17064






  • Murry
    #2004
    Hi!

    Örülünk gen.Rob****, hogy elmondtad a véleményed. A fórumok erre valók. A stílusodról most ne beszéljünk, sajna a világháló legfőbb tulajdonsága az, hogy nem lehet cenzúrázni ;).
    Egyébként jobb ha nem bízod el Magad, HuGO csak elgépelte a mondanivalóját, mely eredetileg így hangzott volna: "Istenem..." - szegény HuGO nem tehet róla, hogy batár kezei vannak, a billentyűzete pedig kicsi :).
    Azt viszont nem értjük, hogy milyen vádra reagálsz ilyen hevesen, hiszen semilyen vád nem hangzott el. Senki nem csíterezett le senkit.. Ugye érted?
    Eddig semmi problémánk nem volt veled... csak ez a stílus... jajj Istene"M"!
    Gondolom azt tudod, hogy egy ilyen hozzászólás nem csak a te hirnevedre lesz hatással. Ez az U'42-re is kihat: ex capite foetet piscis :-)

    Ui:. A hab a tortán az, hogy még arra sem voltál képes, hogy nagy betűvel írd le a nevemet... No comment

    [ACC]-=Murry=-
  • Hamed
    #2003
    Magyar mirrort nem tud vki a 0.6-hoz?
  • Danny
    #2002
    Pech pajtás! Én viszont egyel több kört sem vállALOK BE METR EZ A MA ESTI PARTY ÜGY SZÉTCSAPOTT HOGY ALUDNOM KÉNE . hEHE.
  • Unreal1942
    #2001
    Petko
    Sok szerencsetlen szavazott ra!
    Azt se tudjak milyen mapok!
    Nyugodtan kiveheted nem ide valo!

    U'42.:.Pampalini
  • Petko
    #2000
    ezt annak a 22 nek mondd aki rászavazott
  • Unreal1942
    #1998
    Na kint a 0.6f. Minden fasza, csak kicsit unalma s asok láma részéről az állandó csíter-célozgatás. Omaha beach: 3v3, Oposition: ACC-murry és ACC-Hugo és vki klánlessz. Engem spec 6x öltek meg így a ticket arányom 6:6 lett. De azért mikor lenyomtuk őket akkor ment az "istenek" szar duma. Azt kérdezem, azért vagyunk "istenek" mert nyertünk? Ha ti nyertek akkor az okééé, áááá persze. Elegem van a f*szláma hülyékből! Tanuljon meg mindenki játszani. Még annyit, hogy mikor megöl vki nem rögtön arra gondolok, hogy ez tuti csítel... LOL. De azt megfigyeltem, hogy mindíg a legszarabbak ugatnak a csíterezésről. Na ezt elkellett mondjam mert kurvára idegesített már!
    gen.Rob****
  • DonC
    #1997
    Sírva könyörgöm az Omaha-t vegyétek már ki a rotationból... nem idevaló map az.
  • Valen
    #1996
    A ...Baars pálya mindenkinek kib****tt sötét. Az orromog sem lehet látni.
  • Cobra.
    #1995
    a DW már 0.6-os
  • Valen
    #1994
    Hogy ne csak a haditechnika, és mitológia "nemes" képviselőire asszociáljunk.
  • Valen
    #1993
    Trident = 199x években gyártott egyik legnépszerűbb videokártya.
    A Trident 8900, 9000, 9xxx a maga 256,512,1024 Kb RAMjával
  • Valen
    #1991
    Mikor lesz nálunk 0.6-os szerver?
  • trident
    #1990
    Tök jó! 3 óra alatt letöltötte...HIBÁSAN!
    Na... Kezdem újra. Látod Danny, poénkodok itt, hogy kell még egy kört futnod, erre én is újra starthoz állok.
    Az eddigi vélemények alapján jónak tűnik (szakszó: fáintos).
    Csak azt sajnálom, amit Versus írt... Tényleg kellene egy kicsit combosítani az egyensúly végett...Vagy iraki létszámfölénnyel kell nyomulni?
  • Borg
    #1988
    Nekem is lejött már.
    Szerver még nincs?
  • Lacc
    #1987
    Gyerekek ebben a 0.6-ban van a komancs? :P Milyen pici helikoterekről beszéltek?
  • Cobra.
    #1986
    Meséljétek majd el, hogy milyen a 0.6, mert 24-e előtt nem lesz időm játszani, nemhogy letölteni.
  • Danny
    #1983
    Jaj de örülök neki! :) Köszi!
  • trident
    #1982
    "This release is a patch, it requires DesertCombat .5L to be installed and Battlefield 1942 version 1.5 or greater."
    Szóval neked még le kell futnod egy kört!:)
  • Danny
    #1981
    No problémó ;) De kell ehhez a 0.5 is? Mert az nekem meg sincs :)
  • trident
    #1980
    Elnézést Danny! Nem szándékos volt...
    De tudod így 60 környékén már az ember szeme...
    -Lejött? Még 31 perc? Még 15 perc? Na menjetek a ...!
    -játék után remélem itt a fórumon osztjátok meg a tapasztalataitokat a 0,6-ról!
  • bobvagyok
    #1979
    kérdezgetem, hogy hol a szerver, nekem meg még egy óra míg lejön a pecs...
  • Danny
    #1978
    Ehhez a 0.6-hoz gondolom kell a 0.5 is, ugye?
  • bobvagyok
    #1976
    vagy pont most csinálod?
  • bobvagyok
    #1975
    hol a szerver?
  • Borg
    #1973
    Nekem még 31 perc... elég keservesen jön
  • Petko
    #1971
    en meg toltom magamnak, 15 perc mulva lenn van
  • Danny
    #1970
    Grrrr.... DANNY !!!
  • trident
    #1969
    Thx neked, illetve versusnak!
    Valahogy tényleg nem jó 1 órát várakozni!
    (az opera szerint 3:57 perc a letöltés)
  • Borg
    #1966
    http://www.gamershell.com/download_init.shtml?hellID=4648&mirror=10&a=14634713923703.6

