1820
Unreal 2 The Awakening
  • Poki
    #1726
    Üdv Mberek!
    Ha tud valaki egy Unreal II magyarítást, letölthető formátumban akkor az lökje be ide az infót. Már kerestem mindenhol: www.gameronline.hu, itt nem találtam pedig átnéztem mindenhol, a letöltések nem is mennek. gamehunter az befejezte, Gmiki meg gamehunterre linkel. Szal nem tok semmit.
    Thx

  • Taptarap
    #1725
    gmikin
  • RelakSfromhome
    #1722
    Szerintem rosszul értetted. Mellesleg az uccsó pályán két szövegen röhögtem nagyot:
    We gotta get by - the escape pods are back there!
    Át kell jutnunk - a mentőkabinok ott vannak, hátul!
    I know! I know!
    Tudom! Tudom!
    How are we gonna get by?
    Hogyan fogunk átjutni?
    I dunno! I dunno!
    Nem'tom! Nem'tom!
    That's the last time I follow you!
    Ez volt az utolsó eset, hogy rád hallgattam!

    Uh, hello? Executive officer Percivale here. The damn ship is listing. Any repair crews available to fix the gravity engine?
    Őőőő, helló! Itt Percivale főtiszt. Ez a rohadt hajó eldőlt. Elérhető bármely szerelőbrigád, hogy megjavítsa a gravitációs motort?
    Get to the escape pods, you idiot!
    Húzz a mentőkabinokhoz, idióta!

    (kissé szabad fordításban)
  • bfg900
    #1719
    Hát ez is egy érdekes értékelés ;)
  • ThunderMaX
    #1717
    Nem bug hanem van egy nagy antenna ahol jön
    az ellen és ott van egy kapcsoló amit be kell kapcsolni, utánna tovább támadnak.
  • Shep
    #1716
    Ha nem fix a vmem akkor is kilép?
  • Shep
    #1714
    Ilyen és ehhez hasonló hibákkal nekem is ki szokott lépni a game a leggyakoribb a general protection fault, ezek akkor jönnek elő/a kilépések/ ha egy új pályát mentést tölt be a game
  • hagirez
    #1713
    Van az a pálya aholvédeni kell a mérnököt marine-okkal jött is egy ideig az ellen de most már nem.
    A mérnökkel is kibeszélgetttem magam. Egyszerűen áll a játékmenet. Ez valami bug, vagy kell valamit csinálni
  • claw_
    #1712
    Kérdés: indulna game, de nem teszi. Crack fel vagyon pakolva, minden pöpec, csak nem indul. Bejön töltő képernyő, és baszik indulni, CTRL+ALT+DELETE kombóval lehet kilőni. Tehát mi a fene van? Ja és lusta leszek párszáz hozzászólást visszaolvasni.
  • PhantomW
    #1711
    Assertion failed: Import.ClassName==NAME_Package [File:UnLinker.cpp] [Line: 386]

    History: ULinkerLoad::VerifyImport <- (Import.ClassName: wav Import.ClassPackage: wav <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class U2Pawns.U2PlayerSP NULL) <- UObject::ProcessEvent <- (IntroGameInfo CS_Intro.IntroGameInfo0, Function Engine.GameInfo.Login) <- ULevel::SpawnPlayActor <- UGameEngine::Init <- InitEngine

    Build: Jan 7 2003 18:16:21

    ha ezt irja ki mi a baj?
  • Dantor
    #1710
    Nekem is volt ilyen hibám (igaz nem az u2-vel), és a megoldás az volt, hogy automatikusra állítottam a virtuális memória kezelését.
  • RelakSfromhome
    #1709
    Annyira nem teccett... pláne, hogy engem is ezzel lőttek :P

    mellesleg a végére bennem is megért a nyagyon szar jelző. Mindenesetre lehet, csak azért, mert nem szeretem a drámákat. Mindenesetre már lehet, hogy nem lövök le nagy poént, ha azt mondom, hogy a vége csak gyenge utánzata az unreal1 végének...


    Mindenesetre amiért sztem nincs hangulata: mivel bolygóról bolygóra megyünk, nem lehet egy egységes karaterisztikája (hüdecsunyaszo), sajnos.
    Amit még sajnálok: én skaarjokat, meg más furcsát akartam irtani, nem pedig genetikailag felturbózott embereket.

    Namindegy, ha lesz egy jobb vidkártyám, akkor lehet, mégegyszer végigviszem, god nélkül..
  • Stotoo
    #1708
    Béna Béla mennyi memóriád van?
  • Zsoltee_a_bator
    #1706
    a feketelyuk-fegyverre :)
  • RelakSfromhome
    #1704
    A következőkön speciel betegre röhögtem magam:

    Jesus, you're a pain in the ass! -, és ami uána van.

    Köv pálya:
    I swear to God I'm gonna kill that guy.
    First I'm gonna wring his neck, then I'm gonna shoot him, then I'm gonna kick his ass right off this rooftop.

