21229
  • DIEGO
    #2423
    Annál is inkább mert az AD-ONN version már tegnapota kaphato.(AMAZON)
  • magus
    #2422
    nem akarlak megbantani, de szerintem inkabb fejezzetek be a gothic2-es es utana a gothic1-et...
  • DIEGO
    #2421
    megtörtént.

    ja én másra gondoltam. mi volna ha magyarbol németre visszaforditanátok házifeladat gyanánt.
  • Randal
    #2420
    köszi épp most olvastam:)))
    Na emberek ez így nagyon jó lesz:)
    a nevem már be se kell írni a fordítók közé:))
    Gothic már visszajelzett, Még várom Eshronoil levelét is. Köszönöm a felajánlásod kérlek:)
    öröm ilyen emberekkel együtt dolgozni, ráadásul jobban is kenik nálam a nyelvet:)
  • zoozoo
    #2419
    Na, ez tök jó dolog. Csak a 2. rész németről való fordításáról gondoltam, hogy inkább a németet vágod.
    Randal tuti fog örülni a felajánlásodnak, amint itt lesz. Esetleg ha elkerülné a figyelmét a hozzászólásod, majd én figyelmeztetem :)
  • zoozoo
    #2415
    Türelem, nincsenek itt egész nap a srácok, csak néha.Biztosan tudnál segíteni nekik és Ők is elfogadnák.Bár ők angolból fordítanak, ha jól tudom.
  • DIEGO
    #2414
    mit ajánlottál fel? Valami önkéntes adomány(Pénz)? Ha igen akkor érdekeve vagyok.
  • DIEGO
    #2412
    NA jo ez csak 1 witz wolt. namost megvan a kulcsod a feketekapicinerestöl. a csarnok balés jobb oldalám vannak helységek amikben találsz minmdenféle hasznos dolgot, igaz már ezekre nincs szükséged. a jobb oldali falmentén az utolso vagy utolso elötti kamrában van egy láda, amit az zabrált kulcsal ki9nyitasz. itt találsz egy papierrollet amire egy warázsszo van felirva. na ez FONTOS!!!!! Odaálsz a kapúelé és letérdelsz!!!!! ez a lényege az egésznek hogy térdelve olvasd el a papiertekercset, ami után nyillik a kapu ki.
  • DIEGO
    #2411
  • DIEGO
    #2410
    mennyi javulás vaGy változás van az elsöhöz képest?
  • DIEGO
    #2409
    na most milesz? HOGYAN TOVÁBB??????

    a megoldás egyszerü nyisdki a kaput. de hogyan.
    kacsintcsál rá a vörösszemekre és akkor kinyillik.
  • DIEGO
    #2408
    Neharagudj de ellent kell hogy mondjak.az elsö patch valamikor december végén jött ki.
  • Dns5000
    #2407
    elakadtam a sotetseg templomaban. Eppnen kinyirtam a sotet magust volt nala egy kulcs meg az hogy: A hatalaom szeme megvilagitja az utat. Van egy nagy kapu voros szemekkel de nem tudom kinyitni. Most mit kell tenni?
  • zoozoo
    #2406
    Faszandálnak a rövidített változata, amit egyesek hajlamosak félreértelmezni
  • Hunnenkoenig
    #2404
    Fasza! :-)
  • Hunnenkoenig
    #2403
    Na akkor majd kapsz probaanyagot! :-)
    AnWar-ra varok, mert az ö forditasa meg hianyzik. Ha megjön, akkor frissül az oldal.
  • Hunnenkoenig
    #2401
    Diego:
    A jatekot mar egy hettel a megjelenes utan lehetett masolni! Batyhattak a nagy masolhatatlan CD copyschutzot.

    A MAsolt CD-t viszont valoban nem lehet masolni!

    Az 1.30 Patch azert kell, mert uj szövegek lettek benne es uj hivatkozasok. Szoval kell.
  • Breki33
    #2400
    nekem a telepites normalisan ment

