1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • JonDavis
    #975
    Igazad van mégis zsebre rakta, nem szóltam semmit:P
  • JonDavis
    #974
    Hehe ez jó.Dejo lenne,ha épp a Iv. részből lennének a jelenetek..
    Videó
  • JonDavis
    #973
    Szóval nem volt ideje zsebre rakni szerintem
  • JonDavis
    #972
    Amikor széttépte az első részben a papírfecnit, nem rakta zsebre.A második rész végén, meg épphogy visszaküldte Marty-t, máris megint megjelent:P
  • mikszer
    #971
    azt nem, de amikor másik kameraállásból mutattak részeket (Marty gitározik, ,stb), azokat újra meg kellett csinálni ugyanúgy. Erre gondoltam
  • Quantumleap
    #970
    Szerintem az egyszer már lejátszott ötvenes évekbeli jeleneteket nem vették újra.
  • mikszer
    #969
    -HA Biff az első pénznyereményét 1957-ben nyerte egy lóversenyen, akkor miért repültek vissza 1955-be, ezzel is kockára téve a tér-idő kontítnom megbomlását.Hisz pont aznapra mentek vissza, ahol is Marty-ból még egy szaladgált a városban. Ha a Docky ennyire aggódott a világegyetem megsemmülésén, erre azért jobban ügyelhetett volna.Végülis 1955-1957 között bármikor vissza szerezhették volna Biff-től a sport almanachot.


    1 mert aznap kapta Biff a könyvet és a Doki mindjárt az elején vissza akarta szerezni
    2 nehogy közben másolatot csináljon, és bebukják a dolgot
    3 mer' akkor nincs értelme a filmnek - így viszont van benne ez a csavar, és nem volt semmi 5 év után megcsinálni mégeccer
  • Quantumleap
    #968
    -A második rész végén,mikor Docky visszaküldte a jövőbe az első rész beli Marty-t,ugyebár megjelent azonnal Marty ismétetlten.
    Na itt most az összetépett levélre gondolok, amit MArty írt a Dockynak,hogy figyelmeztesse a terroristákról. Gondolom még akkor meg gondolta volna magát a tudós barátunk,és megkeresi a szétszórt levél darabokat.. NAde ezzel,hogy beájult, és MArty hazavitte, valamint 1-2 napot(vagy többet) azzal foglaloskodtak,hogy vissza küldje a vadnyugatra Marty-t, minden bizonnyal teljesen kiment a fejéből a széttépett levélfecni, meg ugyebár azóta a szélvihar és egyébb téneyzők szerte szét fújták a papír darabokat...Akkor mi lesz vele 1985-ben, ha a terroristák lelövik?:((


    Én úgy emlékszem, a széttépés után a doki rögtön zsebrevágja a fecniket. Vagy nem szeret szemetelni, vagy úgy van vele, később majd elégeti a teljes megsemmisítés végett. Meg amúgy Marty utána lehet, hogy szóbahozta ezt neki, csak mi nem láthattuk.
  • JonDavis
    #967
    Vissza a jövőbe szakértőket kérdeznék 3 kérdésben.
    -HA Biff az első pénznyereményét 1957-ben nyerte egy lóversenyen, akkor miért repültek vissza 1955-be, ezzel is kockára téve a tér-idő kontítnom megbomlását.Hisz pont aznapra mentek vissza, ahol is Marty-ból még egy szaladgált a városban. Ha a Docky ennyire aggódott a világegyetem megsemmülésén, erre azért jobban ügyelhetett volna.Végülis 1955-1957 között bármikor vissza szerezhették volna Biff-től a sport almanachot.

    -A második rész végén,mikor Docky visszaküldte a jövőbe az első rész beli Marty-t,ugyebár megjelent azonnal Marty ismétetlten.
    Na itt most az összetépett levélre gondolok, amit MArty írt a Dockynak,hogy figyelmeztesse a terroristákról. Gondolom még akkor meg gondolta volna magát a tudós barátunk,és megkeresi a szétszórt levél darabokat.. NAde ezzel,hogy beájult, és MArty hazavitte, valamint 1-2 napot(vagy többet) azzal foglaloskodtak,hogy vissza küldje a vadnyugatra Marty-t, minden bizonnyal teljesen kiment a fejéből a széttépett levélfecni, meg ugyebár azóta a szélvihar és egyébb téneyzők szerte szét fújták a papír darabokat...Akkor mi lesz vele 1985-ben, ha a terroristák lelövik?:((

    -Harmadik kérdésem, hogy , hogy a fenébe tudott a Docky a vadnyugaton egy vonatból időgépet készíteni. Már az első részben 1985-ös viszonyok között, plutónium kellett az 1.21 gigawatt eléréséhez. Nyilván a jövőben átalakította, de azok az alktatrészek, microchipek, és egyébb spéci dolgok nem álltak rendelkezésére az 1800-as évek végén..
    A fluxuskondenzátor, ami az időutazást segíti elő.Nos ez se szerezhető be a vadnyugaton.
    Vagy persze egy alternatív mese szerű magyarázat..Kidolgozott egy tökúj elméletet, és az akkori gőzgépből összekovácsolt egy időmasinát:DD

    Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.Hálás lennék, ha valaki ezt megmagyarázná nekem. De csakis tudományosan:P
  • Neurotoxin
    #966
    Nagyon szépen köszönöm!:) Örök hála!
  • David01
    #965
    Teljesen jól gondoltad az előadő Michael Jackson és a szám cime Beat it!

