21229
  • Hunnenkoenig
    #1999
    Na akkor mostmar elteveszthetetlenül belevestük a forumba :-)))
  • Randal
    #1998
    bocsesz nem ide akartam.
    én is belinkelnék egy G2 angolosítást, ha lenne hely.
  • Randal
    #1997
    http://www.pitt.edu/~mev4/g2demo_english.zip
  • Hunnenkoenig
    #1996
    Legfrisebb angol forditas, amit NEM geppel csinaltak (vagy legalabbis a nagy reszet nem):

    http://www.pitt.edu/~mev4/g2demo_english.zip
  • Randal
    #1995
    Jaja, nekem másik verzió van meg.
    Valaki nem tudja odaadni nekem a Gothic 1 fájlait, mert lehet, hogy akkor elkezdeném fordítani, ha nem annyira bonyolult.
  • Randal
    #1993
    de nekem a fullon felülírt pár fájlt, az nem baj?
    valami elég nagy fájl egyébként és nem demo a neve hanem gothic2_english text.zip
  • Randal
    #1991
    és ha már rányomtam az angolosítást kkor mit tudok csinálni?
    nem lehet valahogy visszahozni az eredeti fájlokat?
    mert gondolom egyik cd-n sincs rajta.
    Nomeg nem akarom HARMADJÁRA feltelepíteni
  • Hunnenkoenig
    #1990
    Benett akkor szabadul ki, ha elveszed a fickonak a naplojat aki fen ücsörgött eddig a szobaban ahol Lord Hagen van. Ha meg van a naplo, olvasd el.

    A fickot vagy legyakod, vagy megzsarolod. Ket lehetöseg van.

    Az, hogy nem beszelnek veled, lehet, hogy valami bug, ha nem a patchet hasznalod. Mintha mar hallottam volna rola valamit.

    A körnel Vatras Phyrokar es Xardas kell. Miutan odaadtad a könyvet Phyrokarnak, beszeltel Xardassal?

    Ki az a Lothar? Arra mar nem emlekszem...
  • GDI
    #1988
    Meg van Innos szeme ott találtam meg ahol gyülekeznek a varázslok.Pyrokar és Vartas már ott vannak:Pyrokarnak odaadtam a könyvet amit Xardas adott jobban mondva a Láda kulcsát.De most meg nem áll velem szoba Xardas nem mond semmit.Beszéltam Benettel is és mondta segit ha kiszabaditom öt de hogy bizonyitsam be hogy ártatlan???Nem tok ez miatt haladni.Abiro se mond semmit.Nem kell Lothar beleegyezése???De hol van Lothar??Pls segitsetek.THX
  • GDI
    #1987
    Hol van Lothar?pls valaki segitsen.
  • Shongi
    #1986
    Az angol Gothic 2 fordítás angolra is jó?
  • GDI
    #1985
    De az a biro nem mond semmit.Nem kell elöttte megtalálni Lothart?
  • Jacky
    #1984
    A mostani Gamerben április 14-ét írnak megjelenési dátumként!!
  • emery25
    #1983
    Légyszíves küldd el az emailomra, hogy honnan lehet letölteni a Gothic 2 -t mindenkinél próbálkoztam a dc++ -on hiába osztották meg mindíg offline-ben vannak. Kérlek !!!!!
  • Randal
    #1982
    Van valakinek angolosítása ehhez az izéhez???
    a fullhoz?
  • Hunnenkoenig
    #1981
    Nem! Hanem azt, aki a biro epületeben van a kapuval szembeni hazban, miutan felmentel a lepcsön! A ter mögött. Ahol Lord Hagen is van. Valahol az emeleten van.
  • GDI
    #1980
    Az aki az akasztofánál prédikál??
  • Randal
    #1979
    Jézus ez mi? nekem a 3.cd-hez van egy BWA fájllom.
    akkor melyik verzióig jó a Blindwrite-t és mit kell csinálni, mert má be vagyok kavarodva
  • Hunnenkoenig
    #1978
    bazeg, mar linkelni se tudok...na mindegy
  • Hunnenkoenig
    #1977
    ez talan jobb. Azt hittem a masik direkt oda visz, de nem...

