21229
  • Hunnenkoenig
    #1524
    Bocs az elözö dupla üzenetert! :-)

    JO HIR!!!!!
    A GameStar feltette a feliratos videokat a honlapra!!!!

    Letöltes megtalalhato a fö oldalon a hirek között, vagy a letöltesek között!!!!!
  • Hunnenkoenig
    #1523
    A szövegek kicsiny szazaleka van leforditva. Csak targyak NPC-k nevei, tulajdonsagai, nehany dialogus, nehany könyv szövege, Xardas elsö dialogusa a jatek legelejen, ilyesmi. Ne varjatok sokat!

    De azert probaljatok ki es meglatjatok! :-)
  • Hunnenkoenig
    #1522
    A szövegek kicsiny szazaleka van leforditva. Csak targyak NPC-k nevei, tulajdonsagai, nehany dialogus, nehany könyv szövege, Xardas elsö dialogusa a jatek legelejen, ilyesmi. Ne varjatok sokat!

    De azert probaljatok ki es meglatjatok! :-)
  • magus
    #1521
    meddig van leforditva?
  • Braveheart
    #1520
    68.4356576847% :P
  • Xboxman
    #1519
    Kb a szövegek hány %-a van lefordítva?
  • GDI
    #1518
    Persze hogy hülyéskedtem.o)))
  • GDI
    #1517
    fucko gyere a Gyalila pls nyitottam ott egy Gothic 2-es szobát
  • fucko
    #1516
    :D
    Hulyeskedsz ugye?
  • GDI
    #1515
    Gyerekkek lehet hülye kérdés,de olyan nem létezik hogy elkuldeni a full Gothic 2-est az email cimemre és onnan betöltöm a gépembe?De persze csak akkor ha egy kettöre átjön.Mondjuk 2 3 ora alatt.))))
  • Hunnenkoenig
    #1514
    Itt a forditas elsö verzioja

    Nem teszteltem, mert most kaptam meg, viszont rohannom kell a dolgomra. Csak annyit lattam, hogy a menüben van par hiba, mivel ujra lett forditva, mert most mas a rendszer...de ez nem fontos.

    Töltsd le es a magyar.vdf fajlt masold a C:\...\Gothic2\Data könyvtarba!

    Jo jatekot. Ha valami baj van, irjatok!
  • Randal
    #1513
    hja, új gép kellene....
    most komolyan, ha most kijön az Fx utánna lesz megint videókártyagyártás, akkor kb mennyivel zuhannak a vidkártya, alaplap, memória, prociárak?
  • magus
    #1512
    nekem celeron 1200 256sd gef2mx400 egesz jol megy. vagyis 20-25fps de tok jol jatszhato.
  • gothic1
    #1511
    Persze, hogy elég lesz. Max 150% -ra állítod a látótávolságot 300% helyett.
  • GDI
    #1510
    Valaki irja már meg milyen géppel megy jol?850MHZ Thunderbird GeForce4 Mx440 128MB 512MB ram elég lesz?
  • Randal
    #1509
    Valszeg terjesztés szempontjából.Ha a mozifilmeket nézed ott is amcsiban mutatják be előbb a filmeket aztán Európában, pedig az angolok is ugyanazt a nyelvet beszélik.
  • magus
    #1508
    mi az hogy amerika- mind a ketto angol nem?akkor miert ennyi a kulonbseg?
  • Randal
    #1507
    max márcsak 1 hónap, rosszabb esetben is, jobb esetben csak 1-2 hét.
  • Randal
    #1506
    erre én is gondoltam. szal mik az időpontok?
    mer vannak ezek:

    Amerikai megjelenés: 2003 április 17
    Angol megjelenés: 2003 március 7
  • gothic1
    #1505
    Úgy értem, ha magyarul meg lehet venni, akkor magyar verzióban majd le is lehet tölteni. Ha nem lesz kiadva magyarul, akkor sem megvenni, sem letölteni nem fogod tudni. Egyébként tutira nem lesz ennek magyar kiadása, csak gondolj bele mekkora meló (és pénz) lenne ezt profi szinészekkel leszinkronizálni -amatőrökkel inkább hozzá se fogjanak-. Szóval lesz angol verzió és lesz hozzá Hunnenkoenignek köszönhetően magyar felirat. Nekem ennyi elég, csak lenne már!
  • Randal
    #1504
    MEGVENNI???
    Hol lesz nekem arra pénzem? persze a cd-ket megveszem, üresen:)

    GDI: Nemtom ugyanis megvolt, csak lezúztam, mert akkor még úgy volt, hogy max 1 hónap az angol változat megjelenéséig.

