21229
  • Randal
    #1482
    én mondtam.
    De ha egy kis szerencsénk van akkor ez a boltokba kerülés időpontja és talán már most februárban meglesz.
  • Csacsi
    #1481
    Ne csináljátok ezt velem, még a végén a mistmare-rel együtt fog kijönni, és akkor aztán tényleg összeveszek a barátnőmmel :(((
  • gothic1
    #1480
    Jaj! :(

    Nézzétek ezt:

    http://www.videogamenews.com/game/3088.html
  • gothic1
    #1479
    Egy friss Gothic 2-ről szóló cikk szerint:

    http://www.videogamenews.com/wconnect/wc.dll?wwdemo~REVIEWLEFT~0000001611

    "This is scheduled for release in early in 2003 and promises to be better than the original."

    Lehet, hogy mégis február lesz belőle?
  • Randal
    #1478
    no, eddig két dátumot találtam:

    Amerikai megjelenés: 2003 április 17
    Angol megjelenés: 2003 március 7

    szóval ha azt nézzük már csak 1 hónap:))))
  • Randal
    #1477
    Nem tduni, külföldi fórumokon én 3!!!! különböző dátumot hallottam. februártól áprilisig minden volt.
  • GDI
    #1476
    Jo reggelt emberek.o)
  • GDI
    #1475
    Akkor most már biztos a Feb.14-e???
  • GDI
    #1474
    Thx Gothic
  • Jacky
    #1473
    Február 14. Nem?
    Volt itt valami rémisztgetés ...
  • magus
    #1472
    mikor jon az angol pontosan?
  • GDI
    #1470
    Szasztok.Ha igazán érdekel titeket a Gothic 2 játék akkor gyertek a Gyalira mert ott majdnem mindig nyitok egy Gothic 2 szobát de sajnos általában csak egyedül vaok ott.Ha odatévedtek és nincs szoba nyitva nyissatok má egyet pls.THX
  • GDI
    #1469
    Ha van szlovákiai és áttudja nekem égetni németül akkor igen örülnék neki.Irjon akinek megvan és átégeti nekem.THX
  • GDI
    #1468
    Gyerekek valaki mondja má meg nekem hogy honnan lehet letölteni a Gothic 2 német verzioját??elöre is thx
  • fucko
    #1467
    Bazeg ezt nem hiszem el,fater kibazta a abiztositekot pont amikor mentettem a burgnal es megvolt mind3 banyarol az info,ennek koszonhetoen nem tudja visszatolteni.Varazuslo vagyok es csak egy sokkal regebbi mentest tudok viszatolteni amikor meg csak noviz vagyok annak is az elejen.Nem tud vki kuldeni egy menetst onnan hogy megvan az info arrol hogy hany lada varazsercetz szedtek ossze a sracok?
  • gothic1
    #1466
    Küldj egy emailt és válaszolok.
  • [OP]Stormbird
    #1465
    Hello all! Gothic szerettném meg kérdezni hogy a Gothic2-ő gamet letudnám e tölteni. Mondták nekem hogy kérdezzelek téged és te majd válaszolsz.
    Előre is köszönöm. Akit érdekel Dc++ letöltő és csetelő progi annak itt egy cim nézzétek meg érdemes. http://matrix-network.sytes.net Aki jön az talizhat velem és még többszáz user-el Magyarország legnagyobb HUB-ján a matrix-on.
  • Randal
    #1464
    háát, esetleg a Gothic 1-hez magyar, vagy a Gothic 2-höz magyar esetleg ngol, mer valahonnan csak összekaparnám, meghát, ne süllyedjen má le a topic:)))
  • fucko
    #1463
    De minek neked forditas ha nem tudtad leszedni?;)
  • fucko
    #1462
    En meg lassan megint vegigviszem magyar forditas meg sehol,de oda se neki.:)Igaz biztos rengeteg munka lehet azt a tomerdek szoveget leforditani,meg ha csak a videotextekrol is van szo.
  • Randal
    #1461
    Csak úgy érdeklődöm, hogy esetleg nincs-e valakinek valamilyen infoja az angol verzióról vagy a Hunnenköenig féle videókról és fordításról, mer kezdek megzakkanni
  • fucko
    #1460
    Fu nem is tudom mar,de egy biztos:ha noviz -é vallsz a klosterben akko mar nem lehecc mas.Szoval valoszinuleg nem valtoztathacc helyet.
  • gothic1
    #1457
    Én csak a Gothic1 pályáin találtam, amikor elküldtek oda a chapter 3-ban.
  • FREAK
    #1456
    szerintem gyorsabb és jobb megoldás egy intenzív nyelvtanfolyam

    ha már úgyis mindenki ingyen játszik :D
  • magus
    #1455
    NEM BIROM KI!!!

    MIKOR JELENIK MEG? HONLAPOT NYITOK NEKI!
  • Randal
    #1452
    bazz, van egy játékmagyarítások fórum is.
    amúgy itt mindenki azt várja, hogy mikor jelenik meg a Gothic 2 english, de nem baj...
  • Ion5
    #1449
    Nem tom!
  • Shongi
    #1448
    Honnan lehet leszedni???
  • Ion5
    #1447
    mi van?
  • Shongi
    #1446
    Honnan a game???
  • magus
    #1445
    honnan lehet a magyarositast leszedni?
  • Randal
    #1444
    bazz,nekem azzal se ment, a múltkor is próbáltam. akkor se ment. akkor is a másik helyről szedtem le a gammát.
  • Braveheart
    #1443
    Mikor jön ki az angol változat?
  • fucko
    #1442
    Biztos flashfxpvel nezted nekem sem sikerult ugy.amugy gothic is irta,probald wincomanderrel ugy siman lejott.
  • Randal
    #1441
    Jó neked, nekem nem jön le és belépni se tudok valamiért. Úgyhogy várhatom az angolt:((((
  • magus
    #1439
    vki maillel dobjon meg pls a forditas ugyeben!
  • Shongi
    #1438
    Honnan szeditek le???
  • fucko
    #1437
    Hat leszedtem ujra es lassan de nagyon lassan jatszogatok vele direkt hogy minel tobb reszt magyarul olvashassak.
    Nesze egy hir;)
  • Randal
    #1436
    No? Valami hír? mindegy milyen csak legyen!!!
  • fucko
    #1435
    hkoenig fel tudnad tenni ugy ahogy van a forditast?Mar lentvan a game es unatkozom.Gothic megegyszer koszi.