1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • KFCMajorka
    #855
    Lehet,hogy még van más is,amit még nem vettem észre?
  • Carlos
    #854
    Ez télleg alap!
    Mint a 3-ik részben az Eastwood szakadék!
  • Carlos
    #853
    Igy van!
  • KFCMajorka
    #852
    http://lewyg.extra.hu/slides/Dia047.JPG
    http://lewyg.extra.hu/slides/Dia760.JPG
  • Magoo
    #851
    Gyerekek ez alap :)
    Ennyire nem figyelni :D
    Még pisis koromban észrevettem a változsát :)
  • Serpa
    #850

  • KFCMajorka
    #849
    A fenébe,eltűntek innen a képek.Megpróbálom mégegyszer felrakni.
  • KFCMajorka
    #848
    Ezt én is csak most vettem észre.(Olvassátok el a #17 hozzászólást)
  • Quantumleap
    #847
    Úgy tudom, hogy a DVD-n mindhárom rész szövege 90-95%-osan egyezik az eredetivel. Inkább a hangok a gázok.
  • juzosch
    #846
    Amikor nemrég ment a tv-ben, együtt futattam a gépemen lévő régi verzióval. A szöveg maga tökugyanaz volt, csak az egész nem volt olyan karakteres.
  • Carlos
    #845
    A DVD-n uj szinkron van.
    A tévében az 'eredeti' régi szinkron van.

    Ezt azért szeressük, mert 15 év alatt betéve tudjuk a szöveget, meg a hangokat. De ha valami kis pancser átszinkronizált hülye hangu emberke mást mond mint amit várunk, akkor tévé kikapcs. Lásd még uccsó cserkész, desperado átszinkronizálása.
  • Magoo
    #844
    Volt már belőle sorozat....rajzfilm sorozat
    Magyaron asszem soha nem került adásba.
  • JonDavis
    #843
    Spilberg nem azt mondta korábban,hogy szeretné folytatni a sorozatot,de animációs kiadásban?Így megrajzolnák szépem Marty meg Dock karakterét,és a történet folytatódik.
    MI igaz ebből?
  • KFCMajorka
    #842
    Ezt csak Martynak mondhatja.Lorainne együttlakik Biffel.
  • McGrady
    #841
    aszittem azt a lorainnek mondja... :D
  • Quantumleap
    #840
    A DVD-n gagyi új szinkron van. Michael J. Fox és Christopher Lloyd magyar hangjai ugyanazok (Rudolf Péter és Rajhona Ádám), de a többiek közül asszem mindenkié más. Főszereplőink magyar hangja sem az igazi, érezni az eltelt 15-20 évet.
  • Quantumleap
    #839
    Lehet, hogy nem pontosan idéztem, de úgy tudom, ez mindkét szinkronban ugyanúgy hangzik el. Bár nekem eddig az új szinkronnal csak a második epizódba volt "szerencsém" belenézni.
  • RussT
    #838
    mi ez az uj-szinkron meg régi-szinkron téma? milyen szinkronok vannak? (én csak a TVs-etláttam még :)
  • Carlos
    #837
    Ez a gagyi új szinkron, vagy csak én nem emlékszem rá? :p
  • gz8
    #836
    9-et írtam a 8 helyett. Úgy már 21.
  • Quantumleap
    #835
    Bocs, kijavítlak: 1985-ös.
  • Quantumleap
    #834
    "Neked most Svájcban kéne lenned, te kis szarházi! Ebből az intézményből is kicsapattad magad?"
  • gz8
    #833
    Az első rész 1995-ös, szóval már 21 is van.
  • KFCMajorka
    #832
    Mert,ha az 55-ös Marty visszamegy az alternativ 85-be,akkor talán beleütközik a motorosokba,akik az óratorony mellett vannak(ott már Biff ,,palotája´´).
  • KFCMajorka
    #831
    Én is úgy tudom.De akkor az 1955-ből jött Marty nem tud 2015-be menni.
  • Carlos
    #830
    Az 55-ösben nem vagyok biztos, de lehet.
  • Carlos
    #829
    Mártinak kéne svájcban lennie!
  • McGrady
    #828
    nem, Lorraine van Svájcban,Marty meg csak 1 van...az amelyik 55-ből jött az meg már elment 2015be és utána vissza 85-be szóval csak 1 van, nem? vagy énvok hülye? :D
  • KFCMajorka
    #827
    Elméletileg 3 Martynak kéne lennie az alternativ 1985-ben.Egy amelyik Svájcban van,a másik,aki 2015-ből jön vissza és a harmadik,aki 1955-ből.
  • drobee
    #826
    Jó az 21-nek is :D
  • Carlos
    #825
    Azt azért tegyük hozzá, hogy nem mai csirke a film. Az elsö rész legalább 15 éves.
  • KFCMajorka
    #824
    Jó de én nem tudtam róla.
  • Magoo
    #823
    Te valami béta univerzumban élsz vagy mi a tök? :D
    Most adta le a tv2. Minden egyes részt
    Az meg hogy Blue Screen technikával csinálták ezt a jelenetet, eléggé egyértemű. Kicsit hülyének nézik az embert ha ennek láttán ezt megkérdezi....sztem
  • KFCMajorka
    #822


    Látszik,hogy csak oda vannak vágva a tűzhöz.Először még azt hittem,hogy átmegy alattuk igazából ez a tűzcsik,vagy tévedek?
  • KFCMajorka
    #821
    Én ezt a filmet elősször nem is magyarul,hanem németül láttam a SAT 1-en,de még igy is azonnal megtetszett,pedig egy szót se értettem németül.Remélem az RTL-klub megint Szilveszter körül adja majd.
  • Magoo
    #820
    Ő lett az április bolondja :D
  • KFCMajorka
    #819
    Biff 1937 Március 16-án született.Ez benne van a Wikipediában!Érdekes,hogy George McFly április 1-jén.(1938)
  • Quantumleap
    #818
    Nem 12?
  • KFCMajorka
    #817
    http://lewyg.extra.hu/index.html

    Itt megtalálható az egész film,mint egy képregény.A teljes szöveg rajta van!Nézzétek meg!
  • KFCMajorka
    #816
    Mondjuk én nem alakitanám úgy át a várost,mint Biff.De ha mégis jönnének,akkor készitenék egy kevéske másolatot.