3926
  • Mike at home
    #2242
    irjatok bele a faq-ba szvsz, hogy nvidia tulajok a 77.77 whql drivert hasznaljak
  • Mike at home
    #2241
    hadd ne mondjam neked, hogy a fraps, kulonosen ha az fps szamlalao is be van kapcsolva, jelentosen levesz a teljesitmenybol
  • obe
    #2240
    bocs most olvastam faq-ban a megoldást, sorry
  • Kandurex
    #2239
    Fasza, akkor valaki farps -al zoomoljon már be olyan 5 - 10 m a házakhoz, kíváncsi vagyok az fps -re.
  • obe
    #2238
    szevasztok
    ati 9700-em van, és nem engedi se a bloomot, se a mélységélleséget, se az utolsó opcoiót bekapcsolni...ja meg havernál virágok is voltak a réten:)

    szal kérdésem az hogy kevés a kártya ehhez már? mert egyébként minden más high beállításon van..köszi
  • Mike at home
    #2237
    roppant egyszeru
    nincs rendesen karbantartva a winbdowsod, nem jo a druver, codecpack, akarmi
    azon a gepen normalisan kene futnia 77.77-es whql driverrel
    tedd fel azt, hatha
    ha nem jo, vegyel meg 1 giga ramot
    ha meg mindig nem jo, installad ujra a winXP-t
  • Mike at home
    #2236
    inkabb utobbi
    bar lehet, hogy ezert tartott nekik ennyi evig ezt osszedobni :) amiert a multit is 2 evig fejlesztik
  • reménytelen
    #2235
    Egy másik hivatalos fórum szerint elérhető egyfajta sandbox (skirmish) játékmód, miután végigvitted a játékot. Végigvitte már valaki?
  • Malac Úr
    #2234
    Üdv Mindenkinek!

    Legyen szíves, és világosítson fel valaki: a 3GhzP4/GF6600GT/1024RAM/WINxp kombó a friss drájverekkel ma már tényleg annyira zsenge, hogy a gém a harmadik pályától (a viking fílinges) időnként, általam semmiféle logikát nem követve elkezd kattogni, majd megint szépen fut tovább??? A kattogás alatt hiába veszem le a beállítást low-ra, semmit nem javul. Amit kiszúrtam, az a proci igénybevétel, ilyenkor 45-50%. Tudom, hogy nem egy NASA gép, na de könyörgöm....

    Előre is köszönöm.

    M.
  • Hmuda
    #2233
    Hm. A fejelsztői chatben Ron Millar írta, hogy ha az alapkiadásba akarták volna belesúvasztani a multit, akkor 2007-ig kellett volna halasztani. Most vagy addig fogunk várni erre a piszok alapvető opcióra, vagy szokásukhoz híven hülyének nézik a játékosokat.
  • cseszter
    #2232
    Ezt ha a szerkesztők irták akkor jó de ha más akkor nagy rá az esély hogy kacsa
  • reménytelen
    #2231
    A hivatalos fórum szerint már dolgoznak a patchen, ami hozzáadja a skirmish és a multiplayer módot.
  • Mike
    #2230
    ja meg még felhozhatnám a szinte tökugyanazt a grafikát, csak a régihez képest a mostani gépem egy atomerőmű

    ezzel együtt nem rossz a bw2, nekem alapjaiban tetszik
    de lehet, hogy előszedem az 1-et is
  • Mike
    #2229
    nem
    inkább az a baj, hogy mást vártunk
    persze akik nem ismerték a az 1-et, vagy nem tetszett nekik a "tamagocsizás" azoknak a 2 jó
    igaz szvsz a fejlesztők a két szék közé ültek, amikor beletették a hadseregesdit mert így a lény sem olyan fontos már mint volt, startégiában meg vannak 1000x jobbak
  • Malakai
    #2228
    Itt nem kákán csomót keresés van, tényleg sokmindenben gyenge lett a játék na, de attól még el lehet vele lenni, csak nem okoz önfeledett játékélményt.. Eredetileg meg akartam venni eredetiben, de örülök, hogy kipróbáltam warezban, akkor nem ilyen nyugodtan tűrném a dolgot. :(
  • Voltan
    #2227
    Nehéz dolog az. Bár lehet, hogy tényleg csak a kákán is csomót keresünk.
  • Mike
    #2226
    ezt szvsz vitassuk meg a sims topikban
  • zizzenet
    #2225
    bocsánat, inkonzisztenssé...
  • Mike
    #2224
    tök igazad van
    arról nem beszélve, hogy miféle titán az, amit az egszerü emberek meg tudnak ölni

