21229
  • magus
    #2154
    http://www.rpgdot.com

    ott keresd a gothic reszleget. ot osszevan gyujtve az osszes leiras. fokent angol
  • Dns5000
    #2153
    nem tudtok egy lairast a jatekrol?
    lehet nemet/angol is
  • Dns5000
    #2152
    koszi, akkor csak ez a harom frakcio van?
    mert van meg 1 kek ruhas Amos pap a varosban azokhoz nem lehet beallni vagy nincs masik fracio?
  • Hunnenkoenig
    #2151
    Nem lehet. Ez van.
    Kesöbb meg specializalhatod magad, hogy peldaul egykezes/ketkezes vagy tavolsagi fegyverekkel akarsz-e inkabb banni tudni. A magusoknal nem tudom, milyen lehetösegek vannak...
  • Dns5000
    #2150
    csak 3 frakcio van az elso palyan? eddig militiat, soldnereket, tuzmagusokat talatam. A tuzmagusokhoz bealni 1000 penz meg egy birka, a tobbihez viszont szinte ingyen csak par kuldetes. Megerei tuzmagusnak allni?
    Itt mar nem lehet frakaciot valtani mint az elso reszben vagy csak kesobb?
  • Randal
    #2149
    na, történt egy kis frissítés.
  • Randal
    #2148
    Miért lenne gond?:)))
  • DIEGO
    #2147
    üdv neked bár még nem igazán ismerjük egymást, gondolom azért nem lessz gond.
    A német momentan tallonba téve ahogy Hunnenkönig is kérte.
  • Randal
    #2146
    Na, vagyok.
    A néemtet télleg mellőzük, mer már régen gyakoroltam:)
    No, hját kellemes húsvétot mindenkinek.
    megpróbálom frissíteni az oldalam:)))
  • DIEGO
    #2145
    azért ezzel az 1.30 Patchel kapcsolatban van egy kissebb probleme ha estleg cracket akarsz felhasználni.
  • DIEGO
    #2144
    azért ezzel az 1.30 Patchel kapcsolatban van egy kissebb probleme ha estleg cracket akarsz felhasználni.
  • Hunnenkoenig
    #2143
    Ah, hülye vagyok...lehet, hogy megsem, bar ha tudod telepiteni ra az 1.30-as patchet, akkor igen :-))
  • Hunnenkoenig
    #2142
    A demot leszedheted a hivatalos oldalrol www.gothic2.com

    A forditas müködik a demoval is!
  • DIEGO
    #2140
    Ja igen mindenkinek kellemes huswetot, diego most khorinisban locsol.

    ps. maradunk a magyarnal.
    ps2 latom fellet hozwa a regi gothic forum ami jo őtlet mert amig nincs az uj mindenkepen tanacsos lenne az első reszt jatszanin mert sok minden ősszefűg.
  • Hunnenkoenig
    #2139
    Ja es neked is kellemes husvetot! :-)
  • Hunnenkoenig
    #2138
    Na, örülök, hogy sikerült megtargyalnod magaddal :-)

    Az eljövendökben mellözzük a nemetet, mert a többiek kirugnak, meg hat azert vagyunk itt, hogy vegre magyarul beszelhessünk :-)))
  • DIEGO
    #2137
    Ich ziehe die Frage zurück. Randal ist Randal der schwer in Ordnung ist.


    mfg diego
    frohe ostern
  • DIEGO
    #2136
    Ich begrüße dich.
    itt vagyok Pesten gondoltam benézek. Tegnap wirklich nix gegangen, warum wohl weiss ich nicht. Wer ist Randal?

    mfg diego
  • Hunnenkoenig
    #2135
    Tavaszi nagytakaritas? Az minek? :-)))
    Vagy tan a takaritast az orkok között gondoltad?

    Egy kis kosz jot tesz az immunrendszernek, a magyaritas viszont letfontossagu!

    Überprüfe deine prioritäten! :-)))
  • Hunnenkoenig
    #2133
    Hello!

    Meine seite funzt wohl! :-)

    Nem tudom neked miert nem müködött, de most megy az biztos :-) Lehet Randal epp akkor updatelte
    :-)
  • Randal
    #2132
    Hali!
    Na, csak annyit, hogy étfőn beindul az én részlegem is Hunnekoenig honlapján:)
    Addig is megtekinthető ott a NAGY SEMMI:)))
    KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!
    Léptem haza.
  • Randal
    #2130
    Ez komoly???
    az tök buli:)))
  • Breki33
    #2129
    na belraktam a teljesen jo BWT-ket a megosztásomba

    ezeknél nem kell megszakitani a telepitést


    Ja a magyaritás tényleg csak Patch-al megy?
  • zoozoo
    #2128
    Húú, köszi szépen sokak nevében :) Ez tök jó :)
  • DIEGO
    #2127
    An den Hunnenkönig.

    sajnos az oldalad "funzt nix" ezért itt válaszolok.Ma éjjel utazom Bépestre ezért nem vagyok elérhetö, ha idöm van akkor benézek a forumba.

