1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • mikszer
    #1015
    Az OST-n rajta van, ha jól emlékszem. Keresd ott.
  • KriszDj
    #1014
    Köszönöm a segítséged. Úgy látom, ezt a számot meg sem nagyon lehet szerezni ebben a formájában, az eredetiről meg egyáltalán nem lehet ráismerni :)
    Kár. :) Csak egyre jobban tisztelem ezt a filmet :D
  • mikszer
    #1013
    Abban a számban az a poén, hogy a ZZ Top - Doubleback c. számának (amit a BTTF 3-hoz írtak) a countrys változata, és az előadó zenekar a filmben maga a ZZ Top! Benne van az a tipikus gitármegfordítás, amit többször is csinálnak más klipjeikben :)
  • ikim
    #1012
    és itt van a játék is!
    download link1
    download link2
    ezt keressétek!
  • ikim
    #1011
    video
  • ikim
    #1010
    video
  • ikim
    #1009
    video
  • ikim
    #1008
    http://video.google.com/videoplay?docid=7770259655554714650&q=michael+j.fox&total=888&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0
  • KriszDj
    #1007
    Sziasztok!
    A 3. részben megtetszett nekem egy zene. Amikor este a bálban fényképezkedés után rákezd az együttes arra a vadnyugati zenére. Amelyikkel indul a mulatság is. Nincs rajta a fimzenei CD-n sem. Meg lehet azt valahonnan szerezni, vagy tudja valaki a címét?
    Köszi!
  • mikszer
    #1006
    kemény :)
  • gz8
    #1005
  • Állatvédő
    #1004
    Woow, tényleg megy a topic. 100 hsz 1 év alatt. Valóban nem számított az a régi "incidens".
  • gz8
    #1003
    Az ilyeneket inkább pm-ben, ha lehetne.
  • noah
    #1002
    Szia lostrisz. Légyszi nekem is küldd el a vissza a jövőbe zenéit, ha nem nagy gond. Nagyon hálás lennék. Előre is köszi:)
  • lostrisz
    #1001
    Szia Jrex!Nekem megvan a Vissza a Jövőbe mindkét zenéje(HUrley Levis:Back to the future és az Alan Silvestri által írt filmzene is).Ha akarod átküldöm neked Msn-en vagy E-mail-ben(az msn vagy e-mail címedet küld át priviben)Üdv:lostrisz
  • OPM
    #1000
    Kapható DCn és kazettán!
  • gz8
    #999
    Sajnos nincs. De egy kissé jobb központozással és nagybetűk használatával talán meg is értenénk, valójában mit szeretnél. :)
  • Jrex
    #998
    ?
  • Jrex
    #997
    szasztok valakinek nincs meg a vissza s jövőbe zenéje.köszi.
  • KFCMajorka
    #996
    Vicces videok:

  • gz8
    #995
    Up!
  • B0B0
    #994
    "az eredeti angol hangot nem üti meg sztem"

    Ez ökörség
  • gz8
    #993
    Teljesen jogos, a szinkronra ugyanúgy vannak pro és kontra érvek, de azoknak mindenképpen jól jön, akik (még) nem tudnak angolul vagy németül.

    Pl. az X-akták német hanggal ehetetlen, eredetiben is elég gyenge (Mulder alig érthető, mert szinte nem artikulál), Scully magyar hangja viszont rengeteget dob rajta.

    A Drágám, a kölykök összementek magyar szinkronja is elég ramaty, főleg Amie-é (azt hiszem, erről már regéltem korábban), de például a Sötét zsaruk magyar szinkronja jobb, főleg a végén a bogaras szójátékok miatt.

    Hollandiában, Belgiumban pedig eredetiben nyomják a filmeket, meglehetősen jó feliratozással, így még egyszerűbb nyelvet gyakorolni vagy tanulni.

    'Damn! This kid is late!
    'Damn! Where is that kid?
    'Damn damn! --- azért ezt a monológot nehéz magyarul überelni.
  • Magoo
    #992
    Én is eredeti nyelven imádom! A szinkron sokat adhat egy filmhez, de ugyanakkor sokat el is vehet attól. A Vissza a jövőbe-nek nagyon jó az eredeti szinkronja, de az eredeti angol hangot nem üti meg sztem.

