21229
  • Shaman
    #17864
    hát nemtom,akkor lehet,nekem kevesebbet dobott a gép mana löttyből...

    én annyit tudok,hogy addonban,mikor chapter 4-ben végigirtottam bányavölgyet,minden lényt legyakva ork védőgyürütől kezdve az összeset+sárkányok,akkor épp marad 1-2 üveg löttyöm a végére...aztán onnantól már nem volt gond...
    Emlékszem anno a sima G2 sokkal könnyebb voolt mégusként is,de azé az addon szívatott rendesen...
  • W B
    #17863
    Botladozó mágus: Összes vadászat és mégis 0 arany, de akkor a legjobb cucok, így nem annyira botladozó:)
  • Ottto
    #17862
    Csak háromszor vittem végig mágusként (: Kevés? Nekem elég. Mágus a kedvenc kasztom! És mindig megvolt a kellő felszerelésem, és pénzem is hozzá. Persze hogy sok pénz kell a cuccokhoz, de inkább feltornáztam a manámat abból a 10 tpből minthogy megtanuljam a vérlegyek(bloodfly) szárnyának kinyerését aminek csak anyagi hasznát vettem volna, (Najó talán 1-2 rúnához is szükség van rá de ennyit meg találsz vagy megveszed) mivel pénzem meg mindig volt elég. A játék elején (botladozó mágusként) én ezt hasznosabbnak tartom.

    Ennyi.
  • Shaman
    #17861
    nemtom toltad-e mágusként.
    Nem akarok vitotkozni,de ugye én még azt a bugot is kihasználtam,hogy ha chapter3 végén mindent eladsz a bányavölgyi várban egy csókának,akkor chapter 4 elején a hullájánál lesz mindened,s akkor simán volt olyan 40K-m mégis elment...
    Hidd el drága azért,ha meg akarod venni az összeset,lévén árulnak vagy 6-8-an löttyöt (ugye Jakhendart is ide kell venni),és én is megtanultam az összes manalötty készítést (azt is ami permanensen növeli a manád),itt leginkább a növényekből fogytam ki konrkéten a knotweed meadow ,vagy mi a szöszből. (pedig majd mindehol felszedtem a növényeket.

    Mindezek ellenére,én nem mondom,hogy nincs elég pénz a játékban,lévén chapter 6-ra már annyi mana löttyöm volt,hogy simán több,mint kellett,csak azt mondtam,hogy varázslónak azért sokat kell költenie manára.

    Ennyi.
  • W B
    #17860
    Bármi voltam mindig megtanultam mindent, a sima Gothic2ben kasztól függöt mien lötykészítés.
    Lovag rengeteg manna elixi, és pár ügyi elixir és életerő elyir
    Mágus manna, és minden egyébb
    Zsoldos ügyi és életerő elixir
  • Ottto
    #17859
    Szerintem a 20ezres nehéz sárkányvadász páncélra nehezebb összeszedni a pénzt mint minden chapterben elkölteni egy keveset a rúnakő alapanyagaira és arra a pár italra ami kell. Persze okosan kell csinálni. Mágusként szerintem alap hogy a manaitalokat megtanulod elkészíteni, ezzel rengeteget takarítasz meg. Aztán ott vannak a növények, Fireweedből pl elég sok van a világban...
  • Shaman
    #17858
    minden attól függ,milyen karival tolod.
    Zsoldos,paladinhoz nem kell annyi pénz,viszont varázsló,amivel én szeretek lenni,nagyon viszi a pénzt,lévén minden chapterben minden árustól érdemes/kell megvenni minden manalöttyöt,plussz pár életerőt is érdemes lehet,de az nem sok.
    Ehhez pedig borzasztóan sok pénz kell....
  • Ottto
    #17857
    Sose tanultam meg túl sokat ezekből, inkább csak azokat amik tényleg kellettek, mégse voltak soha pénzügyi gondjaim (:
    Mondjuk mágusként a fullánk és a tárnarák csáprágók hasznosak, való igaz....
  • Toroco
    #17856
    nagyon jó ez a játék. kiár hogy pont itt a vazsga időszak, és muszály lesz nem játszani, hanem tanulni.
  • sunmalac
    #17855
    Ja-ja. Van benne vlmi trutyi, írja is.
    Persze a páncélban is van valami trutyi, értem één... :))
  • Shaman
    #17854
    mért ollóból könnyebb kiinni? :-p
  • sunmalac
    #17853
    Olló.
    Páncélból nehéz kiinni bármit is. :)
  • Shaman
    #17852
    ezen egyszer már vitáztnuk itt ne legyen megint pls!

    Egyébként sztem is érdemes minnél több állat testrész kinyerést megtanulni,nagyon hasznos lehet...egyrészt sok pénz,másrészt,ugye full mana meg full hp-t kepsz ha a fullánokt ki tudod nyerni illetve a tárnarák (ööö vagy az ollóját,vagy a pácélját,erre most nem emlékszem)
  • totya4
    #17851
    Ehhez a játékhoz nem kell végigjátszás. Ha nem tudod magad beleélni magad cseszheted a hangulatot. Szerintem :)
  • Toroco
    #17850
    egyszer már belenéztem a végigjátszásba hamar, csak nem volt időm rendesen átnézni
  • W B
    #17849
    Ajánlom ezt tanulmányozni
  • Toroco
    #17848
    aha köszi. elnézek arra fele.

