21229
  • djcom
    #1764
    Hú...Már alig várom...köszi:)
  • magus
    #1763
    meddig van kész a fodritas?
  • Hunnenkoenig
    #1762
    Igen. Azota mar joval több kesz van. Hamarosan jön az ujabb verzio.
  • Randal
    #1761
    Gothic!
    plz ha esetleg még fennt van valahol a Gothic 2 german akkor légyszi írj, mert megpróbálnám innen lehúzni
  • djcom
    #1760
    király:)
    Ami kinn van most ami-nekem is-megvan az még nagyon az eleje volt ugye?
  • Hunnenkoenig
    #1759
    Forditas mar folyamatban van, söt mar le is tölthetö egy resze, ugyhogy ne aggodjatok! Mire kijön az angol, mar lesz magyar is! :-)))

    Na talan egy kicsit kesöbb, de azert lesz! :-))
  • djcom
    #1758
    Miért nem?
  • Randal
    #1757
    bazdki neked van. én viszont nem tudtam letölteni Gothictól!
  • djcom
    #1756
    Fiúk,fiúk,fiúk................
    Elvégre van Gothic 2-nk nem???????????????
    Hisz itt a full német verzió.Csak könyörögni kéne valakinek hogy készítse el teljesen a magyar fordítást.....
    Nem lenne nagy ügy.Kell 1 ember akia programozáshoz ért plusz 1 aki németül...ennyi.....
  • hagirez
    #1755
    Teljesen igazad van most már azért se boltban fogom venni
  • Randal
    #1754
    A Morrowind az jó, csak baromira időigényes, nekem meg jelenle nincs hozzá kedvem, én Gothicozni akartam:(
    brühühűűű
    meg fogok halni...
    most akkor adják ki 14-én vagy 15-én mitbánom én, csak NE május 5-én
  • Braveheart
    #1753
    hát én is játszanék már vele, de ajánlhatom addig a Morrowindet? Amúgy az előbb csak szórakoztam.
  • Randal
    #1752
    Szerintem meg igen, mert alapból véve egy csendes, nyugodt viccelődős fiú vagyok.
    csak azt nem értem emg, hogy kiadnak egy játékot, németül. max 3 hónap lenne a szinkron meg minden, errefel még mindig nincs kinnt az English verzió, hanem csak május5-öt igérnek.
    Persze a többi oldalon ettől függetlenül a többi időpont tartja magát.
    Kurva mérges vagyok. szerettem volna egy jót játszani errefel...eh, hagyjuk.
  • Braveheart
    #1751
    Szerintem te nem vagy emberek közé való...
  • Randal
    #1750
    Hogyazajóbüdöskurvaistenmegbasszaaztabüdöskurvavilágotaztbasszamegbüdösmocskosrohadtszemétjowoodhogylehetnekilyenköcsögökdögöljönmegazösszes.
    KAPJÁK BE!!!
  • Hunnenkoenig
    #1749
    Hat a csavo jol elszurta az eletet. Öt evet es 500 ezer dollar birsagot kapott. 22 evesen ez egy fasza indulas az eletbe :-(((
  • Shongi
    #1748
    Hoppá, megölték az isonewst:)))
  • magus
    #1747
    vagy most jelenjen meg, vagy majus vegen. vizsgak evfolyamdogak, temazarok utan... tuti kozben fog megjelenni... nahat akkor nem lesz nyaron idom jatsznai vele...
  • djcom
    #1746
    Ugyhogy csak nyugi....Még nem lesz english version....
  • djcom
    #1745
    Na itt az Amazon írása:
    Our Price: £26.99


    Free UK delivery on orders over £39 with Super Saver Delivery. See details & conditions

    Platform: Windows 95.Windows 98.Windows 2000.Windows Me.Windows XP
    This item will be released on 2 May, 2003. You may order it now and we will dispatch it to you when we receive it from our supplier. Please note that release dates are subject to change.


    Ennyi...:(
  • djcom
    #1743
    Passz..:(
  • hagirez
    #1742
    Na megjelent ???
  • Hunnenkoenig
    #1741
    Helloka! :-)

    Na igen. Legy türelemmel, elöbb utobb megjön.

    Nezd meg a csoro diablosokat! Ök mar több mint egy eve varnak egy nyamvadt patch-re :-)
  • Randal
    #1740
    Szia!:)))
    Ez van ha csak egy-két ember tud németül:)
    De jelenjen már emg holnap/ma
  • Hunnenkoenig
    #1739
    "Gothic 2, Gothic 2-Add-on

    Add-on zu Gothic 2 bereits im Mai?
    Bövites a Gothic2-höz mar majusban?

    06.03.2003 17:19 Uhr - ... Erscheinen soll das Add-on bereits am 31.05.2003. Auf Nachfrage wurde uns diese Nachricht von Jowood bestätigt. Weitere Informationen werden folgen "

    A bövites mar majus 31.-en meg fog jelenni es ezt a Jowood is megerösitette! Tovabbi infok jönnek.

