17064






  • trident
    #2091
    Nekem is a varacskdisznó az "eredeti"...:)))))
    Most kivételesen szabadnap, csak behoztam az írómat, mert korábban elindítottam az eve of destruction és az operation anubis BF modok letöltését, már kiírtam, nemsoká haza trappolok, de holnap 06-18 jövök melózni BASSZUS...:(
  • trident
    #2090
    OFF
    BattleGroup42 0.95 Update to be released 23rd December 2003
    Battlegroup 42 weboldal
    Új képek, járművek, pályák, infó ott.
    ON
    ...Bocs az offért...Remélem nem csak engem érdekel a tzutz...:))
  • Danny
    #2089
    És ilyenkor még dolgozol?
  • Danny
    #2088
    Úgy tudom a Warthog az eredeti neve, a Tank Killer csak ráragadt valahol Irak és Afganisztán között :)
  • trident
    #2087
    -Danny: melóhelyről. Sajnos.:(
    Mi is általában 8-10-12, leginkább 8-as lan-t szoktunk tartani, néhány havonta. Mert ugye mindenki dolgozik, és nehéz találni mindekinek jó időpontot.
    Az első GEM-en állítólag többen voltak, remélem az a 15 is duzzad.:)
    Van még egy hely itt Gyulán, ahol bérelhető hely és gépek vannak, néhányszor voltam, csak az volt a baj, hogy az egész terembe csak nekem kellett rendszeresen borotválkoznom....;) (:DDD) Persze a társaság 90%-a normális volt, de volt néhány CS-s tizenéves....Had ne részletezzem....Lámáznak mindenkire, akárhogy játszatok, amikor meg felállsz a géptől, elindulsz felé, akkor meg nagy kuss... Szal nekem a cimborákkal jön be a LAN.:)))
    -Ranger: hát ez a szomszéd lány! Hol fényképezted le Melindát???:))))))
    Kedves lány amúgy, múltkor is szóltam, hogy fáj a hátam, erre átjött masszírozni.....:)))))))))))))
    -Csak nekem káprázik a szemem, vagy a 0,6-ban tényleg feljavították a lövés, becsapódás animációját? A tüzérségi lövedék becsapódása rulez!
    Az a10 golyószóró lövedék nyoma pedig...
    -Kérdés a szakértőknek: A-10 tank killer vagy warthog? Mert a varacskos disznó és a tank gyilkos jelzőt is hallottam használni rá. Ugye a dc oldalon a10 thunderbolt tank killer..
  • Danny
    #2086
    Kispárnámnak elfogadnám... :)
  • AirborneRanger
    #2085
    bővebben :)
  • Danny
    #2084
    Hmmm...szép!
  • AirborneRanger
    #2083
    Na ide is beterjesztem Random_ mester igéjét:
  • Danny
    #2082
    Egyszer elmennék egy ekkora LAN Party-ra, de Gyula nekem bazi messze van. Eddig max 8-an jöttünk össze itt nálam egy lan party erejéig. Akkor is csak mohaa ment mert a barátaim nem nagyon ismerik a bf-et, nem nagy gamerek.
  • Danny
    #2081
    De akkor honnan netezel? Melóhelyről vagy hogy?
  • trident
    #2080

    A desert shielden kívül még a dc battle easting is meg, de ugye ez csak kettő a valódi dc-s mappokból....:(
    Na igen a botok....A heli vezetés tényleg nem megy...:DDDD Imádom, amikor nagynehezen felszzállnak, és a csatatér közepe felett elkezd ingázni, nyomja a szaltókat és fejjel lefele szántják a homokot.:DDD
    Vagy a Nimitzről felszállva mindekni beül mellém, a Wake-n elviszem őket a reptérre, kiszállok, mindegyik nézi a heliből, hogy lövöldözök..:DDD
    De a többi járművel elboldugulnak. Bár a biztonság kedvéért hard/hardon játszom, így elfogadható...Nekem...
    27-én Gyulán LAN (COD és DC), de dolgozom...
    GEM: gyulai LAN rendezvény
  • trident
    #2079
    Jó neked!:)
    Én pedig csak a "házi" LANok kivételével csak singleben tudok...
    De így is szórakoztató a bf-dc-bg42 triumvirátus.
    /////"Itt" Békés megyében az internet "lefedettség" szégyenletes, nincs meg a valódi kommunikációs piaci harc. Jó példa: ha meg kell szereznem valami szoftver, főleg játékot, az megvan pár napon belül, de amikor körbeszóltam a haveroknak, hogy internetről kellene nekem a dc....Hát hetek, teltek el, mire szerencsém lett....És egyvalaki akadt, akinek gyors netkapocsolata volt, és volt olyan szives, hogy letöltötte kiírta. Nekem még csak pár napos az íróm, itt van net, remélem erre többet nem leszek rászorulva.:) A 0,6 4 óra alatt jött le. Ehe...De legalább megvan.////
    Visszatérv a lanra: Bár a legutólsó két lanon a Call of duty és Vietcong vitt mindent.:)))
  • TheGOro
    #2078
    Trident ilyet ne keress, a legtöbb mapkészítő szarik megcsinálni a botoknak az utvonal térképet ... stb főleg mivel azt battlecraft-al nem lehet, másrészt, a botok elég hülyék heli vezetéshez, meg hasonlók. Tudtommal csak a Desert Shield, ez lehet lehet.
  • Danny
    #2077
    Huh én soha sem játszottam singleben. Sajnos nincsenek kiterjedt ismereteim ez ügyben :(
  • trident
    #2076
    -Ranger, Danny:
    ....
    -Tudtok olyan oldalról, ahol vannak DC custom mapok bot támogatással?
    A 0,6 verzió tetszik, csak az új mapokat nem lehet single playerben (vagy multi co-op-ban) játszanom...
    -Ha minden jól megy, az eve of destruction módot is sikerül kipróbálnom: indokínai konfliktus?
  • Danny
    #2075
    Az enyim meg tömör és lényegre törő
  • TheGOro
    #2074
    Az enyimm meg gyó metallica-s
  • Unreal1942
    #2073
    irc.quakenet.org
    #bf.unreal1942