    Tessék a Videóklip
  • Neurotoxin
    #964
    Hyhy!

    Nem tudja valaki véletlenül, hogy mi annak a számnak a címe és előadója, ami akkor szól, mikor a 2.részben Marty bemegy 2015ben a 80as évek nevű nosztalgia bárba?Valamelyik nap hallottam egy német rádióban, de nem tudom mi ez:(Olyan Michael Jacksonos beütése van:)

    Hiába keresek rá, csak az Alan Silvestri féle komponált zenéket találom:(
  • KFCMajorka
    #963
    BUÉK mindenkinek!
  • BONO
    #962
    Jah de ha belegondolunk, hogy J. Fox is már 45 éves...
  • pauly
    #961
    Ajj,jó öreg már ő is
  • B0B0
    #960
    Az DeLorean 1979-es prototípusa. A végleges verzió sokban különbözött ettől:
  • B0B0
    #959
  • OPM
    #958
    lál :D színes verzió nincsen belőle?
  • B0B0
    #957
    :)

  • McGrady
    #956
    wow, happy birthday :)
  • gz8
    #955
    Hát hepi börzdéj, Doc!
  • KFCMajorka
    #954
    Ma ünnepli 68-dik születésnapját Christopher Lloyd,a Doki.Boldog szülinapot!!!
  • mikszer
    #953
    Alázz le... :) Érdekességnek szántam...

    A szinkron talán azért nem az "eredeti" hangokkal készült, mert híres színészek magas gázsiért dolgoznak? (csak kérdés)

    A mérőóra származhatott abból a korból, hiszen pl. a gőzmozdonyokban is használták őket.

    George házába bejuthatott az ablakon át (azt hiszem, a DVD-n levő kivágott jelenetek között van is, amikor Marty kimászik az ablakon és a Doki a kocsijában várja, de ez nem biztos, már rég néztem)

    Arra meg azért nem emlékezhet, hogy ki adta Martyra a ruhát, mert
    1. a poén így kívánta;
    2. mert azzal, hogy megváltoztatták a történelmet, alternatív idősík jött létre, de a Doki még ez előtt került vissza a múltba így rá a változás nem volt hatással. "az eredeti" emlékekkel ment 1885-be és a változás csak a jövőre hat ki, a múltat így nem lehet megváltoztatni. De erről már korábban folyt vita... :)
  • B0B0
    #952
    Erre a bakira a válasz:
    a második részben amikor Biff ellöki a 27-en a bögyös Lorraine-t, először nincs rajta papucsa (hogy miért azt mondjuk nem nagyon tudom), 5 mp-cel később meg rajta van pedig ugyanúgy fekszik ott.

    Az első részben hogy jutott be Marty éjszaka George házába?????

    Nem Thomas F. Wilson van azon a képen ami mutatja Buford "vadkutya" Tannent a 2. részben a kaszinóhotel előtt.

    Honnan a fenéből gyártott mérőórát Doki a 3. részben, nem műszerész, hanem kovács lett. Technikai ezközök egy poros kis faluban nulla.

    Amikor George kifekteti Biff-et és Marty épp odaér akkor az első és a második részben más-más srác áll mögötte (az elsőben kérdezik, hogy ki az a srác, a másodikban meg ő vartyog, hogy ellopták a tárcát).

    Miért kérdezi meg Doki a 3. részben Martyt, hogy ki adta rá a ruhát amikor ő volt (és nem hinném, hogy bármelyik 50-es évek beli Marty élményt ennyire elfelejtené)

    Ezeket csak azért soroltam fel mert van elég sok baki minden filmben. Ne ezeket keressük, kiábrándító!
  • B0B0
    #951
    Na épp ez az. Miért nem az eredeti hangokat vették meg a két főszereplőnek is? (Mondjuk nekünk mindegy, különösen, hogy itthon még sosem vetítették)
  • mikszer
    #950
    Jó de mit lássunk?
    Ők a szinkronhangok a rajzfiilmben, nem?
    Kicsit hasonlítanak a filmbeli szereplőkre, ha erre gondoltál.
  • B0B0
    #949
    Csak, hogy lássuk:

    David Kaufmann:


    Dan Castellaneta:
  • B0B0
    #948
    Gyerekek, ez nagyon durva
  • jax
    #947
    Azt azér gondoltam.
  • Carlos
    #946
    erre
  • B0B0
    #945
    Ezt most kinek?
  • Carlos
    #944
    Az kit érdekel!
    Egy ilyenért???
  • B0B0
    #943
    Azé pénzbe került, nem is kevésbe!
  • jax
    #942


    Piszok mázlista.
  • Magoo
    #941
    Én is néhány éve egy amcsi autó kiállításon vettem :D
  • B0B0
    #940
    Mégegy megoldás:
    májusban megint lesz kiállítás, és ha szerencséd van, még meglesz a 3. részes, az ugyanannyi volt mint ez, csak ugye arra már nem volt keret
  • Carlos
    #939
  • B0B0
    #938
    Már sehonnan. Alkalmi vétel volt az Autokiállításon. Neten meg tudod rendelni 20-25ezer Ft-nak megfelelő Euróért, pl. a Totalcarnal, de az sem lesz 1:18-as "csak" 1:24-es
  • Carlos
    #937
    Honnan lehet ilyet?????????
    Linket, vagy bármi infót!!!!!!!
  • gz8
    #936
    És icipici plutóniumos kémcsövek is vannak hozzá?