1820
Unreal 2 The Awakening
  • l3alF1aKe
    #1597
    Nekem csak a gold van meg u1 ből szal' nemtom' különbözik e a másik u1 től. mivel nincs összzehasonlítási alapom. De ha van szélessávod fenn van ftp nken ha kell lehuzhatod. emilme vagy ide.
  • Zsoltee_a_bator
    #1596
    hmm, de 16 bites textura is lehet 1024 -es am.. ;)
    de sztem ugy se ferne bele a 16 mb -ba
  • Callisto
    #1595
    Most fejeztem be a gámát. Szerintem a grafika király, de a játék egy nagy tré. Ami a legjobb volt benne az a végén futó gárda feliratozásának ötletessége :-) Rövidden ennyi.
  • Dantor
    #1594
    Én nem hallottam olyanról, amiben teljesen átírták a játékot (grafikailag).
    De kiegészítőről (return to na pali) és patchekről igen ;-)
  • TheZsenyka
    #1593
    Arghhhhhhh :)

    Akkor most mi a helyzet Te... :)

    Most akkor van Unreal 1 (tehát a single player rész) igaz? Volt-e ennek a single player résznek felturbózott változata (szebb texturák, new effektek, ilyesmi). Plíz legyél világosabb, mert nem értm. PLEASEEEEE...
  • RelakS
    #1592
    Másfél, uszkve 2 éve nekiláttam az Unreal magyarításának, majd meguntam. Aztán láttam Imyke2000 rettenetét, így újra nekiláttam. A pályáknak gyakorlatilag az első 2/3-a kész, a körítést (ilyen-olyan üzik, menük, stb) meg mégegyszer át kell fésülni, mert anno nagyon gyík voltam még angolból (most is, de már nem annyira )

    Mellesleg bocs, de a Gold alatt a Game OF The Yeart-t értettem, csak mire ez megvilágosodott, már késő volt
  • TheZsenyka
    #1591
    Milyen félkész fordítás? Mi a tököm? :D

    Van Gold verzió? Ezt pl. nem tudtam. Ez a Gold szebb meg tuningabb mint az eredeti?
  • RelakS
    #1590
    Félkész fordítás kell? Mellesleg miben turbózott az UT gold (mindenesetre láttam olyantat, hogy 1 dobozban az Unreal, Unreal: Return to Na Pali, Unreal Tournament)
  • TheZsenyka
    #1589
    EMBEREK!


    Igaz az, hogy az Unreal 1-et kiadták Game Of The Year Edition-ként mint a Tournamentet és felturbózott grafikája van? Mert ha igen, akkor nem kezdek bele a PCGURU mellékletes Unreal 1-be.

    PLÍZ
  • RelakS
    #1588
    Az első részben csak a grafikai engine volt bogaras, de ennek a pályaszerkesztő rossz számításai is lehetnek az okai. Konkrétan arra gondolok, hogy hajlamosak háromszögek eltűnni, annak ellenére, hogy még látszaniuk kellene. A másik bug meg a már említett unicode viosszaolvasás
  • G. Joe
    #1587
    NEkem semmi bug nem jelentkezett, csak egy hibát találtam ami zavar jól! :P

    Ha kiiratom az fps-t akkot lehagy egy 1-es a szám elejéröl! :P
  • The Garrett
    #1584
    ehhh nekem, de szintén winxp pro.
  • The Garrett
    #1582
    ilyet nekem is csinált... teljesen olyan volt mintha meghalt volna. aztán 20 mp mulva folytatódott.
  • bfg900
    #1580
    Mival igen jelentős testpáncél van a játékoson, azért alapból lasabb a futása, mint pár játékban a séta :)
  • RelakS
    #1579
    Én arra gondoltam, hogy a mozgás olyan gyors, mint amikor az 1-ben leveszed a sebességet 50%-ra. Utána fogok nézni mindenesetre a beállításoknak...
  • bfg900
    #1578
    Nemtom, nekem alapból fut és + gombra sétál, szal biztos van auto run vagy valami ilyesmi.
  • RelakS
    #1577
    Kérdés: Nem lehet beállítani, hogy a karakterem alapból fusson, és plusz billentyűre járjon? Most ugyanis alapból jár, plusz billre meg sétál...
  • RelakS
    #1576
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Most látom a logódat!
  • RelakS
    #1575
  • Blasta
    #1574
    Nekem nem tetszik a játék továbbra sem, de a töltőképernyő nagyon bejött :-))))))))))))
  • RelakS
    #1572
    Már a Na Pali Kikötő áll tesztelés alatt, és a 3J Előőrs fordítás alatt, tehát a 2/3-án túl vagyok (tekintve, hogy 7 db pályának gyakorlatilag csak címe lesz). Nomeg még le kell tisztázni a körítést, mert elég régen csináltam, és akkor még fordítottam elég bátor dolgokat

