1820
Unreal 2 The Awakening
  • Kandurex
    #12
    A "picsába sincs" arra értettem, hogy még ki tudja mikor jön ki??

    Egyébiránt az UNREAL méltó minden szempontból a Doom3-hoz. Az is legenda és ez is..:))
  • Gery1980
    #11
    Mellesleg elismerem, hogy Doom3 nagyon tuti lesz biztos, és az új Quake is hardosra fog sikerálni, na meg jön még egy-két durva fps (lsd. STALKER), de nekem az Unreal egy legenda, egy mítosz, tehát nem is tehetnék mást mint, hogy végignyomatom, hiszen a feeling kötelez.Annak idején rengeteget játszottam vele, UT-ről már nem is beszélve, tehát nem kérdéses, hogy alig várom a folytatást..
  • Gery1980
    #10
    Nincs semmi probléma, biztos csak megzavarta az elméd a drágaság:)
  • Kandurex
    #9
    "Most új hatalom van születik!!" izé én lenni madzsar :)
  • Kandurex
    #8
    Ja bennem se :)))) AKAROM, KICIKÉM DRÁGASZÁGOM
    Ez lesz az Isten.....Doom3 bahhh picsába sincs
    "Most új hatalom van születik!!"
  • Gery1980
    #7
    És én leszek az emberiség ucsó reménye...hanyadszorra már...még jó, hogy soha nem kellett bennem csalódni:)))
  • Gery1980
    #6
    Jujj de durva lesz, már alig várom:)
  • gergou
    #3
    Hat vazze, unatkozni nem fogunk, en mar alig varok valami Unreal 2 ot, amivel atjatszom az ejjeleket, jeah vegre, egy heti hidek kajat piat bekeszittek magam melle, aztan bauumm sho0t the aliens to the hell
  • djcom
    #1
    ma 20:23 | Válasz erre | #679

    UNREAL 2 GOLD!!!
    OH MY GOD!!!! Mennyire régen szerettem volna már ezt a hírt kiírni, ám valamilyen, általam megfoghatatlan oknál fogva egy éven át folyamatosan el kellett halasztanom. Most azonban itt az ido! Már csak alig néhány napon kell várnunk, és kezeink közé kaparinthatjuk az Epic Games aktuális sikervárományosát, az Unreal 2: The Awakening-get! Ha minden igaz, február elso péntekén már a boltokban lesz! :D Addig feltétlenül csattogjatok el a hivatalos oldalára, vagyis "ide"