17064






  • Unreal1942
    #2049
    A basecampröl annyit, hogy ez egy ilyen gama! Versus: mikor mi elkeztük tolni bfet meg dc-t UT UTán nekünk is sírt a szánk,a basecamp miatt:-). Aztán megszoktuk. Mostmár frankó elégtétel mikor kiszedjuk a basecampelő embert!:-) Majd megszokod te is. Kár erről beszélni, ez egy ilyen gama:-)
    Apropó, ha gondolod Versus szívesen látunk az U'42 soraiban, hiszen ide csak UTsok jöhetnek, meghívásos alapon:-).
  • DF Ranger
    #2048
  • Danny
    #2047
    Aszittem nekem
  • DF Ranger
    #2046
    Ja U'42-nek szólt :)
  • DF Ranger
    #2045
    Elnézést szereték kérni a DF nevében de server gondok voltak (ugy tudom), nekem meg közbe jött 1 format c pont az nap és nem tudtam elkészülni, meg ugye jött a verzió váltás (taktika miat probléma). Énis nagyon sajnálom h elmaradt. Remélem hamarosan szétlőhetlek benneteket nemcsak pubon
  • Danny
    #2044
    0.5-höz nem tudnál adni? Nekem az nincs meg és a fileplanetes most szakadt meg félúton :(
  • Lacc
    #2043
    Szvsz inkább azt nem viseli el, ha lelövik ahogy bespawnol. Ez pl. nekem is nagyon fel tudja b@szni az agyamat.
  • Lacc
    #2042
    Thnx a linket, bár innen se jön sokkal jobban mint a többi mirroról nekem :( Valszeg megint ezzel a chelloval lesz baj, megint szarakodik külföldre.
  • Borg
    #2041
    Ja és még két dolog:
    -A hangár többé nem javítja a tankokat
    -A jobban megnézted, a vehicle paden is csak addig álltam, amig megjavitotta a tankom. Aztán mentem tovább.
    Ha nem viseled jól, hogy lelőnek, minek játszol ezzel?
  • Lacc
    #2040
    Én személy szerint nagyon szereték rádiózni, állandóan használom ha tehetem, és szeretek is olyanokkal játszani akik szintén használják ezeket a parancsokat. Egyrész nagy poén, megadja a játék hangulatát, másrészt meg hasznos is.

    Annak meg csak örülni tudok hogy Mephistot lehordták végre, ideje volt :))

    A a tankkal (vagy bármi mással) való basecampelés sem az én stílusom, de be kell vallanom, hogy néha-néha elnézek az enemy base-re és begyűjtök 3-4 fraget, de aztán eltakarodom onnan. Ha meg megmondják, hogy most ez határozottan tilos, akkor felé se nézek :P
  • Borg
    #2039
    Sajnálom... ha béna az ellenfél.
    Ennyit erről, basecampelni nem lehet, ha rendes ellenfél van.
    Attól kezdve meg nem kell semmilyen fairplayről beszélni, ez nem a FIFA 2008, hanem egy háborús játék.

    Majd leközelebb elmegyek TV-t nézni ha befoglaltam minden pontot, nehogy bántsam a lelki világodat?

