21229
  • DIEGO
    #2194
    az az egyik hid utána egész fent van egy másik kötélhid amin átmész, de elötte beszélj ezzel a vadásszal imert a segitégedet kéri.
  • Dns5000
    #2193
    oke visszaviszen a tartalamat es kesz a kuldi?
    es amit a bal oldalo magus adott? az akinek sikerul megcsinalnia a tuz probajat.
  • Dns5000
    #2192
    hmm hat en mar jartam arra es golem nem volt :)
    lehet hogy csak akkor jelenik meg ha be allsz tanitvanynak :)
  • Dns5000
    #2191
    az a hid elott ahol egy utonallo allt?
  • DIEGO
    #2190
    nem!!!! az késöbb jön. a hidután méssz towább towább fent a hegyen talkszol megint egy vadásszal ahol a fekete trol táborozik. itt van egy függöhid amin átmész és baloldalt bent az erdöben bokroktol eltakarva egy barlangloch ahova bemész , na itt lessz a ládika.
  • Dns5000
    #2189
    es ott van melette a ladika is?
  • DIEGO
    #2188
    a golem röviddel a hid elött wan. jobb oldalt az erdöben.
  • DIEGO
    #2187
    igen. itt tovább mész az uton felfelé ami eléghosszu, és rengeteg meglepetésben lessz rßészed, erre készülj fel. harz harz harz, ütközben találkozol a golemmel. ne ijedj meg nem harap, csak egyzserüen felrug. na ezért van a kalapács.
  • Dns5000
    #2186
    igen elaltattam, nem talakoztam meg kogolemmel, csak 2 trolla Onar tanyaja felett, egy torl van a piramisnal 1 fekete troll meg a piramis utan amit a terkep is jelez egy nagy szornyel
  • Dns5000
    #2185
    az amelyik elhagyta a nyilpuskalyat? es a vadasztabolrban uldogel?
  • DIEGO
    #2184
    elaltattad azt a papot lent? mertt csak igy tudod ellopni a kalapácsot. a kalaács azért kell mert megkell ölnöd a kö golemet ammi szintén utközben van. itt más fegyver nem segit csak a szentkalapács.
  • Dns5000
    #2183
    oke de ezt az elso palyan talatam biztos lesz meg jobb is
  • DIEGO
    #2182
    a kulcs nem a kolostorban valo hanem egy ládát kell megkeresned, ami a to után van ha felfelé mész a heygen. abba az irányba menny ahol a vadász lent ül.(Az eggyik fent van egy másik)

    RUNE: PL A könyvtárban vehetsz .
  • Dns5000
    #2181
    arra mar rajottem hogy el lehet lopni a szent kalapacsot, de mit kell vele csinalni ?
  • DIEGO
    #2180
    opps itt valami félre ment. akartam vala mondani hogy a 65-ös kard kevés a sárkányok mind az orksok ellen.
  • Dns5000
    #2179
    jo de hol ?
    hat a feladvanyok, a fonoktol pl kaptam egy kulcsot de vegiprobaltam az osszes zart ajtot a kolostorban de nem nyitotta egyiket sem.
    A masik meg egy teljesen attvitt ertelmu vers es halvany lilam nincs mit kene csinalni.
  • DIEGO
    #2178
    A tüzlabdát felejtsd el, az gy
  • Dns5000
    #2177
    amugy nem lesz nagyon nehez varazsloket?
    allandon rohangaszni szornyek elol, mig egy paladin brutalis kardal pancelban siman levagaj a legerossebb szornyet is egybol. Mar talatam 65/65 os kardokat a tuzlabda meg csak 20at sebez 10mannaert.
  • DIEGO
    #2176
    esetleg vegyél , én is ezt tettem.

