21229
  • Alastor
    #1631
    Kircsi vagy! Végre olyan magyarosíttás is lesz, ami tényleg fontos! Mivel az FPSekben nem az írások a legfontosabbak, hanem a missziók, ebbe viszont nagyon-nagyon fontos lesz! Egyébként majd honnan tudom leszedni?
  • Hunnenkoenig
    #1629
    Arra is jo lesz!
  • Alastor
    #1628
    Jó is lenne
  • Randal
    #1627
    nem lehetne, hogy gyorsabban kijöjjön ez a xar?????
  • Alastor
    #1626
    Angol verzióra is jó lesz majd?
  • Xboxman
    #1625
    Cool!
  • Hunnenkoenig
    #1624
    Sziasztok!
    CCsak szolni akartam, hogy kijött az uj patch es egy par nap mulva ujra beindul a forditas, csak elöbb össze kell rendeznem a szövegeket.

    Szerintem a jövö het vegefele fel tudom tenni az uj forditast!

    Na mindenkinek jo jatekot!
  • Randal
    #1623
    Sebaj, erre jó az ismeretség:)
    majd megfűzöm chellós havert:)))
  • Alastor
    #1622
    Én már bekattantam
  • Lopak
    #1621
    Szegény Randal lassan meg fog őrülni.Lehet,hogy én SZINTÉN bekattanok
  • Alastor
    #1620
    Hiányozni fogsz :D
  • hagirez
    #1619
    Remélem előbb kijön okosan
  • Randal
    #1618
    Már csak 15 NAP!!!!!
    Énnekem meg át kell költöznöm másik koliba és ott valszeg nincs net:(
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Alastor
    #1617
  • Alastor
    #1616
    Bazz erről beszélünk már mióta :D
  • gothic1
    #1614
    Nem lesz ilyen!

    A Gothic kimondottan single play módra készült!

    Mi értelme lenne multiban játszani vele? Én nem akarom, hogy velem együtt más is megmentse a világot! :) Csak én akarom! :)
  • Keresztapa
    #1613
    Halihó! Tud vki vmit a Gothic2 multiplayer lehetőségeiről? Lesz egyáltalán ilyen?
  • gothic1
    #1612
    Most már nincs! :)

    Unreal II-t, meg a C&C-t láttam rajta.

  • dracoon
    #1611
    nemtudom hova lett a gothicom, de szeretnek nekilatni meg1x a ketto elott
  • dracoon
    #1610
    nem ftp cim, hanem a gepem... es nincs rajta semmi :D
  • gothic1
    #1609
    Egyébként nem valami szerencsés egy fórumban ftp-címet megadni. Már csak kíváncsiságból is egy csomóan ráfognak nézni a címre és ha van amit érdemes letölteni onnan, akkor töltik... Vagy visszajárnak csereberélni a címre, ha nem figyelsz oda.
  • gothic1
    #1608
    kölrői=költői
  • gothic1
    #1607
    Jól van, de már annyi embernek feltöltöttem, hogy már kissé belefáradtam... (több száz ember kaphatta meg általam a warezoldalon keresztül)
    Van amit letölteni is érdemes onnan cserébe?

    Ez olyan kölrői kérdés volt. Ha megerőltetem magam és nem felejtem el akkor holnap feltöltöm neked, most nincs nálam a cd. OK?
  • dracoon
    #1606
    aha, koszi, de ide hasznosabb lenne:
    ftp
    dracoon.no-ip.com
    user:user
  • gothic1
    #1605
    Tessék:

    gothic1

    :)))
  • dracoon
    #1604
    Hi! Valaki nem tudna neten kuldeni egy gothic1-et nekem?
  • hagirez
    #1601
    Fél lábon is kibírjuk :))
  • fucko
    #1600
    Hat a 2be.Az 1be nem is lehetett Damont elovarazsolni vagy igen?
  • CS@
    #1599
    Nem odamutatsz és odamegy.
  • Randal
    #1597
    1-be vagy kettőbe?

    MÉG 18 NAP!!!!
  • Braveheart
    #1596
    Én is...
  • Shongi
    #1595
    Mikor???
  • fucko
    #1594
    Vki nem tudja hogy lehet kiszedni a damon szivet vagy akar a kogolemnek a szivet?Kene ahhoz hogy megidezhessem,vagyis hogy a runat megcsinaljam.
  • Evil
    #1593
    azert szerintem a dio1 et nem veletlenul nyomjak a mai napig, koztuk en is.Oriasi a feeling es csak remenykedek hogy a dio3 az 1 et koveti es nem a 2 t, kinezetileg, hangulatilag.
    De azert varom a gothic 2 english t is.
  • WiLDoR
    #1592
    a Diablo egyike a legjobb hack&slash game-eknak, amivel eddig találkoztam. nem kell hozzá nagy iq, de amire kitalálták, arra még a mai napig is nagyon jó: szórakoztatás
  • gothic1
    #1591
    Jó azért az a Diablo, most pl azzal játszok és végigviszem 5-ször is... :)
  • Lopak
    #1590
    Nekem sem jön be a Diablo.Az tipikusan olyan játék amit elég egyszer kijátszani és mgunod.
    Pár szörny azért tényleg jó benne.
    Első Gothic1-2>Morrowind.
  • Lopak
    #1589
    Hol kapok,vagy hol találok rúnákat a 2.részben?Ami a várban van azt ár megkaptam a mágustól.Még azért kéne á darab.
  • CS@
    #1586
    Nekem nagyon tetszett egész egyedi fegyver és ruha szerkesztési módszerek vannak benne.
    Ha szétszedsz egy tárgyat akkor annak van egy mintája + amiből készült(anyaga).
    Ha mondjuk levágsz egy trollt akkor megkapod a bundáját ,szétszeded az eredeti ruhát és megcsinálhatod ezzel.
    Később ez még fokozható rúnákkal + varázslatokkal. Ami még nagyon tetszett az a lopakodás és hátba szúrás.
    SPACE-el megállítható az idő és frankón átnézhető a terep. Vehetsz fel kísérőket vagy mehetsz egyedül.
    Ismertetők : PCdome SG Honlap
    Így hirtelen ennyi.
    Gothic2 : A demót ugyan kipróbáltam (nem bírtam megállni) ,de németül nem játszok vele ,úgyhogy még nem nagyon tudom milyen.
    A Gothic1 megjelenésekor szórakoztam a némettel aztán abbahagytam (egy szót sem értettem belőle).
    Amikor megjelent angolul egy barátom elkezdett játszani vele és állandóan nyaggatott ,hogy álljak neki én is.
    Jó sokáig mondania kellett mert mindig azt mondtam ,hogy : ááá én má játszottam vele…
    Aztán egyszer nekiültem és nem volt megállás ,olyan volt mint egy teljesen ujj játék. Bocsy ha hosszú lett.
  • Braveheart
    #1584
    Nekem Gothic1-2, Morrowind. Az előbb azt írtam, hogy a diabloban nincs sok RPG-játékelem.