    szerintem ugyanaz a verzio

    csak a patch-tol félek

    és nem értem miért kell
  • Randal
    #2398
    Nekem viszont az 1.30-as patch van fennt:))
    szal csak ezt a BWA, BWI fájlt kell berakni és mehet is a cuccos.
  • DIEGO
    #2397
    én mosst patch nélkül játszottam végig ár nappal ezelött. teljesen hiba mentes volt. Igaz ez az eredeti cd.
  • DIEGO
    #2397
    én mosst patch nélkül játszottam végig ár nappal ezelött. teljesen hiba mentes volt. Igaz ez az eredeti cd.
  • DIEGO
    #2396
    az 1.30 patch-t illetöleg tudomásom szerint még 2 héttel ezelött nem ment. Azota lehet hogy van egy uj crack (www.gamecopyworld.com) Erre gondoltam a másfajta gondokkal kapcsolatban.
    Ha valkit ßerdekel akkor betudom ide tüzni az ezzel kapcsolatos bejelentést ami tavaly novemberben jött ki a jowood-tol. Igaz németül de ha kell akkor átforditom.
  • DIEGO
    #2395
    Nem csak prob´latam, hanem ......... is.
    nem tudom hogy itt lehet-e erröl itt beszßélni mivel a BSA figyel.
  • Randal
    #2394
    Valahol rebesgették, hogy ha megvan a játék másolata(persze csak a te eredetidé, hogy azért ne a vadi új játékcd karcolódjon), akkor egy oldalról letöltheted hozzá a BWI, BWA fájlokat amikkel a telepítés normálisan megy és felmegy az 1.30-as patch is.
  • Breki33
    #2393
    milyen más?

    én a patch rárakástól félek pedig a magyaritáshoz kell.

    De tényleg miért kell?
  • Esrohnoil
    #2392
    Diego: Miért, már próbáltad másolni?
  • DIEGO
    #2391
    már megbocsás, de azt hiszem nemigen tudod hogy miket állitasz. én nem találtam ajáték árát, én ennyit fizettem érte még a mult év novemberében.




    ps: ismétlem!!! nem könnyü másolni iletve egyáltalán nem, söt még más gondok is felmerülnek.
  • syabi
    #2390
    abszolút nem szántam viccnek, csak feltételeztem, hogy nem mindenki eredeti bolti játékkal játszik, és azt már nem nehéz másolni. na min1 ha nem akar segíteni senki, akkor kénytelen vagyok megvárni az angol verziót, de érdekes lett volna németül játszani.
    de azért még nem teszek le róla.
    ja mellesleg, nagyon ügyes vagy, hogy megtaláltad a játék árát a neten, vagy akárhol.
    köszönöm szépen.
  • Randal
    #2389
    Gothic! Eshronoil!
    Mail ment!
  • DIEGO
    #2388
    fünf tausend jelentésröl nem tudok ezzel a hirrel most melbe vágtál.
  • magus
    #2387
    azert utalom a nemet nyelvet, mert tele van olyan szavakkal aminek van vagy ötzere jelentese. ez az es lehet vmi nevmas is, meg mittomen meg mi:)
  • magus
    #2386
    SZió
  • DIEGO
    #2385
    "wasser es werbung..." Ez mit jelent?
  • Esrohnoil
    #2384
    Okés.
    Asszem marad a mail, mivel ma éjjel még kell dolgoznom.
  • hiba
    #2383
    beallitasoktol fugg...azaz max gfx max latotav sokszor akadozna, belassulna. de kis felbontasban kis latoterrel gyors is lehet :)
    nalam egy r9500pro + 1,5cerka van de gothic 2 maxba ugy akad hogy ezt a beallitast hanyagolnom kell, ellenben unreal 2 fullba megy normalisan...
  • Randal
    #2382
    Gothic és Eshronoil:
    Mivel csak éjszaka leszek megint így akkor tudnánk csak értekezni.
    Nem tudom, hogy ismeritek-e az ICQ-t, de azzal online tudnánk értekezni.
    de nekem jó a mail is.

    Szóval majd este írok mailt, vagy keressetek meg az ICq-n.

    MAGUS:
    és se vagyok nagy angolos. 3-asra érettségiztem, igaz a fordításom 4-es lett:))
  • Mike
    #2381
    csá magus!
  • magus
    #2380
    Randal: Ugye angolbol forditod a gothic1-t?

    amúgy nemtok segiteni, angolbol most kaptam 2 3-ast mert milyen magyartalanul forditok, nemetbol meg aannyit tok hogy wasser es werbung...
  • Esrohnoil
    #2379
    Köszi. :)
    Szeretem a magyar nyelvet. Eredetileg magyartanárnak készültem...
    Na de a lényeg: Gothic elvtárs hozzászólásához csatlakozva: Hogyan tudunk a leghatékonyabban segíteni?
  • Breki33
    #2378
    vegyél 4200ti-t vagy 8500 radeont