    Pontosabban innen:)
    köszi
  • Borg
    #1965
    Ez lol gyerekek, a legjobb fileplanetes letöltés is 1 órás várakozással van:)

    Nincs valakinek magyar mirror, vagy akár DirectConnecten, vagy mittomén... de ebből igy ma nem lesz DC...
  • trident
    #1963

    A nukleáris rakettyákról nem tudtam. Má mindent elneveznek rúlam? He?
    A nulla-hatomat szeretném, mert a házi goaudomat és mekgájvert ráuszítom a plaetbátlefildre.
    A desertcombat.com-on nagyon jól néznek ki a kopterek. Remélem van olyan pálya is, ahol megtalálja Petko a kedvenc hadi gépezetét!
    Petko: mondjuk egy havilla dzsamil osztályú Saddam'hammer tipusú tengeralatjáró "Bashra ash" rakétákkal felszerelve, bin Laden nagyméretű fedélzeti AA gépágyúkkal!
  • Petko
    #1962
    ja csak azért feszegetem ám a dolgot mer nagy tengeralattjáró mániás vagyok:)
  • Petko
    #1961
    haha, erre ráfáztál (csak vicc)
    neptunusz a latin mitologiaban van, es eredetileg a gorogbol ered ahol poseidon a tengeristen, es annak a halaszvillajat is hivtak igy (egyebkent jol mondtad).
    Viszont pl. azt hittem hogy valakinek itt beugrik hogy a hideghaborus polaris programnak a polaris raketak tovabbfejlesztese kent alakitottak ki a Poseidon, es kesobb a Trident I es Trident II SLBM (Submarine Launched Ballistic Missile) nukleáris töltettel felszerelt rakétákat, amit az Ohio es Los Angeles osztályú tengeralattjárokon hordozgatnak mostanság.
  • trident
    #1960
    Tehát akkor maradsz a biztos 100-nál?Csekk vagy kp???
    Ejnye-bejnye: én nem olyan családból származom, hogy olyan "nicket" válasszak, amiről nem tudok semmit. Neptunusz szigonya-görög mitológia. Angolosok is remekül megérthetik, de latin nyelv ismeretével: tri-három, dens,-tis n. -fog. Szal valami háromágú vaczak. Amúgy volt egy ilyen hc. zenekar is, de már ha jól tudom rég megszünt.
    (amúgy nem akarok okoskodni, sohasem-ha mégis ennek ellenére így lenne szóljatok, én is utálom, ha valaki feleslegesen villog)
    Most mé kell mindenkinek a dc-t töltenie? nem álltam be a fileplanet sorába 305-iknek a 308-ból...
  • trident
    #1959
    -Kipróbálta már valaki a 0,6-ot? Egy kis előzetes?
    -Van olyan szerver, ami nem fullon van, és enged tölteni?....? netán valamilyen Magyar hely...?????
    (-V.s. a munkahelyi gép tölteni fogja a ~200 megát estig, de megpróbálnám...Utánna "csak" be kell hoznom az írómat...tudom egyéni szoc.prob.)
  • Petko
    #1958
    jöhet enigmagyárosunk:)
    De azért akkor én is kérdezek trükköset... pl tudod e hogy mit hívnak (hívtak) tridentnek?
  • trident
    #1957
    -Dany: lásd Petko válaszát.
    -Petko: jöhet a következő kérdés, vagy marad a biztos 100000-nél???
    -0,6:
  • Petko
    #1956
    ja és kinnvan a 0.6 már rég... a szerveren készen áll a patch, de addig nem rakom fel, amíg néhányan le nem töltik a klienst
  • Petko
    #1955
    negálás negáltja = ponálás
    tehát te értessz egyedül vele eggyet talán..?
    Cad leírta mi az az ns, annyival egészíteném ki, hogy azért arra szavaztam, mert igaz hogy a dc is egy nagyon szép munka, de az ns más kategória, mert azok a fiúk az egész hl kódot átirták, és új játékot csináltak belőle.
  • Danny
    #1954
    Ti sem tudjatok mi?