3926
  • CéZé
    #2082
    hmmm, a gyerekeim 1200 tua celeron 512 ram gef ti4200-on játszák, picit akadozik, de élvezik a játékot :)
  • Mikiller
    #2081
  • Lacee
    #2080
    egy másik láma kérdés: az én konfigomon érdemes próbálkozni vele, vagy várjak vele karácsonyig? :)

    p4 2ghz, 512 DDRRAM, radeon 9600
  • Malakai
    #2079
    Jah, amiatt olyan dög lassú az eleje. :D
  • Voltan
    #2078
    Jah. 1.5 Athlon, 512 RAM Rad.9600Pro. Tűrhetően megy high-on 800x600-ban. Bár még nagyon nagy városok és seregek nem voltak...
  • Mikiller
    #2077
    Azt láttátok már, hogy betöltéskor a Lionhead logo-t lehet mozgatni?
  • Lateof
    #2076
    Eh jó most látom, hogy pont az előbb kérdezte vki, csak úgyláccik kicsit összekuszálódott a topic:P Mindegy a kérdés áll..
  • Lateof
    #2075
    Milyen értelemben rossz a DVD verzió? Nekem az van, kiírtam mint adat dvd-t bemountolom telepítem, és az install végén valami hang filet nem talál. Lehet választani, hogy kihagyom, ezt teszem vége a telepítésnek, aztán indítanám el, erre white.exe hibát csinál. Láttam, hogy másnak is volt ilyen, de mi lehet a megoldás erre vajon?
  • Lynx_TWL
    #2074
    6os pályán a barlangból a szörnyet hogyan tudom kiűzni?
  • Gedis
    #2073
    de ha veszek videókártyár meg ramot akkor nem marad pénzem és ha vennék procit akkor nem egy 1.6ost, hanem már valami jobbat azér, de akkor alaplap is kéne.
    azért valahogy el fog döcögni 1.5össel? vajon..
  • Ferro
    #2072
    A Tribute menüben tudod neki magvásárolni jó drágán! ^.-
  • reménytelen
    #2071
    1.6 GHz a minimum, gondolom nem sokkal drágább.
  • Gedis
    #2070
    heló! szerintetek másfél ghz-s procival még élvezhetően lehetne jáccani? memóriát fogok venni, lesz összesen 768 meg veszek még nemt udom milyen videókártyát, valszeg radeon 9600at. de procira már nem lenne pénzem, és ha nem furtna jól akkor most nem fogok venni semmit:(
    jáccik valaki hasonló konfiggal?
  • VRSDM
    #2069
    olvass vissza, erről már sokszor, volt szo.
    de az én problémámra, nincs, semmi 5let?
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2068
    A lényemet hogyan tudom saját magam varázslatra bírni?

  • VRSDM
    #2067
    segítsetek, eddig is olvastam végig a forumot, de nememlékszem hasolno hibára, most lett totál friss win, eddig csak egy SP2 meg a fontos driverek vannak fennt, és erre a bnw2 is feltettem, mert lteöltödött, felraktam utana a patch-er is, erre, kiirja, hogy a win.hibát, észlelt, a kellemetlenséségrt, sorry. ennyi, vmi 5let???? nemakarom az egy után kihagyni eme csoda darabot...
  • mrzed001
    #2066
    Hogy is volt az 1-ben, ha varázsolni akartál vmit amihez nem volt gömböd, akkor kellett rajzolgatnod a jelét ?
    Rég volt, öregszem :)
    Ja, és azt hogy utáltam, ahogy dobálni kellett a tűzgolyókat, a legritkább esetben sikerült a hegyen lévő városba feldobni egyet
  • Mike
    #2065
    nem kötelező rajzolggatni, alapból nem is tudsz
  • rage at work
    #2064
    Ha ma este próbálod ki, ma még nem fogod használni azokat a varázslatokat :)
    Amúgy rá is kattinthatsz a gömbökre, s elsütheted őket, ha úgy jobban tetszik.
  • Mike
    #2063
    felturbózott grafikájú, de butított bw1
    illetve butított és katonásdiban kiegészített
    de a katonásdi csak gonosz esetén játszik be ugye
  • mrzed001
    #2062
    Pffffff. Az volt a legidétlenebb, amit valaha láttam (amúgy a gamet szerettem, de ettől herótot kaptam)
  • reménytelen
    #2061
    De.