    Mellesleg van valakinek ötlete, hogy hogyan vegyem rá az Unrealt, hogy a user.ini fájlt ne unicodeba mentse? Csak azért, mert a mentés az OK, de visszaolvasni már nem tudja (másik megoldás pl : 3J elo"o"rs 2003. janua'r 13)
  • RelakS
    #1571
    tnt2, viszont 32 biten vinné az 1024x1024-et is, dehát a 16M memo... Mellesleg az előző unreal motorban kizárólag OpenGL-ben vitt 256x256-nál nagyobbat... Legalábbis érdekes
  • bfg900
    #1570
    Szerintem fejezd be az Unreal 1-et. Akárki akármit mondd, szerintem szánalmasan gyagya az Unreal 2 sztoryja :)
  • Zsoltee_a_bator
    #1569
    voodoo3 power? csak az bir csak olyan pici texturat. amugy az viszi a 32 bites texturakat siman.
  • RelakS
    #1568
    512-val néha szaggat, ilyenkor dolgozik a vinyó! Pedig 16 bites textúrát használok, ami a gépemen legfeljebb 256x256 méretű lehet...
  • RelakS
    #1567
    :)
  • RelakS
    #1564
    Dilemma: Micsináljak? Fejezzem be az Unreal fordítást kb másfél év vajúdás után, vagy álljak neki az Unreal ][-nek?
  • Sephi
    #1561
    Egy jo tanacs :

    A raketaveto masodlagos tuzelojevel (amikor be kell merni negy pontot es negy kulombozo raketa repul ki) amiutan bemertuk a negy celpontot mindig lojunk folfele ha kint vagyunk es nem zart helysegben. Ha zart helysegben vagyunk akkor hasznajunk mast:)))
  • ember
    #1560
    lehet... meg kevés a ram
  • rage
    #1558
    Másold be az Unreal II System könyvtárába, felülírva az ott lévő eredeti unreal.exe-t
  • ember
    #1556
    szerintem nem látta

    vagy csak vmi gef2-n..
  • Kandurex
    #1551
    Nekem nagyon tetszik a játék, igaz szaggatt néha mint állat 800x600 Med -graf-. 1Ghz GF3-ti200-396MB- most járok ahol pókokat kell írtani lángszoróval nagyon állat!%
  • bfg900
    #1545
    Ottan kimaradt 1 vessző, mind1.
    Csak mert jó kedvemben találtál:
    www.tar.hu/bfg900/u.rar :)
  • bfg900
    #1544
    Azonnal jópofa vagy fiam ;)
  • ThunderMaX
    #1541
    Amúgy szerintem is nagyon király a játék!!!Bár amennyi ideig készült lehetett volna jobb is.
  • ThunderMaX
    #1540
    256 Mb-vel nálllam maxon minden 1280x1024-en akadás nélkül megy csak a pálya elején swappol egy kicsit aztán megy rendesen, W98 alatt legalábbis XP alatt kb. fele ilyen gyors szóval akinek 256 Mb-el nyomul annak ajánlom hogy W98-on tegye.
  • Zsoltee_a_bator
    #1538
    Az unreal2 valoban nem kepes real arnyekokra, mert nem tettek bele ilyesmit. De az elethuseg nem csak az arnyekokban merul ki, nezd meg pl a doom-ban levo outdoor "latvanyt" /az elejen lathato../
  • Gábor
    #1537
    Sztem elég nagy hiba,hogy a skaarjokból csak az első és az utolsó előtti küldetésekben látni vmit! :((
  • ember
    #1536
    unreal warfare engine, amire az u2 is épül, nem egy az egyben u2.

    valóban rosszul fogalmaztam, nem azt akartam mondani hogy az u engine-t nem lehet átírni úgy hogy menjen vele, hanem hogy az Unreal2 nem képes rá, ezért elég merész kijelenteni hogy 'jobb' vagy 'valósághűbb' engine mint a D3. ugyanis szabolcs ezt mondta, én csak erre reagáltam, nem akartam belekeverni a DX2-t.

    így ok?
  • Zsoltee_a_bator
    #1535
    hogy a fenebe ne lenne u2 engine? :)
    amugy mindegyik u2 jateknal modositgatnak az engine -en. pont azert jo, mert rugalmas.