    Egyébként a támadás a legjobb védekezés... az hogy te a kis rózsaszín mackóddal ülsz a tankba, egy dolog, én háborúzni jövök ebbe a játékba.
  • DonC
    #2037
    Szal ez a vég... 0.6 Midway, valami baromi okos arc felállt a nimitz-el a parta, na onnantól kezdve a játék játszhatatlan lett. Ezt a jövőben szerintem szankcionáljátok, mert 1. a repülögép hordozók nem azért vannak, hogy beálljon vele a paraszt a parton lévő repülőgéphangárba... 2. toltálisan unfair 3. korrekt módon kellene jobbnak lenni a másik csapatnál, nem úgy hogy a hajóról lövök a phalanxal amit ki se lehet lőni...
  • Roligyilok
    #2036
    Na azt hiszem ez igy azér jobb:))
  • Roligyilok
    #2035
    DC 0.6
  • Roligyilok
    #2034
    http://www.utgn.de/include.php?path=content/download.php&contentid=318&PHPKITSID=31710d45b93c0c1f1ffca674c544c409
    Sziasztok,ha kell valakinek egy elég jó mirror a 0.6 patchez akkor azt hiszem ez elég jól megy...
  • Cobra.
    #2033
    Én is utálom, ha valaki tankkal jön a főbázisra kempelni, de az artillerys vagy repülőgépes kempeléssel, még a sniperezéssel sincs nagyon bajom, bár azt sem szeretem. Nyugodtan lehet védeni a spawnpontokat, nem lesz unalmas akkor a játék, sőt, a kempeléssel veszed el a normális harc esélyét.
  • Borg
    #2032
    Én nemtom miért kell ennyit lázadni a basecamp miatt.
    Ne hagyja a csapat! Csak olyant lehet így beszivatni aki hagyja.
    Ma is bocagen, szépen kivertük az összes amcsit a pontokról, én meg bementem tankkal a bázisukra. Kinyírtam vagy 15 embert, a padról, meg körözve a bázis körül egy T72-vel.
    Erre már jött az anyázás, meg hogy bann lesz. Hát a nagy lófaszt kéremszépen, amikor 5vs15 van, és az admin a 15ös csapatban van, akkor miért fenyeget bannal senkit?
    Csak akkor tudnak működni ha éppen ŐK MAGUK sarokba vannak szorítva a saját balfaszságuk miatt?
    Mégis mit kellene tenni, ha beszortijuk őket a saját bázisukra, ölbetett kézzel lessük az eget a mi bázisunkon, vagy mi?
    Egyeseknek nagyon furcsa elképzelései vannak, főleg ha ő van éppen szarban...
  • bobvagyok
    #2031
    szerintem jó lett ez a 0.6
    a kis heli nekem marhára tetszik
    a DC Opperation Braag mapon tegnap valaki azt mondta, hogy tud világítani
    hogy???
  • Danny
    #2029
    De az elképzelés gyönyörű
  • Petko
    #2028
    hahaa még hogy a csapatmunkáról:) sajnos ebben nagyot tévedtél, ez pont az a játék ami kurvára az "az egyéni csúcsokról" szól magyarországon
  • Danny
    #2027
    Jól szóltál ifjú padavan :D
  • Danny
    #2024
    Erről én nem tudok. ACC-s srácokkal is jót szoktam játszani és az U42-ős arcokkal is. gen.Rob-al meg külön élvezet, mert tudja használni a rádióparancsokat is. Ráadásul jófej. Szóval nekem semmi bajom se egyik se másik csapattal. Engem a P.I.C. klán tagjai szoktak lecsíterezni. Mondtam nekik is, hogy őket is azért szeretem, de nem hitték el
  • Danny
    #2023
    Ráadásul a monitorommal kapcsolatban már 2x befürödtem. mert a depo.hu-n ottvan, de a boltban nincs raktáron. Erre aszongyák, hogy majd menjek vissza januárban. Hát És akkor még barátságos voltam. Ezért nem tudom mi lesy belőle karácsony előtt.
  • trident
    #2022
    igen.:)
    1; gépet beszerezni!;)
    2; jézuskát leszidni: hamrabb is hozhatta volna a gépet!:)))
  • Unreal1942
    #2021
    sry nem írtam alá...
    [U'42].:.gen.Rob****
  • Unreal1942
    #2020
    Egyébként én nem mondtam konkrétan, hogy ki mondta azt, "istenek" csak annyit, hogy megint célozgatás volt a csítre. Azt meg nagyon jól irta pampi,(né'má' az ő nevét is kisbetűvel írom, most mi lesz?) hogy nem kelltt volna kilépni hanem tisztázni akkor és ott! Más: valaki írta lejebb a Mephisto bunker storyt, nos elárulom, hogy az B U G és nem csít. Na ennyi, písz emberek nem akartam flémet és nem az acc-vel van bajom csak a csíterzés duma globális problémájával kapcsolatban volt már tele a tököm.
  • Unreal1942
    #2019
    Igen ,de akkor meg nem is volt ACC amikor elkezdodott egy ket emberkevel a viaskodas!
    Illetve inkabb vadaskodtak folyamatosan!
    Azthiszem ezt a temat kar bojgatni szerintem tisztazodtak dolgok es mostmar talan ebben a temaban beke honol a ket team kozott!
    na irnek meg csak mentem foci :)) by

