21229
  • CS@
    #1582
    Hát számomra Morrowind & Gothic & EvilIsland(ha még ez is belefér) a többiek a nyomukba sem érnek.
  • fucko
    #1579
    Volt mar masnak is ilyen problemaja vki meg mailt is irt nekem ugyanezzel a problemaval es ugyanezt valaszoltam ra es bada-bumm siker.
    Alastor:Az emberunk mikor jon kifele a templombol raesik egy kotomb es xardas menekiti ki de odaveszik a szupipancel meg a tudasa es ereje.A sleeper az utolso erejevel meg eletre hivta asarkanyokat es azok pusztitjak a minentalt.Meg kell olni a sarkanyokat.asszem ennyi diohejban.Istencsaszar a jatek az 1 is nagyon jo volt de aszem ezzel meg azt is felulmultak nemcsak grafikai szempontbol hanem tortenet es kalandok kihivasok oldalarol is nezve,pedig az 1et felulmulni nem hittem volna hogy lehet.Igaz azt csak most vittem vegig nem regen:D
  • [OP]Stormbird
    #1577
    Fucko nem tudom mit büvészkedtél vele hogy elindult neked de nagy Copperfield lehetsz az tuti!
  • Shongi
    #1576
    Ma jelent meg nemde???
  • Braveheart
    #1575
    jó akkor szívesen meghallgatnám a te sorrendedet is
  • fucko
    #1574
    Nekem is igy volt es be is tettem az elso cdt majd a 3.at kerte es ment vegul.
  • hagirez
    #1569
    Az is isten lesz de ghotic rulz
  • yellowcab
    #1567
    Lesz kieg. lásd :
    www.rpgdot.com
  • Csacsi
    #1562
    Valahol már olvastam erről, ha jól tudom, akkor nem tudod módosítani a regisztrációdat, de ezt nem ebben a topicban kéne megbeszélni.
  • Lopak
    #1561
    Szevesztok.Hogy tudom megváltoztatni az eemail címemet?Valaki tudja?Az előzőt meg akarom szüntetni.Van valami tippetek???
  • Csacsi
    #1559
    Csak német verzió van, írj mailt gothic-nak, és akkor Ő talán tud mondani helyet.
  • Csacsi
    #1557
    Bravehart : azt ne mond nekem, hogy a diablo a legjobb szerepjáték szerinted? Mert ha így van, erre csak azt tudom mondani, hogy a diablo nem is szerepjáték.
  • Smitiz
    #1556
    Gothic a sztár gyerekek.Ezen nem is kell vitatkozni;-)))
  • CS@
    #1554
    Csak azt felejtetted el odaírni ,hogy : „szerinted”.
  • Braveheart
    #1553
    hát szerepjáték-mércén ez a helyzet: diablo1>diablo2>Gothic1>Gothic2>Neverwinter Nights meg a Baldur's Gatek>Morrowind
  • Jacky
    #1552
    Nálam a Gothic és a Morrowind egyaránt a csúcson van. Ezek a játékok azok, amiért az rpg-ket szeretem: jó hosszú a játékidejük, nem lineárisak (Gothic egy kicsit az), azt csinálsz amit akarsz benne, ha akarod megnézed a naplementét, rengeteg apróbb-nagyobb küldetés van, ahhoz a szervezethez csatlakozol amelyikhez akarsz (itt mindkét játéknál van egy kis megkötés).
  • Jacky
    #1551
    Szerintem azért a Gothic sokkal inkább RPG mint a Diabló! Ez nekem mondjuk egyértelmű.
  • Braveheart
    #1550
    Szerintem meg a két játék teljesen különbözik, nem kéne összehasonlítani őket. Ha pl. összemérjük a Morrowind+kiegészítő átlagos játékidejét a Gothic 2 játékidejével, hát akkor 180 óra vs nemtom de sokkal kevesebb :) ....
  • Lopak
    #1549
    Hogy tudom megváltoztatni az emailcímem? Tudtok valami tippet?Már lassan mindent próbáltam.Az előzőt le akarom cserélni!!
  • gothic1
    #1548
    Szerintem a Gothic annyira RPG, mint amennyire a Diablo. Inkább action RPG-ként szokták illetni. A Morrowind viszont igazi RPG. Ettől függetlenűl a Gothic jobb játék! :))
  • Lopak
    #1547
    Tudom!!!
    Ez a legjobb szerepjáték amivel valaha játszottam.Mindegyiket lepipálja.Kíváncsi vagyok már a hármas részre!
    Milyen lehet?A Morrowindbe a homokvihart azért majd nehéz lesz túlszárnyalni nekik.
  • gothic1
    #1546
    Okozhat függőséget, azért mert jó! :)


    "Mikor jön ki a magyar verzió?"