    ezzel együtt el lehet lenni a játékkal jól
    csak el kell felejteni az 1-et, meg hogy mit vártunk a 2-től
  • zizzenet
    #2223
    OFF:
    Szerintem az inkoherens(sé fajulható) adatbázis, a telkek befagyogatása, simek beszorulása, akadozások és egyéb jelenségek nem a játék tökéletességének jelei. Mondhatni ezek közül némelyik igen komoly hiányosságokról tanúskodnak. Szerintem. Mindazonáltal a játék tényleg jó.
    ON
  • Lynx_TWL
    #2222
    miért csak kis porbafingó a creature? bnw 1 után nemhogy kisebbet, hanem háromszor nagyobbat vártam :(
  • Mike
    #2221
    hát szerintem annyira nem is bugos
  • zizzenet
    #2220
    A Maxis módszere tényleg nem rossz... de nem is túl jó. Azért ők sem kényeztetnek el minket jobban, mint a Lionhead. Lehet, hogy a Sims 2 támogatja a moddingolást, és nyomják ki a kiegészítőket, de ezek darabonként egy vagyonba kerülnek, a bugok száma pedig, ami élből magas, a kiegek útján monoton nő.
  • Mike
    #2219
    én ezt úgy csináltam volna a helyükben, hogy kiadok vmi prebétát, amit mindeki ingyen megnézhet, egy-két hónapig gyűjtöm a reakciókat, és utána úgy fejezem be ahogy a nép szeretné
    persze jelen esetben ez nem így lesz
    a BW1-nél is igértek mindenféle pluszt, nem lett belőle semmi
    lehet, hogy a Maxis csinálja jól a Sims-szel, egyrészt támogatja a moddingolást (de új cuccok készítását is) másrészt a kiegekkel arrafelé pofozza a játékot, amerre a jónép kéri
  • Pluskast
    #2218
    Ha lenne egy kis empátiájuk a készítőknek kiadnának egy pecset.....
  • Mike
    #2217
    miért törpi a lény?
    miért nem vették figyelembe mi volt az 1-ben?
    miért a visszalépés?
  • TRac
    #2216
    Megoldódott a probléma! A procit alapórajelre tettem,és most jó! De mikor elkezdenek készülni az emberek már szinte játszhatatlanul szaggat:(
  • reménytelen
    #2215
    Miért nincs skirmish?
  • Lynx_TWL
    #2214
    miért nincs multi?
  • Mike
    #2213
    most mibaj? :)
  • rage at work
    #2212
    Akkor is kilép, ha nem húzod sem a procit, sem a videokártyát?
  • zizzenet
    #2211
    Hehe, Mike kolléga megérkezett, szép csendesen letette kalapját, diszkréten biccentett a cimboráknak... .
  • Mike
    #2210
    vaszeg nem a hardverrel van a baj, hanem a windows-szal, esetleg codecpackok, ilyesmik
  • Mike
    #2209
    miért, a Fable szerintem nem rossz
  • Mike
    #2208
    és mégis hogyan tesztelted? szemmel?
    vagy fraps-szal?
    öcsémnek 2600 bartonja (2GHz) 9600XT-je van és csak fél giga ramja
    ehhez képest szépen fut nála a játék high beállításokkal
  • TRac
    #2207
    Az a gondom a játékkal,hogy kilép mikor az álatokat mutatja a legelején,de mindig máskor,és utána bejön a windowsos hibajelentés. Konfigom: Intel Celeron 2,4@3,2,Gigabyte 6600GT + VF700CU,2x512 MB PQI RAM,200 GB SATA Vinyó,MSI 865PE NEO2-V lap. 77.77 Forceware,SP2. Segítsetek! A játék a 4 cd-s változat (BLACK.AND.WHITE.2.CLONE-TWK)
  • Mike
    #2206
    250 lakos mióta full? 750-1000, az full
  • rage at work
    #2205
    Nekem is 6600GT-m van, de tökéletesen játszható nálam, pedig a land4 nevű pályán a végén 780 lakosom volt.
    Minden maxon, 1024*768 - igaz, 2GB RAM van a gépben.
  • Hmuda
    #2204
    Döntöttem. Hiába van nekem lefoglalva egy CE, nem fogom megvenni. Kiderült, hogy a Makingof DVD nem más mint a GameSpot Makingof videók összeollózva, és csak a játék önmagában nem éri meg még a 12k Forintot se. Mostmár csak a TheMovies mentheti meg őket ekkora blama után.

    Talán ha lement 3000-re az ára és kiadtak egy hatalmas halom patchet, akkor megfontolom a vételt.
  • Sanyix
    #2203
    Pro nál is ugyanez a helyzet ;)