    U'42.:.Pampalini
  • DF Ranger
    #2072
    fASZA AZ UJJ ALÁÍRÁSOM MI? :)
  • AirborneRanger
    #2071
    http://unreal1942.freeweb.hu/ :)
  • Danny
    #2068
    Jópofák :)
  • TheGOro
    #2067
    Hát az igen...

    Jaj mielőtt elfelejteném itt van pár DC-s bug ról kép:
    http://bs.brokenedge.net/sshots/
    Kellemes nézelődést
  • Danny
    #2066
    Az kellemetlen :(
  • Danny
    #2065
    Hát én csak magamnak akartam és csak azért most mert most jöttem haza. Jól megszívtam.
  • AirborneRanger
    #2064
    Elhagytam az 1 napos telefonom vagy ellopták
  • TheGOro
    #2063
    Persze hogy képtelenség, mert minden félbolond ilyenkor vesz gépet kicsi fiának meg stb, pont ilyenkor nem érdemes, majd ha lement a karácsony, utána még az árak is normalizálódnak... stb
  • Danny
    #2062
    Képtelenség gépet venni. Sehol semmi amit akarok. Üresek a raktarak, és csak egyvalami van tele, a tököm. Majd januárban folytatom a próbálkozást.
  • Petko
    #2061
    persze nyomom, csak most 2 hetig suli miatt nem volt időm rá, és a csapat megin szétszéledt, de én sose hagyom abba:)
  • TheGOro
    #2060
    Petko egyébként mivan PS-el megy még???
  • TheGOro
    #2059
    Vaah, végre hazaértem, eldzsaltam a WestEndbe, gangeltem 1 kicsit a Speed be, majd voltam a MediaMarkt-ba is, ahol sikerült mindent megvenni amit akartam, és ráadásul láthattam, félmillió hülye embert, akik mind az 1-es pénztárnál álltak sorba. De én mint okos ember (Mert hülye azért nem vagyok) elmentem a legvégére a legutolsó kasszához, ahol 1 szem szép pénzároskislány árválkodott, sor meg sehol, úgyhogy még arra is jutott időm hogy beszélgessek vele, már azon gondolkodtam elhívom vacsizni valahova...
  • Petko
    #2058
    ja köszi mindent!
    a 2000 es díj nem az enyim hanem az itt fórumozoké
  • Yan
    #2057
    Bézkempről: fáj a kezem, h ezt kell írnom; az U'42-nek és Borgnak igaza van.
    Ez tényleg fáj
  • Lacc
    #2056
    Ja, ha jól emléxem én csináltam neki is :)
  • AirborneRanger
    #2055
    Petko Boldog Szülinapot ;)
  • TheGOro
    #2054
    Egyébként Grat petko a 2000-hez.
  • TheGOro
    #2053
    Egyébként a WAR ra visszatérve...
    1. NEM az volt megbeszélve hogy mi kérjük el a szervert... Ennek ellenére,még a PIC-esekkel is kapcsolatba léptünk szerver ügyben...

    2. Bőven meg voltunk 8-an, de mivel nem volt szerver, ezért nem mindenki ment fel poénkodni, hanem azon voltunk hogy szervert kerítsünk...
    Konklúzió, nem kéne hőbörögni, és hülyeségeket állítani, melynek nincs valóságalapja,
  • TheGOro
    #2052
    Jaj ha már így sikerült dél környékén felkelnem, először is szeretném megköszönni U'42-eseknek és a többi klan und less emberkéknek a tegnapi felejthetetlen, majdnem 2 órás tobruk-i hent-et
    Most pedig csatlakozom a karácsonyi tömeghez...
  • Bazooka
    #2051
    Te Lacc a SötétLó-val te hogy konvergálsz :) Ugyan az a fejléc...
  • Unreal1942
    #2050
    hopp megint nem írtam alá. mindíg elfelejtem:-)
    U'42.:.gen.Rob****