5868
Jedi Knight 3
  • zbundy
    #5028
    Hááát valami demót már kiadtak belőle, mindenesetre nem lenne rossz ha kijönne tényleg.
  • Muki100
    #5027
    Kamu az egész.
  • wedge31
    #5026
    Neverending story...
  • zbundy
    #5025
    Helló! Nemtudom hallotatok e már róla, de már 4 éve készül egy mód a játékhoz, ami a 6 film történéseit eleveníti meg. A neve Knights of the Force.
    Itt az oldal ha érdekel valakit: www.kotf.com
  • KILLER2
    #5024
    Kb sehogy. Néha kirepül, de ezt szándékosan nem nagyon lehet szeritenm 100%-osan előidézni. Da épp eldobja, akkor belevégni vagy húzni, iylesmikkel lehet próbálkozni, de külön olyat, hogy kirántani nem is lehet ha jól tudom.
  • Kispál Laci
    #5023
    Hellosztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy tudjátok e hogy hogyan lehet kirántani a sithek kezéből a fénykardot?
    Aki tudja, várom a válaszát!
  • KILLER2
    #5022
    Ja, ez van. Az agyaskeltős izében meg egyetértek veled. Szeritem is csak azért van az az érzése az embernek, hogy szaggat, mert látja a számlálót, hogy kevesebb az FPS, mint szokott vagy kéne neki.
  • Muki100
    #5021
    Mondjuk van benne valami.
    Szerintem az agy azt érzékeli hogy a sok frissítésről kevésre vált, még akkor is ha az a kevés is folyamatosnak látszik. De ez csak az én elképzelésem.
    A Q3hoz képest amúgy nekem is nagyon ugrál az fps. De ez a játék már csak ilyen.
  • Venom
    #5020
    Hát nemtudom nekem annakidején 40-50 átlag FPS-el nem tűnt szaggatósnak és mostan 100 felettivel meg nem tűnik jobbnak az akkorinál.
  • KILLER2
    #5019
    Amúgy 30 és 120 FPS között tényleg nem érzékelhető a különbség, de JKban én is szaggatottabnak látom vagy legalábbis érzem. Lehet, hogy csak az FPS kiírása miatt van, de ez a játék az, ami mindig is szaggatósabbnak tűnt alacsonyabb FPSel, mint más játékok azonos FPSel.
  • KILLER2
    #5018
    Elég hasonló a gépünk. Nekem jól bírja, bár én is látok 40 FPSt is néha, de többnyirie megvan a 120+. Én 150re körlátoztam. Mivel nem túl pontos, ezért többnyire 160 FPSel szokott menni.
  • red bull
    #5017
    Te meg beteg vagy ha nem érzed mondjuk a 30 fps külömbséget egy alagútba -.-. De amugy egy idő után 10 15 perc után megvan az only 125 fps
  • KILLER2
    #5016
    Akkor G15re ha ez a legjobb megoldás, mert a G gombokat sajna nem lehet tudtommal külön gombként kezeltetni.
  • Muki100
    #5015
    Hát te mutáns vagy akkor. Próbáld meg esetleg azt hogy leveszed a képernyőfrissítést mondjuk 85-re, fpst is max 85 és akkor végig maxon fog futni.
  • Venom
    #5014
    mitlehet ezen érezni? szem jóha 30-at fog fel...
  • red bull
    #5013
    nem mind 1, én nem látom a különbmséget hanem érzem...de mind 1 nekem kell az only 125 (egy idő után már jó -,-)
  • Muki100
    #5012
    Én hallottam olyat hogy Gef 7 és afölött már nem bírnak olyat sokat JKAban sőt, 20-30 közé is esik pár durva helyen de....nem tökmindegy hogy 70 vagy 125? Úgyse látod a különbséget.
  • red bull
    #5011
    Azt amugy nem tudja valaki hogy az mért van hogy belépek a játékba lekorlátozom az fps em 125 re és nincs meg az only 125 fps csak 60 70
    Utánna meg lazán egy 10 20 perc mulva meg 125 only
    !!!A GÉPEM TUDJA OLVASD KONFIG ALÁíRÁSBA!!!
  • red bull
    #5010
    Nekem is pont G15 öm van
  • KILLER2
    #5009
    Mondjuk igaz, beszélek itt hlyeségeket. Nekem G15-öm van, azért ezt mondtam. Amúgy konzolt megnyitod és beírod: bind 'gomb' 'parancs'
    Pl bind f3 "amtele x,y,z"
  • Venom
    #5008
    Na ezen az oldalon tessék nézelődni bindek utánn.
  • Venom
    #5007
    LOL :)
    Egyébként be lehet bindelni de már nem emléxem hogyan.
    Nekem mondjuk volt valami admin scriptem ami megjegyezte a lekért kordinátát és azt később vissza tudtam hívni.
  • KILLER2
    #5006
    Én úgy oldottam meg (Jedi Academyben), hogy felvettem a gombsorozatot, ahogy megnyitom a konzolt, beírom a parancsot, lenyomom az entert, aztán bezárom a konzolt. Én így használom és tökéletesen működik, nem is lehet észrevenni a konzolt, olyan gyors.
  • red bull
    #5005
    Hy all!

    Nem tudja valaki hogy MP (multiplayer) ben hogy lehet kordinátára bindelni???
