21229
  • watto
    #17744
    "hulladék"???Korához képest nagyon is jó játék...Tudod vannak olyan emberek akik nem csak a grafot nézik.Ha elkezdesz vele játszani egyre izgalmasabb és beleéled magad.És a grafika se olyan hogy nagyon jujj.
  • sunmalac
    #17743
    Asszem Krisztián megtaláltad a megfelelő fórumot a véleményed Kinyilvánítására...
  • tobias88
    #17742
    elindult a game, csak 1 bajom van már, hogy ez egy hulladék játék a morrowindhez képest, má sajnálom rá az 1 dvd-t
  • tobias88
    #17741
    de má leszedtem, és csak a crack nem volt rajta, és az kellene, má próbálgattam:
    1. nincs bent cd
    2. a cd nem original
    3.elindult kb fél óra után és a játék indításakor a töltésnél kilépett
    segítsetek plííz, hol tudok működöképes cracket szerezni?
  • tattooed
    #17740
    Kössz!

    Persze, hogy ő lesz az emberem(a piát soha nem sajnáltam senkitől, főleg ha másnapos).
  • watto
    #17739
    én innen töltöttem le, van hozzá crack meg minden(6-7 óra amíg leszedi de egyszere húzhatod mind a hármat):
    Download
    http://195.161.118.155/Games/Gothic%202%20-%20CD1.iso
    http://195.161.118.155/Games/Gothic%202%20-%20CD2.iso
    http://195.161.118.155/Games/Gothic%202%20-%20CD3.iso

    Aztán be mountolod daemontools-ba és install game.

    U.I.:Bocs a warezér:)
  • watto
    #17738
    anyám...lovagáütöttek de ahogy kilépek a wárból megütök valakit és játék közben vmi copi rightig error vagy mivan és senkit nem tok megsebezni:P
  • tobias88
    #17737
    Akárhogy próbáltam, se a gothic 2-őt se a kieget nem tudtam elindítani semilyen módszerrel, valaki írja má le plíz, hogy mükszik neki!
  • watto
    #17736
    LOL:)))))))))))))))))))
  • totya4
    #17735
    Kösz, miattam ne fáradj, eggyel végigvittem, többivel majd máskor :) Én Gothic2 beállítással nyomtam végig. Talán így hitelesebb volt, mert megütöttek rendesen, ergó nehezebb...
  • totya4
    #17734
    Akkor jól emlékeztem, és jól is tudtam hogy ő a 100%-os :) Hiába no, végigjátszás nélkül könnyű :)
  • sunmalac
    #17733
    Benne van a guide-ban:
    Alrik (Khorinis, kiköto) - maximum 30 - el kell hoznod a kardját
    Wulfgar (Khorinis, kaszárnya) - maximum 60 - nem Zsoldos/Sárkányvadász
    Cedric (Khorinis, tanácsháza) - maximum 90 - Lovag
    Buster (Onar tanyája felé az úton, egy tóparti kunyhó mellett) - maximum 30 - meg kell verekedned vele, és le kell gyoznöd (nem ölheted meg)
    Cord (Onar tanyája) - maximum 90 - Zsoldos/Sárkányvadász, minimum 30 Egykezes Harc
    Lee (Hajó, 6. fejezetben) - maximum 100 - nincs követelménye
    Keroloth (bányavölgy, vár) - maximum 60 - nincs követelménye
    Hokurn (bányavölgy, folyóparti barlang, 4. fejezettol) - maximum 100 - alkoholt kell vinned neki
    Girion (Hajó, 6. fejezetben) - maximum 100 - nincs követelménye

    Gondolom Hokurn lesz az embered...
  • tattooed
    #17732
    Nem sima edzőre gondoltam,
    olyanra aki egykezesből 100-ig tud tanítani.(a sima G2-ben)
    Már körbejártam mindent, de csak Lee van, ő meg csak kétkezest tanít 100-ig.
    Nekem egykezes mester kell (akit sehol sem találok).
  • W B
    #17731
    Azt már a második fejezetben:) Bele dobtam egy tűznyilat, és ki akart jönni de beragadt az ajtóba, és nyilaztam.
  • watto
    #17730
    kinyírtam egy démont a régi démontoronyban:)
  • watto
    #17729
    nem tom
  • tobias88
    #17728
    ezt írja ki nekem, valaki segítsen:
    "Original disc could not be found or authenticated."
    (melyik crack kell?)
  • tobias88
    #17727
    hol tudok patchet szerezni a sima játékhoz és a kiegészítéshez?
  • Broafka
    #17726
    igazából nem nehéz, legalábbis nekem, de szerintem mindenkinél megvan ez a BUG sima G2-ben hogyha irányítás beállításoknál beállítod, hogy (asszem alapból úgy van hogy a turn right az a jobbra nyíl, a strafe right meg az 'D') szóval átállítod a turn right-ot 'D'-re és kilépsz, akkor a hülye játék, úgy állítja be neked hogy a strafe righton és a turn righton is 'D' van, így ha megnyomod a D-t akkor elkezd jobbra galoppozni, de közben még fordul is, és ez azért jó, mert ha így körözöl egy ork körül, akkor nem tud eltalálni, mivel minden támadására kitér (hogy miért azt nem tudom) szóval, így könnyű kinyírni