    Hogy mire jó ez a vas? semmire:(
    A Deus Ex elfut rajta, ez jó.
    a MOHAA már erősen csökkentve.
    A NFSHP2 szintén csökkentve: 800*600*16, meg az értékek kb. félen.
    Az Unreal 2 még a legalacsonyabb szinten is szaggatt.

    Nem élet ez íyg. ha lenne 150-200ezrem vennék új gépet:(
  • gothic1
    #1503
    Magyarul ??????

    Örülhetünk, ha egyáltalán angolul meg lehet majd venni, nemhogy magyarul!
  • GDI
    #1502
    És neked jol megy vele a Gothic 2?
  • Randal
    #1501
    jaja, amúgy ha dumálni akarsz használj ICQ-t kicsit gyorsabb és lecsekkolhatod, hogy ki van fennt:)
  • GDI
    #1500
    TREFIN-o)
  • GDI
    #1499
    Most fönt vaok a Trfin Gothic 2 szobát nyitottam.Ha akartok dumálni gyertek
  • GDI
    #1498
    Randal neked olyan géped van?
  • Randal
    #1497
    ha esetleg ez menne:
    800cel--1000-ren, 384mb ram,gf2mx40064mb akkor má jó:)
  • GDI
    #1496
    Gyerekek milyen a gépigénye a játéknak?850Mhz Thunderbird Geforce4MX440128mb és 512MB ram elég lesz hogy jol menjen a játék??
  • Randal
    #1495
    á semmi, csak láttad te is ezeket az időpontokat, szal szentem 1 hónap alatt profi emberkék le is fordíthatják, meg szinkronizálhatják is a gammát.

    Na jó, másfél-2 hónap:)
    De akkor meg má azt várnám, hogy az kerüljön fel a netre.
    Az a baj, hogy nemtok németül me segítenék fordítani.
  • Hunnenkoenig
    #1494
    Nem nagy munka. Barmelyik video editing programmal meg lehet csinalni. Ha kijön az angol, megcsinalom arra is.

    Magyarul szerintem csak az en verziom lesz :-)
    Ha kijön hivatalosan is magyarul, akkor viszont abbahagyom a forditast.

    Van erröl valami hivatalos hir?
  • Randal
    #1493
    pfff, és nincs meg az alapverzió?
    ha esetleg leírod, hogy hogyan égetted bele, akkor talán lesz valaki aki megcsinálja az angolra is:)
    Fő a tökéletesség:)
    Bár szeritnem addigra akiadják magyarul is.
  • Hunnenkoenig
    #1492
    ja es az angolra is lehet majd hasznalni a videokat, csak akkor a videok nemetül szolalnak meg!

    Mivel a felirat bele lett "egetve" a videoba :-)
  • Hunnenkoenig
    #1491
    Na sracok! 3 feliratos video van! Az Intro, az extro (vagy outro) es a credits vegen egy vicces kis lezaro video. A többiben nincs szöveg csak akcio!

    Epp most kaptam egy emailt ZeroCool-tol (a gamestar webmastere) hogy holnap felkerülnek a videok a Gamestar letöltesei köze!

    Nezzetek el delutan arrafele es leszedhetitek!
  • magus
    #1490
    mármint milyen videokat? amik az epizodok kozott vannak? vagy azok amik altalaban a jatek kozben megy a parbeszedek kozben.
  • Randal
    #1489
    a magyar feliratos videókat. remélem az angol változat videóira is lehet majd alkalmazni a feliratokat:)))
  • magus
    #1488
    mit kell feltolteni?
  • Randal
    #1487
    Figyi! állítólag vannak külföldi szerverek ahová fel lehetne tölteni, csak max 500mb hely van.
    mondjuk nekem gyors az elérésem és feltölteném, de sajna tárhelyet én se tok szerezni:(
  • Hunnenkoenig
    #1486
    Sziasztok!

    Na akkor egy kis hirosztas:

    Sajna mult heten bedöglött a monitorom es nem tudtam a szamitogepem hasznalni, sem netezni. Ma sikerült vennem egy uj monitort es remelem ezen a heten fel tudom tenni a forditas eddig kesz anyagat. Sajnos kiesett egy het a munkabol.

    A feliratos videokat sajna meg mindig nem tettek fel a GameStar-ra. Szerintem nem is fogjak a dögök. Csak igergettek. Egyelöre meg keresek neki helyet.

    Ha van ujsag, jelentkezek!
    Addig is jo jatekot!
  • magus
    #1483
    mi az a mistmare?