21229
  • GDI
    #1955
    Köszi a segitséget de már meg van már a 3. chapterben vagyok.Igen király.Hol találom meg Pyrokart?Odaküldött el Lord Hagen de nem tom minek mert sajna nem értem.o)))De majd kiböngészem csak hol találom meg?Meg hol találom meg Diego aranyát?Érdekes mert a uj világban ugyan ugy néz ki Xardas tornya mint az egyes részben.Most meg elmentem a 3.Chapterben a Minentalban lévö tornyához és kinyirtam azokat akik üldöznek Inos emberei asszem.Na meg a demont is.azokat ha kinyirtam azt hogy tovább?Thx
  • magus
    #1954
    hanyadikán jelenik meg hivatalosan?
  • GDI
    #1951
    A 2. Chapterben Lord Hagen ad egy feladatot hogy menjek el Minentalba és keressem meg Kommandant Garont.Valaki irja má le hogy hol van Minental.Az egy bánya?Vagy mi az?Irja aki tudja pls.Thx
  • Hunnenkoenig
    #1950
    Mert a forditas az 1.30-as patchre alapul!!!!!
    Valszeg az a gond!
  • Bandew
    #1949
    Most milyen fordításról van szó? Az 1-hez? Mert az totál király lenne. Valaki csinálja már meg az 1-hez a teljes fordítást plííííííííz!!!
  • Xboxman
    #1947
    kipróbáltam a fordítást a Demoval és nem megy.A menü még magyar ,de újh játék betöltésénél kilép valami hibaüzenettel:/
  • Hunnenkoenig
    #1946
    Uj forditas a jövö het vege elött nem varhato!
    Mostanaban nem sokat tudtam vele foglalkozni :-(
  • GDI
    #1945
    Hunnenkoenig mikor lesz ujabb forditás??
  • GDI
    #1944
    Töltsétek le akinek nem megy a kiégetett cd amitt Hunnenkoenig felrakott az 1902sben.És amikor a végén kéri az egyes cdt nyomjatok continuet és miközbe pörgeti a cdd akkor nyimkáljátok az ambrechen feliratot akkor eltárolja a full gamet a hdd-n.Utána amit lehuztok a netröl az1902sben lévö exet azt másoljátok be a systambe lévö exe helyére.100százalék hogy menni fog simán.Én nekem is sikerült gond nélkül megy.Remélem segitettem akinek kellett.Sorry ha tul hosszu lett de részletesen akartam leirni.o))))
  • Steroid
    #1943
    Elöször is köszi szépen a segítséget az utso falnál de nem jött össze sehogy a pecs miatt állítolag utánaolvastam egy német oldalon! maradt a wallhack :)! Most ahozz szeretnék hozzászolni h. én kiirtam a 3. cdt blindwrite-al és én feltudtam telepíteni cd-ről!! A másik meg h. ugye van ez a probléma lentebb h. kéri a telepítés végén az 1es cd-t ujra asszem, nos én ezt ugy oldottam meg legelöször h. dameonnal visszatöltöttem az 1es cdt aztán kérte a 3mast betettem és működött ennyi volt!
  • Xboxman
    #1942
    Valaki nem tudja nekem átmásolni a Gothic 2 német versiont és elküldeni postán?Persze kifizetem a cd árát postaköltséget ilyesmit!
  • Xboxman
    #1940
    5K-val amire lejön uhh...
  • emery25
    #1939
    Miért nem ilyen egyszerű? Letöltöm és elfelejtem a címet vagy megvásárolom!
  • emery25
    #1937
    Légyszíves küldje el vki az [email protected] a gothic2 lelőhelyeit.
    Le szeretném tölteni!!!! Nagyon várom!!!
  • Randal
    #1936
    Mire megjelenik az angol verzió addigra lejön nekem a német:)))
  • Randal
    #1935
    :))))
  • mnorbi
    #1933
    bocsi de mi az hogy nyolc nap ??
  • Randal
    #1932
    8 nap....
    és egy kis mondat a Jowood hivatalos fórumáról:

    Hi!

    As said before... there will be a press release real soon about the Gothic 2 international release. Due to this i can't say anything else then this right now.