    (f*szom...meg több forditani valo!!!) :-))
  • Randal
    #1738
    ja, meg szoktam is enni, csak jelenleg nincs egy kanyi vasam se(szó szerint, így zabálom a szobatársam kenyerét meg a konzerves darálthúst)
  • Randal
    #1737
    Nyugi:)
    nem vagyok pszihopata, csak szellemileg retardált.
    Amúgy járok suliba, kolis vagyok, egyedül vagyok, szar a netem(lassú jelenleg) és marhára unatkoztam, mert nem volt kedvem jáccani. Ezért csináltam ezt.
    Amúgy télleg érdekes, hogy sokat ülök a gép előtt, pedig közbe minden mást csinálok.
    Meg várom a holnapot, mert jön bnőm:)))
    Meg csinosítgatom a gépem a következő telepítésig.

    Amúgy nekem nagyon bejött a játék. a Morro is tetszik, csak ahhoz nincs időm, pedig szerintem ez a kettő stuff a legjobb RPG ebben a stílusban.
  • Alastor
    #1736
    Randal, már bocs, de te egy pszhiopthahahaha elmebeteg őrült vagy! te odaadnád a levegőt a Gothic 2ért bazz! Lehet, hogy jó játék, de azért nem kell ezzel foglalkozni, már gondolom azóta, hogy megtudtad mikor jelenik meg, lesen vagy a gépeden, és figyeled a húsz oldalt amin hír van, a szüleid meg elédteszik a kajád, hogy talán megeszed... Nincsen veled semmi bajom, de hát akkor is...
  • Randal
    #1735
    hááát, nemtom. a baj az, hogy még a dátumot se írták ki a honlapra. remélem ez feledékenységből van..de holnap megtudjuk, addig is:





    Xardas tornya 3D-ben


    Remélem nem baj, hogy ezeket belinkeltem, plusz még egy kis infóáradat:

    There will be a 'Gothic II' gold edition (probably 'Gothic II' + expansion pack) on sale in the 2nd or 3rd quarter of this year.

    Mindezt mondták Március 4.-én.

    NÉMET GOTHIC2 VÉGIGJÁTSZÁS + TIPPEK:
    Ugorjunk!

    Egy óriási Spoiler a GOTHIC 2-ből:
    Akarlak!

    No, egy német interjúban elhangzott, hogy MINIMUM 512 MB memóriára lesz szükség mivel elég nagy a terület...

    Németesek ezt kéretik lefordítani!!! FRISS, FONTOS:

    "Gothic 2, Gothic 2-Add-on

    Add-on zu Gothic 2 bereits im Mai?

    06.03.2003 17:19 Uhr - Der Bertelsmann Club wirbt derzeit für "Die spielgewaltige Erweiterung zum Rollenspiel Hits des Jahres" und preist "Noch mehr knackige Abenteuer, noch mehr Rollenspielspaß!" an. Erscheinen soll das Add-on bereits am 31.05.2003. Auf Nachfrage wurde uns diese Nachricht von Jowood bestätigt. Weitere Informationen werden folgen "


    No, és megnyugtatásul Közlöm, hogy senki sem tud semmit.

  • GDI
    #1734
    Remélem holnap kint lesz már.Igen bevagyok már sozva.(((
  • Randal
    #1733
    NEEEEE
    Addig minimum minden nap 5* leszek öngyilkos:(((
    HOLNAP KIJÖN!!!(remélem
  • magus
    #1732
    mivel a vilag szar, mivel amerikai megtamadja irakot, mivel nincs jo kedvem ezert UGYIS aprilis 17en fog jonni
  • Randal
    #1731
    Na emberek, megnéztem én is az oldalakat.
    A következő oldalak ezt hirdetik:

    Angliai megjelenések:

    TVG UK Store: 14/03/03
    Play.com: 14/03/2003
    Amazon: 7 March, 2003

    Amcsi megjelenések:

    Amazon: April 17, 2003

    De egyre több helyen Április 17 van kiírva...
    reménykedjünk, hogy nemsokára többet fogunk megtudni.
  • Randal
    #1730
    Én az amazonra. mivel nem tudom mi értelme lenne kiírni egy angol meg egy amcsi megjelensét külön-külön...
    Holnap megtudjuk, vagy holnapután
  • Randal
    #1728
    Hopp! mit találtam!
    Angliában már az Amazon mellett már a TVG Store is árulja a gammát!
    Klikk ide a Jowood ezen részéhez


    Nekem az oldal innentől nem jön be, remélem nektek majd igen
  • Randal
    #1727
    MÉG 1 NAP!!!!
  • Randal
    #1726
    Ha meglesz a gamma és lehúzom igérem megosztom DC-n!!!!
  • GDI
    #1725
    Haho gyere a gyaloglora ott nyitottam egy Gothic 2-es szobát
  • GDI
    #1724
    Itt vagy Braveheart??
  • GDI
    #1723
    Ha mondjuk ahogy lehuzom a 3as cd-t és kiégetem utána vissza a gépbe fog müködni deamon toolsal????