3926
  • rage at work
    #837
    Érdekességek a patch-ről :

    1., As you might also already have read in the transcript from the developer chat; we will be releasing a patch on 6th October. This patch is not critical either but we feel it will improve the strategy aspect of the game. Currently this patch should be ready on Thursday (6th October 2005) and if possible, we'll release it earlier."

    2., Known Issues
    ---------------
    1. PLEASE NOTE : After installing the version 1.1 patch, you will need to start a new game for the patch to properly take effect. Your existing Black & White® 2 save games will no longer work. Save games from version 1.0 of Black & White® 2 will not be compatible with version 1.1 of Black & White® 2.

    2. As mentioned in the original readme, certain USB headsets may cause issues if they are disconnected during gameplay. This is still the case. To avoid any crashes of the game, please save and quit before removing them.

  • OptimusPrime
    #836
    Hát 5 seederrel nem kell csodálkozni! :-)) Azoknál sem a fullos van meg, szóval lassan is fog az még jönni! :-))
  • OptimusPrime
    #835
    Mire lejön, még kijöhet! :-))
  • hapi
    #834
    Én bevállaltam mert most úgy sem szedek semmit. Viszont iszonyat lassan jön!
  • aiguo
    #833
    Egyvalami meg biztos,hogy nics CD-Key hozza, ezert ha bevalalod ezt meg vedd szamitasba!;)
  • cseszter
    #832
    jellenjen már meg!
  • OptimusPrime
    #831
    Megnéztem, egy 4 CD-s verzió .img fájlait tették fel. Ha azt nézem, hogy az USA-ban így adják ki, akár még hihető is lehet. Mondjuk most dolgozom, tehát estig még bármikor kijöhet az Nforce-ra is, de lehet éjszakai letöltésre én is vállalkozom, legfeljebb szivacs. ;-))

    Üdv!
  • GrimReaper78
    #830
    Oks ;)

    Majd szólok ha leért, hogy mi a hányás. Bár most leállt... :\
  • Hmuda
    #829
    Csak amíg ott nincs kint, addig zsákbamacska, én meg azt nem vállalom.
  • GrimReaper78
    #828
    A Winter Assault-ot is már rég játszottam, mire NFOrce-ra felkerült.

    Én mindenesetre töltöm.
  • OptimusPrime
    #827
    Szkeptikus vagyok, az Nforce ugyanis mélyen hallgat. Valaki bevállalja a letöltést, igaz, .torrent...

    Prime
  • Hmuda
    #826
    Már úgy két hónapja.
  • Hmuda
    #825
    Csak hogy amíg ott nincs, addig az iylen suttyó-releasek anynit érnek mint két pár dingókutyavese.
  • GrimReaper78
    #824
    Létezik egy kis 188 kb-os unlocker exe is, amivel elő lehet csalogatni a tigrist is.

    Bocs, ha már a köztudatban van.
  • aiguo
    #823
    amugy rendben van tudomasul vettem;)
  • aiguo
    #822
    Miert is?
    az NForce mega lassu!
  • Hmuda
    #821
    #788
  • zizzenet
    #814
    Gamespot adott a játékra 8.2-t. Ez önmagában nem rossz, de az egész recenzió egy finoman megfogalmazott fanyalgás. Szerintem a cikk írója nincs túlságosan megelégedve az eredménnyel. Azt írja, hogy aki az eredeti programot a szabad játékért szerette, az valószínűleg csalódni fog, mert a játékos itt egy erősen vezetett sztorit vihet végig. Nem igazán értékelte az új lénynevelési módszert, vagyis, hogy látszanak a lény gondolatai. Ez mondjuk tényleg érdekes, lehet, valóban jobb volt a régi módszer, vagyis, hogy szó szerint oda kellett figyelned a szerencsétlen reakcióira, viselkedésére, és "megtalálni vele a hangot", nem pedig folyamatos jelentéseket olvasgatni és azokra egyértelműen reagálni. Így tényleg kevesebb lehet az izgalom a nevelgetésben, kevesebb a hibázási lehetőség is. Persze, meg kell várni a játékot a vélemény kialakításához.
    Szintén negatívumként említi a cikk az építgetést, amiről azt állítja, eleinte nagyon érdekes és igalmas dolog egy szép várost felépíteni, de néhány pálya után, amikorra már kiderül, hogy valamennyin lényegében ez a feladat, eléggé unalmassá válik. Már csak azért is, mert roppant pepecses és végeláthatatlan meló.
    Nem dicséri túlságosan az MI-t sem (nem a lény intelligenciáját), szerinte kicsit passzív és kicsit buta, igazából egy csatával kapcsolatos dolgot hozott fel példának, olyan jellegű gyengeséget, amilyen általában roppant bosszantó tud lenni minden stratégiában.
    És megnéztem a video-revíziót is, mit ne mondjak, itt-ott oly mértékig beszaggat, hogy az már-már elkedvetlenítő.
  • rage
    #813
    Egyelőre nincsen.
    Majd - állítólag - lesz hozzá kiegészítésnek.