  • mrzed001
    #2060
    Ma este fogom kipróbálni, nyugtassatok meg, hogy a tűzlabda dobálás és varázsjelek levegőberajzolgatása nem olyan sz.r, mint ami az 1-ben volt
  • Omlás
    #2059
    Csak csatlakozni tudok az elöttem szólokhoz: Sajnos több jót kivettek ami az 1 ben anno nagyon jó volt!Most hiába keresgetem ezeket a dolgokakat a 2 -ben nincsennek nemtom minek erőltették enyire ezt a harcrendszert szerintem ha az 1 ben elkezdett dolgokat amit beváltak szal azokat fejlesztették volna sokkal jobb lett volna!! De így részemről csalódás a game valamien szinten és szerintem nemcsak nekem ahogy olvasom! Jónak nagyon jó de lehetett volna sokkal jobb is!!Remélem azért valahogy orvosolnak 1 2 idegesítő problémát!
  • Evogordon
    #2058
    Ahoz képest van gépigénye hogy sratégia féleség. Levan véve nekem teljesen az élsimítás és az anizotrópikus szűrés és 15 fps (érdekes)
  • rage at work
    #2057
    Állítólag, ha végigjátszod, utána játszhatsz vele Sandbox módban
    A szigetek átjárhatóságában viszont egyáltalán nem vagyok biztos...
  • _Atti_
    #2056
    mondju ott is meg lehetett nézni menüből a statisztikákat..én pl leginkább onnan néztem mert sokszor bebugzott az egész grafika attol hogy bementem a templomba meg kijöttem
  • drop
    #2055
    nem tudom ti hogy vagytok vele de egyre jóbban ugy érzem amit fejlesztök igértek hát átverés volt mert nem tudom de bw2 igy csak egy bw1 felturbozot grafikáju
    és erösen butitot változata let semmi több egy kérdés hmuda most bene van a sandbox legalább ja és mgeyg kérdés hogy lehet viszamenni a másik szigetre vagy ezis kimaradt mert akkor lasan nem marad semmi
  • Tuvok #2054
    Nekem 2,5 éve Ati-m van, és soha semmi gondom nem volt vele, egy darab pixeles hiba sem, egy csúnyán lejátszott videó sem, nagyon szép képe van, stabil, gyors is, csak hát idővel elavul . Előtte sokáig Nvidiám volt, szoptam is vele, persze főleg a driverek, meg 1-2 gyerekcipős hülyeség miatt, amit csak mostanában vetkőzött le az Nvidia .
  • rage at work
    #2053
    Az official Nvidia driver 77.77-es
    Próbáld ki azzal
  • _Atti_
    #2052
    akkor nem beszélve hogy már nem az van hogy ha behempereg két házközött akkor omlik amihez ér hanem átmegy rajtuk..szoval akárekkora lesz a lény soha nem fog összedönteni egy házat se..nincs collision a lény meg épületek között csak ha támadja legalábbis ugy fest eddig..
  • TRac
    #2051
    Csá! Az a gondom a játékkal,hogy kilép mikor az álatokat mutatja a legelején,de mindig máskor,és utána bejön a windowsos hibajelentés. Konfigom: Intel Celeron 2,4@3,2,Gigabyte 6600GT + VF700CU,2x512 MB PQI RAM,200 GB SATA Vinyó,MSI 865PE NEO2-V lap. 77.50 Forceware,SP2. Segítsetek!
  • Mike
    #2050
    aha
    szal lehet azt ezért haszbnálni
    ez megnyugtató
  • Pluskast
    #2049
    Nekem jelenleg egy ati 800xt-m van elötte is atim volt és soha semmi gondom nem volt vele. Bár lehet nekem épp optimális a konfigom....
  • ZsZso
    #2048
    Próbálj meg egy Windows Updatét csinálni. Segíteni fog sztem
  • Mike
    #2047
    asszem nem veszek atit most sem
  • zizzenet
    #2046
    Nyet-nyet. Odaát is az 5.9-essel szopnak. Van, aki az 5.6-ra esküszik. Én már tudom, hogy az én kártyám csak 4.12-essel működik normálisan. Ennél feljebb sosem szabad mennem. Sok-sok tapasztalat mondatja ezt velem.
    Egyébként azt is írják, hogy ezzel a kártyával mediumon lehet csak játszani. Azért ez gáz lenne.
  • Tatyla
    #2045
    nekem is az van és no problem...
  • Tuvok #2044
    Nem lehet olyan szar, mint 9600 Pro-val ...
    Ahhoz képest, hogy Ati-ra van optimalizálva ...
  • rage at work
    #2043
    5.9 -es official drivert tedd fel hozzá.