3926
  • Mike
    #2002
    minek húztad fel magad?
  • Mike
    #2001
    nincs hal se? :(
    pedig anno a leopárdom azt ette, ha már nem volt háziállat
    (ha már húsevő, és nem ehet embert)

    és üst van ami körül táncolnak, meg a gyerekeket bele lehet dobálni? vagy ilyen csúnya dolog miatt betiltották volna a programot a gyermekvédők?
  • zizzenet
    #2000
    Ezt most hoogyér ted? Mér kelkötek edni? Minek kell felabszni az agyam mer kérdezek vasgy omdok valmit azt ' méár ez a válsza , mert má s a véleményem ? Mi a fas zvan mondámr meg mi? Muszályx kötekedni he, neked is scak ez jóü? hogy tzioszta síkideg legyek mi?
  • Mike
    #1999
    senki nem tudja, mert ha tudná, már irta volna, hiába kérdezed meg 100x
  • drop
    #1998
    egyre jóban azt gondolom hogy mégse lesz akkora duranás elég sokat butitotak a 1 rész ota pl minek a szép viz ha hal nincs benne milyen jó lenne megint horgászásra tanitani a lényt meg halat a népnek de sajna ez se teték bele egyre jóbban nem tudom mit fejlesztetek enyit ezen a grafikai motoron nincs semmi baj de a játékélmény hát jó de azért elég keveset kapunk
  • I.C.ram
    #1997
    Valaki megmondaá, hogy hogyan lehet silver scrollokon kívül pénzt szerezni?
  • Mike
    #1996
    minezt a 21k-t?
  • Hmuda
    #1995
    Egyetlen módja van annak, hogy nagyobb lényeket lehessen csinálni, de az már erősen cheat szagú és érzékeny fileokat kell buherálni.
  • Mike
    #1994
    világos
    én is azt hiszem felteszem az 1-et, meg átmegyek rage-hez hálóban játszani az 1-gyel, mert igaz online szerver már nincs (érdekes, hogy a Warcraft 2 10 éves mégis játszható online - na mindegy), de LAN-on még játszható
  • Tuvok #1993
    Végül is igaz, vulkánok meg katapultok ellen úgysem tudok se hadsereggel se fallal védekezni ...
  • Hmuda
    #1992
    Az csak egy kiollótozz sziget. Valaki megtalálta és játszhatóvá tette. Ennyi.
  • Mike
    #1991
    950 nem valami sok
    a 9600-hoz meg főleg
    erősebb proci + fél giga ram
  • Mike
    #1990
    ez gáz, ha olyan picurka marad :(((
  • Mike
    #1989
    Nem tudjátok véletlenül kiadták-e egyben a BnW1 + Creature Isle-t?
  • Pluskast
    #1988
    Neked meg mi a bajod?
  • drop
    #1987
    na a titkos szigetrölmit tudsz mert forumon van rola szó és leirásba bene van a link ahonan leszedhetö a sziget
    Instructions:
    1) Download http://71.103.165.60/SecretIsland.zip
    2) Unzip it to C:\Program Files\Lionhead Studios\
    3) Start a new game.
    4) Enjoy.

  • Mike
    #1986
    :(
  • Pluskast
    #1985
    A pénz problémát nem tudom, én is csak a küldikből tudok szerezni.
    A városkép meg megváltozik, ha gonosz vagy, de az épületek szerintem nem.
  • zizzenet
    #1984
    Meg többek között Zsigmond Vilmos preferálta azt a fajta képrögzítést, amikor például egy csecsemő háromszor akkorának tűnik, mint a mögötte érkező anyuka...
  • Mike
    #1983
    egyetértek
  • I.C.ram
    #1982
    Na mégegyszer megpróbálom, hátha valaki ezúttal válaszol is.

    Valaki tudja, hogy hogy a fenébe lehet pénzt szerezni a küldik teljesítésén kívül? A tutorialban mondott valami olyasmit, hogy ha elkapraztatom az embereket, akkor azért is kapok. Hát baromira nem kapok semmit, csak a küldikből, azok meg elfogynak.

