21229
  • zerosdfd
    #17944
    A notr-ben azt írja a guide, hogy min 250 manámnak kéne lennie ha varázsló vagyok mielőtt mást is fejlesztek. Ezt kb melyik fejezetben lehetséges elérni? Én most a másodikban vagyok és van 80; és mivel 10 lp = 5 mana, úgy tűnik soha nem lesz meg a 250...
  • totya4
    #17943
    Lehet hogy nagyon hülye vagyok, de én német alap játékra német addont, angol alapjátékra angol addont tennék fel...különben bármi megtörténhet :)
  • Der Wahnsinn
    #17942
    Vki mondja már meg pls, h mit csesztem el, h az addonom nem beszél angolul? Német alapjátékra tettem fel egy angol kieget. A helyzet az, h miután felraktam a kieget, minden szöveg angol, de csak azokat a beszédeket hallom, amik már az alapjátékban is benne voltak, és azok is németek. Abszolút nem lenne gond, ha így keveredve lenne a két nyelv, így viszont játszhatatlan, mert a kiegszövegeket mivel nem mondja, ki se írja! Szal, legyen szíves vki segíteni, előre is köszi! ;)
  • zsirfecske
    #17941
    dextert kinyírtam, elvileg olvastam a levelet, de majd akkor utánanézek. kösz.
  • Takanohana
    #17940
    Hi!

    Dextert kinyírtad már? Van nála egy levél, azt el kell olvasni, és Vatrasnak tudod mondani, hogy mi a helyzet az eltűnt emberekkel. Akor felvesznek a víz körébe, és mehetsz Jharkendarra.
  • zsirfecske
    #17939
    elakadtam. NoTR, lev 32 paladin, act3 vége. nem tudom befejezni az 'eye of innos' küldetést. Bennet megjavította a cuccot, de Vatras, Pyrokar és Xardas nem dumál velem a szertartásról. olvastam, hogy az addon részt kell végig csinálni előbb, meg az embereket megtalálni és csak utána lehet. Jarkhendar-ba viszont nem tudok eljutni, mert Saragas az ásatáson nem adja addig oda a gyűrűt a portálhoz, amíg Vatrastól nem kap bizonyítékot, hogy megbízható vagyok. Vatras nem csinál semmit amíg nem csatlakozom a 'ring of water'-hez. és itt a kör bezárult. A hiányzó emberek közül csak Lucia és az asztalos segédje került meg asszem. Lares még a helyén, nemtom rávenni, hogy vigyen el a Water Mmage-ekhez, amit elvileg baromi régen kellett volna, a gyűrűje viszont nálam van, Orlan már brother-ként is szólít. Skip nem mondja meg hol van az öböl ahol az emberek lehetnek.

    ilyenkor mi van? valamit elkavartam gondolom, de nemtom mit.

    ha valakinek van ötlete légyszi ossza meg velem. kösz előreis
  • zsirfecske
    #17938
    visszavonom a kérdést, találtam MINDENHEZ térképet:

    térképek

    bár német, hasznos, főleg ha nem ismertétek.
  • zsirfecske
    #17937
    nincs valakinek térképe az összes statue of innos helyéhez?

    láttam vhol de most nem találom. kösz.
  • Toroco
    #17936
    én mindig a számok nyomkodásával váltok fegyvert, és tekercseket. nekem néha olyat csinált hogy nem vette elő az ijat. ekkor ujra indítottam a játékot és utána jó volt
  • zerosdfd
    #17935
    Ja és még egy kérdés: Másnak is problémás elővenni a nyilat, meg a tekercseket? Mert nekem furcsa módon csak úgy sikerül ha előtte elővettem és eltettem valamilyen más fegyyvert!!?
  • zerosdfd
    #17934
    Aha, kösz, erre voltam kíváncsi, tehát kovács is leszek.
  • Mr_no_NaMe
    #17933
    Mindenki azt mondja, hogy ha a Bosperhez álsz (az íjász vadász bőröshöz remélem nem rossz nevet írtam) akkor kurva gazdag leszel.
    Egy nagy lópikulát. Kovácsként fél óra alatt cirka 10-15k-t kerestem kb.
    Még amikor mágus voltam akkoris a kovácshoz álltam és megtanultam a sima kard kovácsolását. Nagyon jövedelmező. Mondjuk trükk nélkül is nagyon gazdag leszel ha mindenhonnan összeszeded a nyersvasat csak a trükkel álsz azt kovácsolsz ennyi.
  • Takanohana
    #17932
    Szedj össze mindenhol minden gombát, Constantino jó áron megveszi.

