3926
  • Hmuda
    #1962
    Azért gonosz, mert a csata nem más mint értelmetlen gyilkolászás. Halál=rossz, élet=jó. Ilyen egyszerű.
  • Hmuda
    #1961
    Nem lesz nagyobb. Vannak adatok és ott 100%-osnak jelzi a méretet. Ennyi, slussz-passz. Rengetegen panaszkodtak a hiv fórumon, hogy a lény maximális méreten is alig tud kikukucskálni a falak mögül.

    A BnW1 lényei lazán átlépnék, itt meg nyitogatni kell neki a kaput, ha épp ki akar menni, mert túl kicsi.
  • Mike
    #1960
    néha jól jönne egy térkép, az egyszer biztos
    mint a többi stratégiai játéknál
  • Mike
    #1959
    én meg szeretnék csatázni, ha már egyszer ez a nagy újítás a játékban, de nem szeretnék gonosz lenni, és az állatkám se legyen az
    a csata mitől gonosz dolog, ha nyerek? max az ellenfél tekinthetne rám mint Sátánra
  • zizzenet
    #1958
    Nem akarok beleszólni, pláne egyelőre kibic szerepben, de nem lehet, hogy ti nem vagytok még tisztában a játék minden részletével? Hogy például a lény lehet nagyobb is, ha így vagy úgy nevelitek? Meg mit tudom én, ilyenek. Ismétlem, nem beszólni akartam, még ha sikerült is .
  • Voltan
    #1957
    Az égre kattintasz a bal gombbal. Ott tudod állítani az időt. Be van osztva munkaórákra, szórakozási időra, meg alvó időre. Tudod, "Nyolc óra munka, nyolc óra pihenés, nyolc óra szórakozás."
  • Mike
    #1956
    ez a bajom a játékokkal
    iszonyat időigényesek
    a GTA-val egy egész nyarat végigjátszottam, és még mindig nem fejeztem be
    err ugye most itt a BnW2, a Fable, és az Age of 3 is

    sokkal jobb lett volna a BnW2-be tesznek free módot is, amikor mindent csinálhatsz, és egyedül vagy egy szigeten
  • Mike
    #1955
    nem biztos hogy jobb. más
  • Pluskast
    #1954
    Ok csak nem tudom, hogy hogy kell éjszakát csinálni. De majd akkor otthon megnézem, ha hazaérek a melóból.
  • I.C.ram
    #1953
    Valaki tudja, hogy hogy a fenébe lehet pénzt szerezni a küldik teljesítésén kívül? A tutorialban mondott valami olyasmit, hogy ha elkapraztatom az embereket, akkor azért is kapok. Hát baromira nem kapok semmit, csak a küldikből, azok meg elfogynak.
  • Hmuda
    #1952
    Csinálj északát...jó dolog odafigyelni a tutorialok közben, roppant hasznos dolgokat szoktak megosztani a nagyérdeművel...
  • Pluskast
    #1951
    Nem tudjátok, hogy mi a fenét lehet tenni az ellen, hogy aludjanak az embereim? Csakmert annyi házat építettem , hogy van amelyikben már nem is laknak benne fullosan és állandóan azt kántálják, hogy: "we need sleep". Ezt, hogy a fenébe lehet orvosolni?
  • Hmuda
    #1950
    Az első részben is tökéletesen látható volt minden 100 méter magas lényekkel is. Egy átlag játékos úgyse közelről nézi a játékteret, hanem egészséges távolságból (kb 100-15 méter magasról). Én még azt is hajlandó lennék elviselni, hogy a lény átfut az épületeken, de ne csináljanak egy nyomoronc törpét a régi kolosszális titánokból.
  • Mike
    #1949
    :DDDDD
  • engine
    #1948
    Gondolom kezelhetőség miatt lettek "kicsik" a lények (emberek - lény arány miatt).
    Ha óriások lennének végképp elveszne a játékélmény a kamera kezeléssel.
    Plusz nem látnád a bohóckodásukat - ami nagyon megdobja a hangulatot - , mert csak deréktól lefelé látnad lényed :)