    U'42.:.Pampalini
  • Unreal1942
    #2018
    Akkor biztos valami felreertesrol van szo!
    Csak eppen akkor ezt tisztazi kellett volna nem pedig lelepni!
    Az ,hogy mit vet ez az U'42 re azt meg ne ecseteljuk!
    Szerintem Gen Rob neve azoknak akik igazan szamitanak
    Garanciat jelent az online eletben!
    szerintem felejtsuk el...es tovabbra se legyen problematok Rob al! Hidjetek el nem eri meg! :)
    Mas: Megint elmaradt egy war unk! Jo lenne ha az ellenfelek jobban igyekeznenek!
    Eleg gaz ,hogy az mar a sokadik megbeszelt fun gama es az ellenfel nincs meg!
    8 embert osszeszedni nem egyszeru dolog ,de ha nem megy akkor bele se kezdjuk ilyen szervezkedesekbe inkabb!

    U'42.:.Pampalini
  • Petko
    #2017
    ebben tevedsz mert a 2 fel mar osidok ota marja egymasta csiterezessel... nekem ez mind1, de az biztos hogy ez a stilus nem eppen uriemberhez illo... az eleve egy retardalt hozzaallas ha valaki a masikat sertegeti ilyen problema eseten
  • Danny
    #2016
    Ha tőlem kérdezted, akkor a válaszom az hogy félig :) Tudtam volna még aludni csak az ebéd miatt kivertek az ágyból. Fergeteg party volt tegnap, de ahhoz képest egész tiszta a fejem. A 0.5-öt most töltöm, még 3 óra. De mondjuk nem lényeges mert gépem még nincs a DC-hez. :) Majd jövő7en talán már lesz.
  • trident
    #2015
    Remélem kialudtad magad!
    Lejött már a 0,5?
  • trident
    #2014
    Szia Valen!
    Nem akarok sugallni senkinek semmit! Mindenki arra asszociál, amire szeretne-szive joga!
    De azé nicknek nem választottam volna se a terry black-et, se a laposférget, de a colon transversust sem...
    Amúgy mi a baj az 512 kb. ram-os videókártyával???
  • Danny
    #2013
    Petko! Te lettél a 2k rusher :)))
  • Danny
    #2012
    Gen.Rob-al kapcsolatban meg csak annyit, hogy őt még nem láttam felkapni a vizet ilyen cheaterezés témán, szóval valamivel nagyon betaláltatok srácok ;) Általában ő szokott engem nyugtatni amikor visszaszólok a csíterező lámáknak.
  • Danny
    #2011
    Ez hihetetlen hogy még a 0.5-re is 10 percet kell várni a file planeten.
  • Lacc
    #2010
    Szvsz ezzel a bf engine-el elég nehéz csítelni (nem úgy mint pl. a hl-al) szerencsére. Az ilyen nofog és társai csíteken kívül igen ritkán fordul elő komolyabb (pl. Mephisto bunkerpadló-hadművelete).
  • Borg
    #2009
    Hát, én azért még annyira húdecsítgyanús emberrel nem találkoztam, pedig játszok én is rendesen.
    Néha van egykét furcsa dolog, de az előfordul bárkivel.
    Lehet trükközni sokféle dologgal, és ha azokat valaki nem ismeri, hát csíterez... Tapasztalat kérdése.
  • Jericho
    #2008
    Majd az 1.6 patch után meglátjuk, hogy milyen a teljesítményetek, visszaugrik az eredményetek?!
    Sajnos mostanában elég sok a cheater ebben a gameben is 1.6 után is lesz cheat, de talán 1-2 hétig nem lesz!
  • Morfy
    #2006
    Egyetértek Murryvel...

    Morfi
  • Morfy
    #2005