    A Die Hard 3 az egy ritka egyedi eset...mivel ott totálisan más hanglejtéssel és hangsúllyal mondják a szinkronszínészek a szöveget. Pl mikor Zeus lemegy a metróba és megkérdezi finom remegő hangon hogy "van idelent valaki", akkor az eredeti hangban Jackson bácsi órdít torka szakadtából, míg Kálid Artúr épp hogy hangot ad ki. :)
    Ettől függetlenül azért egyedi eset, mert 50szer jobb élményt nyújt magyarul a film, mint angolul!! :)

    A Jákobb Rabbi Kalandjainak imádtam a szinkronját! De ez a második...pfujjj...az tényleg bűn!!!!
  • gz8
    #991
    Angolul szerintem jobb, bár én eredeti hanggal jobb szeretem. Hasonlítsd csak össze az I. részben azt a jelenetet, amikor Marty az összetört verda miatt bosszankodik a faterjának, George-nak. Ég és föld a különbség.
    A bűn kategóriát számomra pl. a Jákob rabbi kalandjai újraszinkronizálása meríti ki.
  • ba32107
    #990
    Naná hogy a régi szinkronnal, szerintem angolul + más szinkronnal bűn nézni!
  • Carlos
    #989
    Ehhh...a régi magyar szinkront talán igen. Angolul nem megy... ;)
  • ba32107
    #988
    Eddig azt hittem, én egy hatalmas fanatikus vagyok, de ahogy olvasgatok itt, kezdem belátni, hogy el vagyok maradva..:D
    Viszont el tudjátok mondani az egész trilógiát feljből, a hangsúlyra is ügyelve? Én el::DD:D:DD
  • Carlos
    #987
    Próbálj beállitani x órát úgy, hogy egyszerre csilingeljenek.
    Doki mindenre képes. Lenyomja még csáknoriszt is!
  • David01
    #986
    A doki hülyesége semmi több :)
    Annyi jelentősége van hogy Marty elkés a suliból.
  • jax
    #985
    Egy valamit nem értek az első filmbe. Az elején, mikor Doki előreállítja az óráit 25 perccel, az milyen kísérlet? Vagy egyáltalan van valami jelentősége?
  • McGrady
    #984
    gyáááááááááááááááá :DDDDD
  • OPM
    #983
    LOÁÁÁL :DDDd

    video
  • mikszer
    #982
    hhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • B0B0
    #981


    Ott a bal oldalt! ;)
  • B0B0
    #980
    Szétszedi, elmegy a jövőbe miután ugye kész a mozdony, ott beszerzi az alkatrészeket, amiket kioperált belőle, visszamegy, beépíti.
  • KFCMajorka
    #979
    Meg hát ott volt a tönkrement Delorien,amit a bányában rejtett el.Valószinűleg ez is segitségül szolgált neki.Igaz,azt nem szedhette szét,mert akkor Marty nem tudott volna visszajönni 1885-be.
  • B0B0
    #978
    Na és akkor tényleg a harmadikra:

    Valamivel több dolog állt rendelkezésére, miután elhúzott Marty:
    - egy légdeszka
    - egy walkie-talkie
    Ez kevés, de erre rá lehet fogni, főleg, hogy a légdeszka technológiája hatalmas energiaforrás.

    Azonkívül miután a jövőben megfiatalodott, volt ideje, hogy a múltban összetákoljon valamit.
  • B0B0
    #977
    Na, ez az elsőre volt! :)
  • B0B0
    #976
    3.-ra:

    Gondolj csak bele:
    Biff pár múlva, miután megkapta az almanachot beteszi egy bankfiókba aminek a helyét és számát csak ő tudja. Akkor hogy találják meg? Sehogy. Addig kell visszaszerezni tőle, amíg tudják hol tartja. És mégvalami. Az elején, amilyen primitív, nem szentel neki nagyobb jelentőséget. Akkor mégkönnyebb elvenni tőle.