21229
  • W B
    #17784
    Volt?!
    Lovag a kedvec karid?
  • watto
    #17783
    sunmalac-nak egy logó:
  • watto
    #17782
    van elég haverom mág kutyám isvolt:))
  • watto
    #17781
  • watto
    #17780
    ok.Jah ma 4x mentem wc-re :))))))))))))))))))uccsó volt:)))))))))))
  • sunmalac
    #17779
    Nos erről kár is lenne vitáznunk W B...


    Nem vitáztam én senkivel, csak megkértem valamire.
    Csoder kollega kérését valamiért ignorálta, bár a mostanihoz sem fűznék vérmes reményeket.
    És mielőtt beindulna valakiben a gépezet; nem érzem én itt magam sem modnak, sem egyébnek, azt gondolom (remélem) a többség véleményét öntöttem szavakba.
  • totya4
    #17778
    ...vagy esetleg keressen magának valami havert, akihez beszélhet. Akár egy kutya is megteszi :)) A kora miatt nőt még nem javaslok...bár pusziszkodni talán szabad :)
  • W B
    #17777
    "Ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, ott pedig legyőznek a rutinjukkal..."
    Nos akkor mért teszed?
  • Ch_Slater
    #17776
  • sunmalac
    #17775
    Te Zoli!

    Tényleg tedd már meg azt a szívességet, hogy nem b*szod szét ezt a fórumot, sokan évek óta látogatjuk, okosakat próbálunk ide irogatni, elmélkedünk, stb., de valamilyen úton-módon amióta rátaláltál folyamatosan spamaled tele.
    Csoder kollega is megkért már, most én is ezt teszem, légy oly szíves normálisan csevegni, szerintem a kutyát nem érdekli, hogy mit csináltál a mai napon, és mik a terveid a következő napokra. Ha kész van szólj, ha pedig kérdéseid vannak tedd fel egyetlen hozzászólásban, és ne k*rd szanaszét az egészet.
    Köszi.
  • watto
    #17774
    rajzolok jó gothicos képeket.maj felrkom őket.
  • watto
    #17773
    photoshopozok
  • watto
    #17772
    inkább nem csinálok:D
  • watto
    #17771
    de olyan honlapszerkeztős kedvem van...lehet ho nem gothicos lessz.
  • watto
    #17770
    hát lessz mégegy:)a címe ez lessz: www.gothicgame.atw.hu
  • W B
    #17769
    Elkéstél! már van pár...
  • Gary
    #17768
    Kösz a sztorit! :)
    Így, a történet ismeretében tényleg más síkra került a dolog!
  • Botond #17767
    Ott a fejlécben a link egyhez.Inkább őket keresd meg,hogy segítenél jobbá tenni.
  • watto
    #17766
    nekilátok a honlapnak...ha kész szólok:)
  • watto
    #17765
    lehet hogy csinálok gothic-os oldalat
  • sunmalac
    #17764
    Azzén nevem azzéér a zongoraa...
  • vizor
    #17763
    Na igen. De mivel ezt senki nem tudja, te leszel a ... az egész miatt
  • watto
    #17762
    ráadásul j-vel
  • watto
    #17761
    direkt van:D Csak régen (kbb 2.ostályban) volt természet ből egy olyan feladat volt hogy írd le a fa kártevőit és az egyik hülye leírta hogy harkály ráadulj-vel:D Azóta sok helyen ez az aláírásom:)
  • Esrohnoil
    #17760
    14 alatt majd biztosan szándékos... :D
  • Gary
    #17759
    Jaja, ezért tettem föl ilyen óvatosan a kérdést
  • vizor
    #17758
    Főleg, hogy az eredeti így szól: "Védd a fákat, egyél hódot" A harkály meg főleg nem veszélyes a fákra
  • Gary
    #17757
    [OFF]
    Nem tudom szándékos-e az aláírásodban "Védjük a fákat, együnk harkájt." a nyelvtani és a logikai hiba?
    Ha az, akkor egy szót sem szóltam!
    [ON]
  • watto
    #17756
    NA MEGVAN :D köszi :D
  • watto
    #17755
    má néztem őket de nem találom:P
  • W B
    #17754



    Nyomtasd ki magadnak a térképeket!!!!!!!!!!
  • watto
    #17753
  • watto
    #17752
    sekob hol lakik?
  • watto
    #17751
    igen...ebben van valami.
  • Takanohana
    #17750
    Nem vitatkozom a grafikáról. Nekem tetszik. Egy azonban biztos, inkább játszom a Gothic bármelyik részével, (grafika ide vagy oda), mint egy olyan játékkal, aminek a képei fantasztikusak, története, hangulata viszont nulla.
  • W B
    #17749
    Minimális a grafika!!!! De ígyis minden széppen megkülönböztethető.
  • vizor
    #17748
    Szerintem nem jött rá a szerencsétlenje, hogy hiába állítja 300%-ra a látótávolságot, egy quicksave után nem lát az orránál tovább és meg kell nyomni az F4-et, hogy visszategye maxra. Akinek ezek után nem tetszik a grafja, azt lelövöm a 190-es nyílpuskámmal miután megsütögettem egy tűzgolyóval a Beliar Kardjával "előkészített" hulláját
  • totya4
    #17747
    Nem értem miért mondja azt hogy szar a grafikája a játéknak. Szerintem szuper. Élethű. Mi kell még? :)
  • Szid
    #17746
    Boldogok a lelki szegények, mert ovék a mennyek birodalma....... :o)
  • Ch_Slater
    #17745
    a gothic nagyon "élő" a morrowind-del szemben. mondom ezt ugy, hogy kb. 2 és fél évet toltam a morrowindet a legjobb modokkal. persze azt is ugyanígy szeretem. :D