3926
  • Realtibi
    #1842
    csak ennyi?

    erre magamtól is rájöttem azthittem van valami trükk:D
  • jupa
    #1841
    180k-val jön és nem fórumos...
  • jupa
    #1840
    Az összes új game fenn van
  • jupa
    #1839
    Privibe
  • jupa
    #1838
    Tudok ingyen warez oldalt aki az első üzit dobja küldöm a címet
  • rage
    #1837
    A játék grafikájával nincs baj, az biztos!
  • jupa
    #1836
    Úgy hogy az egyik embert rá kell dobni a másikra szerelmesek lesznek...
  • davos80
    #1835
    dekurvaszép
  • Realtibi
    #1834
    mit kell csinálni hogy jósokan legyenek a városban?????????
  • Realtibi
    #1833
    kösz
  • Madmaxx
    #1832
    ALig van lakosod. Direkt? Nekem a városaim tömve szoktak lenni, alig marad szabad hely. Nálad nagyon szellős.
  • reménytelen
    #1831
    F3, kiválasztod a gatherer emblémát, majd dupla katt az egyik mezőre.
  • Realtibi
    #1830
    nemtom szokta e valaki nézni a csatákat nagyonközelről
    tök változatosan ölik meg egymást
  • Realtibi
    #1829
    a 3. szigeten van egy tanitó rész amikor az állatot rá kell rakni hogy gatherer legyen

    na ott mit kell csinálni???
  • reménytelen
    #1828
    Legújabb képeim (Szóljatok, ha már nincs igény rá)

    Görög város


    Reszket a Hold a tó vizén...


    Japánok szigete


    Növekvő városom
  • rage
    #1827
    Most se jut, most meg a harc miatt.
    :-)

    Nyilván, ízlések és pofonok. De ha stratégiai játékkal akarok játszani, akkor ennél a piacon van pár jobb...Amiben igazán egyéni ez a játék, az szorul a háttérbe.
  • mucsácsó
    #1826
    sztem igen, mért ne? hát ha patch is uaz, meg minden, akkor tutkó :)
  • Davidus
    #1825
    engem az első részben pont az zavart hogy nem jutott időm a népre mert az állatot kellett nevelgetni:P
  • rage
    #1824
    Az egész profilet mentsd le, s úgy másold be, menni fog.
  • jupa
    #1823
    Hello!
    Az lenne a kérdésem ha egy gépről elhoznám a mentett állásom(a patch fel van rakva)és átviszem egy másik gépre ahol ugyanúgy ugyanaz a patch van felrakva akkor müködni fog-e?
  • rage
    #1822
    Az előző verzióban pont fordítva volt.
    Csinált valamit, s megtanítottad rá, hogy ne tegye, vagy gyakran tegye. Lehetett nevelni.Voltak különböző pórázok (jó-rossz-semleges) így tudott tanulni.Most meg kírja, hogy mit akar, s kb mint egy programban, rányomod, hogy "agree vagy disagree"...
    De a mostani játékmenetben a régi féle megoldásra nem is jutna idő.
    Akkor azért néha egy egész perc is eltelt anélkül, hogy három különböző helyen ne támadtak volna...
  • magus
    #1821
    hasonlo bajok idegesitenek...
  • reménytelen
    #1820
    Hát igen. A harc árnyoldalai.
    Én egy bazi nagy várost építek, falakkal veszem körül, aztán az emigránsokat a kapun beengedem. A mellettük besurranó ellenséget a lényem intézi el.
    A jelenlegi állatnevelési rendszerben a legjobban az tetszik, hogy látom a gondolatait, és időben meg tudom nevelni, mielőtt mondjuk egy sziklát ráhajítana a falu raktárára...
  • rage
    #1819
    Pár gondolat a játékról:
    Továbbra is az egyik legjobb játékötlet a B&W világa, és biztosan sokat fogok ezzel is játszani még, mert szép meg jó, meg minden, de...