    Hát nem tudom Hunnenkoenigtől függ...
    Szerintem áprilisig nem lesz kész, de remélem tévedek.
  • Lopak
    #1545
    Köszi a tanácsokat.Amint géphez jutok otthon meg fogok mindent próbálni.Már lassan egy hete nem jászottam vele.Okozhat ez a játék függőséget? Igen?!Lehet hogy az vagyok? ;-(
    A piklibe!!!
    Ja?
    Mikor jön ki a magyar verzió?
  • Jacky
    #1544
    A Gothic 2 csak március 7-én jelenik meg?! A francba, pedig annyira reménykedtem, hogy előbb!
    Nincs mit tenni, várakozom tovább :(
  • M.A.D.
    #1543
    de jó. legalább az új patchel próbálom ki a gammát.
    amúgy lassan így leszek minden most megjelent gammával. várok 1-2 hetet, azt a patchel kezdek neki. Van kivétel, de nem sok.
  • Hunnenkoenig
    #1542
    A következö 1-2 hetben kijön az 1.30-as patch, amiben szövegvaltozasok is lesznek, ezert addig, mig az uj szöveg meg nem lesz, szüneteltetem a forditast!!!!
  • Randal
    #1541
    released on 7 March, 2003 in England

    csak azé írom, hogy mindenki észben tartsa:))))

    február 11 van---már csak 24 nap!!!!
  • Lopak
    #1540
    Köszi a tippet srácok!Majd ha végre haza érek kipróbálok mindent.
  • fucko
    #1538
    Utana lehet vasarolni 2t attol aki a borospinceben van nameg majd milten is ad 1et meg lesz meg eleg.
  • gothic1
    #1537
    Annyira nem gagyi az a varázslat. Kevés mannát fog használni és ahhoz képest elég sokat sebez, majd meglátod. Csak úgy tudsz majd varázsolni, ha rúnákat használsz (a tekercsek nagyon drágák, nem lehet pénzzel bírni) Fogsz még runaköveket szerezni bőven! Lesz aki ajándékba fog adni egy küldetés teljesítésekor, lehet találni ládákban stb.
    Érdemes minden tekercsfajtából egyet-egyet megtartani, mert mindig fog kelleni új rúnák elkészítéséhez.

  • Lopak
    #1536
    Áááá köszi.Már voltam bennt a könyvtárban,de nem áll velem szóba egyik sem.Ha azt a rúnát elcseszem erre a gagyi varázslatra akkor kapok még másikat,vagy nem? Mi van akkor,ha a már az összes varászlatot ellövöldöztem ami a pályán volt?

  • GDI
    #1534
    Honna tudnám akkor megszerezni eredetibe a Gothic 2-est?Magyarországon hol lehet meg venni?Pls irja már meg valaki nekem:THX Meg azt is hogy mi a fö cél most a Gothic 2-ben ? Kit kell kinyirni a végén?
  • fucko
    #1533
    Kell hozza schwefel meg egy feuerpfeil tekercs oszt bebaszod a runakeszitobe de csak miutan megtanitott a konyvtarban az egyik csako.A konyvtarba meg ugy jucc be ha megcsinalod az osszes feladatot de az man megvan gondolom.
  • Lopak
    #1532
    Ott már voltam.A gólem is oké,de a Pyrokár még mindíg mániázik valamit.Kell neki egy firepfeil rúna.Azt hogy szerezhetem meg?Valamilyen Ulthart is találnom kell még, de azt eddig nem is láttam, hallani sem hallottam róla. Mit csináljak?? Van valami tipp?
  • fucko
    #1531
    Leugrasz a hidrol a klosternek hattal balra uszol balra nem jobbra es elersz egy parthoz ahol menned kell tovabb de ne visszafele,talalkozol is majd az egyik konkurens sraccal menj tovabb utkozben egy kalap alatt old meg a kogolemet is a kalapaccsal amit odalentrol lophacc el ha elaltatdod a sracot(2. feltetel hogy varazslo legy),majd tovabb elersz egy reszhez ahol van egy to mehecc jobbra es balra.Menj jobbra es ne menj at a hidon mer ott egy csomo snapper meg egy bazi nagy Troll egy barlangban hanem ott jobbra van egy szentely es lent egy barlangbejarat nehezen latszik.Ott mar megy magatol.Kuldd el a picsaba aki veled megy mert rogton megtamad ha kinyirod a masik fickot de akkor is varni fog kesobb es az joval erosebb,en elfutottam mellette ; )
  • magus
    #1529
    dc?
  • Braveheart
    #1528
    Hát én 3 hónapja szedtem le, rá 1 hétre meg már letörölték ...
  • Kis Szabó [PT]
    #1527
    Én még az egyet is szerettem volna kipróbálni. Van értelme kihagyni az egyest, és várni a kettesre, ill. tud vki működő, NEM FIZETŐS linket Gothic 1-hez???
  • GDI
    #1526
    Irja le valaki hogy mi a story most a Gothic 2-be?
    Az egyest már nincs kedvem elkezdeni mert 5x kivittem már o)).
  • GDI
    #1525
    Gyerekek nincs valaki szlovákiábol ?
    Igen kéne nekem a Gothic 2 de itt nincs meg senkinek.
    A letöltés meg nekem igen sokig tartana.
    Nem tudná nekem elpostázni valaki?
    Visszaküldeném neki a költségeket.PLS irjatok THX