3926
  • zizzenet
    #2042
    Hivatalos fórumon külön topik van arra, hogy ki milyen módon szopik 9800 Pro videókártyával (és esetleg milyen megoldás van). Téynleg ennyire gáz vele a játék?
  • Shadow_THH
    #2041
    alig várom már hogy megjöjjön az új gépem első dolgom lesz ezzel nyomni ^^
  • Mike
    #2040
    pfff
  • rage at work
    #2039
    Most visszagondolva az első részre:
    Ha az influence csík átlógott az ellenfél területére, a kezem akkor átért hozzá, lehetett onnan elvenni nyersanyagot, embereket, stb.A statisztikák nem egy száraz tényeket közlő üres ablakban, hanem egy csodálatos templomon belül volt, ahol a lényem pihent éppen. Rajta a tetoválásokkal, amiket rá tehettem.

    Ha a lényem átment verekedni a szomszédba, összeesett és dőlt a fél falu, mert akkora volt. Tegnap sikerült a farkasommal bemenni az ellenfélhez, az ő farkasa két rúgással lecsapott, és ennyi. Ahhoz kicsi, hogy dőljenek a házak...

    Hirtelen, amit butítottak az első részhez képest...
  • Pluskast
    #2038
    Persze! Azért mondom, hogy, ha így gondolták a készítők akkor ez egy rossz logikai megoldás volt a részükről.
  • Newfronter
    #2037
    Hát így tényleg nem a legjobb, pedig milyen jó lenne... sőt egy kicsit textúrahibás is lett ettől nálam :(
  • Hmuda
    #2036
    A képeken nagyjából ugyanazon a helyen állnak. Ugyanaz az út van a lábuk alatt és egyanaz a búzamező van a jobb oldalukon.
  • Mike
    #2035
    azért titán nem? ne is tudják az emberek kinyirni, max egy másik titán vagy egy isten
  • Hmuda
    #2034
    Most inkább nem szenvedek vele. Inkáb belinkelem a két képet szemléltetésnek.
    Alap méret változtatás nélkül.
    Méret változtatással.
  • rage at work
    #2033
    Annyira nem nehéz elképzelni, hogyha az egyik 99 méter a másik meg 11 ...
  • rage at work
    #2032
    Vajon mit jelenthet a többi érték ?
  • Mike
    #2031
    egy képre nem lehetne összetenni?
  • Hmuda
    #2030
    Akit érdekel, bár nem ajánlott, mert ugyanúgy hülye marad az útkeresése.

    File:

    Program Files\Lionhead Studios\Black & White 2\Data\Balance\GameBalanceCreature.txt

    ANY_CREATURE_HERE 1 4.05 7.5 11.55 100 1.8

    Ezt átírod amire jólesik. Én 99.99-re írtam és ekkora lett, de lehet sokkal nagyobbat is csinálni.

    Én személy szerint visszaraktam az eredeti file-t, mert rossz nézni, ahogy bénázik a házak között, közben meg egy orbitális debella.
  • Pluskast
    #2029
    Szerintem ez az új harcrendszernek köszönhető. Ha ekkora méretű lenne a lény nem lenne értelme a harcnak. Vannak olyan pályák ahol nincs is ellenséges lény és gondolom ha 100 méter magas és nagy lenne akkor nem is lehetne kinyírni, meghát simán semmi értelme nem lenne a városfalnak.
    Persze az megint más kérdés, hogy miért nem oldották meg ezt a problémát....
  • Hmuda
    #2028
    Csak az a rendkívül szomorú, hogy modokkal kell egy alap BnW-s dolgot összehozni, mert a készítők képtelenek voltak rá.
  • rage at work
    #2027
    Akkor át fogom írni én is
    Én azt hittem, gyárilag ekkora lesz, nem 5 ember magas...

    Melyik file-t szerkesszem ? Este meg is nézem.
  • Hmuda
    #2026
    Nemrég beraktam egy normális képet ami alap beállításoknál mutatja maximális méretben. Kb hatszor akkor mint egy falusi.
  • Newfronter
    #2025
    Elképzelhető hogy ezt normalizálják egy moddal...
  • Hmuda
    #2024
    Amúgy megmarad a probléma, hogy ugyanúgy navigálnia kell a házak között és csak a nyitott kapun megy át, de ez betudható a retardált creature AI-nak.
  • Ferro
    #2023
    Tényleg! :DDD Rögtön mellé is szórtam a felét véletlenül! :D
  • Newfronter
    #2022
    Igen
  • Hmuda
    #2021
    Abszolút nem fogja vissza. Ugyanannyi poligon, ugyanakkora textúra, csak nagyobb a modell. Semmi extra.
  • Pluskast
    #2020
    yes
  • Newfronter
    #2019
    Az egy dolog hogy nagyobbá lehet tenni egy átírással, csak szerintem sajnos maradnak azok a problémák, hogy nem lépi át a fala, hanem a kapun megy ki....stb
  • Hmuda
    #2018
    Igen megbuheráltam. Egy file-ban átírtam a 11.55 méteres magasságot 99.99-re.
  • reménytelen
    #2017
    Tudtátok, hogy a játék elején a Lionhead logónál a tartót, amibe ömlenek a négyzetek, irányítani lehet a bal egérgombbal?
  • Mike
    #2016
    elképzelhető, sokkal több poligonból kellene állnia
  • rage at work
    #2015
    Így át tud menni a zárt kapun ? :-)
    Amúgy megírhatnád, mely file mely értékét kell átírni.
    Így azért kicsit impresszívebb a lény
  • drop
    #2014
    de meglehetet volna oldani ugy is hogy csak városon kivül legyen nagy és a városba
    20 méter enyi nem tudom miért nem lehetet ez kivitelezni ammi 1 be jó volt azt minek szedik ki hát ezt a játékot se veszem meg pedig ugy volt
  • Mike
    #2013
    oda tudnád a lába mellé tenni az eredeti méretet is?
  • Ferro
    #2012
    Szerintem hasznos a védekezés! Az a sereg tapasztal aki részt vett a harcban (ez néha tribute pontokat is hoz)...
    A bekapott evul pontokat pedig ellensúlyozza az ember egy-egy heal spellel!

    Például a falakra kiállított íjászok, pár szint után, lángoló nyílvesszőkkel lövik a nyitott kapu láttán betódulni óhajtó ellent! :)
  • quack
    #2011
    ez most fake vagy how csináltad?
  • rage at work
    #2010
    Lehet, hogy a nagyobb lény nagyon visszafogná a frame rate-et?
  • Pluskast
    #2009
    Megbuheráltad a lényed magasságát??
  • Hmuda
    #2008
    A szerkeszthető file tanulsága szerint a lények maximális mérete 11.55 méter lehet. A képen 99.99 méter...az a méret amit egy BnW1 rajongó minimum elvárhat.
  • Hmuda
    #2007
    Nah, nekem valahol itt kezdődne az a fogalom, hogy "Black and White"...
  • zizzenet
    #2006
    ld. #2005
  • zizzenet
    #2005
    Jól van na, akkor kiteszem a szmájlikat is:
  • Pluskast
    #2004
    Nyugi, nyugi zizzenet!:) Csak kérdezem ma a baj mert nem értem a reagálásodat ahhoz amit írtam:) Ennyi:) Ne légy rögtön ideges na:)
  • Mike
    #2003
    ha ez most a sims2 lenne, teljesen meg lennék nyugodva, mert akkor a fél év múlva jővő ieg lemez telepakolná az eredetit plusz opciókkal, funkciókkal :))