    Szóval, aki anno nem játszott az elso résszel, feltétlen nézze meg,mert
    nagyon nagy élmény.
    Azonban, akik az elso részt régebben sokat nyomták, azok kicsit többre számítottak,alighanem. Annak idején, mikor a játékot abbahagytam, mintegy 90 éves volt a lényem (minden játékóra után nőtt eggyel az éveinek száma),tehát, volt miért várjam az új részt. Azonban, noha több év telt el azóta, nem mindig látom azt a fejlődést, amit a 2 rész között eltelt ido esetleg akár indokolhatna. Az első részben a lény kevésbé volt "robotszerű" , valóban hasonlított egy butácska háziállatra, aminek a nevelése, tanítgatása adta a játék igazi élményét, míg az akkor unalmas mikromenedzsment húzta kicsit le azt.Most lehet seregünk, bár elég kezdetleges stratégiai elemeket mutat fel a velük való csata, viszont cserébe nincs sem skirmish, sem multiplayer a játékban , ami az élettartamát csökkenti a játéknak, szerintem.
    A tutorialok utáni első pályán mindjárt van , vagy 10 elfoglalni való falu, amit lehet folyamatosan megvédeni, hol az egyiket támadják be, hol a másikat,
    miközben a harmadikban meg sírnak, hogy nincs kaja.
    Nem csoda, mert idő nincs foglalkozni az emberekkel, ha közben 3 falut éppen támadnak a térkép különböző szegleteiben.
    A kamerakezelés meg annyira nem jó, hogy könnyen irányítgassa az ember a hangya méretű 5-6 sereget.
    De a baj, hogy az idő nagy része a csatákkal megy el, a lényre semmi idő sem jut,s kb egy óra alatt dögunalmassá és frusztrálóvá válik az egész.
    Az ellenfél percenkénti benyögései meg kb negyed óra után válnak idegesítővé.
    Az első részben Isten voltam és volt egy állatkám, most meg hadvezér vagyok, és van egy robotom.
    Az első verzió sokkal jobban tetszett.
  • Dynamic
    #1818
    Megtaláltam a faq-ban a választ, vagyis hogy nem kompatibilisek.
    Akkor ezek szerint nem csak simán felülíródik, hanem a visszamásolás sem működik.Kár:(
  • Dynamic
    #1817
    Olvastam, hogy ha felteszem a patchet, kezdhetem előről a játékot.De ha először kiszedem a mentett állásokat és patch-elés után visszamásolom a megfelelő helyre az jó?Már van egy pár befektetett órám a játékban, feleslegesen nem veszteném el ha nem muszáj.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1816
    A múlt...


    ...és a jelen
  • Mikiller
    #1815
    Mit értsünk ez alatt, hogy "...csak nem lesz castingoló hang"
    Az melyik hang, és mikor kéne megszólalnia?
  • Szolnokboy
    #1814
    piszkosul le van terhelve szegény....
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1813
    Előző szigetre visszalehet térni valahogyan?
  • Bandeeka
    #1812
    Hali!
    Patemity Suit küldibe mit kell csinálni? Segicsetek plss
    Nagyon az elején vagyok:)
  • tigeroo
    #1811
    basszameg, délelőtt 140kb/s-el jött a Diablo 2 a wanadoo-ról, erre most a Black & White 2 20kbs-el jön:D
  • CUCLI
    #1810
    Fraps
  • Goodwill
    #1809
    fps-t hogy íratod ki?
  • Goodwill
    #1808
    Sztem a többi támadásra vonatkozó "skilljét" le kell csökkenteni, a tűzlabdához kapcsolódót meg maxra rakni, így támadásnál az jut majd először eszébe...de ez csak az én agyhelyemből pattant ki most, nem biztos jó, még 2. szigeten vagyok.
  • Madmaxx
    #1807
    Itt muszáj lesz harcolni mert egy örökkévalóság mig átszipkázom a népet hiába vannak villáim fürdőim egyetemem miegymás :( VIszont ö csak úgy köpi magából a katonákat, én meg örülök ha óránként kitudok állytani egy 50 fős szakaszt :( Pedig vagy 30 breeder dolgozik az utánpótláson :(
  • CUCLI
    #1806
    hm. az teljesen normális ha minden high a játékban(najó AA meg anizó kikapcsolva)és a cucc max 30 fpsel megy? 5.9 ati driver. x800pro. 1giga 400as ram, 3000+ a64
  • Smoke
    #1805
    ja én is most ott tartok elöször megilyedtem a köhiány miatt, de már túlvagyok, amúgy enem is az érdekelne hogy hogy lehet rögtön vazsikat lövetni a lénnyel.
  • Smoke
    #1804
    Ez a piacozás nagyon cool, nincs már kö alapanyag amit bányászni lehetne, és ha építesz piacot akkor lassan de biztosan lesz köved mert cserélgetnek ezek össze vissza, nagyon cool, ugyanez a helyzet a buzával meg a fával, bár a fával sosincs gondom!!
  • Madmaxx
    #1803
    Hát a 6o sziget már elég durva. Ellen hatalmas hadsereggel rendelkezik, elit ijászokkal akik igencsak megkeseritik az életem. A petet hogy lehetne rávenni arra hogy rögtön züzgolyót dobjon közéjük és ne próbáljon közelharcba keveredni? zegény mint a hülyegyerek rohan be, azt persze leáll püffölni a kardosokat az nyilasok meg szépen kivégzik :(