1820
Unreal 2 The Awakening
  • UltimateGamR
    #1820
    én most kezdem el kiakasztani
  • dinomano
    #1819
    utolsó palyan vagyok, ma kitolom a game-et..nagyon tetszett/tetszik; szerintem franko kis game-et hoztak össze a keszitök... :-P
  • Spaceghost
    #1818
    Elég a bin file-t is betenni daemon tools-ba. cue file nem annyira fontos. Csak daemonba úgy válaszd ki hogy rámész minden fájl és ott lesz a bin.
  • peti94
    #1817
    csátok
    mikor ki csomagolom az 1 es cédét csinál egy bin filét de cue filet nem
    a 2 cdénél nincsenek gondok
    ha valaki elküldené a cue filet naon megköszönném
    MSN [email protected]
  • Nogren
    #1816
    pontosan 3 cd
  • Harly18
    #1815
    köszi
  • Gabe18
    #1814
    3 vagy 4,de az biztos hogy 2-nél a 2003 több volt.
  • Harly18
    #1813
    És esetleg azt nem tudod, hogy az unreal 2003 hány cd-s?
  • Gabe18
    #1812
    Ugy emlékszem 2.
  • Harly18
    #1811
    Hány cd-s a játék? Mert valahol 2-t láttam máshol meg 3-at.
  • Gabe18
    #1810
    Szerintem a játékmenetben is voltak bajok.A grafika tényleg szép még mai szemmel is,de bizony én sem venném elő mégegyszer...
  • Mossberg
    #1809
    Hát végre végigtoltam, bazi nagy csalódás volt. Az engine még mindig csodálatos de a story egy katasztrófa, szerintem valami idióta japán fickó írhatta...
    A game végén érezni lehet hogy csak úgy összecsapták. Tudom hogy az fps-ekben nem a történet a lényeg de ez akkor is minősíthetetlen.
  • Amiga
    #1808
    Tegnap befejeztem és nagy hatást gyakorolt rám. Leszámítva, hogy nem szabadott volna Unreal II-nek elnevezni, messze a legszínvonalasabb fps-ek közé tartozik. Az utolsó két óra életem egyik legjobb fps-élménye volt. A végkifejlet pedig... finoman szólva is ütős.
  • sunder
    #1803
    hello

    Egy kis segítség kellene.
    A zene fájlokban van egy pár con fájl, és nem tudom átkonvertálni audio fájlá (Mp3, Ogg, wav).
    Ha valaki tudja hogy hogyan lehetne megoldani...
    előre is köszönöm
  • Bandee
    #1798
    Már mind1, megoldódott a probléme 4403-as nvidia driverrel megy rendesen...
  • Bandee
    #1797
    Hali. Ma vettem egy GF4Ti4200 128M-sat, WXP-HU-SP1 van fent. Namost felrakta, a nvidia_wxp_omega_14403 (4403-as omega) drivert ment vele minden rendesen, amíg ki nem próbáltam a U2-t =( Próbáltam alappal, illetve peccseltel is, de mindig ua. elindítom h nyú gém vagy load (mind1) elkezd tölteni majd elszál vmi buzi semmitmondó unreal engine errorral! Vmi 5let? Esetleg driver?
  • RelakS
    #1796
    hémszpájon megkerestem, megvolt :)
  • ollie
    #1795
    használhatod a filemirrors.com-ot is filekresésre. sőt talán jobb is...
  • Ombika
    #1794
    UDv!

