3926
  • drop
    #877
    oké csak mert akkor nem értem miért nem tete közé a cd kulcsot
  • Hmuda
    #876
    Hatalmas felzúdulás lenne miatta, lásd HL2. Ettől lenne hangos a net. Ne kezdjetek el képtelen elméleteket gyártani.
  • drop
    #875
    nem lehet hogy a cd kulcs azért nincs meg mert neten kell aktiválni és azért nem teték fel hozá
  • Hmuda
    #874
    Lehet, hogy itt már nem is kell kulcs, vagy az a helyzet mint a Fable-nél.
  • Falabu #873
    A remény hal meg utoljára!

    De ha ez télleg jó akkor márcsak egy kulcsot kell hozzá alakítani, de mire ez lejön úgyis lesz már valami kulcskészítő(nem a mátrixos)!
  • Hmuda
    #872
    Kulcsszó: "elméletileg".
  • Hmuda
    #871
    Pl a hivatalos oldalon.
  • CUCLI
    #870
    5seeder. 4*** leecher
    villám gyors D:::
  • Falabu #869
    Csak torrentbe van még!
  • CUCLI
    #868
    hm. de hol van fent ez a clone cd verzsön
  • Toroco
    #867
    hol lehet leirásokat olvasni a lényekről?
  • Falabu #866
    Az nforce-n azt mondják, hogy elméletileg ez a CloneCd-s verzió működőképes!

    Ámen
  • drop
    #865
    hát igen de nagyon nem ronthaták el mert azért anyira nem huzták le az értékelést meg szerintem ha olyan mint az egy volt csak szeb grafikával engem már akkor is meggyözöt és hát azért van benne egy két ujdonság szoval én sikere számitok
  • kHares
    #864
    No, ez tényleg megmosolyogtatott. Amúgy meg elnézve a hatalmas lelkesedést ha valami nagyon jóra számít az ember igen ritka hogy tényleg az legyen. Én legalábbis bármikor nagyon vártam valamit sose tetszet. Ez most vagy az én hibám vagy a game ipar jutott el ilyen alacsony szintre, de csak annyit mondok nyugi. Néztem izonews-on páran már megvették és elég vegyesnek érzik, szal készüljön föl mindenki. Persze addig ne mondjunk véleményt míg nem láttuk, de személy szerint csalódtam a lionhead-ben a fable óta.
  • Newfronter
    #863
    Hát ez a CD kulcs marha jó, ez akkora LOL, állítom sokan beugranak ennek :DDD
  • Hmuda
    #862
    Most játékokról beszélünk, amit csak boltban lehet legálisan beszerezni. :-)
  • rage at work
    #861
    Persze, azok nem úgy indultak, hogy I'm a stupid noob...
    :)
  • rage at work
    #860
    Olyan programok, amik a neten vásárolhatók meg, és mailben
    küldik a kulcsot, ennél jóval hosszabb serialt is kaptak már
    :-)
  • drop
    #859
    elolvastam de hamar rájötél kár hogy lelöted a poén
  • Hmuda
    #858
    Jaj hagyjál már. Olvasd el, mielőtt bemásolod. Másrészt nincs az az agyament dev, aki ilyen hosszú kulcsot csinálna, még ha nem is lenne látványosan egy rossz vicc. :P
  • drop
    #857
    it a cd key álitolag jó de kétlem
    I4mA-5Tup1D-n008-Wh0-Kn0w5-n07-m0ch-1n-1iF3
  • rage at work
    #856
    Ha legalább olyan jó lesz, mint az első rész, és mindez
    mai grafikával, akkor nekem már tetszeni fog.
  • Hmuda
    #855
    Amúgy is hülye volt a cikkíró. Megnéztem már egy nagy rakat videót és egyikben se láttunk "evil" szavakat röpködni, csak mert a játékos sereget csinált vagy harcoltatta őket. Csak akkor kap a játékos gonosz pontot (a videók alapján), ha a seregével ellenséges városokat foglal el, ami eleve gonosz cselekedetnek számít a játékben. Ha valaki védelemre használja a seregét, akkor nem lesz gonosz.