    __________________
    'Plex' aka Marc S. Olbertz

    Community Manager
    -Wings Simulations/JoWooD

  • magus
    #1931
    1. mikor jon az angol hivatalosan?
    2. a magyar forditas meddig van keszen?
  • yellowcab
    #1930
    Igaz már lenyomtam németül, iszonyatosan várom az angol megjelenést. Kiváncsi vagyok miket javítottak benne, ill. van egy új gépen, ahol végre mindent maxon futtathatok.
    Jöhetne már
    Buzi JoWooD
  • Xboxman
    #1929
    Áhh mát én is szedem igaz ,hogy lassan de jön:)
  • Hunnenkoenig
    #1928
    Bocsi! Mar irtam!

    Most vagyok! :-)
  • Xboxman
    #1927
    jupiee,alig várom t1-ed van?
  • Randal
    #1926
    No, nemsoká meglesz a Gothic 2 german, csak a 3-dik cd hiányzik, meg a másodiknak a fele, majd megosztom DC-n
  • SW
    #1925
    Herr Hunnenkoenig!

    Einhundert hála és köszönet Neked és Cs@ - nak...
  • Was
    #1923
    Szerintem most biztos meg fog jelenni áprilisban, mivel csak ebben az egy hónapban nem lesz internetem... :(
  • Randal
    #1922
    dehogynem, egy srácnál láttam, de nincs fennt sose:(((
  • Xboxman
    #1921
    Hát a magyar HUB-okon nincs meg senkinek:/
  • Randal
    #1920
    No, akkor kezdem elölről megint a számolást:)))
    10 nap van hátra míg bejelentenek a játékról valami hírt hogy kb. mikor jelenik meg.
    Nagyon optimisták a srácok, szal lehet hogy nem kell várni májusig.
  • Hunnenkoenig
    #1919
    Itt a link a ship.bik-hez Cs@ jóvoltából!!!

    http://free.x3.hu/gothic/ship.bik

    Vietcong:
    Nezd meg a DC++ -on! Ott biztos megvan nehanynak!
  • Xboxman
    #1918
    Még mindíg nem tudja senki letölthetővé tenni a Gothic 2-őt?
  • Hunnenkoenig
    #1917
    keress meg! A szamom (*sugva*) 5109012

    Akkor megmondom mit csinalj, hogy atmenjen :-)
  • CS@
    #1916
    Hát ICQ-m van éppenséggel mondjuk azt nem is tudtam ,hogy erre is használható…
    De ha mondod mit ,hogy kell rajta állítgatni vagyis ,hogy hogyan tudod elküldeni akkor szívesen felrakom.
  • Hunnenkoenig
    #1915
    Köszi!
    A baj, hogy szörnyen lassu, de legalabb bejön, nem ugy mint az extra vagy a tar.hu...

    Ha elküldenem valakinek ICQ-n magyarorszagra, fel tudna tenni???
    Önkentesek jelentkezeset varom!!! :-)
  • CS@
    #1914
    http://x3.hu/ 40Mb
  • Hunnenkoenig
    #1913
    Sajna nem talalok neki helyet, mert 14 MB es a legtöbb amit talaltam 10MB helyet adnak, ahova zip es rar allomanyokat is fel lehet tölteni. Ha valaki tud helyet, szolhat! :-)
  • SW
    #1912
    Herr! Hunnenkoenig!
    Mikor lesz elerheto az a bizonyos "ship.bik"?
  • gothic1
    #1910
    Ha ki van írva a 3.cd, így is fel lehet telepíteni a játékot. Javaslom, hogy akinek ilyen gondja van az nézze meg a fórum 906. üzenetét, ahol szépen (screenshottal) leírtam, hogy kell feltelepíteni. Ez a Hunnenkoenig-féle megoldás egy másik verziója. :)
  • gothic1
    #1909
    Nálam is így van. cd1 és a cd2 ki van írva cdre, a cd3 imagefájlja meg ott virít a vincsimen! Nem sajnálom rá a tárhelyet... Megérdemli! :)
  • zoozoo
    #1908
    ehhh... :)
    Igen ezt hallottam.Végülis, akkor örökre a vinyón kell maradnia?
    Micsoda kárhozat ez a legjobb játéknak, nem gondoljátok? :)