3926
  • Tuvok #2162
    Nálam is ez volt .
    Uninstall megoldotta .
  • Sephi
    #2161
    Ha nem babralom meg a config filet akkor a jatek High-on csodalatosan megy csak nagyon szegeny a terulet. Ha megbabralom akkor mar alapbol ugy akadozik hogy az fortelem. Semmit nem tudok pluszba rakni mert alig tudok mozdulni ugy akadozik.

    Ez masnal is igy van? Mit kell csinalni ellene?
  • csejktom
    #2160
    Hi!
    Az 5.sziget archeológusnál, a 3.jel után mit kell csinálni?
  • rage at work
    #2159
    77.77-tel nem jó?
  • zero the hero
    #2158
    Hello!
    Lenne 1 kis gondom.Elhoztam a koliba a gamet es a sracnak inno 3D Tornado 5700 ultra van a gepeben es nem talalunk 1 normalis drivert amivel menne a game:((
    javasolnatok 1-2-t plz? thx
  • karat
    #2157
    hello,
    valaki mondja már meg hogyan lehet a barlangból kiűzni a szörnyet (azt hiszem a 6. pályán)mert már nagyon idegesít. köszi
  • Omlás
    #2156
    Amúgy eddig akaratlanul is a gonosz felé ált a dolog 79% Evil ről feljöttem 7.6 God ra nem kis munka volt :)!
  • Omlás
    #2155
    Bazze a 7. Land elég szivatós :) no sebbaj összeszedem magam :)!Amúgy tényleg ha jobban rá áll az ember a jó oldalra sokkal inkább leköti a játék 9 körül nekiáltam most léptem ki azt nézem bazze 3:23 :)) nah ezt szeretem mikor nem veszem észre hogy tellik az idő miközben gémelek!Amúgy én csak is kizárólag maradok a jó oldalnál így élvezetessebb mint a katonásosdi! Fal pár ilyás csávó azt késsz :)!
  • GrimReaper78
    #2154
    Király. Azért fehér a bundája, mert jó? Ha jól emlékszem, a vikingeknél fekete farkas volt, de az oroszlánom hamar elgyepálta :D

    Pont most gondolkoztam el azon, hogy radikálsian el kéne mozdulni az egyik vagy másik irányba, kíváncsi leszek, hogyan változik majd a táj és az épületek a beállítottság hatására.
  • rage
    #2153
    Én próbáltam úgy, aztán majdnem széttörtem a DVD-t
  • rage
    #2152


    Jó kutya
    :-D
  • I.C.ram
    #2151
    Van rá valami mód, hogy gonoszként is megtudjaszerezni a falvakat minimális harccal?
  • rage
    #2150
    Na, ez az építgetős megoldás mindjárt jobban tetszik.
    Hamar megcsináltam a Norse land küldetést, sőt már a japán falvak fele is
    hozzám költözött sz új szigeten.

    Így, hogy nem a harc a lényeg, egyből más a hangulat, mindjárt szívesebben játszom vele.
  • ShaiHulud
    #2149
    nekem is fos a gesture, hiaba firakolom a jeleket egyszeruen nem veszi be:( meg a tok egyszeru firet sem akarja bevenni, viszont R betut azt valahogy midnig beveszi. fene sem erti, imo bugos. gondoltam ra hogy fps miatt "leszogtelesitve" kapja meg es nem tudja detectalni, na de akkro az R betut meg miert? ha lassan irom akkor sem jon ra hogy most mivan.
  • Lynx_TWL
    #2148
    nappal éjszaka és annak piszkálása különösen jó ötlet:)
    esőt kétszer láttam eddig, az első lénykiválasztós tutorial pályán, meg a másodikon amikor katonákat gyárthattam először.
  • Tuvok #2147
    Hm, fasza
    Asszem megérett egy reinstallra
    Már ha visszateszem egyáltalán ...
  • Lynx_TWL
    #2146
    mindnenki más tud rendesen gesztusokkal varázsolni? bnw1ben tök simán ment, de itt egyszerűen nem eszi meg ez a sz*r, hogy firkálok a talajra...:( ma is pont ez történt, hogy spirált rajzoltam, erre egy szivet rajzolt ki a gép.... na most a spirál meg a sziv az teljesen más alak tehát nem értem mi a fsz van nálam:/
  • Lynx_TWL
    #2145
    én eddig egyszer nem háborúztam, totál good vagyok én is meg kricsöröm is világítunk és pipacs jön a seggünkből is.