    Az ilyen suttyó bemutatókat nagyon nem kell komolyan venni.
  • zizzenet
    #854
    Nem nekem kell leprogramozni, mert nem is én találtam ki, hogy legyen ilyen játék. Számomra nem a megvalósíthatóságról szól ez a pár gondolat, persze, abban igazad van, erről is lehetne vitatkozni. Inkább arról szól, szerintem, hogy a cikk írója disszonanciát érez a címszereplő elv működésében. Ennyi.
  • rage at work
    #853
    Pedig tök másképp fog kinézni egy békés nép egy békés lénnyel,
    mint egy agresszív , gonosz horda egy gonosz teremtménnyel...
  • Hmuda
    #852
    Akkor te próbáld mindezt leprogramozni. Kapsz rá négy évet. Hidd el, hogy nem menne.
  • zizzenet
    #851
    Lehet, igazad van. De az alábbi idézet azért elgondolkodtatóbb:

    "Black & White 2, in ironic tribute to its name, perhaps, takes a pretty binary view of good and evil. Anything associated with building and growing is automatically good, anything associated with making war is automatically evil. The game makes no distinction between a peaceful state building an army for self-defense and one designed for murder and conquest. Building a nursery is automatically good, even if the purpose of the nursery is to free up slaves to toil more hours for your Mordor-like state and to raise the next generation of mindless drones."
  • drop
    #850
    hát igen az elözetesnek nem lehet hinni mert álitom olyan játszota akki vagy autoszimulátor buzi vagy ép fps mert már nem egy helyen látam ilyent
  • Hmuda
    #849
    Nemhinném, hogy kikapcsolható. De a százalék scak akkor látható, ha épp ütöd/simized, különben csak az, hogy mit gondol.
  • rage at work
    #848
    Egy aranyos gameplay hibát azért már talált valaki
    Ha leraksz egy nagy követ vagy épületet a lényed elé, az folyamatosan újra és újra nekimegy (nem mindig, csak bug miatt néha előfordul) és végül úgy hiszi,
    hogy megtámadták :)
  • Mike
    #847
    ezeket a könnyítéseket ki lehet kapcsolni? nem akrok százalékokat látni, nem akarom látni mit gondol a lényem :)
  • drop
    #846
    ez a téma levan zárva nem mondtam hogy nem fut a játék ccsak egy bizonyos fajtán de azota kiadtak egy uj drivert olvasd a forumot tovább és meglátod
  • Mike
    #845
    LOL

    tisztára mint a Diablo
  • Mike
    #844
    persze mondjuk egy 6600 vagy 6800GT röppenjen kukába, igaz? ez full baromság
    max vmi vakhitü Atis terjesztheti, ezzel oltva a népet
  • rage at work
    #843
    Persze
    Installáld fel a játékot, futtasd a tiger unlockert,
    installáld a patchet, aztán new game.
  • Hmuda
    #842
    Creature lacks personality; poorly balanced alignment and conquest system; many quests feel like busy work; long, boring tutorial that can't be skipped.

    A lénnyel foglalkozni kell és akkor kialakul a személyisége, a patch meg kijavítja a kihagyhatatlan tutorialt. Elkapkodott kontár-review.
  • drop
    #841
    egy hülye kérdés ha felteszem a javitást akkor még a tutoriált végig vihetem ugye
  • zizzenet
    #840
    Gamespy is rendesen lehúzza a játékot.
  • Hmuda
    #839
    Én amúgyis kigyomláltam volna az ea logót az elejéről, mert már heveny hányinger kerülget ha csak arra a görény bandára gondolok.
  • rage at work
    #838
    Egyéb hasznos dolgok :

    Removing Splash screens
    After I booted the game for several times, I got annoyed by the long splash screens. Here's how you can remove them:

    1) Go to the Black & White 2 directory, Data->Splash. (default:C:\Program Files\Lionhead Studios\Black & White 2\Data\Splash
    2) See three files called EAlogocompressed.bik, Splasha.tga, and splash_intel.tga?
    3) , now make a backup of each of these by highlighting all of them, right clicking, click 'Copy' and now paste them into the same directory.
    4) Now see the dummy file? Make three copies of those.
    5) Rename each dummy file according to each of the file names -EAlogocompressed.bik, Splasha.tga, and splash_intel.tga.
    6) Start the game without splash screens!

    Quick Save and Quick Load!
    They are really handy for an uninterrupted gaming experience.
    Quick Save: Ctrl+S
    Quick Load: Ctrl+L

    Bookmarks
    Bookmarks are extremely useful for getting from one place to another quickly.
    Set Bookmark: Alt+#(Numbers 0-9)
    Go to Bookmark: Shift+#
    Cycle bookmarks: /

    Veterans & Newbies
    By linking platoons together, the soldiers with more experience can teach their friends with lesser experience.

    Thats all for now. I'll edit and update when I remember more. Feel free to add on!

    Ebből az elsőt, a "remove splash screen"-t jegyezzük meg, mert
    az eredeti fórumon sokan panaszkodnak, hogy irtó lassan töltődik miatta a játék, vagy simán ki is fagy, de a fenti megoldással a probléma megszűnik!

    Lehet, hogy a patch is segít, de biztos ami biztos!