    Kár pedig, mert az első részben rengeteget játszottam a haverral,
    s az állatok összeeresztése nagy poén volt :-)
    (Nem verekedtek, inkább táncoltak egymással) :)
  • Newfronter
    #812
    Hát ez már tetszik! Nem is árt nekem a tutorial, hisz még az 1. részel sem játszottam, hehe:)
    De azt jól hallom, hogy ebben nincs multi? Mert azért az kihagyhatatlan szerintem.
  • Hmuda
    #811
    Lesznek benne scriptelt események (azért a történetre is gondolni kell), de köztük elvileg teljes szabadságod van. Az első három sziget csak tömény tutorial és történeti bejátszások, de utána már szabadon lehet tevékenykedni (kivéve persze mikor a történet megköveteli egy-egy scriptelt esemény lejátszását). Szóval én időben olyan 90% szabadság, 10% script-re tippelnék.
  • rage
    #810
    Kommunikált a program, de nem azért:)
    A helyi időjárást nézte meg, s állította be a játékba
  • FLeK0
    #809
    szvsz akkor csak outlookbol meg ilyenekbol nezte ki az emberek nevet meg a maileket.
  • Sephi
    #808
    Tudom hogy warez de amikor megjelent a BnW elso resze akkor jatek inditasa utan kb amikor a capa megy a gyerek fele akkor mindig el akart kudeni valami adatokat a vilghalora az .exe es tudom hogy irtam is hogy ZoneAlarm progival le kel tiltani.

  • rage
    #807
    Az biztos, hogy ez nem az a játék, amit egyszer végigvisz az ember,
    és látott mindent....

    Még az sem mindegy milyen lényt választasz magadnak
    Mindnek más a személyisége, s még két tigris sem egyforma teljesen.
    Sőt, aztán rajtad áll, milyenre neveled
  • Newfronter
    #806
    Szóval ez a játék nem egy agyonscriptelt valami, hanem megvan az a feeling, hogy újra és újra játszd?
  • OptimusPrime
    #805
    Jó a logika, teljesen helytálló.

    Ugyanis úgy néz ki, hogy a kópiákat hét lakat alatt örzik, tehát az, hogy nem került ki idő előtt, az nem véletlen. A hétfő viszont ebben a körben tényleg a legkésőbbi időpont. De ha nagyon optimistán nézem, szvsz szombat éjszaka realizálódhat az internetes futótűz-effektus. :-)) Tényleg már csak reménykedhetünk és nézhetjük az Nforce-ot, mást már nem tehetünk!

    Ima... ;-P
  • OptimusPrime
    #804
    Ismerős... :-D

    Az előző gépemet azért vettem, mert a 433Mhz Celeron kevés volt az akkor megjelent játéknak. Lett belőle 850Mhz és a videókártya is ugrott pár osztályt felfelé, így már jó volt. Eltelt 5 év és most (is) komplett gépet vettem, ahogy közeledett a játék megjelenése, most pedig hamarosan kiderül, hogy mire is dobtam ki egy valag pénzt! :-))

    Üdv!
  • Hmuda
    #803
    Legkésőbb hétfőre datálom. Ha a csapatok nem kaptak a mostani eresztésből (ergó nem rendelték elő), akkor majd megveszik boltban hetedikén és a hétvégén megbütykölik.
  • OptimusPrime
    #802
    Pár száz(ezer) user is hasonlóan ordibál ezekben a napokban! :-))

    De csak stay down, már nincs sok hátra! :-))

    Üdv!
  • Hmuda
    #801
    Majd csak holnap délután körül.
  • Sephi
    #800
    Patchet mar le lehet szedni hozza?
  • Sephi
    #799
    Jaj en alig varom mar :D

    Emlekszem az egyessel azert nem jaccotam met nem volt jo a gepem viszont erre mar fel vagyok keszulve :D
  • Realtibi
    #798
    jöjjön már kiiiiii!!!!!!!!
  • Hmuda
    #797
    Ez csak az egyik része. Mostmár kis gondolatbuborékokban jelzi, hogy mit gondol a lény. Ha megjelenik egy ilyen gondolat, akkor annak megfelelően lehet ütni/simizni. Ha pl arra gondol, hogy "én most ezt a krapekot megnasizom", akkor lehet pofozni, vagy az elmebajos istenségek esetében simizni.

    Már az első rész lény AI-ja belekerült a Guniess Rekordok Könyvébe, mint a világ legkomplexebb játékkaraktere. Ezt a rekordot a második rész kb megduplázza.
  • oneal1
    #796
    húúú az fasza!!
  • FLeK0
    #795
    'venni' lehet neki mindenfele varazslatot a tribute pontokbol asszem, nem kell 25x mutogatni elotte a dolgokat.
  • oneal1
    #794
    nemtudja esetleg valaki hogy a lény tanítása hogy lett fejlesztve illetve hogy kell majd tanítani?
  • rage
    #793
    Nem is kell majd kiírni
    Ott lesz az image, később a mini image , és ennyi.
  • OptimusPrime
    #792
    Oh, ez nem meglepő.

    Mindig tele van a net ilyen fake megjelenésekkel, amikor egy-egy nagyobb kaliberű játék készül a piacra kerülni. És minden túlzás nélkül mondhatjuk, a B&W 2 elég nagy kaliberű játék! :-)) De már nincs sok hátra, lesz még egy-két ilyen, miután majd a végleges kikerül, végre...

    Prime