    kell egy fal az megfog mindent, ha baj van a kricsör elintézi a katonákat(nembaj hogy evilbe megy, mert szed két fát aztán jól van:)
    rengeteget építek, néztem itt a szkrinsotokat többiektől... hát ahogy látom mások 5 focipálya nagyságú tereket hagynak a házak között, én kész metropoliszokat építek:) =rengeteg impress
  • Hmuda
    #2144
    Hát ez eléggé bug-gyanus. Építkezésnél nem kellene a beállítottságot kijeleznie.
  • robotnyk
    #2143
    esővel találkoztam random
  • magus
    #2142
    nalam meg se jeleniti h lenne olyan... low es kesz...
  • Tuvok #2141
    Akkor hiába is kerestem, nálam ilyen
    Bug, vagy még nem érem el a menüt, vagy mi a fene van ?
  • Hmuda
    #2140
    Előbbi azért szvsz nagyon nem kellene, hogy kérdéses legyen, de az utóbbi már trükkös, mert én eddig kizárólag teljesen tiszta idővel találkoztam, leszámítva azt a kis vihart ami városfoglalásnál van.
  • zizzenet
    #2139
    A nappalok és éjszakák valamint az időjárás folyamatos változása azért ugye benne van a játékban?
  • moralosan
    #2138
    faq
  • Sephi
    #2137
    Gyerekek a opcional egy csomo opciot nem enged bealitani a Grafikai bealitasoknal... ez miert van? Mert azer nem egy gyenge kartyam van.....
  • Hmuda
    #2136
    Nah, pont van egy ilyen képem...
    Alul bal oldalon vannak a menük. Építés, Lény-tanítás, Lény feladatok, Tribute, Varázslatok, Feladatok, Adatok.
    Jobb oldalon a sub menük: összes, lakóházak, civic épületek, nyersanyag cuccok, út/fal/miegymás, díszítés, katonai cuccok (neked nyilván ez van kiválasztva).
  • Tuvok #2135
    Na jó, mostmár csinálok egy screenshotot és muti meg hol
  • Hmuda
    #2134
    Bal oldalon vannak a menük, jobb oldalon a sub menük. Ne mond már, hogy még nem tüntek fel.
  • Tuvok #2133
    Hát akkor k*rvaláma vagyok, de mit kell ahhoz nyomni, hogy előjöjjön ?
  • Kandurex
    #2132
    Van már megoldás a 4. pályán található lagra? Előre is thx,. Egyébként nekem nagyon tetszik a játék, bárki bármit mond! Talán a creatura növelés fogom bele rakni.
  • Hmuda
    #2131
    Vegyél Hand Forcingot vagy miatúrót (a három hand tribute egyike), megkezded a küldit, nyomod folyamatosan az action gombot, elkezd sípolni a kezed, és ha már sípol, akkor elezded dörgölni a kezeddel a köveket. Ezzel feltöltöd őket és a tanítvány szét tudja verni őket.
  • Hmuda
    #2130
    Mondom SUB MENÜ. Amikröl te beszélsz azok az alap menük...
  • Tuvok #2129
    Hát keresem keresem, de nincs ilyen bal meg jobb szélső, bal oldalt első a construction, mellette meg még a creature, objective, tribute, stb ... toolbar, mellette meg a nyersanyagok mennyisége és az aligment csúszka .
  • drop
    #2128
    egy kérdés mit kell csinálni a három könél mikor japán urge szétakarja törni
  • CUCLI
    #2127
    hétköznapi emberkéimet ,h tudom szórakoztatni a lényemmel?
  • Hmuda
    #2126
    Vagy mégse. :P Asszem a jobbszélső adja ki a katonai épületeket, a balszélső meg mindegyiket. Próbálkozz még.
  • Tuvok #2125
    Már végignyomtam az összeset .
  • Hmuda
    #2124
    Mert gondolom más sub menüt választottál ki. Hozz be egy másik sub menüt oszt kalács.
  • Martin Rome
    #2123
    végigjátszás nincs?:D 3as szigeten a oilos küldit hogyan csináljam meg?