21229
  • watto
    #17704
    okok
  • W B
    #17703
    A Tűzmágusok templomában a felső emeleten. Lent a mi régi barátunk Milten kotyvaszt italokat.
  • watto
    #17702
    az rossz
  • watto
    #17701
    lehet vhol olyan rúnát szerezni hogy beteleportáljon a bányavölgyi várba?
  • totya4
    #17700
    Nem.
  • watto
    #17699
    asszem
  • watto
    #17698
    60-at véd mindenböl
  • watto
    #17697
    most olyan páncélom van mint wolfgarnak
  • watto
    #17696
    Ha végig viszem a játékot utánna lehet szabadon mászkálni a térképen és befejezni az elmaradt küldetésekket?
  • watto
    #17695
    Jajj...Képzeljétek el hogy a 2.fejezetben tartok mikor be kell jutni a bányavölgyi kastélyba, de én az orkváron kerestem a bejáratot:)))))))azt hittem hogy az az embereké...mondjuk fura volt hogy annyi ork volt ott de elmenekültem és megtaláltam a jó várat:)
  • totya4
    #17694
    Al-gonosz... :)
  • Broafka
    #17693
    jó, te lehet hogy harcoltál a G2-ben beliarral, de én nem, és mivel a legutolsó szörny a játékban az az élőhalott sárkány, ezért én azt tekintem főgonosznak
    (csak tudnám hogy most miért kötekedsz...)
  • W B
    #17692
    Igazából a "főgonosz" Beliar azaz isten.
  • totya4
    #17691
    A való életben vazz kitől kérdezel mit hogy csinálj? :) Ha elindítod a játékot, te ott vagy és akkor vagy, ahol és amikor a játék játszódik, tedd, amit tenned kell :) Ha valami kérdésed van, kérdezz az emberektől, de akik ott vannak! :)
  • watto
    #17690
    ok.bocsi a sok kérdésért :(
  • Broafka
    #17689
    ez lovag pácél, és kb a 3. fejezettől kapod meg, amikor kiszabadítod bennetet, de ne mondjunk már el mindent basszus, játszál már magadtól is egy kicsit...
  • watto
    #17688
    bazz...senki se ír???
  • watto
    #17687
    ien ruhára gondoltam..iet honnan lehet szerezni: #16472
  • watto
    #17686
    mi a főmufti?
  • watto
    #17685
    tök jó hogy lehet a játékbameg lehet benne-zni meg -ni :))))))))))))
  • Broafka
    #17684
    azt hittem anno hogy valami normálisabb főgonosz lesz, tök könnyű azt az utcsót kinyírni :-/
  • Broafka
    #17683
    jaaaaj, nem tudtam mikor fogod kijavítani :D
    tudtam hogy rosszul fordítottam :D
    sőt, igazából, én jól fordítottam, csak ők fordították rosszul, de tény hogy az jobban hangzik, mind1, nálam Shadowbeast marad!
  • W B
    #17682
    A sárkányokra ne mint állatokra gondolj, az orkokkal egy hadseregbe tartoznak.
    Amjd a bánya völgyben 4 van, és az utólsó fejezetben 1, és egy előholt
  • W B
    #17681
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!! NEM ÁRNYÉKSZÖRNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HANEM ÁRNYÉKFUTÓ!!!!!! ÉS akkor már dögevő.
  • watto
    #17680
    és kóddal hogy lehet?
  • watto
    #17679
    és sárkányokat hol lehet találni?
  • Broafka
    #17678
    nem tudok róla, hogy kódnélkül lehetne valahonnan szerezni, de ha Paladin ruhára gondolsz, amit hordanak a nagyarcok is, akkor azt a templom alatt fogod tudni majd megszerezni később a játék végénél (sajnos)
  • watto
    #17677
    Kereszteslovagruhát honnan mikor és mennyiér lehet szerezni?
  • Broafka
    #17676
    én nem csak a lovat, én olyat várok a G3-ba hogy lehessen szerezni lasszót vagy ilyesmit, és betörni egy Scavangert vagy egy ShadowBeast-et (Árnyékszörnyet) és akkor egy ideig lehetne rajta lovagolni, utána meg ledobna, vagy meghalna vagy ilyesmi, szerintem nagyon nagy lenne benne
  • watto
    #17675
    jaja... lovat hiányolom a gothic II-ből is...:P
  • W B
    #17674
    Nekem elég egy hűséges ló.
  • watto
    #17673
    Kereszteslovagruhát honnan mikor és mennyiér lehet szerezni?
  • Broafka
    #17672
    csúnya :) (pozitív értelemben)
    reméljük majd lehet venni turista kézikönyvet, meg látványosság-bejáró tervezőt :)
    hogy 1 év alatt mit érdemes megnézni és mit nem :D
  • tibor16
    #17671
    off(Oblivion): Ja a helyszínek - ha felveszel 1 küldit, helyszínek elevenednek meg, szereplők lépnek be, barlangot, szentélyt találsz stb... - ezek rejtve vannak amíg nem küldizel... erere gondoltam amikor azt írtam - több a helyszín
  • tibor16
    #17670
    Így van - kissebb (ha kissebb) a terület de rengeteg a küldi és rengeteg féle karakter lehetsz, ezek küldijei némiképpen másak (bár megcsinálható másik féle karakterrel is). Ha csak bejárod a megadott területet, viszonylag hamar végzel, mintha bejárnád Khorinis + szigetnek a felét. A plusz abban rejlik, hogy millió küldihez millió karakter és majdnem teljes szabadság társul. (a millió azért túlzás). Sz'al a játékot nagyon sokáig játszhatod (akár 1 évig vagy tovább is) hogy a főküldibe egyáltalán beleszagolnál. Mindenféle karaktert csinálhatsz, lehetsz tolvaj, harcos, mágus, csatamágus, orgyilkos, gladiátor stb 40 féle módon. Ezért nagy találmány. (remélem a Gothic 3 is hozza majd ezt a formát). Aki Gothicozik, annak mindenképpen ajánlom, annak tetszeni fog. Játszani kell, mert így túlzónak tűnhet amit leírtam, ki kell próbálni... (angol tudás szükséges, - de ha a fórumot/faq-ot figyeled el lehet boldogulni).
  • watto
    #17669
    huh...Ezt egy év alatt nem tudom végigjárni...(játékidőt számítva)
    De aggasztó az a minimum 1Giga ram...:P
  • Shaman
    #17668
    opsz csak nem az ami ott jobb oldalt van az a 3 pici valami.....

    Jézusom,akkor ez baromi nagy lesz!
  • Shaman
    #17667
    az a baj,hogy ez így nem mondd semmit,ha legalább mellé lenne téve a régi terület viszonyításnak...
  • W B
    #17666

    Ekkora Gothic 3 terület jó lesz?
  • Shaman
    #17665
    ööö ez nekem nem teljesen világos.
    Kisebb a terület,de helyszín több?
    Mit értessz helyszín alatt?
    Mert ugye Gothic-ban 3 nagy térkép van,mármint addon,de az elég változatos...példul Bányavölgyben,hol északon havas a táj,a hó esik,hol mocsárban caplatsz stb..