    mi homályos?
  • Dns5000
    #2175
    nem a nemettel van a gond, hanem a rejvenyekkel.
  • Dns5000
    #2174
    Beleptem tuzvarazslonak.
    Hat ez a tuzproba eleg duvrva.
    Egyedul a tuznyil runa keszitesnel ertem hogy mit kell csinani de hol talalok ures runat?
    A masik 2 kuldetes meg teljesen homalyos :((
    VALAKI HELP!!!!
  • DIEGO
    #2173
    Ezt kétségbevonom.
  • DIEGO
    #2172
    a magyar árakat nem ismerem, ezért csak az itteni ajánlatokra tudok hivatkozni. minnimum egy GFORCE4 TI4200 volna megfelelö, bár én n´lam egy GF4 TI4600 gondoskodik a megfelelö szinekröl támogatva egy T-BRED 2400 XP CPU-val.(csütörtöktöl egy barton 2800 -as segit tovább)
  • Randal
    #2171
    Valami okoska azt írta a hivatalos fórumon, hogy lengyelül már kinnt a gamma és neki egy cel1000-en meg gf2 mx400-al simán ment 1024*768*32-ben.
    Én nem tom, nekem is valami hasonló volt.
    Most Inno3d gf3 ti200 van, cel800@1000, meg 384mb sdram, de így is szaggatt, igaz, távolság 300% :)))
  • Bandew
    #2170
    Ezé kéne tanács.
  • DIEGO
    #2169
    ez kevés lessz a G2-höz.
  • Bandew
    #2168
    De a GF2-őm MX.
  • DIEGO
    #2167
    pao= pap
  • DIEGO
    #2166
    Igaz miért is lenne, rosszul fogalmaztam, sorry.

    üdv.
  • DIEGO
    #2165
    ez a kékruhás pao ADANOS istennek hodol. ezek az un. wizimagierek. egyébként a föpap még nagyonfontos szerepet fog v´lalni egy rituális dologhoz.(Inos-szeme)
  • zoozoo
    #2164
    Hülyeséget írtam. Most már Gef3 ti 200 van ugyanolyan cerkával, nem gef2 ti 200.
  • DIEGO
    #2163
    hallo.
    hogy megéri-e ezt neked kell eldöntened ami a játék folyamán majd kiderül. nekem személyszerint mint "feuermagier" jobban tetszett pontosabban fogalmazva izgalmasabbnak tünt a játék.
  • Hunnenkoenig
    #2162
    Nana, a GF2 meg mindig jobb mint a GF 4 MX

    En tudok mindent jatszani vele. Mondjuk a Doom 3 az mar akadt vele, de hat az nem szamit :-)))
  • hiba
    #2161
    a kovetkezo iskolaszezon elejen...
  • Bandew
    #2160
    Mikor lesz angol Gothic2?
    Amugy nem ide tartozik, de 40.000-ért ma melyik a legjobb videokártya a piacon? Segítsetek mert szeretnék venni egyet, de már fél éve nem követem szemmel a hardverfejlődést. (Persze azt észrevettem, hogy az újabb játékok akadnak a GF2-esemen :))
  • Hunnenkoenig
    #2159
    Nekem Athlon 1400-on is szaggat bizonyos helyeken 512MB rammal igaz csak Gf2 GTS-el.

    Az a programkodban a hiba. Amugy tök tutin megy minden fullra felteve.
  • magus
    #2158
    sztem menni fog, csak neha fog akadni. en is hasonloval nyomtam, neha szaggat, de elviselheto
  • zoozoo
    #2157
    Megint megnéztem a képeket a G2-ről. Hát megint gatyát kell cserélnem. Egyébként milyen konfiggal megy rendesen?
    A Gothic 1 is szaggatott a cerka 850@1024, gef2 ti. igaz, 300%-ra raktam, mert olyan szép volt a táj :)
    Most ua, csak gef2 ti 200 van.Meg most már 400 Ram.
  • Dns5000
    #2156
    Koszi
    Vettem birkat :)
    Hallo Schafe, komm mit!
    aztan jon velem :)
  • Hunnenkoenig
    #2155
    Az a kek ruhas egy fontos NPC, de ahhoz nem lehet beallni.
    Csak
    Milícia -> Paladin,
    Zsoldos -> Sarkanyölö
    Tanonc -> Magus
    lehetsz