3926
  • Ferro
    #917
    Jah! :D Csak még a bótban nincs! ^^
  • dodgecharger
    #916
    Jön már!!! :)))
    40k-val , és még 21 óra..
  • Tuvok #915
    - Black & White 2 (94 új üzenet)

    Kijött, vagy mi van ?
  • GrimReaper78
    #914
    Még 1 teljes napig ;)

    25K-val jön. Siralmas, de ez van. Majdcsak felgyorsul. Vagy nem... :P


    @szolnokboy: mit "és"?
  • Szolnokboy
    #913
    és ?
  • Arthas
    #912
    Hát nekem átlag 3kb/s-el jön :D
    Szóval én inkább türelmetlenül várok, hogy kikerüljön egy gyorsabb oldalra ,vagy ha jó játék ,akkor megvárom a magyar premiert...
  • Malakai
    #911
    Azért remélem megnézted, hogy hány napig tölti még azt onnan, szerintem előbb lehet majd megvenni cdgalaxisban. :D
  • GrimReaper78
    #910
    Várd, mi meg addigra már rég tolni fogjuk :P
  • ducati06
    #909
    Megvárom amíg kint lesz az nforce-on....
  • GrimReaper78
    #908
    Hehe, most olvasom a lények leírását. Oroszlánom lesz, mert az szarkasztikus :DDD
  • cseszter
    #907
    És ezt honnan töltöm le?
  • OptimusPrime
    #906
    Én betettem letöltésre, ahogy emelkednek a számok beindul majd ez, bár még lassú (egyelőre 3 napot mutat...), de éjszakára úgyis marad a letöltés, hátha...

    Prime
  • Toroco
    #905
    na én most elléptem egy időre
  • Toroco
    #904
    kell telepítened a bittorrent vagy bitcomet vagy valami hasonló prógit és abban megnyitnod azt a filet, és már tölteni is fogja. én ezt használom: BitComet v0.60 full verzió és magyar. linket nem tudok hozzá adni
  • rage
    #903
    Tölts le egy torrent programot
    Utána a letöltött file-t el lehet indítani, s elkezdi
    tölteni Torrenten át

    Jó esetben.
  • cseszter
    #902
    nekem lejött egy 29,3kb-os izé jött le azzal mit csináljak
  • Toroco
    #901
    olyan oldallal még nem találkoztunk csak ezzel az egy torrent-tel
  • cseszter
    #900
    plz oldalcimet ahonnan letölthető
  • Toroco
    #899
    innen de rohattul lassú. nekem nem is jelezte a végét ai időnél csak 9esek voltak ugy hogy én leállítottam.
  • kHares
    #898
    Már miért ne kérné? Egy fickó megosztotta a neten saját boltban megvásárolt játékának a clone verzióját. A saját cd kulcsát meg nyílvánvaló okok miatt nem adja mellé.
  • Newfronter
    #897
    A mininova-n van egy CD-kulcs torrent, hogy jó-e azt nem tudom, de bemásolom ide, és ha jó akkor nem kell majd keresgélni a neten. Ha meg nem jó, akkor megkérem Hmuda-t, hogy törölje a hozzászólásom.

    Tessék:
    Heres first key
    1YXXJK7E9012M4567890
    Second one with my name in it to prove i made it
    1RDMRN7EMELIHSONDEMO
  • cseszter
    #896
    Honnan lehet letölteni
  • GrimReaper78
    #895
    Na. Röpke 36 óra és lent van a game

    Amúgy nem értem ezt a CD-kulcs parát. Ha nincs, akkor valszeg nem kéri a játék.
  • rage
    #894
    Ha elgörgetsz a jobb széléig, ott találod a leírást a lényekről
  • rage
    #893
    Na, és ott kiválasztod, hogy good vagy bad, bejön a flash animációs
    menü, s elég sok mindenről kapsz ott infot.
  • Toroco
    #892
    jól megcsinálták ezt az oldalt, de nálam annyira lassan tölt be hogy az már kínos
  • Toroco
    #891
    köszi. nekem nem is ez az oldal jött be :P
  • Hmuda
    #890
    Ehune.
  • Toroco
    #889
    Én is elkezdtem letölteni az imageket, de 15 perc alatt még két mega sem jött le. tényleg lassú...
  • Toroco
    #888
    Hmuda ugy látszik nagyon béna vagyok mert az ea oldalán sem találok bővebb leirást a játékről csak egy rövid irást meg néhány képet. Linkeld be kérlek nekem a leirásokat. köszi
  • Dzsega #887
    én is így tettem de semmi. semleges maradtam.
    na mind1. majd talán a 2ben.
    nah megyek haza már így is sokáig voltam itt (melóhely, 4:20ig tart a munkaidőm)
  • Toroco
    #886
    Nekem egyszer ugy jött össze az 1ben hogy én a lehető leg gonoszabb voltam, de a lényem az angyali volt. Olyan rózsaszines lett a tigrisem és valami fehér fény keringett körülötte. a gondolatait olvasva meglepődtem mert ő jónak gondolt. :D
  • Hmuda
    #885
    Legegyszerűbben úgy, hogy nyilván csak jó dolgokkal hódítgattad a többi falut (adtál nekik kaját/fát, gyógyítgattad a betegeskedőket, stb), na meg persze csak jókat cselekedtél a saját faluiddal (lást mint a hódításnál). Nekem így nagyon könynen meglett a full jó. Nyilván alapvető dolog, hogy nem csináltam semmit ami csak távolról is emlékeztetett a gonoszságra.
  • Toroco
    #884
    thx
  • Dzsega #883
    Gonosznak lenni pedig jóóóóó! Próbáltam már és nagyon állat hogy még az ég is vörös meg a templom meg füstöl a "kis" lényed.
    Jó viszont sosem sikerült, eddig a legjobb teljesítmény az az volt hogy nem váltam gonosszá. Nem is tudom még mindig hogy hogyan lehet jóvá válni miket kell csinálni. pedig mindig azt tettem amit az anyal mondott de mégsem sikerült.
  • Hmuda
    #882
    Az ea oldalán keresd.
  • Toroco
    #881
    ez a hivatalos oldal címe ugye? http://www.lionhead.com/bw2/ bár gondolom, de én ott nem találtam ilyesmit. Segítenél??
  • FLeK0
    #880
    mondjuk azert, mert aki megvette szeretne jatszani vele online amikor lesz ra lehetoseg. ez nem warez release, csak egy masolat a cdkrol egy random embertol.
  • Mike
    #879
    ez nem poén
  • Mike
    #878
    nemt udom egyébként miért gondolkodik mindenki szélsőségekben
    a pc guru névtelen szerzője is ezt tette
    a BnW első részében sem voltam sem jó, sem gonosz
    itt sem leszek az
    jónak nem voltam elég jó, gonosznak meg elég gonosz, nem volt szivem gyötörni Döncikét