21229
  • totya4
    #17904
    Hali!

    Orvosoltam volna, csak két dolog ellene szólt.

    1. játszhatatlanul lassan futott a gépemen, pedig a G2 elment szépen.
    2. nincs belső (fps) nézet, így cseppet sem realisztikus. G2-ben csodaszép a belső nézet :)

    Sajna.
  • Toroco
    #17903
    még nem vagyok milicista, de a tolvajcéhnek muszáj a tagnak lenni hogy megtanulja a képességeket, meg meg is akarom szerezni az amuletjüket.

    Végülis ha azt nézed kétszinü a karim, de csak a gazdagoktól meg a szemetektől lopok. a felső városban a kersészen kivül gondolkodás nélkül kifosztottam mindenki. a kikötőben meg csak az uzsorást, de őt már többször.

    milicista csak akkor lehetek ha lebuktatom a tolvajcéht, vagy van másik alternatíva is? Meg a tanácsházába hogyan tudok bejutni?
  • Esrohnoil
    #17902
    "Én a G1-el nem játszottam,..."
    Hát, ez öreg hiba, amit illik orvosolni. :)
  • Esrohnoil
    #17901
    Elég kétszínű karid lehet ha milicista és a tolvajcéhnek is tagja egyidejűleg. :D
    Én inkább beleélem magam...
  • Toroco
    #17900
    akkor sztem a milicia lesz. az szimpi. de még vissza vannak onar tanyai küldetések, meg a tolvajcéhes is
  • totya4
    #17899
    Én úgy gondolom, hogy a milíciánál kapott páncélnak, és a zsoldosoktól kapott páncélnak hasonló jellemzőkkel bírónak kéne lennie, de ki tudja :) Nyilat nem igen használtam, előbb a fő vonalakat nyomtam fel (egykezes harc...). Mivel mindegyikkel megcsinálta valaki, csak rajtad áll melyiket választod :) Mondjuk ahogy olvasom itt mágussal a legnehezebb.
  • Toroco
    #17898
    Beleélem magam, amennyire tudom. általában egyhuzamban 1-2 órát tudok játszani. az alatt meg nem nagyon sok dolgot lehet elintézni. Azért kérdeztem mert olvastam, hogy a milicia jobb a páncélok meg az ilyak terén, viszont a zsoldosok meg a közelharcban erősek.
  • pruncsika
    #17897
    sziasztok!
    valaki segítsen megvettem a gothic 2 goldot fel is raktam de amikor elakarom indítani akkor kiírja hogy kapcsoljam ki a vírusirtót meg vmi nyomkövető programot ki is kapcsoltam de ugyanezt írja ki vki segítsen!
    előre is kösz
  • totya4
    #17896
    Szia...

    "hova érdemes csatlakozni? a miliciához, vagy a zsoldosokhoz?"

    Az az érzésem hogy nem éled bele magad a játékba :) Én a G1-el nem játszottam, ígyhát evidens volt hogy nem holmi naplopó csőcselékhez állok be, hanem a milíciához :) Később ha végigvitted, és lesz türelmed, akkor végigjátszhatod akár a mágusokkal is.
  • Toroco
    #17895
    Találtam 40 álkulcsot. csak meg kellett mutatni a tolvaj jelet a kocsmárosnak, meg a halasnak, és már vehettem is náluk 20at 20at.
  • Toroco
    #17894
    én gyakran mentek, csak az a baj hogy ugyan arra és nem mindig csinálok uj bejegyzéseket. nem találtam sehol álkulcsokat már.

    hova érdemes csatlakozni? a miliciához, vagy a zsoldosokhoz?
  • totya4
    #17893
    Ha jól emlékszem Gothic-ban amúgy is rettentő béna a mentés ablak, mert nem a legutolsó mentést rakja legfelülre (időbeni rendezés meghaladja a 2ghz mmx sse 3dnow képességeket :D ). Na mindegy, én úgy csináltam hogy 1-10-ig volt mentésem és azon haladtam szépen, és ha gond volt lehetett visszamenni... :)
    Mindegy, most izgulunk hogy találjon álkulcsot... :)
  • Esrohnoil
    #17892
    Sűrűbben ments! :)
    A Gothic-okban könnyű súlyos vétkeket elkövetni... akár önhibádon kívül is. :D
  • Toroco
    #17891
    köszi az infót
  • Toroco
    #17890
    remélem találok néhány darabot, mert még messze van a chapter vége. nem is gondoltam hogy véges a készlet. ha ezt tudom, akkor mentéssel csinálgatom, de ez miatt most nem vesztek 10 órányi játékot
  • totya4
    #17889
    Hali, ha az asztalostól megvetted, akkor már nincs több neki :) Tudtommal chapter-neként frissül a kínálat, kivéve ha kisegítessz valami kereskedőt árúval. Nézz szét, szerintem fogsz találni valakinél.
    Én egy kis csaláshoz voltam kénytelen folyamodni (elejétől fogva...:) hogy hozzád hasonlóan ne legyek beszarva hogy nincs álkulcs, mégpediglen hogy láda előtt mentés, próbálgatás, memorizálás, visszatöltés, helyes sorrend voálá :)
  • Toroco
    #17888
    Meg találkoztam éjjel egy lidércel, amit nem tudtam megütni, de viszönt ö sem bántott, csak a fejemre telepedett. ezeknek mi a célja?
  • Toroco
    #17887
    HEEELP!!!!

    hol vehetek álkulcsot? álkulcsok nélkül nem tudom megcsinálni a vérkelyhes küldit, meg a piramis ládáját sem tudom kinyitni. Az asztalos mesternél nem lehet venni. már nincs nála.
  • sunmalac
    #17886
    Nem, nem függ. 200 körüli ügyességgel (és dragon bow -al), és 10-es erővel lazán két lövés egy ork.
    Ekkor 360-at sebzel/nyilvessző, orkunknak 300 hp-ja van, 160-as védelme, tehát a két lövés 400 hp-t sebez.
    (ez csak amolyan elmefuti volt, nem tartozik szorosan a témához :))
  • Shaman
    #17885
    jogos....mind1,én nyílpuskáztam :-)

    Sztem azért hiába dextől függ az íj a sebzésbe beletartozik az erő is nem?
  • sunmalac
    #17884
    De ha csak azért fejlesztetted az erőd, hogy nyílpuskát használhass, akkor miért nem inkább ijjakat használtál?
    Ekkor nem kell az erőt fejleszteni -> több jut mannára.