    Persze csak saját vélemény, písz
  • drop
    #1947
    hát akkor minek mutatják a majmot olyan nagynak meg a 2 szigeten is milyen nagy a lény hát nem tudom akkor ez nagyon elet rontva
  • Hmuda
    #1946
    Ez a lény egy 100%-osan kifejlett farkas. Igen...ez a maximális méret...
  • Timbo
    #1945
    ebben tökéletesen 1t értek veled! Az 1 ben sokkal jobb questek voltak!Itt általában dobáljá össze vissz köveket meg hordókat és kész!
  • Hmuda
    #1944
    Nekem már az ötödik szigeten max méretű volt. Nézd meg az adatok között a méretet. Ha 100%, akkor nem fog tövább nőni. Csak az a gond, hogy jelenleg a legnagyobb méretű lény kábé akkora mint az első rész bébi lényei. Pofátlanul le lettek kicsinyítve.
  • drop
    #1943
    énekem csak egy dolog nem tetszik hogy kevés a ezüst tekercs van a játékba 1 be sokal több volt nem tudom miért kelet enyire keveset tenni bele
    és valaki tudja it hány évesen lesz teljesen nagy a lény mert az 1 részbe 15-20 óra után márnagy volt de it nem igen változik
  • Voltan
    #1942
    Különben fura, amíg nem hívtátok fel rá a figyelmemet, nekem fel sem tűnt...
  • Voltan
    #1941
    Lál!
  • Hmuda
    #1940
    Csak kár, hogy a játékosok háromnegyedének már a könyökén jön ki a szívdobogás és rengetegen totál kilőtték a hangokat, mert idegesítő.
  • zizzenet
    #1939
    Nem láttam a játékot, de videókon hallottam már ezt a szívdobogást. Lehet, ez amolyan szimbolikus megfejtősdi. Például azt üzeni, hogy lehetsz a játékban jó vagy gonosz, biztosan nem vagy szívtelen. Ilyen szép üzenet, kedveskedés.
  • GrimReaper78
    #1938
    Előfordulhat. Mindjárt megnézem.

    Habár a #1934-es felvetés sem rossz :P
  • rage at work
    #1937
    Az első részben a mi saját erőnk, hatalmunk, és varázserőnk növekedését jelezte.
    Lehet, hogy itt is ugyanezt.
  • Newfronter
    #1936
    De dúrva.. komolyan ezt senki sem tudja, hogy mit jelent?
    Akkor jobb lenne kitörölni ezt a hangfájlt, ha nincs értelme.
  • rage at work
    #1935
    Szívdobogás az első részben is volt
  • Voltan
    #1934
    Szerintem ez a készítők szívhangja. Azon idegeskednek, hogy ne jöjjön ki nagyon lehúzó kritika.
  • Hmuda
    #1933
    Ezt akarja tudni mindenki a hivatalos fórumon is, de a devek hatalmas kussban vannak ezt illetően. Egyszerűen nem hajlandóak megmondani, pedig rengetegen panaszkodnak, hogy irtó idegesítő hallgatni, mikor semmi látható oka nincs.
  • GrimReaper78
    #1932
    Szerintem nem láma kérdés, erre én is kíváncsi lennék.
  • Ferro
    #1931
    Egy lámoidnak tűnő kérdés!?

    A szívdobogás mit szimbolizál? Mert ha sehol nincs harc és az avatarom/állatkám (kinek mi teccik) békésen játszadozik a macijával a tengerparton, a városban 98%-ban zöld szimbólumok láthatóak, akkor is úgy dobog az a szív mintha menten szívrohamot akarna kapni!
  • Newfronter
    #1930
    Igen!
  • Sephi
    #1929
    Ha felrakom a 1.1 patchet akkor az mukodi fog a 4Cd-es verzaval kerem?
  • rage at work
    #1928
    igen, érdemes, a későbbi hibák elkerülése végett.
  • rage at work
    #1927
    Állítsd az égen háromszor nappalra
  • oneal1
    #1926
    mit javít amúgy a patch, hogy muszály újrakezdeni???
  • M3nt0R
    #1925
    Ha már küldetés kérdés, van az hogy a gyerek nem tud aludni a kakastól, vele mi a teendő?
  • Bandeeka
    #1924
    Hali!
    Az 1812-esre tudja vki a választ?
  • FLeK0
    #1923
    mukodik