3926
  • Hmuda
    #293
    Még mindig itt vagy? Nem azzal volt, gond amit mondtál, hanem ahogy mondtad. Mint ahogy most is.
  • Hmuda
    #291
    Rossz kifogás. Egy normális ember vagy elfogadja, hogy megy a gépén, vagy megy és játsza az eszét. Mint látható te az utóbbi vagy.
  • drop
    #290
    nem tudom miéert kell basztatni én megkérdeztem valamit te meg egyböl fikázol és ha nem tudsz válaszolni inkább csak olvasgasd a forumot mert nem tudsz értemes választ adni fikázni meg könyü én nem menözni akkartam hanem infot mert amit halotam gépigényt az az én gépemnél is nagyobb ezért kérdeztem
    ja de nem érdekel egy tuskó véleménye és te menyél más topikba ha nem birsz válaszolni rendesen csak enyit akkartam
  • Hmuda
    #289
    #244

    Blackie egész jó lett, de Whitey régen szvsz jobb volt. Régen az a tipikus bölcs jógi benyomását keltette, mostmeg átment Mikulásba. :-(
  • oneal1
    #288
    nemtudjátok most is lesz az a 2 segítő vagy mesélő vagy nemtom mi?:D
    a bajszos ürge meg a kisördög
  • Hmuda
    #287
    Ezt most mire értetted?
  • Realtibi
    #286
    irni mindenki tud
    kész tényeket kell felmutatni
  • Kandurex
    #285
    Szerintem szar a videó kártyája, manapság már csak a láma balfékekre erőltetik rá a boltba
  • a_n_d_r_e_w
    #284
  • Hmuda
    #283
    Szerintem menj máshova gizdulni a gépeddel mert itt nemhiszem, hogy bárkit is tudna érdekelni.
  • rage
    #282
    Nyilván menni fog
  • drop
    #281
    nem csak kérdem hogy ezen a gépen menni fog e maxon mert nem tudom mi a max követelmény és nagyon várom már
  • Toroco
    #280
    Nálam csak a ram nem felel meg
  • Toroco
    #279
  • Hmuda
    #278
    Jólesik gizdulni, mi?
  • drop
    #277
    és nagyon várom már a játékot demo kár hogy nem lesz és azt halotam hogy nem lehet majd álatokat importálni ez igaz mert akkor gondolom az majd a kiegészitöbe lesz
  • drop
    #276
    mert nekema gépem asusx850xt amd64 3800+ proci 2gb ram
  • drop
    #275
    csá egy kérdés és mi a max gép igény
  • Hmuda
    #274
    Nekem szerencsére minden megvan minimumban (a proci sajna tényleg alig haladja meg a minimumot).
  • Realtibi
    #273
    na akkor gyorsan kell vennem ramot
    /256 van/
  • Hmuda
    #272
    Hivatalos minimum konfig.

    OS - Windows 2000/XP
    Processor - Intel Pentium 4 or equivalent 1.6 GHz
    Memory - 512MB RAM
    Hard Drive - 3.5GB
    DVD-ROM - 8 SPEED
    Video Card - 64MB with 1.1 Pixel Shader*
    Sound Card - DirectX 9.0c compatible
    DirectX - Version 9.0c
    Input - Keyboard, mouse
  • Tuvok #271
    Már előre látom a "Neked tigrises verzió van ? Honnan töltötted le ?" jellegű kérdéseket ...
  • Hmuda
    #270
    Pont mai darab: októbert 7. a hivatalos megjelenés és most már világszerte egyszerre jelenik meg, nem földrészenkénti kihagyásokkal ahogy az ea akarta ráerőszakolni a játékosokra. Már csak a tigrisproblémára kell gyógyír és nagyon hepi leszek.
  • Sné Zsuzsa
    #269
    hozzájussanak... :DDDD
  • Hmuda
    #268
    Jah. De ha minden jól megy, akkor amcsiban a preorderesek is megkapják mint letölthető cuccot, onnan meg már karnyújtásnyira van az, hogy mások is "hozzájussanak".
  • tigeroo
    #267
    szal a trigis csak ilyen Collector's Edition szerű bónusz?
    :'(
  • Hmuda
    #266
    Van pár tigris képecske. Kár, hogy csak azok fognak játszani vele, akik vagy amcsiban előrendelik, vagy Angliában megveszik a gyüjtői változatot (nesze neked ea üzletpolitika)... :P

    Tigris1
    Tigris2
    Tigris3
    Tigris4
    Tigris5
    Tigris6
  • Hmuda
    #265
    Kis fan-poén. :-)

    Japó kamikaze...
  • Hmuda
    #264
    A minimum konfig általában azt jelenti, hogy minimális beállításoknál jól fut, az ajánlott meg az a konfig, amin max beállításoknál éri el a jó teljesítményt. Nem lesz itt gond.
  • zizzenet
    #263
    Ez két okból jópofa. Egyik, hogy a minimum követelmény nagyjából megegyezik a HL2 hasonló követelményeivel. Ez alatt értsünk, amit akarunk. A másik, hogy a minimum még korántsem jelenti azt, hogy azon akár alacsony beállítások mellett élvezhetően fut a játék. Csak elindul.
  • Hmuda
    #262
    Most olvastam a fórumon, hogy TALÁN (!) lesz majd egy PCGamerhez demó, de ezt még nem erősítették meg hivatalosan, szóval csak egy szóbeszéd.

    A gépigényt illetően meg külön Peter mondta egy intrjúban, hogy a minimum konfig nagyjából megegyezik a HL2 minimum követelményével, ami mint tudjuk elég barátságos volt.
  • oneal1
    #261
    milyen géped van?
  • oneal1
    #260
    hát jah azér jó lenne
  • zizzenet
    #259
    Márpedig én örülnék neki, hogy megnézhessem, megy-e rendesen a gépemen.
  • oneal1
    #258
    hát nemtom ebből a játékből szerintem értelmetlen lenne kiadni egy demót.
    ez tuti állat lesz!!október 14. én jelenik meg elvileg!!!!!!!
  • zizzenet
    #257
    Értem.
  • Hmuda
    #256
    Nem. Mindig is úgy volt, hogy előbb elkészülnek a játékkal és aztán foglalkoznak a demóval. Nem akartak embereket elvonni a fő projecttől.
  • zizzenet
    #255
    Nem az volt, hogy kiadnak ebből egy demót?
  • Hmuda
    #254
    Blackie pont megfelelő, nekem Whitey nem jön be ezzel az új Télapó imidzsel.
  • Toroco
    #253
    Ahogy elnézegettem a képeket az az ördög elég buta kinézetüre sikerült. Kicsit fura ez a grafika az első rész után, de kiváncsi leszek élőben hogy fog tetszeni. Én tuti az oroszlánt csinálom majd. Most kezdtem ujra el az első részt.