3926
  • rage at work
    #1882
    Norse Land-nak hívja, igazad van, valamit összekevertem :-)
  • Hmuda
    #1881
    Csak tudnám, hogy hogyan lehet a Norse-okat keverni az aztékokkal. :D
  • rage at work
    #1880
    Tutorial utáni első sziget, ahol van ellenség, és azok az Aztékok,
    a gép a betöltőképernyőn harmadik szigetnek jelzi, sokan azonban negyediknek számolják, függően attól, a tutorialt hány szigetnek számolod.
  • rage at work
    #1879
    Jó, mondom, elölről kezdem a gép szerinti harmadik, amúgy meg negyedik szigetet
    és megpróbálok építeni harc nélkül egy brutál nagy várost. Amúgy is inkább ezt szeretném látni a játékban, sem mint azt, hogy csatázok megállás nélkül.
    Ha tényleg maguktól átállnak hozzám a semleges és ellenséges falvak is, akkor rendben van.
  • Hmuda
    #1878
    Úgy meg aztán főleg sehogy se jön ki...

    Aztékokkal a második szigeten találkozunk, utána jópár szigetig nem hallunk felőlük.
  • rage at work
    #1877
    Harmadik pályának azért hívom, mert a betöltőképernyőn a harmadik szigetet
    jelzi nekem ...
  • Hmuda
    #1876
    Akárhogy számolom sehogy nem jön ki harmadiknak semmiféle görög-azték pálya. Ha a legelejétől számítod, akkor a harmadik még csak egy tutorial sziget, ha meg a Norse sziget az első, akkor is csak a második japó szigetet lehet harmadiknak nevezni.

    Amúgy hülyeség azt kérdezni, hogy mi kell építeni. Azt építesz ami jólesik. Erről szól a játék. Csak figyelj rá, hogy mindenki boldog legyen és nagy legyen az "impressiveness". És az ellenfél sz*rt sem ér el, ha töküres falvakat foglal el, amik már régen emigráltak hozzád. Megteheti csak időt pocsékol vele.
  • Hmuda
    #1875
    Csak tudnám, hogy minek állsz le harcolni. Csukd be a kaput oszt csókolom. A negyedik pályán nincsenek katapultok, de még íjászok se.
  • Pluskast
    #1874
    Nos azért ez nem teljesen így van. A farkasoddal kapcsolatos dolog valóban igaz. Ez a készítők bűne, hogy ha harcolsz az állatod mindenképp gonosz lesz vagy marha sokáig tart mire képes vagy visszaterelni jó írányba. Viszont a negyedik pályát meg lehet nyerni harc nélkül is csak marha sok időbe telik. Nekem 2 napomba kerűlt. Egy darab várost nem foglaltam el, egyszerűen csak hatalmas megapoliszt építettem és az infulencem akkora lett, hogy az összes városból átvándoroltak hozzám a lakosok. A végén az ellenség fővárosából is és így harc nélkűl megnyertem a pályát. Igaz, hogy így időigényesebb volt, de meg lehet így is nyerni.
  • rage at work
    #1873
    Hello !

    Végül sikerült így harcokkal megcsinálni a görög pályát?
    Én valószínű elölről kezdem, pedig már minden falu az enyém ,az ellenség fővárosát leszámítva. Ott vagyok a kapujában, de megállás nélkül támad, s nem igazán tudom visszaverni...
  • rage at work
    #1872
    Na, adok neki még egy esélyt, elölről kezdem a görög-azték (harmadik) pályát.
    Szóval, egyáltalán ne foglalkozzak a semleges falvakkal, csak kizárólag a saját fővárosommal ? Építgetem szép nagyra, és ennek örömére minden semleges és ellenséges falu magától átáll hozzám ? Mekkora várost kell ehhez építeni, és
    ti miket építettetek elsősorban, hogy az egész land összes falva átjöjjön?

    Illetve, amíg építgetek, nem fogja az ellenfél szépen elfoglalni az összes semleges falut?
  • Newfronter
    #1871
    Mivel én még sohasem játszottam ilyen játékkal, nagyon meglepődtem, hiszen sokkal több mint egy stratégia.. persze ez magával vonja azt is, hogy sok dologra kell figyelni, de hát ez benne van. Nekem a környezet marhára bejön, ez nagyon szupi!

