11368
  • Lacc
    #286
    Jaja, valaki elmondhatná milyen így első ránézésre. Én is jó ha holnap du. ki tudom próbálni! :)
  • Kandurex
    #285
    Nah, akinek lejött az fogalmazhatna némi kritikát és pár képecskével is meglephetne minket...
  • shaba23 #284
    kabbe
  • Pityuka Fővezér
    #283
    aggyál rétest!
  • Mayday
    #282
    fasza, hogy mar az is lenn van :)
  • Pityuka Fővezér
    #281
    XIII-al nem kell sietni nem megy
  • Augustus Gigo
    #280
    ez si négy cd meg az xIII is:((( egy pár nap mire lejönnek:(
  • Eye-scream
    #279
    Asszem én is csak holnap délután fogom megnézni..:S
  • toMpEr
    #277
    meg nekem se jott le,mert amcsi ftp-rol toltok, aztan csak delutan kezdtem el, kb este 8-ra lesz lent...
  • Takigabi
    #276
    nem dc++ról szedi a gameket ?:)
  • M.A.D.
    #274
    emberek! 1.8AMD XP-n, ati sapp 9100 128MB, 768 DDR-n menni fog???
  • Grave Digger
    #273
    nahh végre a hdc-n is kinn van:D már jön is lefelé, de mivel adsl-em van, ebből csak holnap délután lesz játék:(
  • Eye-scream
    #272
    Amúgy a csapat irányítása milyen? Minden embert te irányítassz mint a Baldur's Gate első részében, vagy MIvel mennek mint a NWNben? Remélem az előbbi mert az MIs megoldások RPGkben szvsz nagyon nem bejövősek...
  • Eye-scream
    #271
    Nah kezdem szedni:)
  • ceas
    #270
    Ez a legvérbelibb rpg, amit valaha is csináltak:)
  • Kandurex
    #269
    is-is
  • Kandurex
    #268
    Összesítve :)
  • Kandurex
    #267
    Kemény 9,3% -nál járok :(
  • toMpEr
    #266
    bittorrentrol szedem
    boing
  • hykao #265
    Ez mennyire RPG? Vérbeli, avagy amolyan Deus Ex szerű?
  • toMpEr
    #263
    ja, kijott mar, 4cd, 12%-nal jarok...:///
  • toMpEr
    #261
    en 10-et tudtam leszedni
  • harczos
    #260
    én csak a kolin egy op-tól szedtem, de max 1 fájlt tuttam leszedni, mer szó nélkül lelépett
  • toMpEr
    #259
    ha beirod,hogy rzr-ktr, akkor is megtalalja a fileokat
    (amugy rzr-ktr1.001 ....)
    delelott volt kolin egy t3-as, de mar elmult
  • toMpEr
    #257
    ha esetleg megtalalod, ird ki ide is plz :)
  • toMpEr
    #256
    rzr-ktr
  • toMpEr
    #254
    akkor ezek szerint eleg linearis a jatek?
  • TheZsenyka
    #253
    Jóval lejjebb egy csomót írtam róla.

    Amúgy: 4CD-s, mert rengeteg (valóban rengeteg) átvezető videó van a játékban ami nagyon filmszerűvé teszi a gammát. Meg ne feledjük a sztorielágazást sem, ott is kellett a videoanyag.

    Hamarosan megint 'jáccok' vele. Királyság.

    Tök jó, le lehet vetkőztetni majdnem tök nudira a karaktereket. Tök jó, amikor egy meztelen jedi nyomja az ipart.
  • Kandurex
    #252
    pff...előzetes számítás szerint 16 órára van szükség, hogy letöltsem....azbesztmegba**ta..:(
  • Punker
    #251
    Imperium Galaktika is 4 cd volt pedig nem egy mai játék..... bár jobb lett volna ha ez DVD-n jön ki szerintem.
  • kHares
    #250
    Akár mondhatnám hogy megnyugtattatok, de majd a személyes tapasztalat :)
    A XIII is 4 cd. Mit tudtak rárakni ennyi lemezre? Még emlékszem a régi progikra, ha már több nagylemezen terpeszkedet ki voltam készülve. Változik a világ :)
  • toMpEr
    #248
    meselj mar rola valamit, mennyire hentelos jatek?
  • TheZsenyka
    #247
    Számomra ez volt az első XBOX-os (tehát konzolos) játék amit végigjátszottam: Isten császár a cucc.
  • toMpEr
    #246
    pl a morrowind is eloszor xbox-ra jott ki, azthiszem mindenki elegedett lenne, ha olyan szintu jatekot kapnank
  • Kandurex
    #245
    Bioware...
  • kHares
    #243
    Kíváncsi vagyok tényleg megéri-e ez a nagy lelkesedés. Nem akarok senkit elkeseríteni, de az elmúlt pár évben már csak csalódni lehetett a progikban. Persze fűt-fát ígértek aztán mi lett belőlük. Szal ha ilyen nagyon vártok egy játékot valószínűleg csalódni fogtok. Inkább ne várj tőle túl sokat, akkor nem csalódsz.
    Amikor először olvastam róla engem is megérintett a vágyakozás egy jó star wars rpg iránt, hisz még nem csináltak. De engem megrémiszt, hogy egy konzolos progit írnak át pc-re. Attól még lehetne jó, de ha a Diablót rpg-nek nevezik sokan, én aggódok. Meg 4 cd!? Lassan dvd lesz a megszokott.
    Persze a remény még él, remélem senki sem csalódik.
  • Pityuka Fővezér
    #242
    Dehogyis nézek amikor végre kint a 4 cd-s!!!!!!!!
  • Mayday
    #241
    Azert a felesegemet meg HL2-ert sem hanyagolnam el :)))
    Inkabb nokre azert nezz! :)
  • Pityuka Fővezér
    #240
    Mától számított egy hétig nem alszom vazze! Nem eszem, nem iszom, nőkre eddig se néztem most meg pláne nem!
  • Pityuka Fővezér
    #239
    Azannya!