    http://gsg-wismar.de/subdomains/copybase/php/cb/download.php?FILEID=106
  • Hunnenkoenig
    #1976
    bwa:
    http://www.copybase.planetbenny.de/frames/?files=217#files
  • Randal
    #1975
    Valaki a BWA fájlokat küldje márát légyszi!
  • Hunnenkoenig
    #1974
    Menj a varosba es beszelj a biroval a felsö varosban!
  • Hunnenkoenig
    #1973
    ebben a sorrendben jöhet! :-)))
  • zoozoo
    #1972
    Juhhhééjjjjjj!!
    Csak így tovább! Mi okozta, hogy jól haladtál? KV, tea, csoki, nők, alkohol??? Küldök bármit, ha ez segít :))
  • GDI
    #1970
    Meg van már Innos szeme Benett is mondta hogy megcsinálja de hogyan hozzam öt ki a börtönböl??Hol van Lothar??Öt kell megtalálni nem??Thx
  • GDI
    #1969
    Hogyan mentsem meg Benettet?A kovácsot.
  • GDI
    #1968
    Akkor most mit keressek?Azt kell meg találnom.
  • Hunnenkoenig
    #1967
    Ma jol haladtam a forditassal! Mar az 1/5 kesz van!

    Jövö hetvegen felteszem a frissitest (ha a felsöbb hatalmak is ugy akarjak) :-)
  • Hunnenkoenig
    #1966
    Innos Szemet meg majd jo sokara fogod megtalalni
  • Hunnenkoenig
    #1965
    hala istennek! Azt hittem megint nekem kell közbelepnem
  • Randal
    #1964
    no, meg is van:))
  • GDI
    #1963
    De hol van Innos szeme már beszéltem Vartassal is ö elküldött Xardashoz és Pyrokarhoz velük is dumáltam.Aztán persze Xardas kinevetett a ruhám miatt ás közbe becsukták Benettet is.Hogy tom öt kiszabaditani hogy ne akasszák fel???Thx
  • Randal
    #1962
    ÁÁÁÁÁÁHHH!!!
    valaki légyszi ossza meg DC-n a 3.cd-t mert már csak abból hiányzik 200 mega!
    A fájl neve:
    GOTHIC2_CD3.BWI
  • Hunnenkoenig
    #1961
    Majd ha megjavitottad Innos Szemét, akkor lehetsz paladin.
  • GDI
    #1960
    Már level 19 vaok hogyan lehetek paladin melyik Chapterben?Mikor engedi Lord Hagen?
  • GDI
    #1959
    Thx o)
  • GDI
    #1958
    Thx
  • GDI
    #1957
    Kinyirtam már egy csomo orkot is már level 19 vaok 60százalékos egykezes fegyverrel ami 65 erösségü.Ott vannak gondok ahol igen sok az ork.még 4el elbánok de 5-6 már kicsit megszorongat.SÖT.Mindenfelöl ütnek.Tul sok az olyan hely ahol sokan vannak azokat hadjam még erösebb leszek.Már igy is 70es a védekeyés kard és ij ellen is persze a medál segitségével ami 15öt ad.Syal mi legyen az orkokkal mi a fö feladat a 3.Chapterben sajna nem értem pls segitsetek.Köszike.
  • Hunnenkoenig
    #1956
    Pyrokar a kolostorban van keletre a tavernatol.

    Diego aranya ott van, ahol atmesz a Minentalba es a regi felvono labanal a toparton. Nehez megtalalni, en is sokat kerestem. Ott fekszik az orrod elött es megsem talalod meg, ugyhogy nezz nagyon körül!!!