    jah és még valami, ha így pörögsz, akkor nyomjál csak simán egy támadást, és akkor ilyen oldalsó támadást csinál, nem kell külön megállni, és előrét nyomni hogy támadj

    jah és értelemszerűen az A-ra is meglehet ezt csinálni

    majd levideózom, és megmutatom hogy mire gondolok, de ezzel lvl1-es szinten egy Trollt is simán ki lehet nyírni
  • watto
    #17725
    Elit ből egyszerre 3-4 jöhet:P
  • watto
    #17724
    ja már tudom:)
  • watto
    #17723
    akkor elkezdem ezt csinálni: minden szörnet amit látok megölök...A sárkányokért mennyi tapasztalatipontot kapok?És azt a lovagiruhát mikor kapom meg?
  • watto
    #17722
    úgy csinálom hogy futok körülöttük mikor csapnak hátraugrok és akkor jól odacsapok nekik:)De az elitorkokkal meggyűlik a bajom...:)Egyépként nekem 45-ös sebzésű hosszú nemeskardom van:)Jó szolgálatot tesz.
  • W B
    #17721
    ENTER.
    Ha sima Gothic 2 akkor marha kevés.
    Egyszerre 5-6 ork? Gondolom a nyugdijas tipus. Én 5-6 elitet verek egyszerre.
  • watto
    #17720
    1
  • totya4
    #17719
    5-6 ork?
    Akkor te marha király ember vagy :) Gothic1 vagy Gothic2 irányítással nyomod?
  • watto
    #17718
    Egyébként szerintem az egykezes kard sokkal jobb, azért gondolom ezt mert az egykezessel a felváltva nyomod a A-t és a D-t akkor jobrol és balról csap így hozzád se tud érni a szörny miközben te egyfolytában sebzed.Ez a kétkezessel is megvalósítható de ezzel lassaban üt.Tehát szerintem az egykezes lyobb.Jah és tegnap tök röhögtem...találtam egy tekercset amivel át lehet változni földrablóvá...tök jó volt mer az orkok hozzám se értek da az gáz volt hogy nemtudtam hogy kell visszaváltozni és a bányavölgyi várból lelőtek...:P
  • watto
    #17717
    nekem is kiírta...A megoldásaz hogy leuninstallálod a sima Gothic 2-őt újra feltelepíted és utánnarakd rá a night of the raven-t.A kiegészítőnek az a hátránya hogy teljesen új játékot kell kezdened tehát mielőt leszede a gémet írd ki valahova a mentéseidet.
  • watto
    #17716
    az normális hogy a 3. fejezetben járok és 40 az erőm az ügyességem meg 20???
    Me szerintem nagyon gyenge vok...De így is legyőzök egyszerre 5-orkot...
  • W B
    #17715
    Lovaggal, a városháza ketjében gyakorlatozó 3 lovag egyike tanít, aztán azt hiszem Lord Hagen
  • totya4
    #17714
    Bejársz mindent, beszélsz mindenkivel, mint ahogy írtam is, és választ lelsz :) Tehát a kérdés felesleges, hiszen ha nem beszélsz mindenkivel akkor sokat fogsz itt kérdezni :)

    Egykezes kardmestermester (100%) akkor lesz amikor mész a bányavölgybe sárkányokat irtani, a sárkányvadászok egyike lesz. Beszélsz velük és megtudod melyik az :)
    A bányavölgyi bejárattól nem túl messze fognak táborozni (de már a másik térképen). De egy idő után elmennek a francba, aztán keresheted őket. :)
    Én miliciával voltam lehet hogy más kaszttal menve más (is) oktat 100%-ra, passz. Nem volt türelmem többel is végigvinni...
  • W B
    #17713
    A kikötőnegyedben van egy manusz, aki pénzért harcol veled, Alrik a neve.
    Aztán Wulfgar a barak udvarán tanít 60%kig. A másik Cord, ő zsoldos és zsoldosokat tanít.
  • tattooed
    #17712
    Szasztok!

    A sima G2-ben hol találok egykezes kardmestert?
  • tobias88
    #17711
    hell, feltettem a gothicra a nigth of the reavent, de próbálgattam és azt írja, hogy nincs meg valamilyen cd, mivel kell indítani?
  • watto
    #17710
    vAgy készül?
  • watto
    #17709
    és lessz?
  • W B
    #17708
    Sokat kérdezel! És mártudnod kéne, hogy nem!
  • watto
    #17707
    night of the raven magyaritás létezik?
  • watto
    #17706
    ok
  • Csoder
    #17705
    Ne szemeteld tele a topikot plíz, legközelebb a mondani valód 1 hozzászólásban fogalmazd meg, és ne 5-8-ban.