1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • drobee
    #895
    Lehet az emberiség egész igazi története háborúkról szólt, megállás nélkül.
    Azért ha találok az udvarunkon egy Delorean-t akkor elmegyek Trianonba papírt tépkedni és Gyurcsány apjának péniszére kondomot húzni. Na jó ez rendkívül off és flém is egy csöppet. Bocsika :)
  • gz8
    #894
    Elijah Wood anyja.
  • Carlos
    #893
    Most aztán közelebb kerülten. És az ki?
  • Pretorianus
    #892
    Natalie Wood fia
  • Carlos
    #891
    Kiaza Elijah Wood?
  • mikszer
    #890
    Néhány kép:
    Elijah Wood (piros ingben)


    Ez a film elején van...


    Meg egy baki:

  • KFCMajorka
    #889
    A múltba nagyon veszélyes lenne utazni.
  • Quantumleap
    #888
    Azt akkor kapásból foglyul ejtenének, dolgokról faggatnának, és jóllehet mindenféle kísérleteket végeznének rajtam. Kösz, de kösz nem.
  • Pretorianus
    #887
    Nem, ha hoznál bizonyítékokat.
  • Quantumleap
    #886
    Vagy ha vissza is jöttek, nem árulták el magukat. Ha én a múltba mennék, úgyszintén nem próbálnék senkinek erről szövegelni. Mert aztán irány a gumiszoba!
  • KFCMajorka
    #885
    Szerintem,ha a jövőben már felfedezték az időgépet,akkor gondolom nem utaztak volna vissza a múltba,nehogy időparadoxont hozzanak létre.
  • RussT
    #884
    hát hogyha lehetséges lenne valamikor a jövöben akkor már visszautaztak volna, nem? :)

    egy érdekes írás az időutazás lehetőségéről(BTTF-et is emliti):
    az_idoutazasrol.rar






  • pazmi
    #883
    Szia mindenkinek!
    Szerintem nagyon jó a film, bár a tudományos részéhez nem nagyon értek, de ahányszor megnézem mindig elgondolkodom rajta. Szerintem egyszer majd lehetséges lesz az utazás, csak ki kell várni. De ki tudja mit hoz a holnap és mi volt tegnap?!
    pazma
  • Quantumleap
    #882
    Hogy kik kerülik el egymást? Mármint Marty és a doki? Az már 1955-ben van.
  • RussT
    #881
    az a rész amikor elkerülik egymást, nem? (lehet hogy roszzul emlékszem, már rég láttam)
  • taylorp
    #880
    És ha addíg mondjuk pont a fiatalító klinikán volt?:)
  • Carlos
    #879
    Mostlátomcsak.
    A Quantum Leap a nickedben.
    Mekkora sorozat volt azis!
  • Carlos
    #878
    Egyetértek!
  • Quantumleap
    #877
    Jó, de akkor Marty intézkedése, hogy a fiát a jövőben ne csukják le, mitől lesz maradandó? Elvégre ő is visszamegy a múltba.

    Ezek a hibakeresések is egyben érdekességek. Senki nem azért keresi, hogy kritizálja a filmet. Szvsz a trilógia egyik fő pozitívuma, hogy a hibáitól függetlenül is mekkora egy film!
  • Carlos
    #876
    Inkább #862-ben látott érdekességeket keressünk mint hibákat!
  • Carlos
    #875
    Szerintem nem!
    Mert amikor elöször jár ott, akkor vissza is megy.
    Vagy csak 'elkerülik' egymást.

    Amúgy szerintem az ilyeneket felesleges magyarázgatni. Az idöben ugrálósdi mindig is egy csomó kérdést vetett fel a filmmel kapcsolatban.
    Szóval haggyuk.
  • Quantumleap
    #874
    Elmondom mégegyszer, hátha most sikerem lesz:

    A doki, miután hazavitte Marty-t az első rész végén, eltávozott harminc évvel későbbre. Ott eltöltött egy bizonyos időt, és látott egyet, s mást. Na most, amikor a második részben Martyval és Jenniferrel ismét odamegy, akkor szerintem ott kellene lennie a másik énjének, aki még először jár ott. Mint ahogy ebben az epizódban 1955-ben is ott van a másik Marty, aki először jár ott.
  • Carlos
    #873
    Nem vágom mire gondolsz. Mind1.
  • Quantumleap
    #872
    Félreértetted. Én arról a dokiról beszélek, aki már korábban ott járt 1985-ből a Delorean-nel, és többek között látta, ahogy Griff beparáztatja az ifjabb Marty-t.
  • Quantumleap
    #871
    Talán inkább "miután visszament".
  • KFCMajorka
    #870
    Akkor még nem ment volt elmegyógyintézetben.Az akkor történt mielőtt az öreg Biff visszament a múltba.
  • Carlos
    #869
    De, csak épp elmegyógyintézetbe zárták, mint ahogy Marty apját lelötték.
  • Quantumleap
    #868
    Eszembe jutott valami:

    1955-ben ugyebár kettő van Martyból a második részben. A film elején a jövőbeutazáskor a doki olyan időpontra viszi el Martyt és Jennifert, amit ő maga már értelemszerűen megjárt egyszer. Akkor nem kellene ott 2015-ben két dokinak lennie? Például a "80-as évek" bisztróban, amikor Griff bejön.
  • Carlos
    #867
    Ezmég jópofa:
  • Carlos
    #866
    Ááááááá...mekkora vagy!!!!!
    Ez k***a jó!!!
  • Magoo
    #865
    Jaja ezek is ilyen kis elrejtett aranyosságok :)
    Hemzseg az ilyenektől...és ez a jó! :)
    Tudjátok mint volt a sorozat: "Hol van Vally" Angolul asszem Valdo volt a neve, de ez most mindegy. :)
    Itt is meg kell keresni a kis elrejtett dolgokat mint ott abban a mesében Valdo-t :D
  • McGrady
    #864
    loll, ez jó :DDD
  • mikszer
    #863
    Az is érdekes, hogy a második rész elején (2015) mikor kiszállnak a kocsiból ezt mondja a Doki: "Óramű pontossággal! Bárcsak a POSTA VOLNA OLYAN MEGBÍZHATÓ, mint a meteorológia."
    Aztán a film végén jön a postás... (1955. november... óra, perc, másodperc...) :)
  • mikszer
    #862
    És mit szóltok ehhez:
    1985 - Statler Toyota ("Ezzel megyünk a tavakhoz :) ) http://lewyg.extra.hu/slides/Dia020.html
    1885 - (Doki): Ne aggódjon Ms. Clayton, majd én rendezem Statlerrel a kocsi díját...(kb.)
  • Carlos
    #861
    Szerintem igen.
    Javithatatlan a Joey bácsi.
  • KFCMajorka
    #860
    Az eredetiben és az alternativban biztos,a jobbitottban nem tudom.
  • Quantumleap
    #859
    Ugye azt jól tudom, hogy Joey bácsi a sorsa szerint mind az eredeti, mind a jobbított, és mind az alternatív sötét 1985-ben sitten van?
  • KFCMajorka
    #858
    Azon csodálkoztam,hogy még 2015-ben sem volt megjavitva az óratorny.
  • Magoo
    #857
    Nagyon sok apró dolog változik a sok időutazástól :)
    A legtöbbre felhívják a figyelmünket...csak figyelni kell :)
  • Carlos
    #856
    Biztos. :)