • zaki
    #1662
    vazze, a 119. percben kapott góllal kaptam ki az olasz szuper-kupa döntőben... ráadásul a Milanban egy 16 éves kapus állt, 2. félidőben meg egy ismeretlen játékos állt be
  • Takezó
    #1661
    mé? mit fog mondani a kis paraszt? :))))
  • zaki
    #1660
    na, ha ezt meglátja kisficege, lesz itt majd moderálás, az tuti :P
  • zaki
    #1659
    :DDDDDDDDD
  • Takezó
    #1658
    Zaki: ne bántsd már szegény Ficegét, ok, hogy gyakran fasz, de mst pont semmit nem csinált :S
  • zaki
    #1657
    sőt, szövetségi kapitányak biztos, hisz én nemrég lettem a törököknek az edzőjük, pedig nincs kijelölve a bajnokságuk
  • zaki
    #1656
    szövetségi kapitánynak lehet, de klubcsapatba 100 millió %, hogy nem
  • Tono34
    #1655
    Ha nincsen bejelölve más bajnokság akkor nem lehet más orszába igazolni edzőnek igaz? (Bocs a kérdésért)
  • zaki
    #1654
    akkor mire vársz? viszlát! :P
  • zaki
    #1653
    hát, sajnos igen. nekem nyáron mindig tetű lassú a game, de amint beindul a bajnokság, repeszt a játék ezerrel
  • Matthewpamer
    #1652
    :) de most kurvára tanulnom,meg rajzolnom kell..
  • Matthewpamer
    #1651
    ja
  • Tono34
    #1650
    Large adatbázisom van, csak a magyar bajnokség 2 osztálya teljes megjelenítésre van és olyan iszonyat lassú néha.
    Normális ez?
  • zaki
    #1649
    de pl San Marino-val biztos nem lehet lenni, hiszen annyi játékos sincs, hogy összeállítsd a csapatot :) na jó, talán large database-sel össze lehetne rakni a csapatot, de én mg ebben sem vagyok biztos
  • zaki
    #1648
    én sztem nem így van, mert ha jól emléxem, akkor pl a nigériai válogatottat is lehet irányítani, pedig annak nincs bajnoksága a játékban
  • zaki
    #1647
    na bazz... megint itt vagy? :)
  • Matthewpamer
    #1646
    Eért miért kell képet berakni????? :)
  • Takezó
    #1645
    jóh, Tonó... de mondom, nem biztos, próbáld ki! :)
  • Tono34
    #1644
    Na ezt nem tudtam. Lehet akkor csak simán Tonó.
  • Takezó
    #1643
    Tono34: csak azokat az országokat lehet igazgatni, akiknek van bajnokságuk asszem... de ha tévedek, akkor ki fogom próbálni :)
  • Tono34
    #1642
    Esetleg megpróbálhatnátok San Marinót vagy vmi hasonlót kijuttatni. Az már művészet lenne ...
  • Takezó
    #1641
    jah, még jó, hogy :)
  • zaki
    #1640
    és szerény :PPP
  • Takezó
    #1639
    Nem tudom, asszem Mo-n csak két jobb edző van: Egervári meg Csank, hát de én oyan jófej vagyok :)
  • zaki
    #1638
    sztem nem fogsz. nagyon ritkán kérnek fel valakit arra, hogy legyen szövetségi kapitány. engem pont felkétrek, úgyhogy most a török csapatot is irányítom, és így áll most a selejtezőben a csapat, szal nem lesz nehéz dolgom, hogy kijuttassam a csapatot az Eb-re :)

  • Takezó
    #1637
    jaja :)) hát vicces :) Nah most a Bayer Leverkusent kaptam, de még mindig nem írt a magyar szövetség, hogy kellek-e..
  • zaki
    #1636
    ja, ezek az értékeim az 5. szezon előtt:

    15,16,15,14,15,14
  • zaki
    #1635
    ez az FC Balzers ez milyen csapat Liechstein (vagy hogy a faszba írják)?
  • Takezó
    #1634
    Talán emlékeztek még, nemrég írtam, hogy továbbjutottam a Bordeaux ellen 3:0, 3:0-lal, nah, hát újra az UEFA-kupában játszhattam.
    Haladás - FC Balzers (Lie) 4:0
    FC Balzers (Lie) - Haladás 0:1
    Haladás - KF Tirana (Alb) 3:0
    KF Tirana (Alb) - Haladás 2:2
    Haladás - Bordeaux (Fra) 1:1
    Bordeaux (Fra) - Haladás 0:2
    Szal megint elpakoltuk őket :) jelentkeztem a magyar válogatott szövetségi kapitányi posztjára, még nem választottak ki senkit, remélem engem fognak :)
  • Takezó
    #1633
    ami kicsit furcsa, hogy kedvelt felállásnál 4-4-2 van beírva, mikor 4 éve 3-4-1-2-tjáccatok :)
  • Takezó
    #1632
    13 16 15 11 12 16 4. szezon eleje
  • Tono34
    #1631
    Befejeztem első őszi szezonomat a Honvéddal.
    1 hely 1 pont az előny a Szeged előtt a 3. hlyezett vagy 8 ponttal van elmaradva.
    Ami érdekes a Fradi a 10. az NB1-ben.
    Leigazoltam ingyen James Glenn Brown-t és csak úgy szórja a gólokat.
  • robotnyk
    #1630
    nekem ezek az értékeim a második szezon elején:
    10, 12, 16, 18, 12, 15