    MfG DIEGO
  • DIEGO
    #2126
    Ahogy tegnap jeleztem az okok abban rejlenek hogy a tavalyi éwben Jowood majdnem tönkre ment.Gyakorlatilag az összes környezöbeli országokban lévö irodákat felszámolták egyben a Publisher is megszünt.
  • DIEGO
    #2125
    Ha itt élnétek mint ßén már nagyon hosszuidö ota(Österreich) akkor másképpen látnátok a dolgokat a németnyelwel kapcsolatban. Amikor én idekerültem a családban mindenki beszélte a nyelvet rajtam kivül.Akkor még azt hittem hogy a magyarnyelven kivül nincs szebb (talán csak az orosz!!!) a világon.

    Khorinis az a wáros ahol a G2 játszodik hösünk is innekerült a fegyenztáborba.
  • DIEGO
    #2124
    most ez mit jelent a részedröl?
    Mi az hogy a "DEUTSCH" nem világnyelv? Ezt witznek szántad. még walami a GOTHIC egy szintiszta német produktion ha tetszik ha nem.
  • Hunnenkoenig
    #2122
    Sziasztok!

    Csak beneztem. Ma nem sok idöm volt/van.

    Kérlek: Majd küldök egy adagot es megnezheted mennyire boldogulsz vele. Remelem a fogalmazasod es a helyesirasod jo! :-)))

    NA majd meglatjuk.

    Randal: Meg nem kapcsoltam be az icq-t, de mindjart megnezem.

    Holnap jelentkezem!
  • magus
    #2117
    kérlek, Donnie, tenyleg nem akafrtok segiteni hunneoenkingnek? 4en hamar keszen lennetek...
  • zoozoo
    #2116
    Felsőfokúd van németből???
    Nem akarnál segíteni Hunnenkoenignek a Gothic2 fordításában?? :) Az olyanok kedvéért, akiknek nincs felső fokú (sőt semmilyen fokú) német nyelvvizsgáik :)
  • magus
    #2115
    nemtom en meghallom a nemetet, es rohogok. jatszottam a gothic2-t es felet atrohogtem neha. telleg nemtom miert. amugy meg utalom, mert sztem felelegsen bonyolult az angolhoz kepest. bar lehet azert tűnik ennek mert az angol kezdtem előbb
  • Randal
    #2113
    Annyiban egyetértek veled, hogy a német beszélve jobb nyelv mint az angol. Bár ez személytől függ. Én is észrevettem, hogy a németet sokkal gördülékenyebben beszélem(beszélném, ugyanis már nem tanulom) mint az angolt.

    Viszont a német nyelvet hallgatni:((( brrrrr....
    Az angolt hallgatni sokkal jobban szeretem, bár a magyar az még jobb:)))


    Ja igen.
    Megjöttek a Gothic 1 angol szövegfáljai.
    Valószínűleg csak a szünet után kezdek neki. Aki akar az segíthet.


    DIEGO!!
    Hol van Khorinis???
    Amúgy ha akarsz segíthetsz:)

    Az angolt értem ugyan, fordítani is jól tudom, bár mivel nincsen papírom belőle így lehetséges, hogy lesznek félrefordítások.


    Hunnenkoening!
    Írtam pár kérdést ICQ-n! remélem megkapod!
  • gothic1
    #2111
    Világnyelv, nem szép ugyan, de rengetegen beszélik. Sajnos vagy nem sajnos, de az angol az igazán nemzetközi nyelv. Tiszta égés, hogy nem egyszerre adták ki a Gothic2-t németül és angolul. Olyan mintha önmaga ellensége lenne ez a cég. Érdekes a Haegemoniát és a Platoont miért tudták magyarul és angolul közel azonos időpontban kiadni?
  • magus
    #2110
    azert mert nem vaghyok hajlando nemetul hallgatni barmit is. 1. nevetseges az a nyelv 2. nem vilagnyelv
  • zoozoo
    #2109
    Hát ez tök elszomorító :(((
    Nyár vége? Talán soha? A fene egye meg.
    Na Hunnenkoenig, rajtad a világ szeme :) Tényleg előbb lesz magyar verzió, mint angol. Bár tudnék segíteni :(
  • emery25
    #2108
    Szia!

    Köszi a segítséget. Minden nap csak este jutok a gépem elé. Egyébként egész nap be van kapcsolva és letölt. Most kerestelek a HUB-okon, de nem találtalak. Remélem egyszer összejön. A mátrixon és a wishmasteren vagyok általában. [HUN]Emery25 néven. Ha, nem válaszolok az azt jelenti hogy nem figyelem a letöltést. A 2-es CD megvan és most jön az 1-es Randal jóvoltából.

    Hali és üdv Emery25!
  • DIEGO
    #2107
    "Azért mert számomra szebben hangzik az angol szó mint a német" Hát nem tudom, nekem a német idealis. ha hallanád az erdeti n´ßemet szinészak hangját ami tökéltese passol a characterekhez.

    nem akarok senkit sem cukkolni de a G2 humor szempontjábol egyszerüen fantastisch.
  • Randal
    #2106
    Azért mert számomra szebben hangzik az angol szó mint a német.
    Meg a többieknek is, meg az angolt jobban értik, de inkább a sajátos esztétika miatt. Gondolom én
  • DIEGO
    #2105
    azért walamit nemértek! Mér ragaszkodtok ennyire az abgol versionhoz?