    Meg még annyit, hogy ha gonosz vagyok, akkor megváltoznak az épületek, meg a városkép is, vagy minden marad ugyanolyan pompás. Direkt vettem ilyen alap házakat, amikbe többen beférnek, kolcsóbbak, és a rohadék kis dögök jó szomorúak lesznek, én meg jó boldog :P
  • Pluskast
    #1981
    Ja ezt mondjuk én sem értem. Mert pl ha a lényednek veszel egy varázslatot, vagy a képességeit akarod fejleszteni, akkor a kis mini ablakban ahol lejátsza, hogy mi is az pontosan amit veszel a lényednek -nekem oroszlánom van nem tudom, hogy másnak mi, de a kis videóban is ezt hozza ki - ott igen csak oirás a lény.
  • Hmuda
    #1980
    Azért mert ez még egy nagyon kezdeti stádiumban lévő kép. Vannak ennél sokkal nagyobb lények is egyes képeken, mégse lesznek nagyobbak 12 méternél. PM sokszor mondta a fejlesztés vége felé, hogy a lény majd eléri a "kolosszális" 12 (!) méteres magasságot...szemben az első rész 100 méteres titánjaival.
  • drop
    #1979
    ]na erre gondoltam
  • drop
    #1978
    csak akkor miért tesznek be ilyen képeket mert szemel láthatoan nagyobb a lény mint a te kifejlet példányod
  • Hmuda
    #1977
    Pedig egyszerű. Ha másfélszer erősebb gép kellene ahoz, hogy elérd a minimum konfigot (nem az ajánlott...MINIMUM!), akkor ne eröltesd.
  • Falabu #1976
    Ez eddig ok, de eddig egyik olyan játék se csinált ilyet aminek a min konfigja több volt ennél. Ezért nem értem!
  • Hmuda
    #1975
    De minek védekezni? Becsukod a kaput oszt csókolom. Legyél már kreatívabb.

    A jó istenek meg alapból lesz*rják az egyértelműen gonoszoknak szóló küldetéseket (hadsereg fejlesztés).
  • Hmuda
    #1974
    950 MHz

    Minimum konfig: 1.6GHz

    Nuff said.
  • Mr_no_NaMe
    #1973
    Új direct-X és driverrel próbálkoztál már?:)
  • Tuvok #1972
    Ez eddig rendben is van .
    Csakhogy egyrészt attól még megtámad az ellenfél, és védekeznem kell -> hadsereg -> harc -> evil pontok .
    Másrészt néha az objektívák közt van, hogy fejlesszek fel egy bizonyos méretű hadsereget egy bizonyos szintre, ez pedig (ahogy eddig tudom) csak harc révén lehetséges -> evil pontok .

    Harmadrészt, de ez már csakis saját probléma, nagyobb városok építésével a játék játszhatatlanul belassul, pedig nem igazán minimum konfigom van, így asszem a mostani (4-5 ?) sziget lesz nekem az utolsó a 11-ből, majd 1-2 év múlva visszatérek a játékra ...
  • Falabu #1971
    Hali!

    Nem akar működni sehogysem, eddig arra gyanokdtam, hogy a ringyózzal van a gond, de most újraraktam az egészet teljesen friss rendzser, de még mindig ezt a hibát adja ki nekem (hiba)!

    Rendszer: AMD Tb 950 Mhz, 512 DDR, Ati Radeon 9600!

    Kérlek mondjatok erre valamit, mert este a hírekben hallani fogtok rólam!!!
  • Pluskast
    #1970
    Nagyon thx!
  • zizzenet
    #1969
    Elképzelhető, hogy a falon átlépés játékmenetbeli romlást okozna. Szerintem nem véletlen, hogy ekkora a mérete.
  • Mike
    #1968
    és mikor is? jelzett az valamit?
  • I.C.ram
    #1967
    Erre valaki válaszóljon már légyszíves.

    Meg még annyit, hogy ha gonosz vagyok, akkor megváltoznak az épületek, meg a városkép is, vagy minden marad ugyanolyan pompás. Direkt vettem ilyen alap házakat, amikbe többen beférnek, kolcsóbbak, és a rohadék kis dögök jó szomorúak lesznek, én meg jó boldog :P
  • Mike
    #1966
    vagy csal a gép, és ahogy a semmiből képes hatalmas sereget elővarázsolni, ugyanúgy az ő katonái nem is esznek
  • Mike
    #1965
    alaőp, hogy felteszed a patch-et
  • Mike
    #1964
    figy
    ha gonosz vagy hadsereg, harc
    ha jó vagy nincs hadsereg csak építés
    a jó isten az ellenségeit sem bántja, hanem odaszór nekik egy kis kaját
  • Mike
    #1963
    van kaja meg fa varászlat? és mondják akkor ohh foood, oh woood?

    anno emléxerm kimentem a konyhába, és ohh food hagyta el a számat spontán
    (innen is látszik, hogy fix nem vagyok normális :)))))