21229
  • uv
    #17824
    felirat már régen van hozzá
  • totya4
    #17823
    Nem tudom mi értelme van a szinkronnak. Egy sima txt felirat bőven elég, egy rpg-t olyan úgyse játszhat aki nem tud olvasni :)
  • totya4
    #17822
    Az alap angol 1.31 volt, tehát az 1.32 csak újabb lehet. A Gold a kieg nélkül felrakva lenne az 1.32 szerinted?
  • W B
    #17821
    Kieg hez nem müxik
  • Esrohnoil
    #17820
    Nem, az 1.32-es egy alap G2, csupán egy újabb kiadott verzió.
  • totya4
    #17819
    Érdekes, a Gold az 2.6-os verzió alapból. Ez lenne akkor az 1.32? Ha már dolgoztál vele nem keveset, elárulhatnád hogy mit is csináltál :) Esetleg a kiegészítő lemez ez...?
  • W B
    #17818
    Ezt én akartamn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • uv
    #17817
    Gothic2 szinkron előzetes letölthető ITT
  • Hunnenkoenig
    #17816
    Nem ez volt odairva. HA frissitem az oldalt, akkor frissitek minden szöveget az adott helyzethez illöen.
  • totya4
    #17815
    Szia, igen, látom most ez van az oldaladon "megjelent egy újabb változat (Gold Etition)" de szerintem régebben nem az volt odaírva :) Tuti hogy nem ez.

    Telepítősben lesz? Ok...
  • Hunnenkoenig
    #17814
    "Idöközben megjelent egy újabb változat (Gold Etition), az 1.32, amivel a fordítás csak részben müködik!
    Az ezzel a verzióval müködö fordítás már készül."


    külön patch nincs, csak 1.32-kent kiadott full verzio.
    A javitas a telepitös verzioban lesz benne.
  • totya4
    #17813
    Hali, az oldaladon is láttam már korábban hogy emlegetsz valami 1.32 patch-hoz készülő fordításigazítást, de sehol sem látok 1.32 patch letöltési lehetőséget. Angol verzióm van, ehhez is van 1.32? Ha van, akkor adj linket, nekem a google bácsi baszott adni :)

    Ennél az elméletileg létező 1.32 verzióhoz való magyarításban odafigyeltél hogy ne legyen mindenki "nő"?. Bár írtad hogy javítjátok, az 1.31-es verzióhoz való magyarítást még nem "javítottad" pedig elmondtam hogy kell és nem is bonyolult...
  • W B
    #17812
    Hátja.
  • Esrohnoil
    #17811
    Ahhoz gyanítom h. nyers rúnakő kell, nem pedig nyers hús. :)
  • Hunnenkoenig
    #17810
    Amugy 1 ev es 2 napja volt utoljara frissitve az oldal...hogy telik az idö...szörnyü...
  • Hunnenkoenig
    #17809
    Ez csak az alapjatek forditasa meg mindig.

    A kieg az 2.6

    Felteheted, de a naplok bejegyzesei valszeg mar nem valtoznak magyarra, csak az utanuk következö, mivel azokat furcsa modon a save game-ben tarolja, nem olvassa ki minden alkalommal ujra.
  • Ch_Slater
    #17808
    helo.
    nem vagyok otthon a verziószámokban. az 1.32 az az alapverzió legfrissebb változata? ez még nem a kieg fordítása, ugye?
    a másik kérdés meg az, hogy az ilyen fordításokat folyamatban lévő játékra is fel lehet tenni, vagy újat kell kezdeni?
  • Hunnenkoenig
    #17807
    Sziasztok!

    Az oldalam elköltözött. Egy redirector atvisz az uj elerhetösegre:

    http://swgalaxies.datastart.hu/honositasok/gothic2.html

    Az itteni fejlecben talalhato beam.to/gothic2.hu linket updateltem.

    A honositasok.com domain hamarosan at lesz iranyitva, es a redirector eltünik. Addig mindenki vegye fel a kedvencei köze az uj elerhetöseget.

    Es most a fontosabb:

    Felkerült az 1.32-es verzioval (Gold Edition) müködö forditas telepitö nelküli valtozata!

    A telepitös hamarosan követi.

