1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • B0B0
    #935
    Annyi az ára!
  • B0B0
    #934
    Háááát :)
    Alaból 20-25000 lenne az ára a neten, én megkaptam 12-ért.

    Amúgy 1:18-as
  • McGrady
    #933
    de király!
    mennyibe kerül?
  • Magoo
    #932
    nekem is van ilyen :)
    Csak én marha, annó (jónéhány éve) mikor vettem, 20 rugót perkáltam ki étre :D
  • gz8
    #931
    Szép darab!

    ... és időben megkaptad?
  • B0B0
    #930
    Képriport új szerzeményemről [ezerrel viruló arccal]:











  • gz8
    #929
    Pár napja kutattam azt a helyet, ahol a 3. rész végén a Delorean megsemmisült. Hát megvan... Nagyon köszönöm!
  • Boroskóla
    #928
    Itt vannak az eredeti helyszínek,ahol a filmet forgatták, és a fontosabb helyszinek. Google earthban meg tudjátok nézni.
  • mod
    #927
    Azsl te már utaztál, na mesélj.
  • ikegami
    #926
    Nehéz de nem lehetetlen. Legalábbis nem lesz az.
  • mod
    #925
    Nehéz téma.
  • Quantumleap
    #924
    Az persze tény, hogy olyan esetről, ami jövőbeli illetők jelenbe látogatására utalnának, én se hallottam.
  • Quantumleap
    #923
    Ez nem olyan biztos. Én már hallottam ilyesmi esetekről. Persze csak állítólag igazak. Van például egy olyan, hogy pár éve egy vonaton egy középkori öltözékű fickó az urát kereste, majd nyomtalanul eltűnt. Meg olyanról is hallottam, hogy egy fickó a kocsijával pár percet a múltban töltött, 2-300 évvel ezelőtt, majd hirtelen újra a jelenben találta magát. Az Ufómagazin és hasonlók írnak néha ilyenekről.
  • ikegami
    #922
    Sztem egyszer igen, de akkor is csak előre lehet majd az időben utazni, visszafelé nem. De az Einstein munkái hasznosak lehetnek.
    De ez biztos nem mostanában lesz...
  • McGrady
    #921
    olvassatok bele a #884-be az nagyon sok igazat tartalmaz :)
  • Zolcsi01
    #920
    elképzelhető, de nem mostanában lesz szerintem
  • KFCMajorka
    #919
    Szerintetek felfedezik egyszer az időgépet?
  • Darkoo
    #918
    Vagy majd sok-sok év múlva,mikor tökélesítik a hibernálást,pár ember évtizedekig lesz mélyálomba az űrben,miközben a Földön persze az idő pörög.
    Mikor visszatérnek a földre a hibernálásból kiolvasztva,meglepően tapasztalják,hogy a majmok uralják a bolygónkat

    Szóval ez az időutazás egy fajtája nem?
  • KFCMajorka
    #917
    Akkor a jövőbe utazás megoldható lenne,a múltba már problémásabb.A sorsodat már nem lehet megváltoztatni.
  • Darkoo
    #916
    Pontosan
  • KFCMajorka
    #915
    Akkor az éjszakai égbolton a múltat látjuk.
  • Darkoo
    #914
    Viszont a "múltba látás" jelenség elvileg létezhet..GOndoljunk bele abba,hogy szuper űrtelepszkópjainkal a világűrt kémleljük,és számtalan csillagot fedezünk fel,és fényképezünk le,vagy esetleg mozgókép formájában látjuk.Amit sokszoros nagyításban látunk a csillagról,az sok-sok millió évvel ezelőtti állapota.Lehet hogy már rég felrobbant,vagy elnyelte egy fekete lyuk.
    Nos tegyük fel,hogy egy távoli csillagrendszerben létezik egy roppant inteligens faj,akinek egy csúcstecnhológiájú űrteleszkópja van..Feltételezzük azt,hogy felfedezi a Földet,és adatokat közöl a bolygónkról annak az inteligens fajnak.Ők minden bizonnyal a Föld sok millió évvel ezelőtti állapotát látják,amikor még dinoszauroszok uralkodtak a bolygón.Ha egész bezoomolnak,akkor még egy t-rex is vicsoríthat a kamerába.De ha nincs olyan messze a galaxis,akkor lehet ,hogy az ókori egyiptomi civilizációt kukkerolják a teleszkópon.Az akkori fény,még csak akkor ért oda,és azt a képet vetíti magáról a Föld.
    Érdekes dolog ez...
  • KFCMajorka
    #913
    Ez igy igaz.
  • Darkoo
    #912
    Eddig még sohase találkozott az emberiség a jelenben és a múltban időutazókkal,vagy erre utaló jelekkel.
    Szerintem az időutazás ha létezik is egyszer,csak a jövőbe enged minket utazni.
  • KFCMajorka
    #911
    Ez az én nézetem,nem biztos,hogy igy lenne.És te szerinted akkor hogy van?
  • Darkoo
    #910
    Kipróbáltad már,azért vagy ebben ilyen biztos?
  • KFCMajorka
    #909
    Ha valaki visszautazik a múltba az már nem jöhet vissza az eredeti jelenbe,mert másik dimenzióba kerül.
  • Magoo
    #908
    +on sztem :)
    mármint időparadoxon...nem csak időparadox :)
    na mindegy...
  • KFCMajorka
    #907
    Beszélgessünk az időparadoxról!
  • B0B0
    #906
    Nem tudsz 4 dimenzióban gondolkodni! :)
  • gz8
    #905
    Ez diszkontinuitás, de hagyjuk :DD
  • Carlos
    #904
    Van az úgy.
    Vicces dolog a tér-idő-kontinuum.
  • Carlos
    #903
  • gz8
    #902
    Amit még érdekesnek találtam: a 3. részben ugye egy barlangba rejti el Marty az időgépet. A rejtés előtt a lovasok üldözik az indiánokat, messze sziklák, széles sivatagos terep. Amikor a medve üldözi, és elhajítja koncként a csizmáját, érdekes módon ez a terep megváltozik, és 100-150 méter múlva majdnem 45 fokos lejtővé, majd kukoricássá változik...
  • KFCMajorka
    #901
    Ja,tiszta apja.
  • Magoo
    #900
    Ezt azért elég jól tudtuk sztem :)
  • B0B0
    #899
    Ez is egy kis érdekesség

    Michael J. Fox kevésbé ismert szerepe: Marlene McFly



  • mikszer
    #898
    Ő játszik a Gyűrűk Urában pl. - Frodó, de a Deep Impactban is volt, ő fedezte fel az aszteroidát.
  • Carlos
    #897
    Ismerem. Hallottam róla. Az elsö részen jót aludtam a moziban.
  • Quantumleap
    #896
    Nem mondod! Te nem ismered a Gyűrűk ura trilógiát?