    Vegignyomtam a gamet bar rovid volt de isten nagyon tettszett remelem lesz armadik resze is!
    :D
  • RelakS
    #1793
    tenksz
  • HJ
    #1792
    A google-n keress rá erre:
    u2_reatil-031403.exe
    sok-sok találatot kapsz. Valamelyik helyről letöltöd és kész is. Ha jól emlékszem, a Gamer májusi CD-jén is rajta volt.
  • RelakSfromhome
    #1791
    hivatalos, a magyarításfixet már letéptem
  • HJ
    #1790
    Melyik? A hivatalos 1403-as vagy a 1403-ashoz való magyarítás fix?
  • RelakSfromhome
    #1789
    ezzapeccsholissvan?
  • RelakSfromhome
    #1788
    Közli, hogy az ilyenolyan peccs csak az amcsi verzsünhöz van, az europaira várni kelll
  • HJ
    #1787
    Ismerős a probléma (a 1403-as patch telepítése után nem indul a magyarított Unreal 2. Én csináltam (többek közt) a magyarítást és a 1403-as patch-hez is csináltam egy fix-et!
    Ha a weblapomról töltötted le a magyarítást (www.rockfesztival.hu/cheatland) akkor ott találod a fixet a 1403-as patch-ez! Azt ha telepíted akkor már el fog indulni az Unreal 2.
    Tehát menj el a lapomra és töltsd le a fix-et.
  • Ombika
    #1786
    ez mi mert fingom nincs relaks?
  • RelakS
    #1785
    ilyen:

    Unreal 2 Retail Patch v2001 (Released 3/24/2003)

    This patch is for the North American/NZ/Oz version of the game- a European version will be available shortly.

    There are two ways to get the patch:

    1. If you have Unreal 2 installed on your machine go to ( Start >> Programs >> Unreal II >> Check for Updates ) and the auto updater will automatically find the patch.
    2. If you are using another machine to get the patch. You can simply click on one of the links below to get the EXACT SAME FILE as the Updater would provide.

    Retail Patch v2001 by Atari
    Retail Patch v2001 by AusGamers
    Retail Patch v2001 by BeyondUnreal.com

    forrás: www.unreal2.com
  • Ombika
    #1784
    udv!

    Udv!

    Jatszom unreal 2-vel mentes aztan kifagy gep ujraindit aztan be akarom tolteni jatekot es ezt irja ki please:General protection fault!

    History: UObject::ResetLoaders <- (CS_Intro 1 0) <- ExitLevel <- UGameEngine::LoadMap <- LoadURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

    Build: Jan 7 2003 18:16:21

    Ez miert van eddig meg tokeletesen ment!
  • Ombika
    #1783
    milyen jenki verzio?
    u2_retail-031403 nekem ez van ehez nem jo a maygaritas mert amit lentebb irtam azt irja ki vagy szarjam le patchet?
  • Ombika
    #1782
    vki 1403 patchal probaltatok mar magyaritast?
  • RelakSfromhome
    #1781
    1: Nálam semmi gond a töltési idővel, a Yuri's revenge tovább tölt...
    2: peccs?!? úgy tudom, hogy még csak a jenki verzióhoz van... neked az van?
  • HuAn82
    #1780
    1óra 60perc,1perc 60mperc...szerintem azonosan vélekedünk.
  • HuAn82
    #1779
    Igy jártál....
  • Ombika
    #1777
    ezt mire ertetted?
  • Kandurex
    #1776
    dejómánvalakinek:)
  • Ombika
    #1775
    csak magyaritas utan irja ezt ki volt mar vkinek hasonlo porblemaja ah igen mi a megoldas koszi
  • HuAn82
    #1774
    Rövid,de jó játék.A töltés miatt felejthető?Szerintem nem tölt egyáltalán sokáig.Megfelelő vasat kell alárakni!
  • Ombika
    #1772
    udv help kellene!
    Game fel ra1403 patch aztan no cd crack fel es magyaritas es ezt irja ki:
    Cast of NULL to Font failed

    Történelem: UTextComponentBase::Constructed <- (ULabel::SummonClose0) <- UI::ImportComponent <- (SummonClose) <- UContainer::Import <- UI::ImportComponent <- (SummonMenuPage) <- UMultiStateComponent::Import <- UI::ImportComponent <- (SummonMenu) <- UUIConsole::LoadComponent <- UI::ImportComponent <- (SummonMenu.SummonMenu) <- UContainer::Import <- UI::ImportComponent <- (Root) <- UUIConsole::LoadComponent <- UIConsole::_Init <- UGameEngine::Init <- InitEngine

    Build: Mar 14 2003 13:26:15
  • Amiga
    #1771
    Magyarországon kapható?