1820
Unreal 2 The Awakening
  • RelakS
    #1770
    Majd jön, kb 2 perc az érkezésig, de Aida úgy is szól, meg láthatsz egy órát. Ha ezen túl vagy, akkor meg úgyis szól az ipse, hogy leszedett ezt-azt, és vége a pályának
  • Örm
    #1769
    Annál a résznél amikor a technikus bütyköli a számítógépet mit kell csinálni? Az épületben és azon kívül nincs már ellenség.
  • HJ
    #1768
    Opsz...Chris nevét elírtam....
    Tehát helyesen: Környei 'Chris' Krisztián
    Elnézést kérek!
  • HJ
    #1767
    Végre elkészült az Unreal 2 feliratainak teljes magyarítása!
    Most már az összes felirat magyarul olvasható a játékban.
    Jó kis csapatmunka volt...:)))
    Elkezdte: Környei 'Cris' Krisztián
    Befejezte: i2k = IMYke2000 -@- 2003
    Én meg teszteltem + javítottam amit kellett:)
    A fordítás letölthető innen:
    CheatLand - www.rockfesztival.hu/cheatland
  • viniczaz
    #1766
    Odavoltam a játékért, az első rész élményeire alapozva. De maegváltozott a véleményem: egy rakás szar, nagy csim-bummmal körítve. Se hangulat, se izgalom. A grafikája?????????? Semmi különleges. Szar-szar és szar. Csak akkor játszatok vele, ha már a férfiasságotok is odaveszett.
  • Zotya123
    #1765
    hát elég nulla lett a befejezése a játéknak, de ha jól nézem ki, folytatni akarják... :o) tény és való, hogy nagyon szép grafikája van 1024*768-ban, 40-50fps-t hozott a játék, de hogy semmi hangulata nem volt, így már nem mondható el, hogy egy túl jól kivitelezett game... a lényeg, henteltem benne jókat :o))
    volt egy pálya, amin szétakadtam, mikor meg kell védeni a bejáratot hajójavításnaál... nekem ez volt a legnehezebb rész!

    na jó, annyira nem volt rossz, de nem ezt fogom még1x elővenni, ha unatkozom...

    thx!
  • HJ
    #1764
    Köszi a dícséret:)))
    Sajnos Chris azt mondta, hogy nem tudja folytatni a fordítást mert nagyon sok a melója a PC Guru-nál. Talán sikerül még rávenni a befejezésre vagy esetleg megpróbálom megkérni Zagash-t, hogy csinálja meg a maradékot... Ő már bebizonyította a MOHAA magyarításával, hogy szinvonalas munkát végez - nem úgy mint pár fordító - a csapat nevét hagy ne mondjam...
  • viniczaz
    #1763
    Hi HJ! Remélem a maradék 15% is hamarosan meglesz. Jó munkát:)
    Ui:Nem kell ám szerénykedni:)
  • HJ
    #1761
    Örülök, hogy tetszik! :) A fő érdem Chris-é, én csak bugfix-et csináltam + azt a kis kiegészítést, hogy patchelés után is használható legyen.
  • viniczaz
    #1760
    Hát ez nagyon jól jött:)
    Köszi!! (Frankón mükszik)
  • HJ
    #1759
    Hello mindenkinek! Egy kis infó:

    Unreal 2 - The Awakening magyarítás (kb 85%-os) letölthető innen:
    CheatLand - www.rockfesztival.hu/cheatland
  • fluga
    #1758
    no patch,semmi patch. az is igaz, hogy warez (ugye ne csodálkozzam,ha nem megy, de azért mégis)
    mert ha patch van akkor krekk is kell hozzá:))
    help. again.
  • Inquisitor
    #1757
    Fent van a legutolsó patch hozzá?
  • fluga
    #1756
    HELP!
    játék install, indít, hang van kép nincs. ati radeon9000 pro, legújabb catalyst driverrel.ötlet?
  • bfg900
    #1755
    Hát én másképp értettem. Nekem azok a részek, ahol Skaarj-okkal kellett harcolni, nagyon bejöttek. Csak aztán jöttek a Marine-es pályák, azokat nagyon nem bírtam.
  • viniczaz
    #1754
    Próbálkozz a következő címen:www.extra.hu/gmiki. Én sajna csak azt találtam, hogy a fordítások alatt lévő játékok közül törölték a megkezdett magyarítást. (????????)
  • viniczaz
    #1753
    Hát asszem igazad van. Nem igazán jött be ez a game. Semmi feeling nem jött át az első részből. Olyan, mintha az Aliens vs Predator 2-t folytatnám......No mind1, azért végigviszem.
  • Örm
    #1752
    Full magyarítást tud valaki?
  • bfg900
    #1751
    Akarta a halál hasonlítani hozzá :) Én csak azt mondta, hogyha jó fps-t akar akkor szerezze meg a NOLF2-t. Nagy divat ez mostanában, hogy mindent hasonlítani kell valamihez :)
  • RelakSfromhome
    #1750
    Minyimumon, 640szer480-ban, 146x-es cerkával, 512MB rammal, 16MB-os tnt2-vel hozom az alább leírtakat, kivéve az uccsó pálya, ott 4-nél több csak a legvégén van.
  • Davidus
    #1749
    Szerintem robbants le a gépről mindenféle vidodrivert. Pucold ki a reget aztán tedd fel ujra.
  • Martin
    #1748
    HI!