    Én a magam részéről az ügyesség fejlesztését ajánlom only, majd pedig olyan 80-90 -es dex-től a mannát, meg a varázslatokat. Így kapsz egy viszonylag nagyot sebző mágust, és a későbbiekben az italokkal, és a kőtáblákkal a 160-200-as ügyesség is elérhető, viszonylag magas manna mellett.
    (És persze nem elhanyagolhatóan akrobatika, és remek zárnyitó/zsebmetsző képességekkel megáldva.)
  • Shaman
    #17883
    hát sztem sokan sok félét mondanak.
    ha tiszta varázsló szeretnél lenni,akkor szinte semmire,de így baromi nehéz lesz az első pár chapter.
    Én varázslóként addig toltam az erőt,míg egy normálisabb nyílpuskát tudtam használni,s így nem pazaroltam az elején annyi manát. Illetve dexre is adtam zsebmetszés miatt olyan 30-ig kábé.. aztán majd adnak még a kőtáblák italok stb..
  • zerosdfd
    #17882
    G2+NOTR -ban ha varázslóval vagyok akkor az elején mit érdemes fejleszteni?
  • Shaman
    #17881
    vele együtt teljes a játék. Sztem kábé egy negyed játékidővel hoszabb így,de lehet több is attól függ bejárod-e teljesen stbi.

    Jah és a kieg nem a G2 után játszódik! Hanem közben! (én is az elején azt hittem,hogy utána,ezért írom)
  • Grave Digger
    #17880
    Hello!
    Sok mindent változtat, valamivel nehezebbé teszi a játékot, sztm érdemes megvenni :)
  • Cairass
    #17879
    Hali!

    Mit változtat a gamén a nights of raven? Van értelme megvenni? Please help me!
  • totya4
    #17878
    Ebben van valami :)

    Ettől függetlenül törje csak :)
  • Shaman
    #17877
    de többet :-)

    sztem aki ide jön tanácsért,az valszeg eleget törte rajta a fejét és nem jött rá -legalábbis remélem törte rajta-,szal felesleges azt tanácsolni,hogy törje rajta a fejét....
  • Ch_Slater
    #17876
    erre én ismét ezt mondom: #17657
  • totya4
    #17875
    Szia, ha nem akarsz vitázni, miért kezdessz vitát? Ha valaki azt ajánlja az első kérdésre hogy végigjátszás, s nem azt, hogy használd a fejed, akkor az arányok szintentartása végett nyugodtan megemlíthetem az ellenvéleményt. Itt te vagy az, aki belekötsz ebbe a természetes egyensúlyba :) Netöbbet! :)
  • totya4
    #17874
    Szia, van egy-két láda amihez kell a saját kulcsa, de ez erős kisebbeség. Az ajtókkal más a helyzet, azoknak a kulcsait meg kell keresned. Az asztalos végülis csak a ládák zárainak feltörésére tanított meg ha jól emlékszem...
  • Toroco
    #17873
    a zár feltörös képességet hogyan lehet használni, és mihez? eddig összefutottam pár ajtóval, ládával amit nem tudtam kinyitni, pedig megtanultam a zárnyitást, és álkulcs is van nálam, de mindig azt irja ki hogy kell a helyes kulcs.
  • W B
    #17872
    Én az alap G2ben 15 goblin csonttal írtotam ki egy sárkányt.
  • Ottto
    #17871
    Húúú....derég is volt. Azt hiszem én is démonidéző tekercsel. Igen azt hiszem azzal mert direkt beszereztem a három tekercset (A mocsárnál sikerült anélkül elintézni) aztán számoltam mennyi van még hátra. Mondjuk én mindig segítettem neki amivel csak tudtam. Vagy csontikat idéztem de abból rengeteget....Vagy lehet ez még az alapnál volt. Igen. A csonis megoldás még az alapnál működött, az addonban sorra csapkodta le őket...
  • Shaman
    #17870
    sárkányokat ,hogy gyaktad le mágusként?

    én 1 féleképpen tudtam csak demon idéző tekerccsel. a démon lassan ugyan,de legyakta,volt mikor azé besegítettem neki...
  • Toroco
    #17869
    köszi. sajna még nem tudok bemenni
  • W B
    #17868
    Ha betudsz menni a felső városban akkor a lovagok alvóhelyén van egy, iletve Lord Hagen elöti asztalon.
  • Toroco
    #17867
    honnan lehet innos szobrot szerezni, amit a levesfőző csajnak kell vinni. olvastam hogy a kolostor fele valami boltiv alatt van, de azt nem irták hogy felszedhetőe.
  • Ottto
    #17866
    Az Addon lényegesen megnehezítette az összes kasztot. A mágussal sincs másképp. Mondjuk én nem gyilkoltam ennyit az addonban sem. Talán ezért nem volt szükségem ennyi italra. Mindenesetre a sárkányokat és a fögonoszt is eltettem láb alól tehát nem is volt rá szükség...
  • W B
    #17865
    szivat engem is. Nem birok egy orkot megölni 60% kétkezes és 205 erővel.