11368
  • Braveheart
    #334
    Le lehet már valahonnét szedni? Davidus linkjén csak egy nagy rakás szart (szó szerint :) ) láttam
  • Mr. Perfect
    #333
    Azért ez elég súlyos volt :-))))))))))))))))
  • Davidus
    #331
    INNEN
  • hykao #329
    OFF: olvasd már el a prividet.
  • G. Joe
    #328
    havidijas. Alapban asszem 4 hét ingyenes. Most jelent meg Európában. USA-ba nyar közepe ota fut. Már a masodik legnépszerübb mmorpg, több mint 300 ezer játékossal.
    A Mediamarktokban tuti találsz, a többi áruháznak alig jutott.
  • a.carkey
    #327
    A cursor nyilas problémára, nem tud valaki megoldást? Ne kelljen már WASD gombokkal irányítani ...
  • a.carkey
    #326
    Már után kellett rendelni! :)
    Elkelt az összes. De van az 576, Mediamarkt, Automex stb boltokban ...
  • Mayday
    #325
    Jut eszembe, a cdgalaxis honlapjan nov.28-ra irjak a SWG erkezeset. Nekem nincs SEMMI tapasztalatom ilyen jatekokkal kapcsolatosan. Kerdes: havidijas, ugye? Mennyi/ho? Eddig is kaphato volt mar hazankban vagy csak most lesz elerheto?
    Bocs az OFF miatt!
  • LSG
    #324
    Ja, és nincs benne multi. :(
  • LSG
    #323
    Igen, számíthatsz annyi szövegre mint azokban.
  • LSG
    #322
    De volt benne egy harci droid amit meg kellett javítani, majd bekapcsolni. Rulez volt amit utána művelt. :D
  • LSG
    #321
    "lovagi" nem volt rajta, csak a sajátja, mivel robot. :D
  • Mayday
    #320
    Nekem van, csak magyar. Az jo? :)))
    Vicceltem. Szoval egy BG, NWN szinten van benne szoveg mennyiseg?
  • LSG
    #319
    a cue file nem kell, a bin-t magában is fel tudod mountolni daemonnal. Csak válaszd ki az all files-t alul a legördülő listában és már műxik is. :D
  • LSG
    #318
    Kell hozzá nyelvtudás, ha meg szeretnél érteni mindent.
  • Methylisocloro
    #317
    és lovagi páncél nem volt rajta? :D
  • Titan
    #316
    Aki játszik már vele, az meg tudja mondani nekem, hogy a játszáshoz (RPG révén) nagy angol tudásra van szükség?
  • Kandurex
    #315
    Valaki. Egy kérésem lenne. Elküldené nekem Kngiht of the old republic-nak a 4 db cue file-át? Megköszönném. Cím: [email protected]
  • Mayday
    #314
    Kar :(
  • Csacsi
    #313
    Persze, hogy van kard, sőt azthiszem vanak olyan helyek, ahol ilyen gladiatorosat "játszanak" és ott csak ilyen fegyverekkel lehet harcolni.
  • Mr. Perfect
    #312
    Tudtommal nincs, arra ott van a SWG...
  • a.carkey
    #311
    Van kard az SW univerzumban IS!
    Ez van.
  • Mayday
    #310
    Multija van?
  • [Jakuza]
    #308
    Az a crackfix fake.
    Az Nforcen azt irjak az eredeti crack jo.

    2003-11-20 PC Game Dox Star Wars: Knights of the old Republic (c) Lucas Arts *CRACK FIX* 01x05 MB DEVIANCE "NUKED" --- look at stub in PE header, Razor crack is fine ---
  • LSG
    #307
    Tegnap este sikerült megnéznem. Én semmmit nem tapasztaltam az itt leírtakból, a game nálam tökéletesen futott. Tehát nem kell hozzá crackfix meg hasonlók.
    A game maga nagyon fura, valahogy nem éreztem azt hogy a Star Wars univerzumban járok. Az elején főként droidok ellen kell harcolni, az még rendben is lenne. De amikor megláttam egy droidot karddal a kezében kicsit megdöbbentem. Karddal, nem lightsaberrel, hanem igazi karddal. A ládákban mi magunk is találhatunk belőle rengeteget. Nálam már van vagy 5 db, pedig még csak most menekültem el egy kapszulában a hajóról. Korai még véleményt alkotni, mindenesetre azért ez így nekem furának tűnik. Az mindenesetre látszik, hogy vérbeli kőkemény RPG a game, úgyhogy az RPG fanatikusok örülhetnek.
  • steweee
    #306
    mik az első benyomások?érdemes letölteni?meg olvastam egy hozzászólásban hogy fagy.várjak inkább várjunk míg kijön egy cracked peccs?
  • Knox
    #305
    Szasztok!

    Szoval milyen is az a harc? Egy rövid előzetes jolesne! THX
  • And5
    #304
    na én is most installom eddig az nfst basztattam
  • TneX
    #303
    Amugy a game maga a tökély!A harc valami eszméletlen jó lett
  • TneX
    #302
    Bár akinke ugyanez a gondja mint nekem (esetleg) akkor annyit irok,hogy ha lekapcsolom(disable sound) a hangot semmi baja,szal lehet hogy a hangkártyám basz be rendesen:(
    De azért megnézem ezt a crackfixet :)
  • TneX
    #301
    Thx megnézem!
  • And5
    #300
    RZR's crack had about 90 bad calls (see a few examples below) which can lead
    to crashes throughout the game. Those are all fixed in our crack and should
    give you a much more stable game to enjoy
  • And5
    #299
    van vmi crackfix is lehet az segít
    STAR.WARS.KNIGHTS.OF.THE.OLD.REPUBLIC.CRACKFIX-DEViANCE
  • Mayday
    #298
    Van ebben multi?
  • a.carkey
    #295
    Mindenre át lehet rakni, de nyilakra nem, vagy az ini filet kéne átírni, de fog sincs melyik felel meg a cursornyilnak...
    Mellesleg ritka látványos a város. Elág jók a felszerelések, full grafikán nagyon durva a game. Érdekes játék, az szent ... :)
    Ha elfeledem a néhol kicsit "túl futós" irányítást, nem lenne rossz még az sem. :)
    Van hangulata. Olyan kőkorszaki a feeling. :)
    Kiváncsi leszek a jediségre. Az SWG-ben ez nekem egyelőre még kimaradt ...
    A harc tényleg jópofa. :) "Körökre osztottrt"-nak nevezhetnénk! :)
    Jó hosszúnak is tűnik.
    Nem rossz, nem rossz. :)
  • a.carkey
    #293
    Ha valaki rájön mit kell ahhoz átírni, hogy a cursornyilakkal lehessen irányítani, az írja meg lsz mert nekem nem fekszik a WSAD!
    Ezt ugyanis konzolos barátaink kicsit kispórolták.

    Előre is köszi. Nagy segítség lenne ...
    Köszi!
  • shaba23 #292
    óóóó...csak 512Mb 400Mhz DDr van...az pont a határ
  • Bandew
    #291
    Nekem meg inkább a proci(1700 Mhz PIV) meg a RAM(384 Mb) a gásszos.
  • Eye-scream
    #290
    hát nekem egy 2200+os AMDvel 512 RAMmal remélem jól fog menni, bár csak Gef4 mx440es vid kártyám van...
  • Bandew
    #287
    KIRÁLY!!!!
    Most szedem le. Már nagyon kiváncsi vagyok rá.