    Asus A7V133-C 512 Mb SDRAM (CAS 2)
    Athlon 1.33 Ghz CPU
    ATI RADEON 9500 (PRO ?)
    Catalyst 3.2 DX9 WinXP

    3DMark03

    2603 3DMarks

    Azt hiszem ez jó eredmény ilyen gépnél.

    Az a gondom, hogy probálok ezen a gépen az Unreal2 -vel játszani, de valahogy nem
    megy. Átlagban 10-20 közötti FPS -t kapok, ez még nem is lenne akkora gond, de mindegy,
    hogy 640x480 -ban minden minimumon, vagy 1024x768 -ban minden maximumon futtatom
    akkor is ugyanennyi. Ez mitől lehet? Ezen a konfigon ezek az értékek normálisak??

    Mi a különbség a 9500 és 9500 Pro kártya között? Én azt hitem, hogy a pixel futószalagok
    számában van különbség (4 vs. 8), de az AIDA azt írja ki, hogy ez 8.

    Please HELP!!
  • viniczaz
    #1747
    Megszereztem, ingyen:)Punktum. Én még nem tudok véleményt alkotni, de remélem nem csalódok:o)
  • CaviaR
    #1745
    Jóóó. A NOLF2-t hasonlítani sem lehet az Unreal 2-höz. Teljesen más kategória. Mintkettő megszállottja vagyok/voltam, de csak a kiemelkedően szép garfika a közös a két játékban.
    Semmi közük egymáshoz...
  • antijedi
    #1744
    szerintem meg ez a game teljesen egyértelműen az éve legnagyobb csalódása, a motorja jó és semmi több, csak ara jo hogy normálisab cégek majd licenceljék az engine-t...
  • bfg900
    #1743
    Mért nem rendeled meg a kiadótól? Ha ennyire kell hogy képes lennél 8k -t adni a másolatért, biztos megérné behozatni külföldről, nem? :)
    Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de én megbántam, hogy kiadtam rá 2 cd árát. Alapvetően nem rossz, de mint unreal nekem nem jött be annyira. Javaslom akkor már a Nolf2-t, azzal sokkal jobban járnál :)
  • viniczaz
    #1742
    Na neeeeeeeee! Gondolod, hogy akkor itt próbálkoznék? Akkor már inkább az adás-vétel, cserebere fórumból kiindulva egyszerűen lenyomoznám a terjesztők kilétét. Nem vagyok én zsaru, csak kéne a progi. Ennyi és nem több.
  • Poki
    #1741
    Én meg nem írnám neked, mert szerintem zsaru vagy!
    Egyébként megírnám ha ismernélek, de nem kozkázatok. Szórí
  • viniczaz
    #1740
    Hááááát, köszönöm a sok-sok "segítséget"....:(
  • RelakS
    #1739
    Rendeld meg a honlapon, ha ennyi léd van ;)
  • zaki
    #1738
    ok
  • viniczaz
    #1737
    Ja! Van lé nem számít. Egyébként egy nem beteg ember a helyedben azt kérdezte volna: Oké, nekem megvan, mikorra kéred? Bocs:) De inkább a játékról beszéljünk(jetek), és ne személyeskedjünk.
  • zaki
    #1736
    8 ropit adnál 2 db másolt cdért? TE BETEG VAGY
  • viniczaz
    #1735
    Csak cicc: No jó, legyen 8000 Ft.
  • viniczaz
    #1734
    Könyörgöm!!!!!!!!!!!!!!! Ha valakinek megvan a játék (UT II.) kérem árulja el, hogy hol lehet beszerezni. Hajlandó vagyok 80000 Ft. postai utánvéttel a másolatot is megvenni!!
  • Ombi
    #1733
    legujabb patchez cracket tud vki?
  • shaba23 #1731
    Köszi.
    Nem nekem szar hanem Mr. 64 évesnek:)
  • RelakSfromhome
    #1730
    Próbáld 32bittel. Ha a textúra, és a renderelés 16 bites, akkor itt, és egy másik pályán megdöglik :(
  • shaba23 #1728
    Hali

    A problémám aq következő:
    Elindítom a játékot, lemegy a gyakorlás, megkapom a feladatot majd amikor beszállok a hajóba, hogy lemenjek a bolygóra, a következő üzenetet kapom:

    CRITICAL ERROR

    General Protection Fault
    History FD 3D Renderinterface: Set Projector Material <-FD 3D Renderinterface: Set Material<-(Projector Material Transient Projector Material O)<- Render Static Mesh <- (Static Mesh-Actor 677) (StaticMEsh Jungle M. Plant_2_Elephantine)<-FD Dynamic Actor:::Render<-Render Level<-Flevel Scene Mode:::Render<-FPlayer Scene Mode::: Render<- U Game Engine::: Draw<-U windows Vieport::: Repaint <- U Windows Client::: Tick<- U Game Engine::: Tick<-Update World <- Main Loop
    Build Jan 7 2003 18:16:21
  • HJ
    #1727
    Unreal 2 magyarítás innen letölthető:
    http://magyaritasok.jatekok.hu/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=78

    Még nem teljes, de Chrisnek nem volt ideje befejezni:(