    akkor hogy is van ez? ha összeszedem a prémeket és a tanitványa leszek, akkor meddig leszek nála, és mikor tanulhatok a kovácsnál? meg majd a zárfeltörést is meg akarnám tanulni.

    elég bonyi nekem ez a játék még. nem igen játszottam eddig ilyen játékkal.
  • W B
    #17847
    khm. Én mindig minden vadászatot megtanulok. Ha van lé akkor könyebben fejlődök, és jobbban tetszik ha mindent tudok hasznosítani.
  • Ottto
    #17846
    A tanulás nélkül is összeszedhető a kellő farkasprém. Én mindig így csinálom ha nem nála akarok dolgozni sok az az 5 (vagy 10) pont ami rámegy.
    Lényeg: Van egy-kettő a Tavernában az emeleti raktárban. Van egy a Taverna melletti vadásztáborban ha jól emléxem. A többit megtalálod Onar farmja melett. Van ott egy pásztorsrác aki elküld farkasvadászatra egy sátorféleségbe. Ott van még kettő-három. De ha ez nem lenne elég akkor a bandita-barlangokat is bejárhatod, itt is van általában néhány.

    Vagy ha megtanultad a lenyúzást egyszerűen menj ki a piac felőli kapun és seperc alatt meglesz ugyanis sorra jönnek a farkasok Onar tanyája felé menet. Ha mégse lenne így a közeli erdőkben még mindig találsz pár elkóborolt vadat....
  • Toroco
    #17845
    nem ugy megy itt a dolog, hogy minden mestwernél mindent meg lehet tanulni? elvileg megtanultam a nyúzást, mert elmondta hogyan kell. a farkasokat mikor mentem a város felé megöltem. szal akkor inkább csak be kellett volna futni a városban és utána vadászni a farkasokra?
  • W B
    #17844
    ?! Ha azt mondod, hogy nem tanultad meg Bospertől a prémek lenyúzását akko _____vagy, így csezheted. A prémek lenyúzása az alap vadászat, ha a vadászatból akarsz megélni akkor ezt és a többit tudni kell! Farkasok mindenhol előfurdulnak, de ha már az összes halot akkor itt-ott vadásztáboroknál találsz prémeket. Én inkább a kovácsolást ajánlom abból van a nagy biznisz. Mert Benetnél mindig tudsz venni vasat.
  • Toroco
    #17843
    Hali!

    Csak ma kezdtem játszani ezzel. Tökjó. kéne egy kis segitség. most lennék bosper tanitványa, és ehez kéne 6 farkas prémet gyüjtenem. viszont egy farkast sem találok a környéken. Honnan szerezzk prémet, vagy merre találok farkasokat?
  • Esrohnoil
    #17842
    Egyáltalán nem.
    Sőt, ha a kieget is telepíted az alap G2-re, új játékot kell kezdened.
  • Csegeny
    #17841
    A the night of Ravent csak akkor elhet elkezdeni ha végig viszem az alap G2-t?
  • hejyjyjy
    #17840
    Csá!
    A Gold Editionhoz kb. mikorra lesz kész a magyarosítás?
    Kösz.
  • Esrohnoil
    #17839
    Számomra az alap G2 egy félkész játék, amit talán túl hamar adtak ki, és a kieggel együtt lett teljes.
  • W B
    #17838
    Nem. Játszotam vele(játszok:) és az a Gothic 2 teljes verziója. Igaz itt-ott változtatak. Ezzel teljesen érthető a játék.
  • Hunnenkoenig
    #17837
    Bar egy teljesse tetel azt jelenti, hogy hozzaad, nem elvesz. Ami egy addon.

    Ez viszont megvaltoztat questeket, jatekmodot stb.

    Olyan NPCk, akik mar egyszer egy meghatarozo szerepet jatszottak a jatekban, teljesen mas questeket adnak, illetve maskepp reagalnak.

    Ez szerintem igenis inkabb egy MOD sajatossaga, nem egy kiegeszitöe...
  • Hunnenkoenig
    #17836
    Ja, ki hogy veszi.
  • Randal
    #17835
    Vagy inkább a játék teljessé tétele...:)
  • totya4
    #17834
    Zűrzavar :)))
  • Hunnenkoenig
    #17833
    A gold edition az 2 jatek nem egy. Egy alap 1.32 es egy kiegeszitös 2.6

    Miert hiszi mindenki azt, hogy a kieget egyböl fel kell telepiteni?
    Egesz mas a jatek menete.

    Az nem is kiegeszitö, hanem inkabb egy mod.
  • Hunnenkoenig
    #17832
    Mielött BÁRMIT csinálsz vagy kérdezel, olvasd el a FAQ-ot
  • Esrohnoil
    #17831
    Mint írtam ez csak az alapjáték egy újabb verziója,... és igen, ez kieg nélküli.
    A kieggel együtt kapható gold verzió 2.6-os, mint ahogy azt már jópáran leírták. Remélem most érthető. :)
  • totya4
    #17830
    Ha watto miatt nem tetted, akkor egy ilyen szellemes és helyénvaló megjegyzésre furcsa lenne :)
  • uv
    #17829
    persze
  • W B
    #17828
    Most hívhatom a moderátorokat?
  • totya4
    #17827
    Persze :)
  • uv
    #17826
    a szinkron meg azért kell, hogy a vakok is élvezhessék...
  • totya4
    #17825
    Bizony van, helyesebben maga a videó feliratozva jó nagy mérettel, de van :)