    Amúgy több trükk is van, ha gyorsan sok pénz kéne. Pl. elmész Onar farmjára, és minden felesleges cuccodat eladod Chipernek. Aztán levered, és minden cuccod nála lesz, mikor kifosztod. Ezt ismételgeted, ameddig akarod.
  • totya4
    #17931
    Nekem kovácsként nem voltak anyagi gondjaim sosem.
    A prémeket megveszi más is, csak kisebb áron. Öldökölsz, gyűjtögetsz növényeket...játszol... és lesz pénzed :)
  • zerosdfd
    #17930
    Mivel lehet sok pénzt szerezni ha nem tudok prémeket eladni mert Constantinóhoz álltam? Tippek? (Notr, Mágus leszek, ch1)
  • Toroco
    #17929
    akkor azt hiszem, hogy ezt a küldit késöbbre hagyom. nincs pajzs a játékban?
  • Takanohana
    #17928
    Ha sima, akkor semmilyet.

    Kiegben viszont igaz, hogy 3X erősebbek a banditák, de egy varázstekercs használat 5 manába kerül. Szóval vesz az ember egy démonidézés tekercset, és végignézi, hogy pusztulnak el a banditák.
    Vagy ha már szerzett az ember Jharkendaron banditapáncélt, abban oda lehet menni hozzájuk, nem támadnak meg. Mikor elkezdi az ember ütni az egyiket, akkor észbe kapnak, de akkor már késő.

    simában marad az erősödés, jobb páncél beszerzése, és aztán irtani őket.
  • Toroco
    #17927
    ez a sima verzió. milyen tükköt?
  • totya4
    #17926
    Én is csak akkor nyírtam ki őket mikor volt értelme odamenni, annyira megerősödtem.

    Sokan vannak, ráadásul nyilaznak is...kellemetlen :)
  • Takanohana
    #17925
    Sima vagy addon?

    Egyébként ráérsz még erősödni, a 3. fejezet végéig él a küldi.
    Alapjátékban azért nem olyan nehéz, kieg-ben szívósabbak, viszont itt be lehet vetni néhány trükköt.
  • Toroco
    #17924
    Mikor lehet megölni a világítótoronyban a banditákat? Már milicista vagyok, és level 10es. erő:40 ügyesség:30 de nem tudom megölni őket. nagy nehezen elcsalok egyet akkor az ha eltalál a fél életemet lesebzi.
  • tattooed
    #17923
    jaja !!!
    Csak sokára lesz kész.
  • vigyori14
    #17922
    üdv. gothic 2 addon magyaritásról lehet valamit tudni? készül?
  • uv
    #17921
    Ha valaki szeretne egy Gothic II. gamét, akkor kukk ide
  • Toroco
    #17920
    [#vigyor3
  • totya4
    #17919
    Hát az a Gothic2 előtti rész, Fothic2...

    Bocs, de nem tudtam kihagyni :))))))

    Fallout2.
  • Toroco
    #17918
    mi az az F2?
  • Csoder
    #17917
    Nemár :)
  • totya4
    #17916
    Számítani lehet hogy nem számít, de mai szemmel nézve megfájdul a fejem :)
  • Csoder
    #17915
    F2-ben nem is a graf számít te buta. :) Alapmű, kötelező, stb. Manapság már vannak olyan játékok, amik az F2-re épülnek. F2 egy klasszikus, amit nem szabad kihagyni. Amúgy meg grafikája is nagyon karakteres, egyedi, nekem nagyon bejövős, de te tod. :)
    (/off)
  • totya4
    #17914
    Pedig az F2 és G1 között grafikában azért van egy kis különbség :)
  • Csoder
    #17913
    Azz vagy!
    F2-t is abbahagyni, mer' nem tecc' a grafja, ehh... :D
  • Toroco
    #17912
    akkor jó
  • Toroco
    #17911
    végigjátszás alapján nem akarom csinálni.
  • totya4
    #17910
    Finnyás vagyok tudom :)

    Ez meg 2ghz-es masina...
  • Esrohnoil
    #17909
    Nem tudod mit hagysz ki... De a te bajod. :)
    Nálam pIII-on 40 fps körül van a G1.
  • totya4
    #17908
    Szia, természetesen semmi gond a gépemmel :) Minden más jól megy, szegény G1 van elég tréül megírva, ezt mások is panaszolták, olvastam, hiába tagadod :)
    A játszhatatlan lehet túlzás, de egy több éves játéktól 20-25fps az kevés, nekem ne akadjon :)

    Nem kifogást keresek, hacsak a neve nem tetszik már az is ok arra hogy ne játsszak vele :) Én döntök vagy nem? :) Szóval a G2 remek belső nézete után a G1 nem kell.
  • Esrohnoil
    #17907
    Ha az első pont igaz, akkor vmi gond van a gépeddel...
    A 2. pont meg sztem nem vmi jó kifogás. Az első résznek nagyon érdekes a története és kitűnő a hangulata.
  • Esrohnoil
    #17906
    Nem muszály lebuktatni a tolvajcéhet h. felvegyenek a milíciába...
  • totya4
    #17905
    Szia, tanácsházába bejutsz majd ha eljön az idő :) Nem árt beszélgetni emberekkel mászkálni stb. De ha ennyire nem akarod végigkínlódni, akkor javaslom a végigjátszást... én javaslom Úristen ide jutottam :)))