    Főleg az szórakoztat, amikor már a sereged nem elég ahhoz hogy legyőzhesd az ellenséges csapatot, akkor ott a batár sziklád, amivel dobálhatod őket :)
  • Timbo
    #1870
    Jó a játék de néhol azt érzem , hogy az első rész jobb volt (pl. küldetéseknél.) de , néhol meg a 2. teccik!(grafik:),épületek :)
    amugy jól el lehet vele szórakozni!
  • lala12
    #1869
    Nyugodt lehetsz, nagyon jó a game, csak ha minden pontban összehasonlítjuk az 1-el, akkor bizony akad olyan rész, amiben az egy volt a jobb.
  • jupa
    #1868
    A legjob!!!!!!!!!!!
  • bigfoot
    #1867
    jobb mint az 1?mert a faq ot olvasva olyan mintha nem lenne vmi jó game...
  • I.C.ram
    #1866
    Én simán megcsináltam eddig az összes szigetet minimális harccal, és most a japánok második szigetén vagyok, ahol már küldözgeti ka katapultot is.

    Más: Valaki tudja, hogy hogy a fenébe lehet pénzt szerezni a küldik teljesítésén kívül? A tutorialban mondott valami olyasmit, hogy ha elkapraztatom az embereket, akkor azért is kapok. Hát baromira nem kapok semmit, csak a küldikből, azok meg elfogynak.
  • Kandurex
    #1865
    Van valami jó megoldás amiből gyorsan lehet a lény számára good pontokat szerezni?! Mert én ahogy láttam csak a harcban lehet, ott is akkor, ha a saját katonáimat gyógyítom, de ugye harcba meg evilt -kapok :( Szeretném a farkasomot fénylő ezüst bundába látni, nem ezt a hányadékot.
  • Kandurex
    #1864
    Íme a farkosom. Sajnos kissé gonoszka a lelkem, pedig isten'látja lelkét egy rossz fát nem tett a tűzre, egyszerűen harcolt szegénykém :( ez a 4. pálya nagy csalás volt! A gép percenként küldte a seregeit, és észrevettem, hogy nem is lehet nagyon felébe kerekdni, hisz amint nagyobb sereged van abba a pillanatba ő is meg 2X - 4X a létszámot. Utálatos csalás! Hatalmas fekete pont. No meg azért is mert rákényszerítenek a harcra, de a képedbe vágják, hogy gonosz vagy. Tessék nézzetek rá a farkasomra, ez egy ártatlan szende szűz, csak az idióta Lionhead megoldásai miatt nézz ki így. És még nem is beszéltem erről a szaggattós BUG -ról ami nem ismeretlen a külföldi fórumokon sem :(

  • CUCLI
    #1863
    nagyon kössz.
  • Hmuda
    #1862
    A lény magától nő.
    Etetni meg úgy kell, hogy póráz, kezébe adod az ehető cuccot és ha kijön a parancs, hogy "eat" akkor klikk. Nyilván csak ehető cuccal próbálkozz, mert pl fákkal súlyzózni fog.
  • CUCLI
    #1861
    hm. a lény nő magától vagy nekem kell kicsit besegíteni?
    meg ha odaadok neki valamit akkor ,h tom rávenni ,h megegye?
  • Hmuda
    #1860
    Hiába van breeder, ha nincsenek házak. A breederek mostmár sokkal intaligensebben dolgoznak, mert ha nincs elég szállás, akkor nem szapodonak tovább. Ha gonosz vagy, akkor csak annyi az egész, hogy még a harmadik szigeten veszel Hovel-t (a gonoszabb házfajta) és csak azokat építesz, lehetőleg minél közelebb egymáshoz. Ezzel jó kis nyomornegyedeket lehet csinálni, és a Hovel áldásos tulajdonsága, hogy ha sokat raksz egybe kis helyre, akkor piszkosul megnő a befogadóképességük (7+11 lesz). Ezzel rengeteg helyet lehet teremteni, csak a kajáról kell gongoskodni. Ezzel a módszerrel iszonyatos durva seregeket lehet gyorsan összehozni. Persze ilyenkor a népesség minimum negyede legyen breeder, de ne túl sok, mert a breederek nem mennek harcolni.
  • Kandurex
    #1859
    Pár kérdés felmerült bennem. Először is miért akadozik a játék a 4. pályán, nem szaggatt, hanem fél másodpercenként akad egyet, de a frame rate az 30 - 40 -van, cseréltem már drivert, de semmi, az előtte lévő pályákon se volt gond, csak itt a 4. -en,