    Jo szorakozast!
  • Ch_Slater
    #17806
    biztos a nyers szó miatt gondolt húsra.. :D
  • W B
    #17805
    Ahoz mióta kell hús?
  • watto
    #17804
    hy...
    Lenne egy olyan kérdésem hogy mit csináljak mer nem tom megcsinálni azt a rúnát ami bevisz a könyvtár titkos részébe, azt írja ki hogy kevés a nyersanyag mikor van 50-húsom...Mit csináljak?
  • watto
    #17803
    lehet csak elég furán néz ki... próbáld ki...Megéri:)))))))))))
  • tattooed
    #17802
    A minap átugrottam a haverhoz, nyomta az addont.
    Első epizód, megnézem a tulajdonságait 200-as erő, 200-as ügyesség, 300-as mana.
    Hínnye mondom, nem durva ez egy kicsit?
    Erre ő,
    -végignyomotam ez 1-et a 2-őt, nehogy má' nelegyek zorall!!!!
    Na ufff és gratula
  • W B
    #17801
    Nem lehet.
  • watto
    #17800
    megpróbálok elitorkra lovagpáncélt trakni:D
  • W B
    #17799
    Jaj! Tegnap hülyeségből megszáltam egy elit orkokt!:)
    számszeríjat egykézben tartvalő
  • W B
    #17798
    Ja és te!
    Nem nem fogyaztotam alkoholt.
  • W B
    #17797
    Hát
    egyszer használatos volt igaz azaz én ujrajátszó mentésem
  • Esrohnoil
    #17796
    Most pont a lényeget mondtad...
    A játékhiba önmagában nem csít, ha egyszer észreveszed és megtörténik, de ha folyamatosan "SZÁNDÉKOSAN" igénybe veszed az általa adott extra módosítókat, akkor már csítnek minősül.
    Téma lezárva, örülhet mindenki.
  • Csoder
    #17795
    Ön fogyasztott az elmúlt 12 órában alkoholt? x))))
  • W B
    #17794
    Erről lehet vitázni. A Csít szándékos. A játék hiba az játékhiba olyan mint amikor kiesel a pályáról.
  • Esrohnoil
    #17793
    Dehogynem, csak egyesek ezt nem merik bevallani. :D
  • Csoder
    #17792
    És a játékhiba kihasználása nem minősül csalásnak, azaz cheat-nek?
  • W B
    #17791
    Aha, nos tudod, hogy ott is élek.

    Az játékhiba! Nem csííít:p
  • watto
    #17790
    nem kóddal játszok csak kipróbáltam:P mert azzal a sárkánnyal akartam menni:P ami a www.gothic2.hu-fórumában le volt írva:P
  • sunmalac
    #17789
    És ehhez minek a láda, s*ggszőr?

    Asszem megértetted a kérést, pont úgy reagáltad le, ahogyan az várható volt. A jövőben én nem reagálnék a kreténségeidre, bár ez nem is volt kérés...
  • Csoder
    #17788
    "CSÍTtel így könyű!!!!!! "

    Khm, nem te vagy az aki gyűrűbug-ot használ állandóan ? :P
  • W B
    #17787
    CSÍTtel így könyű!!!!!! Legalább szenved végig!!!!!!!!!!!!!!!
    A másik:
    Mágus, a készítők a mágust csinálták a éegerősebbre, de csak kevesen tudnak igazi mágus karit csinálni. A mágus még jeleskedik Alkémiában is.
    Sárkányvadász, közelharc és kiegészítve lőfegyverrel. Bár jó harcos akkor is nem igazán a legjobb. De én is csináltam már jó ilyen karit.
    Lovag, közelharci+lőfegyver és ez kiegészítve lovagi varázslatokkal. Én a lovagból tudok jó karit kihozni. Szerintem jobb mint a sárkányvadász, de nem olyan jók a varázslatai mint a mágus élőholt idézése. A lovagi varázslatok elég jók, de csak Beliar szolgáira hat és teremtményeire. (amanát én piával csinálom)
  • watto
    #17786
    tök kira:D bármeik emberbe át tok szánlni az o-gombal...és azt csinálom hogy lord hagent elvezetem egy ládáig belerakom a páncélját visszaváltok az emberemre vissza megyek a ládához és felveszem hagen páncélját:))))))
  • watto
    #17785
    azér volt mer meghalt :P
    És eddig csak lovaggal próbáltam...szerinted meik a legjobb?