11366
  • Petyus_
    #47
    Egyébként a KOTOR PC akkor megjelenik most vagy csak októberben ahogy tervezték?

    Mondjuk aki októberben kiad játékot PC-re annak legalábbis van vér a pucájában és nagyon bízik a termékében - ez jó jel lehet! :)
  • Petyus_
    #46
    Hmmm... igazad van, de nem a konzolokat kell szidni, hanem az igénytelen multiplatform fejlesztőket. Lehet úgy megcsinálni játékot, hogy minden platformon maradandót nyújtson (pl. GTA3, Splinter Cell, ahol ügyelnek ezekre), meg lehet szutyok módon multiplatformra fejleszteni.

    Azt ne felejtsd el, hogy a Bioware-ről beszélünk, ami az egyik legnagyobb PC-s fejlesztőcsapat.. én biztos vagyok benne, hogy nem az XBox-os irányítást fogják tessék-lássék módon hozzárendelni a PC billentyűihez mint tette azt a Konami pl. a MGS2 esetében.

    Soul Reaver 2, ETM - ezek a legrosszabb fajta multiplatform játékok... no comment.

    Indy and the Emperor's Tomb: nekem bejött az a játék.. a fura irányítást könnyen meg lehet szokni, és bizony nem véletlenül volt az olyan - az az egeres kamerakezelés - ami a PC-n felnőtt nagy FPS gyakorlattal rendelkező egyedeknek igencsak fura volt :) - azért kellett, hogy a fantasztikus bunyórendszert megfelően tud kihasználni.

    A konzolos exkluzivitással nincs gond, adják ki fél év múlva de akkor legyen olyan, ami miatt megéri a várakozást..
  • a.carkey
    #44
    Sokna panaszkodtak a PoftheC-re is. Bár az szerintem nem volt vészes.
    Az Indynél az a bizonyos konzolos "mentésszabadság" volt a gyenge pont. Amikor már egy tucatszor nem voltam képes átmenni bizonyos részeken, akkor azért jól jött volna. Sőt, nem is minden pályarész után mentett. Csak amikor Ő úgy ítélte. De mivel bugzott egy kicsikét a game, néha az embernek már nem volt kedve újból átugrándozni monoton stílusban. Az egyel korábbiban - bár nagyon igénytelen volt a mentés -, de bárhol menthettél ... :(
  • Randal
    #43
    "XBOX!!!
    PC Október 14.
    (Na ezért utálom ezt a fajta üzletpolitikát!!! Köcsög konzol először a hülye amerikaiak miatt, a PC meg várhat. Kérdezem én: a kedves George Lucasnak, Eidosos, Bethesdás lóbaszós társainak nem véletlenül a PC-ből tetszett meggazdagodnia? Akkor, ha már létezik és nagyon is létezik, nem visszaeső gép, sőt, nem kéne inkább először oda fejlesztenie? Mert 1. Ez volna korekt. 2. Nem basznának el néha a köcsög konzol és az abból fakadó programozási lustaságból programokat!)"

    Kedves zsordzs lukasz báék nem foglalkoznak ilyenekkel, mint a normális gondolkodásmód.
    amerikában ez nem nagyon szokás, ott van asok hülye pöcs, kis tizenéves nyáladzó idióta, megcsinljuk nekik konzolra, oszt meglátjuk mi lesz, úgyis viszik mint a cukrot, no a többi hülyének meg legyen má Pc-s verzió.

    Konzolos irányítást eddig csak ezekben a jétékokban vettem észre:
    Soul reaver 2
    Enter The matrix
    Indiana Jones anyámkínja tudja mi.

    Ha tévedtem bocsi, de ezekbe nagyon idegesítő volt.
    Igaz, az első kettőt megszoktam, de a IJ-t azt megutáltam emiatt.
  • Dikkma
    #42
  • a.carkey
    #41
    BUU
  • zippofcy
    #40
    Ki kotor? Es mit kotor??? Csak nehogy orrturas legyen belole
  • Dns5000
    #39
    hmm es lehet hasznani multiban? vagy van valami icon ami mutatja hogy mint tutatnak a tobbiek van ra kell nezned? 1 esetbe ugyanaz mint a radio 2. ban nem hasznalhat szerintem, bar nem probaltam
  • a.carkey
    #38
    AA-ban is van ...(America's Army)
  • antijedi
    #37
    :DDDD
  • Dns5000
    #36
    The last hope ... they screwed :)
  • antijedi
    #35
    hmm, láttam, nem kicsit durva :DDD
  • Dns5000
    #34
    starwars kides videot lattatok? :)
  • Dns5000
    #33
    kezjelek? hat az egy fpsbe eleg erdekes lenne, sigliben ugyanaz mint a radio uzenetek, multiban meg hasznalhatatlan. AA az mi?
  • a.carkey
    #32
    Ez egy taktikai FPS lesz, ami a "Clone Wars" utáni időkben fog játszódni. 2004 nyarán jelenik majd meg, de ismerve a Lucasartsot ...
    Nagy és kisebb területű nyílt terepek - OpFlash és Raven Shield? -, kézjelek, squad leader lehetőségek - AA? - és járművezethetőség. Ennyi eddig az info.
  • a.carkey
    #31
    Ja.
  • Dns5000
    #30
    csak ez a film van meg beloe ugye? mert nem talatam rolla semmi kepet
  • a.carkey
    #29
    Kattints rá a linkre!
  • a.carkey
    #28
    Idézőjelben volt a "mozik" ... :)