  • KILLER2
    #5004
    Ez a Cfos speed arra jó, hogy szétosztja a netet az alaklmazások között és gyorsabb lesz. Ezzel lehet olyat is művelni akár, hogy netes játék között letöltesz, nem nagyon fog szaggatni a játék. Erre jó kb. Vista alatt is kiprüóbáltam, de ott meg belassította a netet, mint az állat.
  • Venom
    #5003
    Hát magyar XP-m van úgyhogy az bukta. Majd szervállok egy másikat valahonnan.
    Legjobban azt reméllem hogy a Sony Vegas 7.0 fog-e menni vistán :)
    Eza Cfosspeed pontosan mire jó?
    Nálam aza gond hogy a jelenlegi XP a hálózati kártyával akad vagy nemtudom micsinál torrentezésnél/ASE szerver keresésnél. Vagy egyéb hasonló program használatánál. Ha csak elindittom a progit nincs semmi gond. Akkor jelentkezik a gond ha elindittom a torrent letöltést/szerver keresést.
    XFire-nél például nem csinálja.
    Régi SP1-es windows XP-men nem volt ilyen gond. Azóta jelentkezett amióta SP2-es-t használlok.
  • KILLER2
    #5002
    XPre a CFos speed nagyon jól elosztja a netet, azt tudom ajánlani, ha gond van vele. SP3 XPre elég jó. Le lehet már szedni az angol beta-t, angol XPre megy fel. Elég jó. Stabli, gyors. Vistával is lehet próbálkozni, jó az is, csak hát ugye a teljesítmény. De a legjobb ha kipróbálod. Ha rendben van a teljesítmény, akkor marad, ha zavar, akkor meg visszateheted az XPt.
  • Venom
    #5001
    Hát nemtudom a haveromnak vista van és neki simánn megy a CoD2 o_O
    Legfeljebb szerzek egy SP3-as windows XP ha mégse lenne jó akkor arra betudjam cserélni.
    Mostanival aza legfőbb bajom hogy torren, All seeing eye, stb szerverkeresők miatt behal a net. pingelni nemtudok sehova, oldalak se jönnek be. msn meg megy rendesen közben. valamivel összeakad vagy nemtudom. Nah mindegy majd kiderül.
  • KILLER2
    #5000
    Hát.... Nem az. Most nekem sem eredeti az XPm (angol kellett az SP3 miatt, olyanom meg nem volt), de semmivel nem rosszabb, mint a Vista, sőt SP3al sokkal jobb. A Vistát én tényelg nem ajánlom, ha játszani akarsz, hidd el, nem éri meg. Bár felőlem lehet, de -10 FPS átlag meglesz midnen játéknál. Aztán meg sok régi nem fut. JK3 nekem pl először OpenGL hiba miatt el sem indult, aztán meg egy ideig 30-50 FPSel szaladgált. Aztán jobb lett, de akkor is. Meg amikor CoD2-zni akartam, az alig ment. Szaggatott és gyakran kilépett, szóval 2 pálya után le is töröltem a francba. De ahogy te gondolod, te döntésed. Csak én ezt mondom, mert nekem volt jó ideig Vistám, szerettem is sok mindenért, de a teljesítményigénye az től nagy. Nem az a baj, hogy sok RAMot eszik, mert azt leüríti, ha szükség van rá, hanem az a 10 FPS bizony elég sokat számít.
  • Venom
    #4999
    hát azért szar nemeredeti XP-nél biztos többetér egy eredeti vista.
    Zabállás miatt meg nem aggódok mert elég jó gépem van ahhoz hogy röhögve elfusson rajta. :)
  • KILLER2
    #4998
    Hát akkor Vistát se tegyél fel, mert az is csak feleslegesen lehúzza a gépet. Vannak jó tulajdonságai, néhány dolga hiányzik XPről, de nem érnek meg annyi, mint amennyit elzabál a teljesítményből.
  • Venom
    #4997
    hja. azt úgyis kikapcsolom. nemszeretem az ilyen csillivilli vackokat :D
    Meg fölöslegesen lehúzza a gépet csak.
  • Revan Kot
    #4996
    Nem, hagyja menni, bent van a kivételek között.

    Bár ismerőseim emlegetnek itt nekem valami router bajt...
  • KILLER2
    #4995
    Tűzfal nem tiltja le a JA-t?
    Venom: Vistában az Aeros az az a téma, amikor szép átlátszóak az ablakok, meg a tálca és elegáns 3D-s az ablakváltás.
  • Revan Kot
    #4994
    Hozzátenném, hogy olyan szeróra sem enged fel, ahová eddig vígan fel tudtam menni...
  • Revan Kot
    #4993
    A számolást úgy értem, hogy csatlakozok a serverre, azt kiírja, hogy Awating Connection 1....2....3.... szóvel ez a számolás
  • Muki100
    #4992
    Az hogy számol önmagában nem sokat árul el, azt nézd meg hogy minél számol. (challenge, ping stb.)
  • Venom
    #4991
    Izé. Ez még lemaradt:
    Tehát megy visztán csak eztaz izét kell kikapcsolni?
  • Venom
    #4990
    Miaza Areo? amúgy elég izom gépem van sztem nem volna vele gond. :)
  • KILLER2
    #4989
    Csak egy szervernél csinálja? Ha igen, akkor nézd emg, hogy mennyi a pingje, nincs-e tele, megvan-e a pálya, amin fut meg ilyesmik.