    Meg megtaláltam, hogy mit mond a pofa, ha zavarjuk. Legalábbi súlyos :)

  • RelakSfromhome
    #1703
    A gömb, vagy a robotból készült cuccra gondolsz :)
  • RelakSfromhome
    #1702
    Normál multi mod nem lesz? Pókos figyusszal milyen jó lene irtani egymást :)
  • Dantor
    #1701
    készül a Co-op mod, hátha az új színt visz bele.
    meg majd a mission pack-ek. de ez tényleg -mostanra újragondolva- nem volt egy nagy durranás.
    közben jó volt vele játszani, de visszagondolva már nem venném újra még egyszer.
  • netuddki
    #1700
    az sniper fasza volt, az tuti :)
    hmmmm...... kár hogy nemvan multi :(
  • bfg900
    #1699
    Ha jól látom, virtuálisan eltemettük a játékot :)
    Béke poraira.
  • Zsoltee_a_bator
    #1698
    a vegefele lesz egy meg erdekesebb fegyver tecceni fog :)
  • Bandee_
    #1697
    No! Én is végigmentem! Nem rossz meg tényleg van néhány jó ötlet benne, de szerintem kevesebbet nyújtott a vártnál! Nekem a bázis védése misszió tetszett, meg a technician védése a toronyból a skaarj-tól egy távcsöves pistával!
  • RelakS
    #1696
    Naszal, egy kérdés: ki lehet csinálni a pofát, aki közli, hogy ő most felrobbantja a konzolt, vagy nincsenek ilyen mértékű elágazások az u2-ben?

    Mellesleg elég vicces a pókfegyver :)
  • RelakSfromhome
    #1695
    nekem a számítógépet javító faszi utáni Aida eligazítás alatt kidöglik a cucc... már megint vadászhatok a köv. pályára :(
  • Zsoltee_a_bator
    #1694
    na vegigvittem, szerintem az utolso palya allati, nagyon elveztem, foleg a feketelyuk-generator fegyvert:). A drakk robot-varos palya is tetszett, meg az az organic planet. ha visznek bele valami sztorit vagy picit meg csiszolgatjak tokjo kis jatek lett volna.
  • RelakSfromhome
    #1693
    Keress három szoftvervezérelt bombát, indíccsd be őket, aztán pucolj, mert 5 perc múlva robban, plusz jön egy kisebb fogadóbizottság.

    Mellesleg nagyon szar, hogy most tartok ott, hogy reparálja Isaac az Atlantist (Ne'Bahn hathatós segítségével :P ), és gyakorlatilag nem láttam skaarjt az első küldetés óta.. pedig rengeteget emlegetik...
  • bfg900
    #1691
    Ha jól emléxem, configolható hogy hol legyen.
  • bfg900
    #1688
    MEg kell találni 3 bombát és élesíteni. Asszem.
  • Factor_007
    #1686
    mit kell csinálni azon a pályán amikor leszállsz egy bolygon és meg kell mentni egy katonát azt bemész egy ilyen gát szerű épületbe? (a harmadik artifact után) Én mindent körüljártam de semmit sem találtam
  • bfg900
    #1685
    1-2 évet??? :)
  • bfg900
    #1682
    Nemtom, hogy ez egy bug vagymi, de sokan panaszkodnak, hogy nem tudják megölni a pókot, engem pedig megsebezni se tudott sose medium fokozaton. Aggyad neki szorgalmasan és 1xcsak megdöglik majd.
  • RelakS
    #1680
    Lúzerkém! A loaded a Last Man Standing miatt van az UT-kben (elindítod, és azonnal fullra vagy töltve :)[legalábbis szerintem :] Az U2-ben Loaded nincs, talán, ha gatyába rázom a gépem, és utánanézek, akkor a summon használható lenne.
  • TheZsenyka
    #1679
    Ja, és köszi.
  • TheZsenyka
    #1678
    Hétvégén megsassintom a kézlelövéses módszert...
  • Frank99
    #1677
    én is vettem Chessmaster 6000-et, amikor már kinn volt a 8000-es, akkor 1990-ért a CORA-ban....
  • Frank99
    #1676
    fél év után sem olcsóbb sokkal....
    aki meg folyamatosan játszik, az nem fogja előbenni a régit (tisztelet a kivételnek lsd. korábban)
  • Looserke
    #1675
    Nektek működik ez a cheat: Loaded???
  • Dantor
    #1674
    lőjed a tüzes gránáttal, leesik a keze vagy mije, azt felveszed és 1 lövés.
  • bfg900
    #1673
    Nem muszály szerintem mindíg a legujabb játékokkal nyomulni, főleg a mai fos piacon.
  • Frank99
    #1672
    ja persze :-)
    ezer évvel később, hogy megjelent lehet..

    a médiamárktban nem hiszem hogy féláron árulnának bármit is, ami ma vagy tegnap jelent meg.
    :-(