    Csak az egész mov feelingje olyan volt, mintha a Aliens-t néztem volna. :)
  • Sephi
    #27
    Az mi?
  • Dns5000
    #26
    az egy gama lesz nem film, hogy olvastad te ezt?
  • a.carkey
    #25
    Ezt ismeritek? Star Wars: Republic Commando! 2004-től a "mozik" műsorán
  • a.carkey
    #24
    Nem lehet, hogy ua engine lesz ez, mint a SWG, csak ez később október vagy mikor jelenik meg, csak a környezet - korszak - lesz más?

    Mellesleg kicsit gáz a Galaxisra nézve, hogy a házak és épületek a két trilógiában - 1 rész is uolyanok voltak, mint a Kotor történetének korában?! Durva, hogy az emberek több száz év alatt semmit sem fejlődtek építészetileg ... :)
  • Coco
    #23

    Télleg nagyon jók a képek
  • Dns5000
    #22
    en egybol atalokk a sotet oldara nem kell majd gyozkoni egyaltalan :)
  • Dns5000
    #21
    ja de ugy tunik hogy ott nincs is vege a videonak mert a csavo meg beszelne tovabb :(
  • a.carkey
    #20
    Láttátok a bemutató videót a bolygókról? (Hardwired.hu) Eszméletlen lesz. :)
  • Dns5000
    #19
    tuti csak ev vegen lesz?:(
  • zoozoo
    #18
    K*rva jól néz ki! Hehe
    Mindig visszamegyek gyerekbe, ha látok finom képeket, egy finom játékról :)
  • zoozoo
    #17
    Nah, elő K.O.T.O.R-tam jópár képet a hcgamerről
  • zoozoo
    #16
    De ha egyszer nem jön be. Látom a linket, kipróbáltam. Biztos valami hülye tűzfal mögül nem enged be, vagy a fene tudja mér. Otthonról nekem is működne.Köszönöm a segítséget azért, de ha 120x kattintok rá, akkor sem fog menni.
    500 - belső kiszolgáló hiba
  • Csacsi
    #15
    #5-ös hozzászólásban lévő linkre kattints rá, és be kell jönie. Nekem bejön.
  • zoozoo
    #14
    a gamershell.com sem jön be :(
    Ezért kértem egy másik linket. Ha valaki megszánna... :)
  • Jacek
    #13
    lenti link hibatlan:)
  • zoozoo
    #12
    Tudtok képeket mutatni róla, mert sokat hallok róla, de nem láttam még sajna semmit belőle. A lenti link nem műxik.
  • K.András
    #11
    Nagyon nagyon remélem hogy nem kell megvárni a telet...
  • Csacsi
    #10
    Az lehet, hogy előbb megjelenik, csak kérdés, hogy nem lesz ez miatt szar a játék, mert sietniük kell, hogy ki tudják adni. Szóval Én személy szerint jobban örülnék annak, ha késne télig a játék, viszont télen nagyot robanna.
  • Sephi
    #9
    mindenesetre ez lesz az elso ilyen jelegu SW gama. Mint ertettem ez nem JK stilus lesz bar lehet en vagyok informalva roszul. De tenyleg ez RPG lesz van JK stilus ?:)))
  • djcom
    #8
    Én arra céloztam,hogy e miatt meg fog jelenni a gamma juniusban és nem télen
    A Bioware-től meg valszeg nem veszi át a fejlesztést!
  • I.C.ram
    #7
    Hidd el, hogy jót fog tenni a Microsoft, ennek a lusta bandának! BG2ToB volt az utsó jó gammájuk, azóta, csak fossák a szarokat. Eddig a Microsoft csak jót tett a játék cégeknek! Az MS nem ad ki szart.