3926
  • drop
    #333
    köszi akkorénis ezt rendelem meg
  • Hmuda
    #332
    A CE tartalmazza a tigrist, Makingof DVD-t, elméletileg normális dobozos kiszerelést, nem DVD-tokot. Eddig ez a biztos, lehet még több cucc is van benne.
  • drop
    #331
    csá milesz a 15 ezres változatba bene lesza tigris vga ymit fog tartalmazni
  • Hmuda
    #330
    Az alapjáték a szokásos 12k-s kiszerelés, de az úgyis a "nezsesemmifogdmegjól" stílusban fog megjelenni (dvd tok, kétoldalas irtó bénán fordított kézikönyv, ea reklűámfüzet, nesze játszál).
  • Tuvok #329
    Hm, gondoltam ... ha megveszem asszem költözhetek el
  • Hmuda
    #328
    15k. Egy ilyen ár nem meglepő egy ea játéknál és csökkenést se várhatunk egy jóideig, szóval vagy most veszem meg ennyiért, vagy két év múlva, mikor végre hajlandóak csökkenteni az árakat (persze addigra CE már csak egy kellemes álom részese lehetne, mert a beszerzése fizikai lehetetlenség lesz).
  • Tuvok #327
    Mennyié ?
  • Realtibi
    #326
    húúúúúúúúúúúúúú de zsir ez a video
  • Hmuda
    #325
    Hoplá, nyomás a cdgalaxis.hu-ra és lehet előrendelni a síma és a CE változatot. :-)
  • Toroco
    #324
    fasza a videó, bár kár hogy 24 másodpercet elbasztak a feliratokra és alig mutattak vmit.
  • Toroco
    #323
    Nekem ati radeon 9600pro 128MB kártyám van. ezzel valyon hogy fog menni?
  • David01
    #322
    Most olvastom róla infokat a gamestarban. Nagyon jó lessz!!!!!!!!
  • tigeroo
    #321
    kicsit durvás lesz a harc..:)!
  • drop
    #320
    ez nagyon jó hir és video köszi alig várom már mikor jelenik már meg most vagy azonal
  • Hmuda
    #319
    Most beszéltem a CD-galaxisal és azt mondták, hogy kapnak majd a gyüjtői változatból, szóval majd lehet menni elkapkodni. :-)
  • Hmuda
    #318
    VÁÁÁ!!!

    Megabrutálűberkalfa büntetés a szeren! Kötelező minden BnW2 rajongónak. :D
  • Sné Zsuzsa
    #317
  • Hmuda
    #316
    Kezelőfelülethez csak annyit, hogy kétféle irányítás lesz. Az egyik, mikor nem lesz taskbar és mindent (MINDENT) a kézzel kell megcsinálni, a másik meg mikor lehet pepecselni a menük között.
  • Tuvok #315
    A kezelőfelület furcsán néz ki, bár az elsőben is rendhagyó és mérföldkő volt ugye ...

    A víz viszont a képek alapján nagyon tetszik, baromi jól néz ki szvsz
  • Hmuda
    #314
    [CENTER]
  • Hmuda
    #313
    Amiket eddig láttam videókat (GIGA-Games, Gamespot, PlanetLionHead, stb, stb), azok alapján egy nagyon jól átgondolt és kivitelezett játékot fogunk kapni.

    A Fable köztudomásulag azért lett olyan amilyen, mert a konzolos irányítás és úgy általában a konzolos játékmenet nem fekszik tulzottan a PC-seknek.
  • oneal1
    #312
    hát 5-6 év alatt szerintem nehezen lehet valamit összecsapni....
    szerintem tuti jó lesz
  • Bucser
    #311
    csak nehogy össze legyen csapva úgy mint az eredeti Fable volt...

    Mert akkor sírva szaladok anyuhoz...
  • Hmuda
    #310
    LINK

    Megjelenés előtt pár héttel mindenképpen aranyra kell mennie mert minimum két hét a sokszorosítás, kiszállítás a boltokba, stb. A "pillanat" szót meg mindenki tudja, hogy képletesen kell érteni. :P
  • drop
    #309
    valaki nem tud olyan videokat amin az álatokat mutatja be mert a farkas megvan az nagyon jó de a oroszlánt nem találom
  • Tuvok #308
  • drop
    #307
    igen ez nagyon jó hir hol olvastad
  • drop
    #306
    söt a tied még jóbb mert tudja a shader3 mat is
  • Hmuda
    #305
    Akármelyik pillanatban aranyra kerülhet. Legközelebb már saját képeket fogunk látni. :-)
  • drop
    #304
    nem mert a hivatalos oldalon 1.1 shadert irnak tehát a te vga don is maxon fog menni
  • oneal1
    #303
    basszus:(( nehogymár azon nem menjen!!!:D
    6800GT vel akkor kadni fog vagy mi?
  • Tuvok #302
    Vitatkozás helyett inkább keressetek képeket, vagy új infókat, köszi
  • drop
    #301
    köszi szépen na végre
  • rage at work
    #300
    Nyilván, ki fogja tudni használni a mai legújabb grafikus kártyákat
    A processzorod és a RAM-od természetesen a maxra is elég lesz, a videokártyád
    nem GeF 7800 GTX , így amennyiben a játék pixel shader 3.0-át használ,
    akkor nem fogod tudni full detailen játszani

    Ha nem használ PS 3-ast, akkor igen
    Ennyi
  • drop
    #299
    és kár hogy te it a jogodal bármit megtehetsz mert téged kéne törölni a forumról
    mert a hozá állásod hát nem tudom neked rendet kéne tenni nem kötekedni na mindegy én nem foglalkozom töbet ezel csak hát tudod egy kérdésre inkább máskor probálj válaszolni vagy inkább hagyd békén a töbieket és olvasgas valami mást
  • drop
    #298
    én nem dörgöltem semmi és nem találtam a max configot de mindegy és nem érdekel hogy kinek milyen gépe van mert nekem jóbb van azért nem kell bunkozni mert én nem bunkon kérdeztem és szerintem ha nem tudod a választ akkot meg ne válaszolj
  • Hmuda
    #297
    A problémádra pedig:

    Ha hajlandó lennél kicsit keresgélni akkor lentebb már láthatnád a minimum konfigot. Ezek alapján mégis idejössz gizdulni a gépeddel. Ebböl szvsz senki nem kér és nagyon jól meglennénk anélkül, hogy az emberek orra alá dörgölöd.
  • drop
    #296
    és ez már a harmadik törlésed te na mindegy inkább ne veszekedjünk ténylkeg ird le a gépigényt mert tényleg érdekel
  • Hmuda
    #295
    Egészségedre. Vedd úgy, hogy kaptál egy figyelmeztetést.
  • drop
    #294
    na ketönk közül kia a szánalomra méltob mert kitörülni amit a fikázásodra vélaszoltam na ez szánalom humada gyik