    Meg ugyanez a pálya, hogy lehet ezt megcsinálni? Jóként tudom, hogy akkora várost kell építeni, hogy átálljon, de rosszként? Persze ezt is képtelenség megcsinálni, hisz miből vegyek bármilyen extra épületet, ha nincs rá keret, mert elment a lényem tanítgatására :. Megsemmisíteni nem lehet, mert csal a gép, ilyen 2 percenként ránt elő a seggéből egy 20 fős seregeket, míg nálam képtelen vagyok a szaporulattal mit kezdeni, egyszerűen van vagy 30 breeder vagy mi, de szart nem. Valaki adjon tanácsot. Htxvm
  • Hmuda
    #1858
    Hát ha megtalálod nekem ezeket a képeket (amiket kábé 10 perce csináltam és töltöttem fel) ebben a topicban kétszer, akkor nyilvános helyen letolom a gatyámat a lányok örömére. Szóval vegyél vissza...
  • Mike at home
    #1857
    ez mar volt nem?
    na adj magadnak egy-ket buntipontot szepen
  • Mike at home
    #1856
    nem tudom miert akartak startegiat, amikor ma mar a piacon 100x jobbbak vannak, hagytak volna meg azt ami miatt egyedi a game
  • Mike at home
    #1855
    ez az dekurvaszep, de az egesztet baszhatjuk
  • Hmuda
    #1854
    Kicsit érdekes helyen simizi a falusiakat. XD


    Mindenki megfordul a lábai között. :P


    Emlékeztek a hét szamurájra? Nos, nekem egy 32 fős sereg lett belőlük. (Igen, az ott két női szamuráj. Több is van a csapatban, csak hát nem fértek rá mind a képre, mert ha messzebbről fényképezek, akkor irtó bengán néztek volna ki.)


    És így néz ki a városom a lakosok szemszögéből. Megszenvedtem érte, de a látvány mindenért kárpótol.


    És hogy mi lesz a Norse fővárossal, ha jó oldalon nyerünk? Nos...ez.
  • Ams
    #1853
    átáll a nép= u won!
  • rage
    #1852
    S az ellenfél fővárosával meg a farkasával mi lesz?
  • Ams
    #1851
    nem kell támadni, elég a főfalu...
  • rage
    #1850
    Közben én már a játék szerint nagyon gonosz vagyok, mert kihuzigálom a fákat, hogy segítsem az építkezést, sőt a sereggel megpróbálom megvédeni magam
    Csak úgy rópködnek az evil pontok...

    Remek.
  • Falabu #1849
    A cucchoz a helyi dealer-nél hozzá tucc jutni.

    Torrent
  • Lacee
    #1848
    bocs előre is a hülye kérdésért, de hol lehet hozzájutni a cucchoz? valaki egy címet (pl torrentet) tudna adni?
  • drop
    #1847
    na változot már a lénye valakinek méretre mert én most tartok a japán szigeten
    direkt sokat játszok egy egy szigeten pl nem foglalok seregel csak
    városépitésel mindenki odajönn hozám és csak védekezek de álitolag kifehéredik a lényem ha jó hát az enyém egy agyal mégse látok változást
    a kezemen már megjelent a diszités meg 98% vagyok jó de semmimás
  • seAke
    #1846
    Rakd újra sztem!
  • Falabu #1845
    Hello!

    Kicsit ideges vagyok mert, most töltöttem le a CD-s verziót, hogy fusson is rendesen, de ezt a hibaüzenetet dobja ki nekem a winfos.

    Hiba

    Van erre megoldás?
  • rage
    #1844
    Amúgy valaki adhatna tippet
    A 3-as pályán vagyok.
    A megszerezhető falvak közül kettő kivételével mind megvan
    Az aztékok legalább 5 különböző sereggel támadnak, mindig legalább egyszerre két falut, idő nincs rá, hogy a többi faluval foglalkozzak.
    Ha sikerül visszaverni a támadásokat, a gép 5 másodpercen belül újabb két sereggel indul, s kezdődik az egész elölről.
    Megvédeni tehát meg tudom magam, de az, hogy elfoglaljam az ő két faluját, arra esély sincs.
  • jupa
    #1843
    A nyertes: Seth